Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) sz.j válasza BigManus (#15998) üzenetére


sz.j
nagyúr

Természetesen azzal régóta tisztába vagyok, hogy nincs 100%-os védelem, de hogy ugyanazokat a vírusokat egy és ugyanaz a vírusirtó két vagy három nap után újra beengedje, na ez már sok volt nekem .....

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#16002) StSanya válasza BigManus (#15998) üzenetére


StSanya
őstag

Nem kell ám megsértődni, ha kétségbe vonsz másokat, tények nélkül állítasz valamit, ami egyszerűen nem igaz:

"Tehát tudod, hogy nem ismerte fel, vagy csak azért írod, mert valaki írta?
Ezt azért kérdem, mert 28-án már ismerte az AVG, de már nagyon sok irtó."

Te követelhetnél magadtól önmérsékletet. Ha intelligens vagy, belátod, hogy az ex catedra kijelentések nem mindig vezetnek jóra. S miért flegma az, aki megkérdi, hogy a másik fél mire alapozza a kijelentéseit? Erről mondjuk megkérdeznék másokat is, hogy flegmának érzik-e a neked írott válaszomat...

Vagy közelítsük meg máshonnan: Te itt leírod, hogy az AVG megtalálja, ismeri ezt a kártevőt. Olyan ember vagy, aki sokat letett már az asztalra. Ezért hisznek neked az AVG-sek, s nem fognak gyanakodni, erre fel jól pórul járhatnak. Most ez miért lenne jó?

Azért mert a hír rossz, nem a hírvivő a hibás...

De részemről én is befejeztem, ha itt ez a szokás, hogy a tévedhetetlen emberek nem viselik el a kritikát.

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#16003) BigManus válasza sz.j (#16001) üzenetére


BigManus
addikt

Soha nem voltam a free verziók pártolója, erről meg is van az elméletem és eddig be is jött.
Nem publikálom sehol, csak szűk körökben. Nem véletlenül vannak ingyenes verziók amik nem teljes értékűen működnek. Ez alól kivétel persze van, egy kezemen meg tudnám számolni melyek ezek, de szerintem sejted ;)

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#16004) junkhead válasza BigManus (#16000) üzenetére


junkhead
aktív tag

Sorry, természetesen Commodo tűzfalat.....

(#16005) BigManus válasza junkhead (#16004) üzenetére


BigManus
addikt

Ilyen hibáról még nem hallottam...
Próbáld meg, hogy átmenetileg törlöd a BitDefendert és tedd fel helyette a Panda Cloud free-t.
Nézd meg mi az eredmény...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#16006) motacilo válasza BigManus (#16003) üzenetére


motacilo
aktív tag

+1 :K

(#16007) junkhead


junkhead
aktív tag

Ok, köszi, bár még tesztelem pár napig a Bitdefendert, régebben is használtam de akkor nagyon fogta a gépet.
Aztán Avast 7 Pro volt, annak pár nappal ezelőtti frissítése kinyírta az xp-t akkor jött a Bitdefender, ..
A Pandát soha nem használtam, hatékony? Comodoval?

(#16008) Black Plague válasza StSanya (#16002) üzenetére


Black Plague
tag

1. Szabály ...Van 5 ember akinek MINDIG IGAZA van
2. szabály ha ne adj isten mégsem akkor az 1. szabály lép érvénybe.
Kiegészítés..Ha nem vagy minimum PH őstag akkor Dugó a Neved és alapból nem értesz hozzá mert "nem tettél le semmit az asztalra "

(#16009) simon7012 válasza Black Plague (#16008) üzenetére


simon7012
aktív tag

Ez nem a jégkorszak 3..... :D

[ Szerkesztve ]

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#16010) BigManus válasza Black Plague (#16008) üzenetére


BigManus
addikt

Természetesen ki lehet forgatni amit a másik ír, van pár ember aki nagyon ért hozzá...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#16011) TFSi


TFSi
őstag

Off: Valahogyan meg kellene oldani azt, hogy az ide látogatók ne személyeskedjenek egymással, ami vonatkozik az újakra, de a régi, megbecsült tagokra is, mert meglátásom szerint oda-vissza alapon történnek dolgok. Legyen továbbra is egy kiváló szakmai fórum, ahol a tolerancia első rendű és ahol nem a forrófejű viszontválasz a domináns. Az egymástól való önfejű elhatárolódást sem tartom célra vezetőnek. Pár éve vagyok csak a fórum tagja, de mindig kínosan ügyeltem arra, hogy ne személyeskedjek senkivel sem, és ez alól kivételt csupán hamyka nevű fórumtárs jelentett eddig, remélem ő volt az utolsó.

