Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38701) riki válasza demars (#38699) üzenetére


riki
senior tag

Én szerintem nem ,mert "fehér listás" mivel a hivatalos oldalon van tehát ellenőrzött,csak akkor veszi észre amikor már kárt okoz.Remélem nincs igazam.Én Androidon Esetet használok,még gondom nem volt soha. :U

(#38702) blattida válasza Dévacsen (#38700) üzenetére


blattida
nagyúr

Már elég régóta ajánlott androidon is av-t használni, mivel egyre több kártevőt írnak erre a rendszerre is.

riki
Csak olyan védelmet szabad használni, ami valóban képes ellenőrizni, nem csa a fehér vagy fekete listák alapján dolgozik. Amik csak erre képesek, azok szinte értelmetlenek, mondhatni hulladékok.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38703) junior11 válasza blattida (#38702) üzenetére


junior11
veterán

Nemrég érdeklődtem ez ügyben az androidos topicban, egyértelműen azt tanácsolták, nem kell AV egyáltalán, csak lassítja a rendszert és meríti az akksit. Nekem sincs jelenleg a Z2-n, bár decemberben kipróbáltam 30 napig az Esetet. De ha a W10 Mobile kiforrott állapotban lesz, úgyis megyek vissza droidról.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#38704) demars válasza blattida (#38702) üzenetére


demars
addikt

Elèg sok ingyenes av van droidra. Ha màr vettem avastot, sztem telcsin is kiprobalom.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#38705) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Én Eset Mobile Security-t használok,a környezetemben azt tettem pár okostelóra,ahol aktív a net és email használat.
Egyáltalán nem merül tőle jobban a telefon,mintha nem lenne.Plusz még ott a lopásvédelem is,bármikor jól jöhet.

(#38706) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Szeretném megkérdezni ,milyen létszámra számíthatnék vteszt oldalon ? Kiegészítésként ki melyik terméket használná ?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#38707) Greenebola válasza ƵøŁĭ (#38706) üzenetére


Greenebola
senior tag

Webroot vagy Eset.
Illetve ha valami segítség kell akkor szívesen segítek, már amibe tudok.

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#38708) zozoka79 válasza Dévacsen (#38700) üzenetére


zozoka79
tag

szerintem nem :N

(#38709) sz.j válasza junior11 (#38703) üzenetére


sz.j
nagyúr

"... androidos topicban, egyértelműen azt tanácsolták, nem kell AV egyáltalán, csak lassítja a rendszert és meríti az akksit. "

Sajnos az Ace 4 topikban is a többségnek ez a véleménye ....

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#38710) UserX válasza ƵøŁĭ (#38706) üzenetére


UserX
őstag

Mivel a Webroot-ot és az Esetet már 'elvitték' előlem, így EMSI AM+MBAM. :)

(#38711) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Engem is úgy tájékoztattak, hogy androidra nem kell AV., de én is úgy vélem, hogy sajnos már a droidokat is védeni kell, így leszedtem és futtattam az előzőkben ajánlott Eset mobilos kergetőt. Az alábbi két alkalmazást találta, a Heavy Metalost az áruházból töltöttem le, mivel net függő az alkalmazás, így mint más alkalmazás is, ez is dobál fel reklámokat, de nem zavar. A másik nem tudom mi lehet, így nem merem törölni. Mit lehet ilyenkor tenni? Vagy ez is csak téves riasztás?

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#38712) demars válasza ƵøŁĭ (#38706) üzenetére


demars
addikt

Mi ez a vteszt? Johet pu ben is...
Koszi

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#38713) HoTaZo válasza HoTaZo (#38711) üzenetére


HoTaZo
őstag

Na, gépről okosabb lettem. Tehát a másik is ugyanaz, egyazon alkalmazásra ugyanarra az alkalmazásra utal.
Ha csak a reklámok felugrálása zavarja, akkor valahogy a kivételekbe kéne tennem...
Vagy elég lehet csak ezt az alkalmazást törölnöm (remélve, hogy a másikat nem befolyásolja), hogy ne csípje az Eset szemét? :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#38714) eurolac válasza HoTaZo (#38711) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Szerintem nem téves riasztások. Én ha a helyedben lennék most nem csinálnák semmit velük. Lefuttatnék egy másik av-t, pl.: CM -et vagy avirát, megnézném ők mit találnak. Ha náluk is meg vannak, az Esetben be lehet állítani, hogy ne törölje hanem karanténozza őket. Gondolom, onnan ha kell, vissza lehet állítani a fájlokat.
Jelenleg az én telómon is Eset van. Van fent olyan free alkalmazás, ami ad be alul reklámcsíkot, de az eset nem reklamál rá.

