Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39401) Narxis válasza salaud (#39398) üzenetére


Narxis
nagyúr

:Y hááát nem tudom...

Thanos was right.

(#39402) movax


movax
őstag

Megmondom őszintén, és tényleg nem szivatásból írom, komolyan nem értem, miért kell ilyen dilemmákkal élni, hogy az Avast nem teljesen jó, az ESET 5 százalékkal jobb, a Kaspersky 7 százalékkal rosszabb, egyik sem jó.
A munkámból fakadóan napi minimum 10 órát a gépen lógok, nagyon széleskörűen böngészek. Telepítgetni is szoktam rendszeresen sokféle kisebb nagyobb programot, letöltök mindenfélét, futtatható állományokat, millióféle doksit, százféle formátumban, százféle forrásból. Torrentezek is, árnyékos vagy sötét helyekre is rendszeresen eljutok.

Három és fél éve mezei MS Security Essentials van az egyik gépemen, a másikon az Avira ingyenes verziója, a böngészőm FF, benne AdBlock Plus és Ghostery. Nincs külön tűzfalam sem a gépen, sem a routeren, csak ami a win7-esben van. Szóval semmi rendkívüli vagy nagy kaliberű védelmi megoldás.

Évek óta nem találkoztam vírussal vagy egyéb kártevővel. Azt sem tudom lecsekkolni, hogy hogyan viselkedik a védelmem szükség esetén, mivel nincs munkája. Malwarebytes meg hasonlók (ha nagy ritkán ráeresztem kíváncsiságból a gépeimre) soha semmit nem találnak. Az is igaz, hogy naponta akár többször is megnézem a futó folyamatokat és a regisztereket meg a kényes mappákat (AppData, tempek stb.) kézzel szoktam átnézni.

Az a kérdésem, hogy mégis mi az a tevékenység vagy állapot, amihez ilyen hatalmas védelmi rendszerek, biztonsági vizesárkok és aknamezők szükségesek? Direkt LAN-kapcsolat az orosz vagy kínai vírusmaffiával? :) Még egyszer: nem piszkálódom, csak kíváncsi vagyok.

(#39403) Pano válasza dokee78 (#39397) üzenetére


Pano
addikt

Nem.
Szerintem hozza a kellő szintet, de nem jobb a többinél.

(#39404) salaud válasza blattida (#39399) üzenetére


salaud
aktív tag

Saját tapasztalataimra. Régen jó volt, használtam is, aztán manapság nem annyira, én nem használnám, nem ajánlanám. Nem írtam hogy rossz, saját szubjektív megítélésem szerint, tehát SZERINTEM. Ezzel lehet vitatkozni, elfogadom az ellentétes véleményt.

[ Szerkesztve ]

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#39405) SchumiBácsi válasza Pano (#39367) üzenetére

Köszi, de már semmi nem ér xart se. Lefutnak és ugyanúgy működésképtelenek azok az oldalak amiket írtam... Ilyenkor komolyan legszívesebben tenném zúzóba az egész gépet, mert féltucat programmal nem lehet megoldani...

Majd az lesz a vicc hogy újrarakom és ha 1hét múlva ismét beszarik megint nem lesz megoldás, mert azzal hogy majd lecserélem a Torrent klienst egy másikra nem hiszem hogy megment mivel ez volt kezdetektől. Vagy ha egy program frissítés hozta be ezeket a szemeteket akkor régi vélhetően még biztonságos verziót, de igazából elment a kedvem a uTorrent klienstől... ez mindenképp csere.

ESET-hez van előfizetésem nem szívesen cserélem le. Mellé kiegészítésként jó még a MalwareBytes féle Anti-Malware és a Windows tűzfal?

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#39406) Narxis válasza SchumiBácsi (#39405) üzenetére


Narxis
nagyúr

Host fájlt ellenőrizni kéne, az meg természetes, hogy malwarebytes webvédelme riaszt torrentezés közben, túl érzékeny. Én ki szoktam kapcsolni, elég a fájlvédelem.

Thanos was right.

(#39407) SchumiBácsi válasza Narxis (#39406) üzenetére

A host file az ami itt van? C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts

Ez van benne így:

# Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

# localhost name resolution is handled within DNS itself.
# 127.0.0.1 localhost
# ::1 localhost

Mit kel módosítani?