Fórumtársak, tegyük a dolgunkat és építsük tovább a hobbink eme kiváló részét! :R

Más: a tesztelésbe személyesen nem tudok egyelőre bekapcsolódni, de anyagilag tudnám segíteni a dolgot. :K

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#16012) ƵøŁĭ válasza Black Plague (#15991) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Friss mintával dolgozom ,így egyértelműbb az eredmény. Régi minták használata értelmetlen ,hiszen addig minden termék frissült stb. Packom hamarosan letölthető lesz , csak még a mennyiségen gondolkodom.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#16013) Pano


Pano
addikt

Szerintem meg mindenki be<fütty> :DD :DD

Most komolyan: Összezörrenések mindig lesznek, ez a közösséggel jár. Ahol egynél több ember van, ott bizony akadni fognak nézeteltérések.

[ Szerkesztve ]

(#16014) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Lassan de biztosan megy felfele.Ez egy kis pack lesz :) .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#16015) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

Sziasztok.Akik Panda Cloud Antivírust használnának,csak a gyártó oldaláról töltsék le,mert egy hamis változat is kering a neten.[link]

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#16016) csákány. válasza Dévacsen (#16015) üzenetére


csákány.
aktív tag

Én a [Facebook oldalukról] töltöttem le a 6 hónapos Pro-t, és az teljesen rendben van :K

(#16017) blattida válasza szaki26a (#15989) üzenetére


blattida
nagyúr

Ez a tanács a hsz-em melyik részére vonatkozik? :U

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#16018) motacilo


motacilo
aktív tag

EMBEREK!

HALIHÓ! ÉBRESZTŐ!

Mi van ma a levegőben? Itt is, a Kaspersky fórumon is, a Maxthon topikban is egymásnak estek az emberek!
Próbáljunk meg értelmesen, kultúremberek módjára viselkedni egymással! Akkor is így beszélgetnétek, ha szemtől szemben ülnétek egymással? (Biztos front van, mert a fiam is hisztis volt egész nap :(( )
OFF!

[ Szerkesztve ]

(#16019) hamyka válasza motacilo (#16018) üzenetére


hamyka
senior tag

Én nem esek senkinek :)

Ha valakinek problémája van velem azt is elviselem :D

Comodó új távlatok...........

(#16020) szaki26a válasza blattida (#16017) üzenetére


szaki26a
aktív tag

A gyogyszer elgurulos reszre ;)

(#16021) Tetete1 válasza csákány. (#16016) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nem tudom mit kínlódtok fizetős víruskergetőkkel. Sok van már ami ingyenes (bitdefender víruskergetője is egyik ingyenes). Én Comodo IS-t használok(az 5.12-öt), jó kell beállítani és az egyik legkiválóbb. A Comodo fórumon leírtam a részletes beállítási lehetőségét. Bankolok is vele, még egyszer kiváló (nem a legújabbat használom, az még szerintem nem olyan jó).... :K :U :N

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#16022) hamyka válasza Tetete1 (#16021) üzenetére


hamyka
senior tag

Én olvastam is hogy miért nem jó a 6-os változat még :U

Majd kifogom próbálni én is az ötös változatot :K

Frissités van hozzá rendesen ??

Comodó új távlatok...........

(#16023) Tetete1 válasza hamyka (#16022) üzenetére


Tetete1
senior tag

Mindig friss, ropogós.... :DD

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#16024) Narxis válasza Tetete1 (#16021) üzenetére


Narxis
nagyúr

Több okból is.

1. mert valakinek aprópénz amit a fizetős vírusirtók elkérnek

2. lifetime vagy több éves licenszt vett valaki és nem akarja a kukába dobni

Thanos was right.

(#16025) hamyka válasza Narxis (#16024) üzenetére


hamyka
senior tag

egyetértek :)

Comodó új távlatok...........

