Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) Kicsimix válasza abéla (#7606) üzenetére


Kicsimix
őstag

Amúgy , csak mert most kicsit nem voltam : ) Hevenyészett számításaim alapján (á nem mert calculátorral számoltam) az én profilomban -23k dam a Skorn-oddal ha csak a Glass Cannon van benyomva. Ha a force wep vagy további más buffot használok (és pedig használok) akkor már -30-40k a különbség. De ez a gearem többi összetevőjének is köszönhető.

Szerk,

Ahh jaj bocsi ez erre ment #7604 : )

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#8052) mobal válasza vendingo (#8050) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Skilleknek ezt ajánlom. Egy kis Life on Hit ~ 1600 - 1800 és elvileg a sima infernónak mennie kell.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#8053) F-ECT$ válasza vendingo (#8050) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha kicseréled a köveket nagyobbra (sisakban és fegyvereken) akkor viszonylag kis beruházással is nyersz life-ot és dmg-t.
Ahogy nézem persze minden cuccod cserés, szerintem ha rákeresel az ah-ba az armorod egyes darabjaira, akkor minden slotra lesz jobb 1m alatt.

Dive ever, work never.

(#8054) Sirandrish válasza mobal (#8052) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Egy kis Life on Hit ~ 1600 - 1800"

Mikor a LOH volt a minden akkor sem volt ennyim sose :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8055) Tyler Durden válasza Sirandrish (#8054) üzenetére

Most meg már ki is ment a divatból.. :))

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#8056) L4D1K


L4D1K
őstag

Sziasztok. Túl vagyok (Inferno) Diablo megölésén, act III óta +mp1 ben megyegetek, most beállítottam +mp2 re. Innen most hogyan tovább? Karakter elég gyenge még magasabb mp szintekhez: [link], pénzem nincs komolyabb tárgyakhoz, átlag 20-80k aranyat költöttem eddig / tárgy. Hogyan kéne innen folytatni? Farmolni aranyat/tárgyat és menni fölfele? Nem olvastam még bele nagyon a témába, nem tudom milyen elérhető célok vannak még a játékban. Köszönöm a segítséget.

# ANTAL Tuning #

(#8057) TavariS85 válasza Gyuri27 (#7991) üzenetére


TavariS85
csendes tag

1. Nem vagyok a tesója, ráadásul fogalmam sincs kiről beszélsz.
2. Mit számít a profilom? Te komolyan beszélsz hogy a gearben méred a játéktudást vagy az ah-hoz való érzéket? Butább vagy mint gondoltam :( Ehhez a játékhoz nem kell skill, ellenben ott a bw/sc2/cs/quake/dota/hon amihez igen, mindig megmosolyogtató amikor valaki azt hiszi hogy a gearje függvényében lesz jó játékos ;] Ennél még az is jobb lett volna ha azt kérdezed mennyit kerestem a játékkal / a megvételtől számított hány napon belül pakoltam el diablot infernon... A gearemet jópárszor eladtam euroért és újra felöltöztem a goldomból tehát egy max közepesen szar gearem van de ezzel is faceroll mp7, mint már írtam ebben a szétnerfelt d3-ban csak az akad el akinek kimaradtak gamer historyból a fentebb is említett valóban skillt igénylő játékok.

[ Szerkesztve ]

(#8058) D1Rect válasza L4D1K (#8056) üzenetére


D1Rect
félisten

A3 MP1 ha az megy, Alkaizer kanyar.

Clear Core of Arreat to the WP
WP to Tower of the Damned lvl 1, do one circle
WP to Arreat Creater lvl 2
Teleport to town, WP to Bridge of Korsaikk, clear Fields of Slaughter
Teleport to town, WP to Keep Depths lvl 1. Immediately enter Keep Depths lvl 2 and clear it.
Teleport to town, Log out, Resume Game

ui.: Én a Keeps 3-at is meg szoktam csinálni, kicsi és 2-4 elit mindig van.

ui2.:majd nézek pár itemet amivel előrébb vagy.

ui3.: a sweeping wind cyclone 25%+ chc mellett jó, addig a 60%-osat érdemes használni.
Ha nagyon kevés a crited, akkor pedig a 20 secig tartót.