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#39408) Pityu. válasza kiváncsi f.. (#39393) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Az emsisoft anti maleware nem rossz még most nekem is az van fent,anno össze tudtam gyűjteni vagy kétszáz valahány napot hozzá,most 30 napos verzió van.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#39409) TFSi válasza movax (#39402) üzenetére


TFSi
őstag

Ennyire nem egyszerű a kérdéskör és az, hogy Te személyesen évek óta nem szembesültél online vagy offline fenyegetésekkel egyedül a tudásod és a szerencséd témaköréhez tartozik. E topicot látogatók jelentős része túlfűtöttebb egy átlagfelhasználónál és nagyban érdeklődik a téma iránt. Az ún. átlaguserek számára pedig pont, hogy ajánlott valamilyen nem túl bonyolult, de hatékony védelem használata. Ők nem nézik az aktív processzeket és nincsen NoScript/ABP stb. beépítve a böngészőjükbe.

Ha követed a fórum élettét, magad is szembesülhettél vele, hogy majd minden év saját fenyegetésprofillal rendelkezik, amelyek nem kis fejtőrést okoznak a gyártóknak, rendszergazdáknak, fórumszakiknak. Egy "átlaguser" ebből csak annyit vesz észre, hogy hopp, valami átkódolta a jpg állományaimat és váltságdíjat kér a feloldásukért.. Aki nem rendelkezik naprakész ismeretekkel a biztonság terén, és persze megfelelő védelemmel, könnyen megjárhatja. Ez a topic pont erre van, és sokan a tapasztalatszerzés miatt is szeretik a "dilemmás" kihívásokat. :)

Leegyszerűsítve ennyi a történet. :U

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#39410) Narxis válasza SchumiBácsi (#39407) üzenetére


Narxis
nagyúr

Semmit, az jó. uTorrentet cseréld le Tixati-ra, Nod mellé mehet a malwarebytes, windows tűzfal elég. Esetleg nézd meg a DNS beállításokat a hálózati kapcsolatodnál. Automatikuson legyen.

Thanos was right.

(#39411) kororo válasza Pityu. (#39408) üzenetére


kororo
tag

Szia!
ment PÜ!

in gold,we trust

(#39412) SchumiBácsi válasza Narxis (#39410) üzenetére

Ha erről van szó az mindkét IP protokollnál automatikus. Külföldi oldalak továbbra is fail...

Az uTorrent cserére a Deluge programot gondoltam, mert egy megszokott felületnek tűnik. Ha ez is jó akkor ennél maradnék

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#39413) Pano válasza SchumiBácsi (#39412) üzenetére


Pano
addikt

qbittorent

(#39414) Pityu. válasza Narxis (#39410) üzenetére


Pityu.
nagyúr

µTorrenttel mi baj a reklámokon kívül amiket én pl ki kapcsoltam és így jobb is.

Így néz ki reklám nélkül,bár még biztos lehetne egy két dolgot kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#39415) dokee78 válasza Pityu. (#39414) üzenetére


dokee78
félisten

Kezdetektől utorrentet használom.
Jelenleg 2.2.1 és semmi baj vele.

(#39416) Pityu. válasza dokee78 (#39415) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát én is jó rég óta használom már,amit előzőleg használtam régen talán flashget volt.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#39417) SP4C3 válasza dokee78 (#39415) üzenetére


SP4C3
veterán

Nálam 2.0.2 és nincs reklám, ekkor még nem adták el a lelküket a uTorrentesek. ;]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#39418) Narxis válasza Pityu. (#39414) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem akarok itt torrent kliens háborút de ő kért valamit helyette én meg ajánlottam. Mindenkinek ezt szoktam de még a qbittorrent is jó. Lábjegyzetnek annyit én már jóval az epicscale botrány előtt váltottam. Le lehet ragadni régi verziónál franc tudja, hogy biztonsági szempontból mennyire jó az illetve itt van a Win 10 is, nem tudom, hogy azon hibátlanul működik-e illetve privát trackereken szoktak korlátozások lenni, pl. milyen kliens és hanyas verzió a minimum.

Ez csak az én magánvéleményem, felőlem mindenki azt használ amit akar.

Thanos was right.

