Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) D1Rect válasza userxy (#8799) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez a barbár.
Akárhogy nézzük vagy a barbár OP, vagy a többi UP. :)

[ Szerkesztve ]

(#8802) persil válasza userxy (#8799) üzenetére


persil
nagyúr

Azt elfelejtetted hozzátenni, hogy 8x drop rate-tel esnének neki a kasztspecifikus cumók és egy külön vendornál tetszőleges más tárgyra lehetne cserélni a dolgait...

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#8803) userxy válasza D1Rect (#8801) üzenetére


userxy
őstag

Ne kezdd el az op szöveget mert kezd lerágott csont lenni. Adsz goldot bármelyik kasztot felgearelem, hogy op legyen. Lehet, hogy csak én èrtek hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#8804) radi8tor válasza userxy (#8803) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az tuti. Ezzel kb azt mondod, hogy mindenki más hülye a játékhoz. :U

⭐ Stella

(#8805) userxy válasza radi8tor (#8804) üzenetére


userxy
őstag

Nem annak szàntam csak próbàltam ràvilàgìtani arra hogy bàrmelyik lehet op csak gold kèrdése. Nem kell hozzà skill se drop se csak töménytelen gold. Tovàbbà még arra, hogyha van gold akkor kb érteni se kell hozzá. Megnézel egy pro streamert és egy mégjobb geart összeraksz.

[ Szerkesztve ]

(#8806) mikromanus válasza D1Rect (#8801) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem OP a barbár sem, csak olyan kényelmes kezelni. ;)
Attól még überbrutál karaktereket lehet összedobni a többi kaszttal is. Egyszerűen csak mindegyik más játékstílust igényel egy picit. A barbár meg egyszerű és nagyszerű. Mész és darálod az ellent. Állod az ütést-osztod a halált. Pont nekem való :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8807) D1Rect válasza userxy (#8803) üzenetére


D1Rect
félisten

1millárd gold elég?
Teljes A3 clear MP2-n bőven elég 45 perc alatt. Bármelyik non barb class.

(#8806) mikromanus: Barb OP, ezen nincs mit vitatkozni.
Azon lehet töprengeni, hogy a többit kéne felhozni hozzá vagy a barbit nerfelni.
Mondjuk a DH és Wiz tapasztalatok alapján nerfelni fogják.

[ Szerkesztve ]

(#8808) Sirandrish válasza D1Rect (#8801) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most komolyan..
Nem unalmas még az OP barbár szöveg?
A monk harmadáron öltözködik hála a passzivjának...
Gondolom az fair! :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8809) ProEvoFan válasza userxy (#8805) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Töménytelen mennyiségű goldból felöltöztetett kasztok közül is, összességben szemlélve a Barbár a legerősebb.Hangsúlyozom; mindent egybevetve értendő.
De ez nem baj, ez a dolga.

(#8810) userxy válasza D1Rect (#8807) üzenetére


userxy
őstag

Bármikor állok rendelkezésedre. :-)

Proevo: sztem egál

[ Szerkesztve ]

(#8811) D1Rect válasza Sirandrish (#8808) üzenetére


D1Rect
félisten

A barbinak egyedül a main stat a str. Olcsóbban öltözködik mint bármi.

(#8810) userxy: Soha nem érsz végig A3-on 45p alatt, már akkor sem ha csak rá kell kattintani a mobokra. :U

Semmivel nem egál. 1 nagyságrenddel erősebb mint bármi más a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#8812) userxy válasza D1Rect (#8811) üzenetére


userxy
őstag

Soha ne mond hogy soha. Adsz goldot bebizonyítom, hogy lehetséges.
Szeretem a kihìvàsokat. :-)

Ha te mondod akkor az màsképp nem is lehet. Blizzard is a te szavadra ad. :-)

[ Szerkesztve ]