[ Szerkesztve ]

(#8059) Agro válasza TavariS85 (#8057) üzenetére


Agro
senior tag

lehetne ezt privátba kérem szépen?

(#8060) mikromanus válasza D1Rect (#8058) üzenetére


mikromanus
veterán

MP bekapcsolás után már nem sokat számít az act a drophoz vagy az XP gyűjtéshez. Az act 1 mintha picit könnyebb lenne azonos MP-n. Act 2-n sűrűbb és több az elit. XP és drop szempontjából szerintem Act 2 a nyerő. Tele van eventekkel, ládákkal, elitekkel. És még Keywardenje is van (MP2-n akár 20% esély is lehet a kulcs dropra) :DDD
Küzdősebb játékra ott az Act 3, vagy lehet emelni az MP szintet.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8061) Molti


Molti
csendes tag

Sziasztok!

Valamelyik nap találtam ezt a sapit, nem igazán láttam hozzá hasonlót, szerintetek mennyit érhet?

“After a time, you may find that having is not so pleasing a thing after all as wanting. It is not logical, but is often true.”

(#8062) Sirandrish válasza Tyler Durden (#8055) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaja...manapság az LS a menő :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8063) D1Rect válasza mikromanus (#8060) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez a játékban a leghatékonyabb útvonal.

(#8064) Gorneck válasza TavariS85 (#8057) üzenetére


Gorneck
titán

"mint már írtam ebben a szétnerfelt d3-ban csak az akad el akinek kimaradtak gamer historyból a fentebb is említett valóban skillt igénylő játékok." Nekem ezek 1:1ben kimaradtak... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#8065) mikromanus válasza D1Rect (#8063) üzenetére


mikromanus
veterán

MP nélkül ez volt a játékban a leghatékonyabb útvonal. Act egységesítés után ez már nem egyértelmű. Főként úgy, hogy sokkal több elit van (vagyis lehet) act 2-ben és az xp NV 5-től jön a legjobban.

Amúgy msot frissült az Armory. No. Kiváncsi vagyok mennyit ad a kis gyűrűcsere. Eddig nem vette figyelembe az egyiket, mert a Hellfire ringet nem "látta" a diabloprogress.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8066) radi8tor válasza Gorneck (#8064) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

És elakadtál?

⭐ Stella

(#8067) mikromanus válasza mikromanus (#8065) üzenetére


mikromanus
veterán

+27k unbuffed DPS. Höhö. Már csak szoknom kell a stresszt amit a kis allres-LoH csökkenésem okoz... :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8068) Gorneck válasza radi8tor (#8066) üzenetére


Gorneck
titán

Nem. Mondjuk én nem is solozok sokat...sőt semmit, mert baromi unalmas.

Elakadni viszont el lehet...nem hiába vettem goldot, persze azóta annak többszöröse folyt be.
De kicsit pontosítok, nem elakadtam, hanem megálmodtam egy geart és akkor 500+ óra játékkal esélyt se láttam arra, hogy megvehessem azt amit szeretnék és ennek a végeredményét most ki is élvezem.

Gorneck#1239

(#8069) radi8tor válasza Gorneck (#8068) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ismerem az érzést. :K

⭐ Stella

(#8070) Gyuri27 válasza Gorneck (#8003) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem bántásnak szánom, de így volt. Azután nem is játszottál velem. Felesleges is lett volna. Hiszen az eredmény ugyanaz az lett volna.
Andris véleménye is teljesen megalapozott. Nem játszott wd-l. Nem is látott rajtad kivül wd-t. Solo wd-t meg pláne. Lehet fikázni debót. De ő már 1.0.3 előtt 100-s nagyságrendbe keresett dodót havi szinten. Tehát nyilván hülye hozzá.
Miért lennék mártír? Dio2-t is egyedül toltam. Van, hogy 3 napig nem játszom. Illetve kora délután tolom amikor más nem. Így nehéz társakat találni. De mint írtam nem is nagyon vágyom rá.

vendingo:javarészt nekem reflecteket ad. Ott 4-re 2x ráküldöd a macikat és meg is haltál. :K
Nem az a lényeg, hogy mi lenne partyban. Javarészt egyedül játszik. Oda ez a gear jó. Neked se ártana megnézni, hogy tolja. Aztán véleményt alkotni.