(#39419) Pityu. válasza Narxis (#39418) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Az enyém sem a régi verzió hanem a legújabb,csak kikapcsolt reklámokkal ,meg a sok szarságot nem telepítem amit akarna rakni fel ,az unchecky is szokott szólni ha helyzet van.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#39420) soldi3r


soldi3r
veterán

Jo reggelt!
Olyan IS-t megoldast keresek Windows7-re, aminel egyes programokhoz a netkapcsolatot manualisan engedelyezhetem. Pontosabban barmilyen halozati kommunikacio elott engedelyt ker.
Kicsit megrendult a bizalmam a Commodoban. Igy nem ragaszkodom az ingyenes megoldasokhoz, de azert nem lenne baj, ha nem $100 lenne evente. 1 vagy max 2 gepre kell.

SchumiBácsi, ezetleg probald meg a Deluge-ot.

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#39421) AtHoS válasza soldi3r (#39420) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Kíváncsi vagyok milyen ajánlható "tűzfalak" tudják ezt a funkciót az Outpost után támadt "űrben"

read-only mode on the forum

(#39422) daimonion válasza salaud (#39398) üzenetére


daimonion
senior tag

Ezek szerint használod ( vagy használtad 9 a sophos home-ot
kérdezném, hogy win 10 64bit 8 giga 1800 mhz-es DDR III rammal AMD A6-os procival miért lassítja le a rendszert ?
másik kérdésem, hogy működik -e Offline módban ? mert a beállításokat csak és kizárólag az internetes dashboardon lehet eszközölni. Mennyire biztos amikor riaszt ? miért csak egy lehetőség van ha riaszt ? CLEAN azt más semmi .Miért nincs más lehetőség.Ennyire azért nem tuti a riasztása. Nálam volt FP riasztása azt úgy kibaszta a fájlt mint a picsa. még jó hogy volt mentésem külső vinyón
Ha nincs netem akkor hogy a túróba rakom a kivételek közé a mappákat és fájlokat ?
Egyébként tényleg minimalista meg akár tetszetős is lehetne de ennél még a Forticlientben is több beállítás van. ;] Pl a webfiltere az egész jó is lehetne de ha alapból minden allowra van állítva mi értelme ?
Amúgy elég hamar hozzá lehet szokni a semmihez ;]
Lassan egy hónapja használom de a lassulás azért egyre jobban zavar.

(#39423) soldi3r válasza AtHoS (#39421) üzenetére


soldi3r
veterán

Hat igen. A Commodo tudja, A BD pedig tudta. :)
Pedig szerintem egy tuzfaltol ez nem nagy keres.

E30 (oo=[][]=oo)

(#39424) ƵøŁĭ válasza daimonion (#39422) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Sophos file filter driver okozza a lassulást .Következő frissítés hozz némi új funkciót és teljesítménybeli javulást .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#39425) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Jónapot az Uraknak!

Végigfuttattam a gépemen egy totális rendszervizsgálatot ESS9-cel, talált 4 kártékony fájlt -legalábbis ezt írja- ám az ellenőrzés végén sem a logban nem találom, sem pedig eltávolítani nem tudom őket. Egyszerűen nem találok rá opciót. Ennyire hülye nem lehetek :D

Már keresem mindenhol, de semmi. Help plz. :)

U.i.: Most az komoly, hogy le kell filterezni, majd utána kézzel törölni? :F

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#39426) blattida válasza AtHoS (#39421) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!
Ezt a win sajátja is megteszi, csak érdemes ráhúzni egy külső, könnyebben kezelhető felületet, pld. tinywall.
Mitől rendült mega bizalmas a comodoban?

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#39427) salaud válasza daimonion (#39422) üzenetére


salaud
aktív tag

Rokon gépén fut, i3-as laptop, windos7 x64, ő nem panaszkodott lassulásra. FP-val még nem találkozott, állítgatni nem akarja, sőtt, engem megnyugtat hogy nem is tudja. :DDD A soft amúgy még fejlesztés alatt van erősen, olyan helyre ajánlanám, ahol lényeg, hogy ne kapjon be vírust és ne tudja állítgatni a felhasználó. Mondhatni egybites felhasználó gépére, anyunak, nagymamának, hülyegyereknek. Mert ezt nem kapcsolják ki "véletlen", az biztos...