(#16026) csákány. válasza Tetete1 (#16021) üzenetére


csákány.
aktív tag

Egyáltalán nem kínlódok fizetős víruskergetőkkel :N Csak W8-am van, és nekem eddig problémás volt az Avast Free és az AVG Free is - konkrétan az AVG kékhalált okozott(bár azóta már mindkettőből kijött egy újabb verzió), ezért kellett sűrgősen valami és a Panda Cloud Pro jelenleg semmilyen problémát nem okoz és van tűzfala is! Tudom, hogy nem a legjobb védelem, de nem rendszergazdai fiók alól dolgozom és az UAC-al kombinálva már egész jó védelmet ad! A Comodot szeretem, de akkor még nem jelent meg a végleges W8-ra. Bár most már megjelent, de asszem Blattida fórumtárs jelezte, hogy azért még nem bugmentes, és nem is magyar - bár ez nekem nem probléma! A Bitdefender Free-vel meg az a bajom, hogy semmilyen beállítási lehetőség nincs benne, meg nem tudsz kivételeket adni, és valaki meg jelezte itt a fórumban hogy néha kinyírja a netet, és csak újraindítás után jön helyre :F Amúgy meg időnként lefuttatom a Malwarebytes keresőjét, és eddig "tisztaság" van :K
A free védelmekkel kapcsolatban meg osztom a véleményed - szerintem is elég védelmet nyújtanak! Ha meg a felhasználó a felelős a fertőzősért, akkor a fizetős sem fogja megvédeni!
:R

(#16027) hamyka válasza csákány. (#16026) üzenetére


hamyka
senior tag

Nem akarok senkit se védeni, de a fízetös program sem nyújt 100%-os védelmet, és mint mondtam/beszéltük a leggyengébb láncszem mindig a felhasználó/kezelő lehet az akármilyen hiper szuper meg akár milliárdokat érő program ha nem tudják jól kezelni

Plul:

Én Norton Internet Securityt használok és véd is rendesen, igaz a program dönt mindenben, én nem is tudnám eldönteni melyik a vírus melyik nem, jelez is ha van vírus, szal nekem egyenlőre tökéletes :)

Comodó: Nem rossz program, de nekem kicsit bonyolult, én jobban szeretem az egyszerű dolgokat, és ha lenne lifetime akció a Nortonra akkor lehet meg is venném, Kasperskyt nem biztos hogy megvenném, Norton nekem még nem csinált kékhalált, pedig sokan szidják a Nortont pedig szerintem jó, csak ne lenne fizetős, mondjuk megoldottam a Nortontont egy időre :K

Comodó új távlatok...........

(#16028) TFSi válasza csákány. (#16026) üzenetére


TFSi
őstag

A Panda Cloud Pro is fizetős annak ellenére, hogy promó verziót használsz, és amúgy nem rossz védelem, sokat fejlesztettek a 2-es kiadásban... :K

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#16029) csákány. válasza TFSi (#16028) üzenetére


csákány.
aktív tag

Tudom, hogy fizetős! Egyszerűen akkor amikor gondjaim voltak a víruskergetőkkel, valami lájtosat akartam, ami nem nyúl bele annyira a rendszerbe, hogy ismét összeomlást okozzon! Meg az az igazság, hogy ki is akartam próbálni a Panda Cloud tűzfalát! :DDD Mindösszesen annyi bajom van a tűzfalával, hogy nem kérdez, és ha tiltani akarom csak utólag tudom átszerkeszteni a szabályt, vagy ha előre létrehozom - vagy csak én vagyok a béna :W Ha esetleg valaki tudja, hogyan lehet rávenni a Panda Cloud Pro tűzfalát, hogy kérdezzen, akkor nagyon örülnék ha megosztaná :))

[ Szerkesztve ]

(#16030) riki


riki
senior tag

Sziasztok !
Kis segítségre ,lenne szükségem. Egy középkategóriás droidos Tab-ra,milyen védelem kell ? Ebben a témában, igen járatlan vagyok. :U
Előre is köszönöm,ha tudtok segíteni. :R

(#16031) GEPESZ66 válasza riki (#16030) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A Play áruházból a Zoner Antivirus Free.Kis méretű, tényleg nem szívja az aksit, s tesztek alapján nagyon jó.

(#16032) deathtania


deathtania
senior tag

hali!

windows 8ra volna egy olyan kérdésem, hogy a Windows Defender (microsoft security essentials) + windows tűzfal helyett érdemes mást feltennem? eredeti a winem, szóval minden frissítést azonnal kapok stb.

Comodo IS-t próbáltam feltenni, de dobott egy kékhalált a rendszer. azóta inkább nem próbálkoztam mással. :N

[ Szerkesztve ]

www.brczart.hu

(#16033) Mikulásbá válasza deathtania (#16032) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Az internetezési szokásaidat kell mérlegelned-jársz-e veszélyes helyeken(vagy aki még használja a gépet),szeretsz-e tört programokat használni,kipróbálni,stb.,használsz-e sűrűn idegen cuccokat a gépedben(pendrive,külső vinyó,stb.)