Bronco80: ez a hülye már vagy 1000 dodót kivett a játékból. Ez csak az amit én láttam 1.0.3 előtt és picit 1.0.4 után. Nyilván tiszta hülye. Én kérek elnézést. Meg sc2-ben is egy suttyó. Ez egy ilyen srác. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#8071) abéla válasza Kicsimix (#8051) üzenetére


abéla
senior tag

Az a különbség biza' a többi cumód miatt van, azokból is leginkább az elemental és armor-dmg-es cuccokból. Mivel leginkább csak a fegyverváltásban vagyok érdekelt (többire végképp nincs zsé) ezért én is megnéztem az én gearem + Te echod+source-od és a tiéddel a dps 4k-val kevesebbre jött ki: 149 vs 145 (csicska+glassC.+ MagicW./Blood M.) és ezzel a konfiggal - a megnövekedett AS miatt - kellene az APonCrit. is. Ezzel a progival néztem.

Szóval igen, át kellene gearelnem a 1h+source-hoz, így marad az eddigi gear, mert annyi G-ból amiből kijönne a váltás, tudnék finanszírozni egy Tal Rasha chest (+13kdps, +80vit, -70allres, -200arm.-12mov,-4elitDmg) + bracers/gatya(-1k dps, -2k hp, +70allres,+350arm) + Tal Rasha amu(chc nélkül: +6-7k dps,-100vit, -1700 lifekill) cserét, így az egész kb hozna:
+19k dps-t, -20vit +150arm(~25allres) -12movsp, -4% elitDmg-et, ez kb a régiek eladása után (ami mostanában kétséges) lenne olyan 40-50m.
(de sztem a dps ellenére az arm. chest csere nem feltétlenűl éri meg)
Ámbár, ha rám szakad a bank vagy dúrva drop(+100m), akkor egy Tal Rasha amu CHC-vel, max elemntállal, az kb 20-21k dps veszteségek nélkül (ugye ez lenne az ideális + a bracer/gatya csere).

Dúrva komprumisszumokkal még 7-8k dps-t egy Andrael helm-el lehetne hozni (10-15-20m) egy 240-250-260 int-es darabbal, de akkor -7-8k hp, meg -400 arm(~65allres), szval nem biztos, hogy megéri, hasonló a helyzet az inna gatyával, meg a witching hour-ral (ami ráadásul horror áron van...még).
Konkl.: fent vázolt cserék: közepes dps, durva armor+allres és vadászni egy korrekt skornra, fasza LS-lel, a dex kárára.
én sem vagyok mostanság...ugye befigyel az új x-com, meg rászántam magam a bf3 premiumra is...lehet majd pvp-re benézek :DDD

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#8072) mikromanus válasza Gyuri27 (#8070) üzenetére


mikromanus
veterán

Az, hogy keresett a játékon nem azt jelenti, hogy van érzéke a játékhoz, hanem hogy van érzéke az AH-RMAh-hoz. Az nagyon hasznos, de játéktudás mellett nem érv :DDD

Persze ellene sem. Ettől még lehet jól megy neki soloban-partyban, vagy fél kézzel is ;)

Edit: amúgy kiről van szó? elvesztettem a fonalat? (igen, nálam ez megszokott)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8073) Tyler Durden válasza mikromanus (#8067) üzenetére

Tegnap én is variáltam csak még nem frissült a nyomorult armory.. Bracer és fegyver csere, hp viszont már csak 43k, resistek is csökkentek, néha kisebb para beugrik.. :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#8074) radi8tor válasza mikromanus (#8072) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Valami debóról.

