Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) McKane válasza McKane (#944) üzenetére


McKane
senior tag

az oldal vizsgálatának eredménye a VirusBuster-től:

" A linkelt oldal tiszta. Valószínűleg facebookos önreklámozásról van szó."

( a youtube,fw-s oldalról van szó)

(#1002) GEPESZ66 válasza Jenne_S (#997) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Korábban a következőképpen volt.Rendelkeztél egy érvényes PANDA kulcsal, pl.2010-el, de nem regisztáltad be.Júniusban megjelent a 2011-es verzió.Ha a 2010-es kulcsodat augusztus közepe után regisztáltad be, akkor letölthetted, ill. használhattad az újabb verziót, egyébként nem.Így csak ha hosszabbítást vásároltál, akkor tudtál áttérni az újabbra.Volt vásárolt PANDA termékem, de ezt nem csíptem bennük!A PANDA termékeknél sokszor jártam úgy, hogy valamelyik modul nem indult el gépindításkor.A szülői felügyelet modul sem működött megfelelően.Egyébként jó lenne.

(#1003) #41133696 válasza Gaberking (#996) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szerintem Norton Internet Security + Malwarebytes' Anti-Malware a jobb :K

(#1004) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Még van 1db eladó Norton internet security 2010 ami működik a 2011-es termékekkel is !
bontatlan, de ha úgy kell csak a kódot küldöm el !
Érdeklődni priviben !

Üdv

[ Szerkesztve ]

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#1005) iNfAntRy válasza Jenne_S (#997) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Igen, egy 6 hónapos promócióhoz szereztem a kulcsot. Köszi, szerintem is tudom majd használni. Csak még nem tudom kipróbálni, majd akkor megteszem ha megvan az új gépem. A mostani gépem olyan lassú hogy az IS 2011 is döcög rajta, vagyis nagyon lelassitja.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#1006) Gaberking válasza #41133696 (#1003) üzenetére


Gaberking
senior tag

köszönöm!
legolcsóbban hol tudok 2 gépes előfizetést találni?

(#1007) Jenne_S válasza Gaberking (#1006) üzenetére


Jenne_S
csendes tag

PÜ ment.

(#1008) #41133696 válasza Gaberking (#1006) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azt, hogy legolcsóbban honnan nem tudom, én már évek óta közvetlenül a Symíntec-től hosszabbítom a licencemet a 2009-es verzió óta - azaz az első óta - nem változott a kulcsom :K

[ Szerkesztve ]

(#1009) Jenne_S válasza #41133696 (#1008) üzenetére


Jenne_S
csendes tag

Akkor én nagyon örülhetek, hogy azok közé a szerencsések közé tartozok, akiknek jutott az egyik nagy műszaki áruház limitált készletéből tavaly karácsony előtt NIS2011 2 év/ 1 user 9990 HUF - ért. (igaz akkor ez ünnepi akció volt mikulásra) :))

[ Szerkesztve ]

(#1010) #41133696 válasza Jenne_S (#1009) üzenetére


#41133696
törölt tag

A Symantec-nél is volt ilyen ünnepi leárazás, szóval akár onnan is megvehetted volna. Pechem volt pont akkor nem volt a kártyámon elég fedezet :D

Viszont akkor eldöntöttem, hogy ezúttal megfogom várni az ideit, és jól bevásárolok egy két évest egy áráért :) :C

(#1011) Susana


Susana
tag

Hi!
Nem engedi a rendszer hogy vírusirtót tegyek fel! Többet is próbáltam.
Friss win7 fut a gépen.
Mi lehet a baj?
Olvastam olyat is hogy vírusos és az nem engedi feltelepíteni?!

[ Szerkesztve ]

(#1012) #41133696 válasza Susana (#1011) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mit ír ki?