(#8813) mikromanus válasza D1Rect (#8807) üzenetére


mikromanus
veterán

Balgaságot beszélsz. High-end cuccokban minden karakter életképes magasabb MP szinteken is. Gyenge cuccban meg borulékony mindegyik. Ha a barbár tescosan nem borul, akkor csak lassú a többihez képest. Valamit valamiért. Ha elvakult bullshit generátorok akarnánk lenni, akkor mehetne a hiszti, hogy OP a DH, mert szinte semmi resistekkel is simán elvan (vagy ugyanannyit hal mintha lenne). Vagy OP a monk, mert nem nerfelték a resist skilljüket és mert a dodge "védi" a teljes sebzést amikor épp bekapcsol. Ugyanmár, hagyjuk. Minden kasztnak megvan a maga erőssége. Ami barbiban szerintem kicsit túl lett izmosítva az a DT build (de persze ez is vitatható). Azt meg ugyanúgy nem fogják nerfelni, mint a monk überresist passzívot. Ez van.

(#8811) D1Rect
Teljesíthető 45 perc alatt. Mondjuk nem Inferno MP10-en, de normon tuti. Csak sok-sok MS kell és extra speedes skillek. Meg persze minden mezei ellent ott kell hozzá hagyni és csak questre gyúrni. Esetleg elite kill néha belefér.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8814) Sirandrish válasza D1Rect (#8811) üzenetére


Sirandrish
legenda

"A barbinak egyedül a main stat a str"

Ezt nem értem..

"Olcsóbban öltözködik mint bármi."

Jó vicc...tizedáron lehet venni egy resis cumókat all resisekhez képest..
Nézzünk egy kesztyűt ilyen statokkal..

Fire Monknak majdhogynem tökéletes...400K

Kiegészítve a keresőt all resivel...
Ez a legolcsóbb...7M

És ez kb minden cuccnál így van..
Főleg mivel a kesztyűben 300 a max DEX így a 160as keresés még csak épphogy közepesnek mondható..

NO COMMENT!

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8815) persil válasza Sirandrish (#8808) üzenetére


persil
nagyúr

Igazából a monk sem öltözködik a one with everything miatt olyan bazi olcsón, mert az értelmes értékekhez allres és másik res is kell(mint minden más kasztnak), szóval ettől sokkal olcsóbb nem lett :D

Amúgy mindig ez fog menni, hogy a barbisok szerint nem op, a többi szerint op, blablabla, szóval ezt a vitát nem igen lehet befejezni, hiába unalmas.

Én monkkal kezdtem, aztán a barbár is bejött. Igazából annyit vettem észre akkor(1.0.3, illetve még előtte), hogy a barbival kevesebb lóvéból messzebbre jutottam, de végül barbárral még sem fejeztem infernót, míg monkkal igen. Szóval ebből nekem csak az jön le, hogy teljesen személyes preferencia kérdése, hogy kinek mi fekszik. Én nem tudtam úgy játszani a barbárral, mint a monkkal, de egyiket sem érzem annyira overpowerednek.

Azóta meg indítottam egy melee wizardot és messze magasan a kedvencem lett, kiderült, hogy ez fekszik a legjobban. Ezt sem érzem opnak, tök más és én jobban tudok vele játszani... "oszt ennyi". :)

Mikromanus írta le picit feljebb faszán. És abban is egyetértek mondjuk, hogy a DT barb valóban op cseppet, de az amúgy is egy okádék build :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#8816) Sirandrish válasza persil (#8815) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majdnem..kb 3 de maximum 4 all resis+resis cuccal behozza a Barbárt akinek mondjuk 7-8 cuccán van all resi..
De, olcsóbb...sokkal!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8817) userxy válasza Sirandrish (#8816) üzenetére


userxy
őstag

Egyetlen egy megoldàs van új kaszt a mostani 4legjobb skilljeivel a régieket meg törölni. Egyenlőség lesz. Csak a gold dönt.

Azt utàna élvezhetik a jàtèkot....

