Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) proci985 válasza proci985 (#8534) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

... és 17 óra után level59en agyoncsapott egy csapat hulking phasebeast. 40k lifeal. ouch.

mindenesetre ez egy jel volt, hogy mást kéne csinálnom.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8552) Kobe válasza ProEvoFan (#8521) üzenetére


Kobe
veterán

Es egy hasonlo gear mennyi kb ? Mert en multkor nezegettem es 100 milla alatt nem allt meg a fele

(#8553) xavix13 válasza Kobe (#8552) üzenetére


xavix13
senior tag

Szvsz 300-400milla körül lehet.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#8554) D1Rect válasza Kobe (#8552) üzenetére


D1Rect
félisten

Én olyan 500 milla körül költöttem, de nem "hűdejó" boltokat csináltam, csak sima jó vételek.
Kevesebből is kihozható.
1 hónapja még kb. a teljes gearem olyan 1m gold alatt volt 1.03-ből örökítve, szóval kellett valami amivel tudok játszani.
Innentől kivárósabb.

(#8555) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

witching hour-t tervezek venni, amik még normál áron vannak azok kb így néznek ki: 60 dex, 70 vit, 8 AS, 40 CHD. ez kb mennyit dobna a karakteremen? nehéz az összehasonlítás, ezért nem nagyon tudom ezt így szemre megállapítani, ha valaki nagyon otthon van ezekben segíthetne, mert nem akarok olyat venni ami olcsó ugyan, de nem leszek vele előrébb. karakterem: [link]

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#8556) xavix13 válasza R3ĐßuŁŁ (#8555) üzenetére


xavix13
senior tag

Belinkeled chatre, és a játékban látod mit változtatna rajtad.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#8557) R3ĐßuŁŁ válasza xavix13 (#8556) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

hova?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#8558) RockHaRD válasza R3ĐßuŁŁ (#8557) üzenetére


RockHaRD
addikt

kinézed amit meg akarsz venni, bal alul a chatre kattintasz, h megnyiljon, és oda belinkeled a cuccost (shift + bal egér gomb), utána ha belépsz a játékba, és a chatbe megnyitod amit linkeltél, akkor kiírja, hogy mit változtatna a geareden...

(#8559) R3ĐßuŁŁ válasza RockHaRD (#8558) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

köszi

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#8560) ProEvoFan válasza Kobe (#8552) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

176 millió ami rajtam van + kavicsok.De van közte kiváló vétel.A két fegyverem csak 20 millió volt.Az öv 3 millió.Kesztyű 9millió.Bracers 1.3patch elején 180ezer arany volt, most kb 10 millió :D
De persze cserélgettem a gearemet, ha azt beleszámoljuk, akkor kb 220 millió biztos van.
Valaki szerint meg a legolcsóbb kaszt a Monk.
Nincs olcsó gear ha bitang erős karaktert akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#8561) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Szeretem reggelente a friss leve...euro szagát :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8562) Huma válasza proci985 (#8551) üzenetére


Huma
addikt

Részvétem.
Mondjuk én DH-val alapból nem mentem volna egyedül, pont az ilyen szívatós ellenfelek miatt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8563) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Valaki überezni(mp5) akar jönni majd? 9 körül kezdenénk..
2 hely van még.
Eddig van 3 gép. De lehet lesz még egy ha act3-ban kidobja a kulcsot, előtte oda is lenézünk.
De jó lenne azért ha lenne egy 5-6 gép összesen.

Ez lennék én :DDD [link]

(#8564) sith7 válasza Sirandrish (#8561) üzenetére


sith7
nagyúr

Kérem, kapcsolja ki ... :C

(#8565) R3ĐßuŁŁ válasza Sirandrish (#8561) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

lassan akkor költhetnél kicsit a karakteredre is, kezdesz lemaradni az élmezőnytől :D egyébként pedig grat, szép pénz ;)

ProEvoFan ez az öv ami rajtad van ez ér pénzt?

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#8566) Huma


Huma
addikt

A robbanó hólyagok engem is majdnem kinyírtak az előbb. Asszem várok míg 60-as nem leszek. Már csak fél szint hiányzik. Felpakolok pár all reses cuccot és máris jobban fogom érezni magam.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8567) Sirandrish válasza R3ĐßuŁŁ (#8565) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kik számítanak az élmezőnynek és mi alapján? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8568) ProEvoFan válasza R3ĐßuŁŁ (#8565) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A fizik res miatt igen, olyan 13 milliót.Én 3 millióért vettem.
Talán egyszer cserélve lesz egy Witching Hour-ra, az adna kb +6k sebzést, de az jelenleg 70 millióba kerül...