(#1013) Fire/SOUL/CD válasza Susana (#1011) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát ha csak és kizárólag védelmi szoftvereket gyártó cégek honlapjára nem tudsz fellépni, avagy onnan letölteni, más honlapokról meg bármit le tudsz szedni, akkor igen, az 100%, hogy kártevő. (Legutoljára egy user gépén olyan kártevő volt, ami pont ezt produkálta, mindig újraindította a gépet, ha megpróbáltam letölteni védelmi alkalmazást avagy csak telepíteni pl pendrive-ról... ;] ) MBAM Free-t neki elsőre (teljes ellenőrzést futtass a rendszerpartíción)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1014) Evgenii


Evgenii
tag

Az AVG Free Edition 10.0.1382-as frissítése mától elérhető! :)
Viszont a változások listája nem bővelkedik sok mindennel:
# Fixes & Improvements
* Toolbar: Added support for Firefox 5.

(#1015) Fire/SOUL/CD válasza Susana (#1011) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ja, hülye vagyok, akkor ezt sem tudod letölteni. :W :DDD
1. Esetleg valami online kergetővel próbálkozz, hátha az felmegy, avagy valami DVD-n/Pendrive-on lévő kergetővel (hátha csak a webes felületet figyeli a kártevő)

2. Egy másik gépen kiírni egy Rescue lemezt, pl EZT vagy EZT, majd erről bebootolva indítani a keresést/irtást.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1016) Evgenii


Evgenii
tag

Azért valljuk meg, szerintem a futó processzek listájából könnyebb diagnosztizálni a problémát! De javítsatok ki, ha tévednék! :U

(#1017) #41133696 válasza Evgenii (#1014) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hehe, legalább a Firefox toolbar-ral gyorsan elkészültek :D

(#1018) Evgenii válasza #41133696 (#1017) üzenetére


Evgenii
tag

Azért csókoltatom Őket! Nekem régóta csak a Minefield volt, ami most már Nightly néven érhető el. Ezzel baromira nem kompatibilis!
Ahhoz képest, hogy már nem tegnap óta érhető el a Nightly, elég lassan voltak képesek a toolbart frissíteni! :F
Vajon a kártevő adatbázisuk is ilyen rettentő sebességgel frissül? :F

(#1019) #41133696 válasza Evgenii (#1018) üzenetére


#41133696
törölt tag

Érdemes benézni a Symantec topicba :) Ők azt mondják nem végleges verziójú böngészőre nem fejlesztenek :D

(#1020) Evgenii válasza #41133696 (#1019) üzenetére


Evgenii
tag

A magyar Nightly-val általában alig van hivatalosan kompatibilis dolog!
Viszont, a Firefox beta verzióknál azért lehet bütykölni, hogy menjenek az állítólagosan nem kompatibilis dolgok is! :)

(#1021) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Itt a sokak által várt Trustport promó 3 hónapra.
Trustport Total Protection-re van a 3 hónapos kulcs.

[link]

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#1022) Jenne_S válasza Susana (#1011) üzenetére


Jenne_S
csendes tag

Szia!

Próbáld meg a következőt. Itt egy link. F-Secure Online Scanner
Elindítod a WIN-t csökkentett módban, majd amikor már fut ebben a módban akkor belépsz a böngésződbe. Arra készülj fel, hogy minden sokkal lassabban fog történni de hát ez van ilyenkor. Amikor már fut a böngésződ is (gondolom a Firefox de IE alól is meg Chrome alól is megy ez a scanner) akkor bemásolod a fenti linket és belépsz arra az oldalra. Választható a keresés előtt magyar nyelv is ha az angollal gondod lenne. Utána elindítod a keresést. Run Check vagy az Ellenőrzés futtatása fül és vársz türelmesen amíg végez. Ez eltarthat akár több órát is.

(#1023) T_Stark válasza sznorbi2 (#1021) üzenetére


T_Stark
őstag

Csak valami orosz oldalt kell kitölteni hozzá :D
Remélem valaki jó oroszból :DD

(#1024) Evgenii válasza Jenne_S (#1022) üzenetére


Evgenii
tag

Én azért emellett lefuttatnám a Kaspersky TDSSKiller-t is a biztonság kedvéért!