⭐ Stella

(#8075) Gyuri27 válasza mikromanus (#8072) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na várjál. Ő farmolt. Onnan volt a cucc. Azokat adta el. Nem rmah máguskodott. Mostanában nem nagyon láttam játszani. Előtte (1.0.3) sokat játszott. Magyarul a 28k elit kill nagy része onnan van neki. Az meg nem kevés egyedül egy wd-l.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#8076) Agro válasza Gyuri27 (#8070) üzenetére


Agro
senior tag

az hogy mennyi lóvét szedett ki a játékból az nem azt bizonyítja, hogy mekkora über király hanem azt, hogy szerencsés a droppok és AH/RMAH bújás terén meg talán azt, hogy mekkora kocka. Én még egy fillért nem szedtem ki a játékból akkor én über béna vagyok? Pedig nem mondanám a gearemre, hogy tesco value

(#8077) mikromanus válasza Gyuri27 (#8075) üzenetére


mikromanus
veterán

KIcsicsillag, kezdek kiegyensúlyozatlan lenni. Kérlek fejtsed ki szépen ki azt, hogy kiről is van szó?! nagyon-nagyon kiváncsi vagyok rá. Honnan is indult ez a csevely? Ha lusti vagy, akkor elég lesz a kiinduló post is :DDD

Edit: no megvan. De ki ez a debó? Ismerős? Magyar, Nagy és Erős Játékos a Vadnyugatról? :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8078) D1Rect válasza mikromanus (#8065) üzenetére


D1Rect
félisten

Az alap XP értékek nem változtak, a mobok sűrűsége sem.

(#8079) TavariS85 válasza Agro (#8076) üzenetére


TavariS85
csendes tag

Értsétek meg semmi köze a gearnek a skillhez, de még annak sem hogy mennyit kerestél d3-mal.... Ez nem kompetitív játék kibalanceolt pvp-vel és ladder rendszerrel, akkor meg mi alapján határozzátok meg valakiről hogy te béna/jó játékos vagy...

(#8080) mikromanus válasza D1Rect (#8078) üzenetére


mikromanus
veterán

Minden mob mlvl63. Változott a HP és az XP is. Csak úgy mondom. A sűrűség pedig Act 2-ben is nagyon szép helyenként. Simán megvan ugyanaz a 1-3 tucatos csonti pakk sarkonként a kriptákban vag ya Kulle kedvenc helyein.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8081) Agro válasza TavariS85 (#8079) üzenetére


Agro
senior tag

Ennek én állítottam az ellenkezőjét? Sőt pont arra utaltam amire te is... csak egy másik témára reagálva

Ismered az irónia fogalmát?

[ Szerkesztve ]

(#8082) Gyuri27 válasza mikromanus (#8077) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem kezdem előről nyuszifül. :DDD
Egy feka srác és wd-l tolja.

Agro: valamit jobban csinál Ő mint Te vagy Én.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#8083) Agro válasza Gyuri27 (#8082) üzenetére


Agro
senior tag

nem hiszem... simán kivehettem volna már én is relative sok pénzt. Ha ahhoz viszonyítjuk, hány órát játszottam, de engem nem vonz ez az oldala a játéknak. Én inkább a karakterem fejlesztésébe ölöm a hozamot. Nekem nem pénzkereseti forrás egy játék.

(#8084) userxy válasza Gyuri27 (#8082) üzenetére


userxy
őstag

Esetleg egy armory link vagy vmi mert a gugli hülye és nem dobja ki hiába írom be, hogy Debó :D

(#8085) radi8tor válasza userxy (#8084) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezen szakadtam. :))

"Szimpatikus" úriember ez az spsdebo

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#8086) Gyuri27 válasza userxy (#8084) üzenetére


Gyuri27
félisten

Már linkeltem. Használhatod a fórum keresőjét is. Amúgy a srác spsdebo. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#8087) TavariS85 válasza Agro (#8081) üzenetére


TavariS85
csendes tag

Igen, te állítottad.
"Én még egy fillért nem szedtem ki a játékból akkor én über béna vagyok? Pedig nem mondanám a gearemre, hogy tesco value"
Erre válaszoltam, hogy tökmindegy hogy tesco value a geared vagy 50 milliárdos, nem számít(az sem hogy mennyit kerestél a játékkal, de a "gearösszehasonlítósdinál" még az is relevánsabb adat.
Értem az iróniát, te nem érted hogy mit beszélsz.