[ Szerkesztve ]

(#8569) m4rc!


m4rc!
őstag

Hali! Van 40 millám, ti mit vennétek/fejlesztenétek? monk

We are analog players in a digital world

(#8570) Rayner válasza m4rc! (#8569) üzenetére


Rayner
őstag

Első ránézésre a cipőn kívül mindent. Meg talán a Won kim maradhat még egy ideig, de mainhandot tutira cserélném egy loh+chd párosra

[ Szerkesztve ]

(#8571) Rayner válasza Dadan01 (#8540) üzenetére


Rayner
őstag

Én meg kipróbáltam a fist-et és szerintem meg az lassabb + bukok 11k dmg-et (ugye a wotf az 12%-ot stackel)
fistel+buff 84k dps folyamatosan (annyiba talán jobb hogy nagyobb a dmg amit egyszerre bevisz) wotf pedig 93k-ra tolja fel és fenn lehet tartani. fistel 130k a blind lassabb nagyobb dmg-el, wotf-al 143k a blind így kisebbeket ütök de többet.)

[ Szerkesztve ]

(#8572) Huma válasza Sirandrish (#8567) üzenetére


Huma
addikt

Én számítok az élmezőnynek és az arcom alapján. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8573) Nordic válasza Sirandrish (#8561) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azért nekem fura, hogy még ennyi idő után is megy az RMAH, holott ma már rajtam kívül :D mindenkinek potyognak a legend cuccok...

(#8574) Sirandrish válasza Huma (#8572) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó hát azt tudtam hogy hozzád sehol se vagyok, de azért azt nem gondoltam volna hogy leoltanak a gearem miatt :C

Nordic Majdhogynem jobban pörög mint a gold AH....nemrég adtam el egy amut is 75euróért..
100-200M-ek meg kb 1-2 perc alatt kelnek el :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8575) D1Rect válasza Rayner (#8571) üzenetére


D1Rect
félisten

FoT a leggyorsabb spirit generáló/támadás.

(#8576) Huma


Huma
addikt

Jelenleg a karakterem. de még pár cuccra pályázom. Sajnos többet is elvittek az orrom elől. Az all res még olyan 100-al több lesz.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8577) ProEvoFan válasza m4rc! (#8569) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egyelőre a csizma és a Won Kim maradhat.Többi alapos cserére szorul.
Több chc, chd, élet és egy kb 1000dps socketes vagy 60%+ chds Echoning Fury.
40 millióból ki lehet hozni sok++ sebzést.

(#8578) proci985 válasza Huma (#8562) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

azért az valahol vicces, hogy kb egy sec alatt lecsaptak 30k lifeot. értsd, a main karimat gyorsabban pakolták volna össze (bár a main a maga 93k dpsével általában összepakolja őket mire közel érnek).

DHval is lehet defenzíven játszani, én pedig azt csináltam. tippre ezt a kombót egy barbár se biztos, hogy túlélte volna.

ja robbanósok szemetek. szerintem farmold a külső részeket középen amíg nem leszel 60, aztán utánna gearelj fel olcsón.

szerk: látom közben meglett 60, na ennyinek már elégnek kell lennie.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8579) Nordic válasza Huma (#8576) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez a HC karid? :C

All res-be valahol itt vagyok én is buffolva, mondjuk a physical resem 700 felett van picivel, a hp-m kicsivel több, de dmg-vel nagyon le vagyok maradva(majdnem 10k-val). Sajnos nekem nem volt megfelelő mennyiségű aranyam a rendes bevásárláshoz(alig 300k-m volt)

(#8580) Rayner válasza D1Rect (#8575) üzenetére


Rayner
őstag

Spirittel sose volt gondom az mindig maxon van (inkább a cyclone spirit költsége amit sokallok de a set 3. darabja azt is meg tudná oldani) ami most sztem nagyon kell nekem az a +10% chc amit már kinéztem.
kesztyűre +8 és a nataya set 2 darabja +7%, de gyűrűt még nem találtam megfelelőt olcsón :)

[ Szerkesztve ]

(#8581) nepszter1


nepszter1
addikt

kb 50óra után kiesett az első zöld cuccom tradeba linkeltem remélem , nem keveset ér

(#8582) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Hello mindenki!
Egy kis segítséget kérnék a karimmal kapcsolatban, hogy mit vegyek és milyen statokat fejlesszek/ csökkentsek: DH

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#8583) Rayner válasza nepszter1 (#8581) üzenetére


Rayner
őstag

Grat, fortuna hozzád kegyesebb. nekem 650 óra kellett az elsőhöz :D (bár azóta volt olyan nap hogy 4 is)
Amúgy azt vettem észre hogy paragon 30 felett kezdi el dobálni a legendeket, para 40 felett meg jönnek a setek is.