Eurolac

(#38715) csaba1203 válasza ƵøŁĭ (#38706) üzenetére


csaba1203
addikt

Részemről AVG free jelenleg :K

(#38716) sz.j válasza eurolac (#38714) üzenetére


sz.j
nagyúr

Az Eset AV telóra ingyenes vagy fizetős?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#38717) #10234880 válasza sz.j (#38716) üzenetére


#10234880
törölt tag

ingyenesről tudok. regized 1 mélcimmel,és jó. ám ha többi extra védelmet is akarsz,akkor fizetős.

[ Szerkesztve ]

(#38718) sz.j válasza #10234880 (#38717) üzenetére


sz.j
nagyúr

Köszi az infót. :K

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#38719) Narxis válasza demars (#38699) üzenetére


Narxis
nagyúr

Fene tudja, én már évek óta használok androidos eszközöket és nem csak google play-ről töltök. Egyszer találkoztam vírusos app-al de már az engedélyeknél nagyon gyanús volt.

Átlag embernek ha nem valami nagyon szutyok telefonja van akkor mehet rá de gyenge hardvernél még az a 20-40MB RAM foglalása is számít. Akit ez nyugtat meg az tegyen fel de szvsz nem az AV fog megmenti akkor amikor a káros alkalmazásokba ennyi időt és energiát ölnek. Arról nem is beszélve, hogy windows-on vannak már exploit védelmek, androidon nincs. Az androidos antivírus nem fogja betömni a lyukat ami a rendszerben van, az csak frissítéssel oldható meg.

Thanos was right.

(#38720) #10234880 válasza sz.j (#38718) üzenetére


#10234880
törölt tag

nincs mit

(#38721) HoTaZo válasza eurolac (#38714) üzenetére


HoTaZo
őstag

A CM kizárt, az avirát megnézem, remélve, hogy nem ütközik a két kergető. :F
Csak furcsálom, hogy ez az alkalmazás bármilyen kárt okozna. :(

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#38722) csaba1203 válasza Narxis (#38719) üzenetére


csaba1203
addikt

:K

(#38723) blattida válasza junior11 (#38703) üzenetére


blattida
nagyúr

Persze, winre se kell, csak éppen ajánlott.
Az átlagos android felhasználók ugyanúgy agy nélkül használják az eszközüket, így, aki azt mondja, hogy nem kell, az felelőtlen.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38724) UserX válasza demars (#38712) üzenetére


UserX
őstag

Röviden: jelszavasított, tömörített állományban feltesznek file-okat, amik kizárólag éles, 'valódi'vírusokat tartalmaznak. Te a kicsomagolás erejéig kikapcsolod az irtódat. Ezután jobb egeres kereséssel elindítod a mappán a vírusirtót. A végső tanulság az, hogy hány db file maradt a mappában. a különböző irtók hatékonyságát teszteljük így. Nagy létszámú, új minták esetén számít ez a kis 'házi teszt'. CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE!

Ui.: Van aki a meghagyott állományokat futtatja is, hogy a viselkedéselemző felismeri-e. Esetleg virtuális gépen. Én ideáig nem merészkedem...

(#38725) Greenebola válasza UserX (#38724) üzenetére


Greenebola
senior tag

5 éve már, de jó is volt.
Kedveltem az oldalt és persze a társaságot.
[link]

[ Szerkesztve ]

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#38726) BigManus válasza ƵøŁĭ (#38706) üzenetére


BigManus
addikt

Én tuti jövök :DDD
360 TS

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#38727) blattida válasza UserX (#38724) üzenetére


blattida
nagyúr

Remélhetőleg így lesz és ismétlődések sem lesznek majd a csomagokban.

Én vállalom a cis, ccav ( ebben dolgozik a valkyrie), zam és norascan tesztjét.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38728) HoTaZo válasza HoTaZo (#38721) üzenetére


HoTaZo
őstag

Elírás miatt Avast lett, nem Avira a második tesztelő, de ő nem hozta ki problémásnak a jelzett alkalmazást. :F

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#38729) viralmind válasza ƵøŁĭ (#38706) üzenetére


viralmind
aktív tag

En is mennek, es bar a 360-at stoppoltak es amugy is eleg gyakran valtogatom a vedelmet szivesen bejarok majd nezelodni is.

(#38730) UserX válasza Greenebola (#38725) üzenetére


UserX
őstag

Kösz. Nem ismertem az oldalt. Véleményem szerint egy 'official' PH-s jobb lenne ;).

(#38731) sz.j válasza #10234880 (#38717) üzenetére


sz.j
nagyúr

Próbáltam rákeresni az ingyenes androidos eset av-ra, de csak a 30 napos próbaverziót kínálja fel ...