Amúgy, a futó processzek még mindig szerintem beszédesebbek! Mivel, ha pár telepített program üti egymást, akkor vírusa sose lesz, viszont telepíteni se nagyon fog tudni! :)

(#1025) Jenne_S válasza T_Stark (#1023) üzenetére


Jenne_S
csendes tag

Chrome lefordítja. :D
Magyarul a kérdőív.
A csillagozottakat kitöltöd valami kamu adatokkal kivéve az E-mail címedet. Beírod a promós kulcsot és alul a két pipadozba beteszed a pipát meg a baloldali karikába is és KÜLDÉS. Én próba képpen kértem az imént és meg is küldték azonnal a kulcsot, de engem nem érdekel ez a program, ha kell akkor írj és átküldöm privátban.

[ Szerkesztve ]

(#1026) sznorbi2 válasza T_Stark (#1023) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Apránként fordítsd le a google-val! :K

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#1027) T_Stark válasza Jenne_S (#1025) üzenetére


T_Stark
őstag

Ha gondolod átküldheted :R
De annyira engem sem érdekel, megvenni úgy sem fogom, csak kíváncsi vagyok rá, teszteken mindig jól szerepel.

(#1028) #41133696 válasza T_Stark (#1027) üzenetére


#41133696
törölt tag

És akkor nem elég az 1 hónapos minden féle trükközés nélküli próba idő ?

(#1029) Brekecs válasza Jenne_S (#1025) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Nekem 2email jött és 2 kóddal ? kell valakinek ?

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#1030) BigManus válasza Jenne_S (#1025) üzenetére


BigManus
addikt

Az e-mail cím is lehet " kamu " pl. nincsmail.hu

Én feltettem, egyenlőre szimpatikus, bár dual 2.6 procinál 2 GB ram mellett érzek a fájl műveleteknél némi lassulást, de nem zavaróan.
A felismerése tényleg nem rossz...

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#1031) TFSi


TFSi
őstag

Plag kipróbálta talán ezt a verziót, meg a sima antivírust is, de nem volt jó véleménnyel róluk... Legfeljebb az antivírust ajánlja, de az is képes random belassulásokat okozni... :(((

Jenne_S: köszi a chorme-os fordítást, az FX5 nem fordítja a google-lel... :(

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1032) Szellem. válasza TFSi (#1031) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Ez pontosan nem így van! A tűzfalát piszkáltam, és egy két bugról írtam, de semmi többet.
Ráadásul a tegnap megjelent 4619-es kiadásokban már megszünt egy két bosszantó probléma. Szóval, nagyon is jó program!
És arról nem is beszéltem, hogy napokon belül jön a magyar kiadása a TrustPort termékeknek.

[ Szerkesztve ]

(#1033) TFSi


TFSi
őstag

A lent mellékelt hozzáaszólásodban azért nem ez a helyzet... Mindegy is, örülök, hogy jó a progi... :)

[link]

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1034) Szellem. válasza TFSi (#1033) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Olvasd el amit fentebb írtam és a hsz-ben amit linkeltél. :) Semmiben nem mondtam az ellenkezőjét.
Egyébként, meg lényegtelen. Mindenki azt csinál amit akar. :)

(#1035) TFSi válasza TFSi (#1033) üzenetére


TFSi
őstag

Néztem egy-két youtube-os tesztet nagy hirtelen, és két motor ide vagy oda, nem esik nehezére kártevőt beszívni... Maradok a KIS-nél, az se a legjobb, de a Trustport sem igazán győz meg annyira, hogy váltsak, sőt a KIS jóval több védelmi funkcióval és érettebb technikával rendelkezik, bár már beszéltük, hogy közel sem az 5-6 évvel ezelőtti önmaga.

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1036) BigManus válasza TFSi (#1035) üzenetére


BigManus
addikt

" két motor ide vagy oda, nem esik nehezére kártevőt beszívni "

Nem megbántani akarlak, de melyik nem szív be kártevőket?
Kapásból, ha rákeresel dob be a kereső olyan találatokat, nem egyet, hogy Kaspersky átengedett kártevőket.
Nem találtál még és nem is fogsz olyan védelmi programot, mely nem enged át semmit.

A Youtube videókról meg semmit vagy annyit sem...

Más.