(#8088) drk88


drk88
senior tag

THE NEW LEGEND IS DEBÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

(#8089) mikromanus válasza Gyuri27 (#8082) üzenetére


mikromanus
veterán

Cuncimókus, ennek van 24% chc-je és 180% chd-je. Szerintem a progress nem számolja hozzá az alapot és a skilleket (vagy az alapot igen?), tehát annak ellenére, hogy nem sok, de azért nem mondanám "semminek". Meg ha feka az óceán túlpartjáról, akkor miből gondolod, hogy dropból él(t)?. PLvl 49-es. Nekem azt hiszem 14k killem lehet 59-essel az új patchben. 15k killje lehetett patch előttről neki. Annyit egy mezei goldfind bot is összehozott párheti aktív "játékkal". Gondolom becsületes arca van. Meg 3 accountja???

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8090) Kicsimix válasza abéla (#8071) üzenetére


Kicsimix
őstag

Értem amit mondasz bár még mindig állítom ,hogy a skorn az bekorlátoz magasabb szinteken és nem éri meg azt használni : ) Persze pénz kérdése nyilván... A tiednél már nem fogsz sokkal erősebb skorn-t találni én nem ruháznék bele.

Egyébként de : ) Megéri a sok plusz dps a gyorsabb haladást simán. Nekem a +3000 armor vagy +300 allres nem ér meg annyit ,hogy -100k legyen a dps-em néhány reflectes elit pack miatt. Bár még ezeket is ki tudom ügyeskedni (5k az armorom archonban 6,5).A többi pikk pakk lemegy mp6 ig ami nem reflect.. Mondjuk mostanában már fontolgatom a mégtöbb allres, vit fejlesztést is illetve van tervem hova merre tovább dps csökkenés nélkül...

Egyébként ez normálisabb átláthatóbb calc (nekem)- > BiosD3dpsCalc

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#8091) D1Rect válasza mikromanus (#8080) üzenetére


D1Rect
félisten

A mobok lesznek lvl63 és azonosat droppolnak.
Az XP bónusz pedig mindenhol ugyanannyi.

Ha van olyan útvonalad ahol lehet farmolni óránként több mint 40m XP-t akkor ne tartsd magadban.
10.06 után kezdtem újra, most leszek plvl 50 mindjárt.
Ebben egy csomó kulcsozás is van, ami "kiesett idő" XP/farm szempontjából.

(#8092) mikromanus válasza D1Rect (#8091) üzenetére


mikromanus
veterán

Viccelsz? Nem sietős nekem annyira. Mellesleg szerintem ezen a húdegosu-act3 úton se lenne több mint 17-18 milla. Korábban néztem. Mondjuk akkor picit kevesebb volt a DPS-em is. Egy aktív np alatt 1 lvl nekem bőven elég. Az meg "csak" 90 milla jelenleg :DDD

Act 2 kicsit lutri. Van pár hely ahol elég fix az elit, de nagyon változó mennyit kell keresgélni és hány lesz. Black canyon mine (a nevek csak kb vannak meg): 1-4 pack, de ha egy van, akkro elég időpazarlós megtalálni
Roadt to Alcarnus: 1 vagy 2 fix elit, csak picit sétálni kell.
Vault of assassin: nagyon kedvelt hely. Alapból lehet bent 5-7 paclk és sűrű csonti és "egyéb" tartalom
Másik Kull szervgyűjtők: az is 3-4 helyenként
Oazis: 3-4 elit 2-3 event, 1-2 "kincses járat". Meg warden
Csatornák: 1-3 elit járatonként.