[ Szerkesztve ]

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#39428) qantum


qantum
senior tag

Sziasztok! Ha jól tudom,a win10-ben van vírusirtó,elegendő az vagy érdemes még valamelyiket telepíteni?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#39429) lck válasza qantum (#39428) üzenetére


lck
senior tag

Végül is maradhat. Okosnak ez is jó, hülyének meg úgy is mindegy.

Ha nem akarsz másikat, akkor esetleg ezt futtasd le miután betetted egy valami.reg fájlba:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender\MpEngine]
"MpEnablePus"=dword:00000001

Így hatékonyabb lesz a védelme.

(#39430) Pano válasza lck (#39429) üzenetére


Pano
addikt

Erről jutott eszembe, hogy meg akartam kérdezni: Elvileg A W10 Enerprise-ba alapértelmezetten engedélyezve van ez a funkció, ugye?

(#39431) lck válasza Pano (#39430) üzenetére


lck
senior tag

Igen, úgy tudom.
Annyi van vele hogy elég sok hamis-pozitívat hoz, gondolom biztos ami biztos alapon.

(#39432) qantum válasza lck (#39431) üzenetére


qantum
senior tag

Köszönöm! Nekem win10pro van abban is kell, a valami. reg-ben mit jelent?

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#39433) soldi3r válasza blattida (#39426) üzenetére


soldi3r
veterán

Jol ertem, hogy ezzel a TinyWall-lal tudom konfiguralni a Win beepitett tuzfalat?
Ebben az esetben eleg egy jo antivirust talalnom tuzfal nelkul.

E30 (oo=[][]=oo)

(#39434) lck válasza qantum (#39432) üzenetére


lck
senior tag

1. Nyisd meg a Jegyzettömb programot.
2. A szaggatott vonalak közötti részt másold ki innen, aztán a jegyzettömbbe illeszd be.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender\MpEngine]
"MpEnablePus"=dword:00000001
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Mentsd el a jegyzettömböt: Fájl > Mentés másként
Úgy hogy a .txt kierjesztés helyett .reg legyen a kiterjesztés bármilyen ( pl.: valami.reg ) néven.
4. A lementett fájlt indítsd el rendszergazdaként, úgy hogy rákattintasz mint ha egy exe fájl lenne.
Megkérdezi akarod-e hogy a bejegyzés bekerüljön a rendszerleíró adatbázisba. Nyomd hogy yesss.
5. Aztán kész.

[ Szerkesztve ]

(#39435) AtHoS válasza soldi3r (#39433) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A comodo-s kérdés neked ment: "Mitől rendült mega bizalmas a comodoban?" szóval tovább is dobom részedre a megválaszolás lehetőségét :K

read-only mode on the forum

(#39436) qantum válasza lck (#39434) üzenetére


qantum
senior tag

Köszönöm a részletes leírást!

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#39437) soldi3r válasza AtHoS (#39435) üzenetére


soldi3r
veterán

Van egy szoftverem, ami nem mukodik tokeletesen mellette.

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#39438) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Microsoft security essentials a windows updatéról frissít,vagy saját maga is képes rá függetlenül?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#39439) Pano válasza Pityu. (#39438) üzenetére


Pano
addikt

is-is :)
Bár technikailag mindig a windows update szervereket használja.

[ Szerkesztve ]

(#39440) lck válasza AtHoS (#39435) üzenetére


lck
senior tag

Ugyan nem nekem szólt, de épp ma van nálam egy XP-s gép. ( 2010-ben raktam rá a rendszert) Azóta is frissített CIS-védelemmel.
Decrypt vírus valamennyi, a gépben felelhető személyes dokumentumot ( kép, zene, doc, sőt zip fájlt ! ) lekódolt. Természetesen, az 5 év valamennyi produktuma mindenféle biztonsági másolat nélkül volt benn a gépben. Hát ez most ugrott.
Egyébként aranyos, hogy a képek miniatűrjei ugyanúgy látszanak mintha megnyitható lenne. Meg az is derék dolog, ahogy próbál segíteni abban hogy fel tudd velük venni a kapcsolatot a feloldó kulcsért: Minden olyan mappában amiben letitkosította a fájlokat, külön help fájlokat rak html, png, meg txt formában. :)

Egyébként a Comodo karanténba rakta az összes decrypt programösszetevőt, csak tán kicsit megkésve.
Ezzel nem akarom a Commodot különösen leszólni, mert ha jól tudom más védelmek mellett is elég jól terjed ez a szemét cucc.
Inkább azt hangsúlyoznám, hogy idegen feladótól érkező ismeretlen email mellékletét NEM NYITJUK MEG !
Persze tudom, hogy pl.vállalati környezetben ez kicsit nehezebb, ahol esetleg rendszeresen kap valaki idegenektől üzleti levelet, de akkor is !