Nálam a Trustport az összes portot zárta.
A pcflank és grc oldalakon teszteltem.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#1037) TFSi válasza BigManus (#1036) üzenetére


TFSi
őstag

Igazad van laca026, én sem várok 100-as védelmet egyiktől sem, csak meglepő eredményeket produkált egyes önjelölt tesztelőknél a védelem, és ahogy említettem, a KIS még mindig több extra és szükséges funkciót tud, mint a TP. Egyébként volt idő, hogy a TP AV esetében a vásárláson gondolkodtam... :D

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1038) BigManus válasza TFSi (#1037) üzenetére


BigManus
addikt

Nos annyira nem jó, hogy megvegyem...
Marad még egy napig aztán törlöm. Nem rossz, csak mégsem az igazi

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#1039) Pano válasza BigManus (#1038) üzenetére


Pano
addikt

Nem tudom, de én pár hete bele vagyok szerelmesedve a comodoba. Eddig nem sikerült semmivel gallyra vágnom a teszt rendszert :D Pedig nem használok kibővített HIPS-et, vagy bármi mást, csak a sandbox módszerük marha sok mindentől megóv, amit az antivirus rész még nem detektál. Mondjuk a detektálás is elég sokat javult.

Csak még a megfelelő beállításokra próbálok rájönni, mert nem alakult ki meg nem is igen találok "útmutatót" vagy példákat, de talán ezért is köt le ennyire.

(#1040) T_Stark válasza #41133696 (#1028) üzenetére


T_Stark
őstag

Ja hogy abból van 1 hónapos próba verzió is, azt nem tudtam.
Nem ismerem ezt a programot, sohasem volt még a gépemen.
Na mindegy, ha netán megtetszene mégis 3 hónapig használhatom 1 helyett.

(#1041) Krystal_s válasza Pano (#1039) üzenetére


Krystal_s
addikt

ha nem gond az angol, akkor itt a legrészletesebb leírás :)

(#1042) Szellem. válasza BigManus (#1036) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Milyen rendszeren használod? Windows 7 alatt biztos, hogy alap esetben a 139-es és 445-ös portot nyitva hagyja!

(#1043) BigManus válasza Szellem. (#1042) üzenetére


BigManus
addikt

Használtam :D !
Már éjjel lekaptam...
Megnyitottam egy másodlagos winchesteren egy mappát amiben kb. 8 - 10 telepítő volt és majdnem 10 percig gondolkodott a megnyitásán...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#1044) Szellem. válasza BigManus (#1043) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Erre írtam azt korábban, hogy valamiért random belassulnak dolgok. EGyébként szépen és észrevétlenül dolgozik, de vannak mappák és fájlok, amiknél igen lassan nyílnak meg a dolgok.

(#1045) BigManus válasza Szellem. (#1044) üzenetére


BigManus
addikt

Most feltettem a Comodo pro-t.
Természetesen tiszta rendszerre, partició mentésből.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#1046) lck válasza BigManus (#1045) üzenetére


lck
senior tag

Tedd fel. Teljesen jó. Mondjuk a pro felesleges. Csak erőlteti a live supportot. Elég a sima CIS is.

(#1047) Fire/SOUL/CD válasza Pano (#1039) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"...csak a sandbox módszerük marha sok mindentől megóv..."
Igen, még attól is, hogy az SB-ben futtatott alkalmazás(ok)ból nyomtatni is lehessen... ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1048) TFSi


TFSi
őstag

Eléggé megjártam a Trustport Total Protection-nal. A gond ott kezdődött, hogy újraindítás után baromi nehezen állt fel a rendszer, aztán meg fagyott keményen... Csak úgy tudtam leszedni, hogy az msconfig-ba kinyomtam minden TP komponenst, különben el sem indult az uninstall... Jó gáz ez a program az én rendszeremen, de másnak biztos jobb, bár ahogy olvasgatom a hozzászólásaitokat, felejtős termék ez... :W

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1049) L7wy válasza Susana (#1011) üzenetére


L7wy
őstag

Hitman pro-t próbáld meg majd ezt és a végén evvel elemezd. A scan-ek után elindítod a CCEben levő KillSwichet, és átnézed a folyamatokat.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#1050) simon7012


simon7012
aktív tag

A HitmanPro fő védelmi rendszer vagy föl lehet tenni más mellé is?
Van valósidejü védelme?

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.