Lehet válogatni :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8093) Agro válasza TavariS85 (#8087) üzenetére


Agro
senior tag

1. kultúráld magad
2. ne akarj kioktatni
3. "te nem érted hogy mit beszélsz" az ilyen jellegü kijelentéseid, amit már nem csak felém irányítottál, hamarosan a Moderátorok fognak véleményezni

4. egy kis szöveg értelmezési lecke hozzá egy kis előzmény történet:
Abból indúlt ki a HSZ-em amit az előttem szóló kolléga állított. Miszerint a jelen témában Debó Heroja azért jó mert ő több pénzt szedett ki a játékból. Erre reagáltam, hogy én még egy fillért se szedtem ki akkor én nyomi vagyok? Segítek össze tenni a szálat: Én csak követtem az elöttem szoló logikáját és levetítettem magamra ezzel sugalva, hogy nem értek egyet az ő általa felvetettekkel.

A kocsma stílust meg vidd magaddal vissza oda ahonnan jöttél és maradj is ott vele, ha megtanulsz kultúrált formában vitatkozni anélkül, hogy hangulatkeltést produkálnál, akkor várlak vissza szeretettel. Addig is kérlek ne referálj a HSZ-eimre

[ Szerkesztve ]

(#8094) Bird válasza Agro (#8093) üzenetére


Bird
addikt

Felesleges ebbe a "flames of love" típusú kommunikációba beszállni... ;] Ha nem eteted előbb utóbb odébb áll! :B

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8095) radi8tor válasza Agro (#8093) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azért te is elég szépen személyeskedsz, fenyegetőzöl.
A fórum mindenkié, ne mondd meg senkinek, hogy mikor írjon, stb.
Te is higgadj le picit. :R

⭐ Stella

(#8096) L4D1K válasza D1Rect (#8058) üzenetére


L4D1K
őstag

Köszönöm a gyors választ, este kipróbálom ezt a kanyart. Act3 ban mp1 nehezítéssel behúztam véletlen 2 champion + 1 elite csapatot, nem haltam de ennyit kiszaladni tűzből jégből falból .... szerencse h a monk 3mp-ig teknősbéka.

Van pár legendary cuccom, ha belinkelem ide őket vagy privátban, segítenél beárazni őket?

# ANTAL Tuning #

(#8097) #57919488


#57919488
törölt tag

Na ezért kellene már a PvP. Kissé véresen és gyorsan lerendezni a nézeteltéréseket :DDD

(#8098) Agro válasza Bird (#8094) üzenetére


Agro
senior tag

Igaz, de nehéz megállni, hogy ne válaszoljak

[ Szerkesztve ]

(#8099) Agro válasza radi8tor (#8095) üzenetére


Agro
senior tag

én befejeztem, de szerintem én nem személyeskedtem :)

Csak megkértem szépen, hogy nekem ne válaszoljon, ha nem megy neki normálisan. Fenyegetőzni meg nem fenyegetőztem csak felhívtam a figyelmét arra, hogy néha moderátotok is olvassák a topicot :P

(#8100) Gyuri27 válasza mikromanus (#8089) üzenetére


Gyuri27
félisten

Angyalbögyörő. Streamel. Ott nem nagyon fér bele a boot.
Nem én állítottam, hogy szar a gearje. Mások fikázták. Be jó lenne ha tudnád miről beszélünk! :DDD
Senki nem mondta, hogy dropból él. Játszik és streamel. Másrészről amit kivesz a játékból az nem kaksi. Ennyit mondtam csupán. Ő 1.0.3 alatt és előtt játszott sokat. Nagyja killje onnan van. Mondjuk ezt már írtam.
Játszik ő sc2-vel is pl.

Agro: nem az lett állítva, hogy debo gearje azért jó mert sok pénzt szedett ki a játékból. Szerintem debó gearje jó. Neki legalábbis jó. Mert halad vele. Ami hab a tortán, hogy keres is vele.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.