[ Szerkesztve ]

(#39441) soldi3r válasza lck (#39440) üzenetére


soldi3r
veterán

Nekem ilyen gondom nem volt vele.

E30 (oo=[][]=oo)

(#39442) bobalazs válasza lck (#39440) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnállak, mocsok egy világ ez.

(#39443) daimonion válasza ƵøŁĭ (#39424) üzenetére


daimonion
senior tag

:R Köszi
Akkor ezek szerint várható valami tölük.Jó lenne mert egyébként nem tünik rossznak

salaud

Az rendben volna, DE azért mégsem annyira egybites hisz felhasznév , jelszó belépés a sophos dashboardba.vagy ezek szerint felrakod és eszi nem eszi nem kap mást , ? :P
A webfiltert hogyan állítod be nekik ? vagy az marad allowon ?

(#39444) Narxis válasza lck (#39440) üzenetére


Narxis
nagyúr

Uhh ez nagyon durva. Igaz a mondás miszerint 100%-os védelem nem létezik. :(

Thanos was right.

(#39445) lck válasza bobalazs (#39442) üzenetére


lck
senior tag

Nem az én gépem ! A beszedés körülményeit sem tudom, csak a végeredményt tapasztaltam.

És most olyat írok, amivel lehet sokan nem értenek egyet:

A hatékony vírusvédelem összetevői:
- Emberi odafigyelés és persze tapasztalat : 90-95 %
- Vírusirtók : 5-10 %

Ez a topic erről az 5-10 % -ról szól. :)

(#39446) Cs1csó válasza lck (#39440) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv nem akarom védeni a Comodo-t de pontosan hogy is történt? Sokszor főképp a Comodo ami bazira nem szeret semmit futtatni feldob ugye egy ablakot hogy ezt meg ezt nem ismeri akarod e futtatni erre a felhasználó leszarja és futtatja ekkor már ugye nehéz mit tenni, vagy ilyen kérdést nem tett vel a kergető? Simán megnyílt lefutott és kész?

(#39447) Pano válasza lck (#39445) üzenetére


Pano
addikt

Egy linux használatával feltornázható 99%-ra :D

(#39448) salaud válasza daimonion (#39443) üzenetére


salaud
aktív tag

A felhasználónév-jelszó párost ÉN tudom, ő nem. :DDD A webfilterbe manuálisan lehet kivételeket tenni, pl gyereknél összeszeded azokat, amiket tudod hogy nem szeretnéd, hogy lásson, és belerakod.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#39449) lck válasza Cs1csó (#39446) üzenetére


lck
senior tag

Én sem szidom a Comodo-t nem azért írtam le a történetet.

Az hogy hogyan történt nem tudom, sőt azt gondolom hogy jó eséllyel a gép gazdája sem tudná nekem megmondani. /legesélyesebb hogy rákattintott valami email mellékletre, ami ránézésre mondjuk pdf volt/

Csak annyit tennék hozzá, hogy amikor idehozták a gépet akkor a vírus összetevői ( kb 30 fájl, exe + dll-ek ) már a Commodo karanténjában voltak - mindegyik mellett írogatta is a Comodo hogy decrypt összetevő. Már az összes dokumentum is le volt titkosítva.

Persze az emberi butaság határtalan, de csak nem feltételezem, hogy a Comodo dobálgatja a figyelmeztető ablakokat, ő meg valamilyen módon mindig továbbengedi települni a vírust.

Szerény véleményem szerint akkor a Comodo még nem ismerte fel ezt a fenyegetést, sőt - amin legjobban csodálkozom - a HIPS sem harcolt miközben több száz személyes fájl módosításra került. Bár a HIPS működését annyira nem ismerem. Nem tudom hogy reagál, ha több száz fájlt elkezd módosítgatni valami.

Aztán - feltételezem - később már felismerte a vírust, be is karanténozta, de már későn.

(#39450) lck válasza Pano (#39447) üzenetére


lck
senior tag

:C

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.