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#38732) UserX válasza ƵøŁĭ (#38706) üzenetére


UserX
őstag

Jöjjenek a KAV-osok, KIS-esek, Norton-osok, stb!!! :)

(#38733) #10234880 válasza sz.j (#38731) üzenetére


#10234880
törölt tag

eset mobile securitynek kéne lennie.

(#38734) riki válasza sz.j (#38731) üzenetére


riki
senior tag

Az az,csak telepítésnél kell figyelni,hogy az extra funkciókat nem kéred,viszont így naponta neked kell elindítani a frissítést. :U

(#38735) Greenebola válasza sz.j (#38731) üzenetére


Greenebola
senior tag

2014 Novemberében kaptam (promo) egy 2 éves Eset Mobile Securityt, ha érdekel írj PÜ-t.
Nálam csak porosodik.

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#38736) blattida válasza blattida (#38727) üzenetére


blattida
nagyúr

A norascan inkább kimarad, mert nagyon körülményes és lassú lenne.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38737) sz.j


sz.j
nagyúr

Köszi srácok az infókat. :K

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#38738) AtHoS válasza ƵøŁĭ (#38706) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ha nincs rá más jelentkező, akkor OSS-t bevállalom

read-only mode on the forum

(#38739) Szellem. válasza ƵøŁĭ (#38706) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Elképzelhető, hogy F-Secure-al beszállnék. Ha már együtt a régi banda. :)

[ Szerkesztve ]

(#38740) BigManus válasza Szellem. (#38739) üzenetére


BigManus
addikt

;)

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#38741) cobra64


cobra64
csendes tag

Sziasztok

Egy kis segítség kellene, egyik ismerősömnek winphone-ja (talán 8-as verzió) van és bekapott egy whatsapp-os vírust. Tud valaki egy jó bevált megoldást, hogy le tudjam gyalulni ezt a vackot (ie-be épült be).

[ Szerkesztve ]

AMD 5800X, Msi b550 tomahawk, Sapphire 7900xt pulse.

(#38742) salaud válasza junior11 (#38703) üzenetére


salaud
aktív tag

Érdemes?

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#38743) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Jobb topicot nem találtam...A kérdésem az lenne az ilyeneket mennyire kell komolyan venni?Ez még tavaly történt,utána módosítottam is a jelszavam.De a héten megint kaptam biztonsági riasztást,most hely nem szerepel benne.Kicsit kezd elegem lenni,hogy havonta kell kitalálnom valami új jelszót.

"Biztonsági riasztás
Úgy tűnik, hogy valaki más is hozzáfért a Microsoft-fiókjához (*****@gmail.com). Ilyen esetben egy biztonsági kérdéssel kell igazolnia személyazonosságát, majd a következő bejelentkezéskor módosítania kell a jelszavát."

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#38744) madle válasza Orlin (#38743) üzenetére


madle
őstag

Ilyet én is kaptam már, csak google fiókommal... Nem tudom, hogy a Mac-emen a Mail alkalmazás hülyül ilyenkor meg és nem akarja felismerni a gépet, vagy valahonnan más akarja pont az én fiókomat feltörni. Bár nálam úgy szokott szólni a szöveg, hogy Idegen helyről próbálkozott valaki a fiókomba belépni és ezt a google megakadályozta....

(#38745) junior11 válasza Orlin (#38743) üzenetére


junior11
veterán

Nekem is volt nemrég ilyen az MS fiókommal (outlook) 2x, Lengyelország és Ukrajna volt, megváltoztattam a jelszavamat szintén.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#38746) net91


net91
senior tag

Sziasztok,
A Kaspersky (KIS) használom, a 3 pc+ 2 mobil előfizetés és regisztrációval van problémám.
Eddig a 3 pc mellett egy tableten és egy mobil telefonon volt regisztrálva a KIS.
De vettem egy új tabletet és a mobiltelefonról levettem a KIS-t és átraktam az új tabletre, ahol nem engedi magát regisztrálni.
Azt írja ki, hogy már minden regisztráció foglalt, mely az előfizetéshez tartozik.
De a mobil telefonon már nincs rajta, ott egy másik vírus kergető van. Akkor miért nem fogadja el a második tabletet, második mobil eszköznek?

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#38747) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

A jelszavakhoz is hozzéférést adott a Trend Micro..[link]

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#38748) blattida válasza net91 (#38746) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

Írj a suppoortjuknak,mert mind az öt eszköz be van regisztrálva és ők azt alapból nem tudják, hogy mobil eszközt cseréltél.

-Morrowind-
Ez elég nagy baki...

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38749) B@ldrick válasza ƵøŁĭ (#38706) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

Kereséssel a Kaspersky-t tesztelném.

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌Ubuntu • OpenMediaVault • XPEnology ▌

(#38750) sonic60 válasza Greenebola (#38707) üzenetére


sonic60
tag

Szia!
Én is tesztelnék FSUL beta-val.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.