(#16034) deathtania válasza Mikulásbá (#16033) üzenetére


deathtania
senior tag

mi számít veszélyesnek? megvannak a szokásos kis oldalaim, de chromban adblockert is használok. tört progikat nem használok, játékaim is steamről vannak. általában ugyanazokat az oldalakat látogatom rendszeresen. saját pendriveomat szoktam használni (amiről most telepítettem is az OS-t, mert így volt egyszerűbb), és a saját 2TB-s külső winyómat használom. használok windows postát és outlookot is. nem tudom, hogy ezek mennyire kockázati tényezők.

[ Szerkesztve ]

www.brczart.hu

(#16035) riki válasza GEPESZ66 (#16031) üzenetére


riki
senior tag

:R :R :R

(#16036) blattida válasza deathtania (#16032) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

Melyik cis változatot próbáltad? 5.12-esnél alacsonyabb verzióval nem is fog működni a dolog.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#16037) Mikulásbá válasza deathtania (#16034) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Az Adblock csak reklám blokkoló-ettől függetlenül neked elég lehet a beépített védelem.Ha még az alapokat is tudod-pl. kapott linkre soha nem kattintunk,hanem bemásoljuk a böngészőbe,stb.akkor pláne.

(#16038) deathtania válasza blattida (#16036) üzenetére


deathtania
senior tag

CISből a legfrissebbet húztam le, mint mindig szoktam a comodo honlapjáról, de telepítéskor összeomlasztotta a rendszeremet.

(#16037) Mikulásbá: nem szoktam felelőtlenül kattintgatni mindenféle linkekre (max ami hülyeségeket spanom küld át skypeon :D ...), a spameket meg helyből törlöm. (azért tudom, hogy kb kiktől szoktam mailt kapni, ők meg a címjegyzékemben is benne vannak minden mailemben). majd egy hónap múlva azért biztos, ami biztos lefuttatok valami avg, avast, kaspersky vagy valamilyen vírusdetektort, hogy mennyire is jó ez a windows defender... :K

[ Szerkesztve ]

www.brczart.hu

(#16039) blattida válasza Mikulásbá (#16037) üzenetére


blattida
nagyúr

Mi különbség van a között, hogy rákattintok egy linkre vagy pedig bemásolom a linket a böngészőbe? A cím nem változik, ugyanoda visz el a böngésző... :U

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#16040) Mikulásbá válasza blattida (#16039) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem biztos,hogy link az,ami annak látszik!

(#16041) blattida válasza Mikulásbá (#16040) üzenetére


blattida
nagyúr

Ja, hogy erre gondoltál...az is kiderül kattintás nélkül, elég csak rávinni a kurzort.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#16042) Mikulásbá válasza blattida (#16041) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ja-csak egy jpg-t látsz,de azt nem,hogy benne el van rejtve pl. egy Armadax .....

(#16043) blattida válasza Mikulásbá (#16042) üzenetére


blattida
nagyúr

Na várjál. Az ilyet nem fogod fölfedezni azzal a megoldással, ha bemásolod a böngészőbe. Erre a célra jobb, ha minimum van egy av a gépeden, de még jobb, ha van egy normális hips is, akkor ugyanis megnyithatod a képet, amennyiben az valóban egy kép, de az említett armadax tevékenysége blokkolásra kerül(het).

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#16044) Mikulásbá válasza blattida (#16043) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Végül is igen-rossz példa volt..... Okoskodok itt,mint feltörekvő titán.....:U

[ Szerkesztve ]

(#16045) blattida válasza Mikulásbá (#16044) üzenetére


blattida
nagyúr

Az öreg télapó, mint feltörekvő titán?! Micsoda képzavar. :D

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#16046) Mikulásbá válasza blattida (#16045) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ugye?Még ez is.Elég rég voltam "feltörekvő titán"-de beképzelt soha!

(#16047) Fandango válasza riki (#16030) üzenetére


Fandango
veterán

Zoner Antivirus valoban jo es mar van tablet verzioja is!

[ Szerkesztve ]

(#16048) blattida válasza Mikulásbá (#16046) üzenetére


blattida
nagyúr

Csak vicc volt, gondolom, Te is tudod, Mikulás. ;) :R

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#16049) Mikulásbá válasza blattida (#16048) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Persze,nem rád céloztam.

(#15763)

[ Szerkesztve ]

(#16050) junkhead


junkhead
aktív tag

A gondom az, hogy az Avast kivételével pl. a Bitdefender freetől és a Panda Cloudtól is 10 perc után teljesen belassul az Opera böngészöm. Újraraktam az xp-t, holott ugyanazokat a programokat használom régóta, nem értem. Esetleg hardver hiba vagy mi a fene lehet?
Comodo free túzfal van.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.