(#8584) nepszter1


nepszter1
addikt

Amúgy most végig vittem a játékot szinte teljesen . Most mihez kezdjek vannak még valami + szintek infernón kívül vagy csak menjek ismét infernora farmolni ?

de most valami MP levelről is beszéltek csak sajna nem tudom miaz :D

[ Szerkesztve ]

(#8585) thomeef válasza nepszter1 (#8584) üzenetére


thomeef
őstag

Csináld meg az összes achievmentet :DDD

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#8586) Sirandrish válasza thomeef (#8585) üzenetére


Sirandrish
legenda

Volt 1 perc amikor azt hittem érdekelni fog..
Aztán megnézegettem..
-Pakold tele az inved 60+os szarokkal
-Minden kariból legyen 2 darab 60as WTF!?!!
-Kraftolj le 100 fost
-Öld meg a bossokat rózsaszín babaruhában de tütü legyen rajtad

Valahol itt borultam le a székről a röhögéstől és valahol itt döntöttem el hogy amit nem vág hozzám menet közbe arra nekem PONT nincs szükségem :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8587) Drizzt válasza nepszter1 (#8584) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hellfire ring is megvan? Amugy akar kimehetsz a szabadba elni. :D

I am having fun staying poor.

(#8588) nepszter1 válasza Drizzt (#8587) üzenetére


nepszter1
addikt

nincs sajnos és azt se tudom mire jó . :D De ezt az MP level-t valaki elmagyarázhatná :D

(#8589) Szancsó válasza nepszter1 (#8588) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Monster power + nerf.

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#8590) Sirandrish válasza nepszter1 (#8588) üzenetére


Sirandrish
legenda

MPL 1-10 között tudod variálni a játék nehézségét..
Ami a szinttel nő az a kapott EXP, MF/GF, mobok hp-ja és mobok sebzése...
Ezzel be tudod lőni magadnak hogy mennyire szeretnéd magad kínozni az esetleges bonuszok miatt..

A Hellfire Ring meg egy ring amit magadnak craftolhatsz, az általad választott mainstattal, és a 4 random prop mellé még 35% további EXP bonust is ad..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8591) nepszter1 válasza Sirandrish (#8590) üzenetére


nepszter1
addikt

hűha ez remek és ezt hogyan tudom lekraftolni magamnak mik szükségesek hozzá ?

(#8592) Bazzzs válasza nepszter1 (#8591) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Arról meg itt találsz részletes leírást.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#8593) Sirandrish válasza nepszter1 (#8591) üzenetére


Sirandrish
legenda

Keywardenek-et kell ütnöd..
Ezek random dropolnak kulcsokat, illetve az ACT4es az egy plant..
MPL szintenként 10% esély hogy kapsz kulcsot..
Ha megvan a plan meg a 3 kulcs, akkor lecraftolsz egy bizonyos Infernal Machine-t és akkor tudsz bemenni az über bossokhoz..
1 masina 1 portált nyit, neked viszont minimum 3ra van szükséged..
1-1 boss duo (ugyanis ketten jönnek) MPL szintenként 10% eséllyel dob alapanyagot...ha mindhárom megvan akkor ACT2ben vehetsz egy plant a ringhez...lecraftolod és imádkozol hogy király legyen..
Ha szar akkor a planak beszerzésén kívül kezdheted elölről az egészet..

Ideig óráig el lehet vele bohóckodni, én kb a 20-22. undorító fostalicska ring craftja után untam meg az egészet :K

Nem tudom mennyire érhető amit leírtam ezért használd a keresőt..rengetegszer be volt már linkelve a komplett infernal leírás :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8594) prokxy


prokxy
veterán

Sziasztok!

Megvan a lvl 60 HC-n! :C :C :C

Íme:

Párszor azért volt meleg helyzet, de ez benne van, szerencsére túléltem! :)

Krisz

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8595) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Mindig meglepődök a Blizzard programozóinak zsenialitásán. Nem értem hogy lehet leprogramozni, hogy warden keresésnél mindig pont abban a 2x2 cm-es részen legyen amit még nem fedeztem fel :C

A játék az nem játék!

(#8596) KonzolKartel

Berakom ide is, hátha itt többen olvassátok :R
ladó gold.
10.000huf/100millió
RMAH árfolyam alatt 2.000ft-al.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8597) mpierre válasza prokxy (#8594) üzenetére


mpierre
veterán

Grat. :C

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#8598) xavix13 válasza KonzolKartel (#8596) üzenetére


xavix13
senior tag

Tilos a fórumban hirdetni!

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#8599) ImpersonatoR

Leírom hátha más is küszködik vele szóval akinek ww barbárja van és kidobálja a játék az használja a gamet full screen windowed modba az segít rajta amíg nem javítják.

"Just FYI guys, I now play in full-screen-windowed mode. I haven't been having any disconnects any more.

Try playing in windowed mode and let me know if it works for you guys.

(I know windowed mode is not ideal for everyone but it beats d/c all the damn time)

edit: I'm the OP, just on my Diablo profile."

Itt a forum link is ha valakit érdekel

[link]

(#8600) radi8tor válasza Lézerparaszt (#8595) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az is lehet, hogy dinamikusan változik a helye.

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.