[ Szerkesztve ]

(#8818) D1Rect válasza userxy (#8812) üzenetére


D1Rect
félisten

Majd meglátod.
Nem véletlenül adják fel az emberek az ilyen-olyan karaktereiket és mennek barbározni.
Ha megcsinálod az 1 órás acsit rájössz, hogy mennyi idő az A3.
Ilyet semmi mással nem tudsz:[link]

(#8813) mikromanus:
Übergearben minden lehet jó, ha szerinted tökéletesen vannak balanceolva a kasztok akkor te beszélsz balgaságokat.
Nincs tökéletes balance egyetlen játékban sem. A DH és Wiz kiadáskor volt iszonyat OP.

(#8814) Sirandrish A str+vit cuccokra egy class jut ez a barbár.
Ezért erősen ROFL a mostani keresésed. :))
(arról nem is beszélve, hogy 2 itemmel akarod bizonyítani)

(#8816) Sirandrish: Egyedül a barbár kap durva bónusz armorra és a sikítással már allres+armorra.

[ Szerkesztve ]

(#8819) Kephamos válasza D1Rect (#8769) üzenetére


Kephamos
addikt

Szóval ez a titkod...

(#8820) persil válasza Sirandrish (#8814) üzenetére


persil
nagyúr

"A barbinak egyedül a main stat a str"

"'Ezt nem értem.."
Elsőre én sem :D De azt akarta írni, hogy a str egyedül a barbárnak main stat, míg a többi stat-on mindegyiken 2-2 karakter osztozik. Ezért a str cumó olcsóbb lehet, mert csak a barbinak kell.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#8821) ProEvoFan válasza Sirandrish (#8814) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ok.Cseréljünk.Odaadom azt a passzívot, ha már ennyire mindig ezen lógtok.Én kérem a WC passzívot cserébe, nekem jól jön a 20% plussz res, és a 20% armor.
Vagy szívesen odaadom az összes támadó passzív skillemet is.Jaaa, hogy az a Monknak nincs?Nektek van 4 is ( Berserker Rage, Brawler, Ruthless, Weapons Master)
A Monk passzív skillek olyan szinten szarok, hogy azt sokan el sem hiszik, csak a szájuk jár...de mondom, odaadom a One With Everythinget, viszont cserébe kérek 2 támadó passzívot (Ruthless, Weapons Master), jól jön nekem az a 37k plussz sebzés és ráköltök a Monkomra még 50 milliót hogy meglegyenek az only all res cuccok.De azon a szinten ahol tartok, 50 millióból az életben nem hozok ki 37K pluszt!...

(#8822) userxy
5 vs 2

(#8823) Gyuri27
:DD :C

[ Szerkesztve ]

(#8822) userxy válasza D1Rect (#8818) üzenetére


userxy
őstag

5en megyünk ellened és mi vagyunk a hülyék és igazad is van mert egy olyan emberrel álltunk le vitázni aki csak a saját igazàt hajtogatja.

Proevo 50 miböl énse növelek 37k dpst.

[ Szerkesztve ]

(#8823) Gyuri27 válasza userxy (#8822) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sőt. Veletek van még egy ember. Valami Jay-nek hivják. Tudod ez a nem mindegy. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#8824) Sirandrish válasza D1Rect (#8818) üzenetére


Sirandrish
legenda

"A str+vit cuccokra egy class jut ez a barbár.
Ezért erősen ROFL a mostani keresésed. "

ROFL? Tényleg..ha a Dexet átállítom STR-e akkor 170M-nél kezdődik..
Te miről beszélsz?
A Monk MESSZE a legolcsóbb karakter..
Milyen 2item?
Tényleg több 100óra gameplay után magyarázzam el hogy az all resis cuccok hányszor drágábbak a sima resisnél? Ehhez neked linkek kellenek?

ProEvoFan Ideadod a passzivot a WC-ért? És mégis mit csinálnál 200al resivel? :U
Ezért hőbörögtök hogyha szóba kerül a passzív nerf..mert nektek is sokszorozódna mindennek az ára..

Mellesleg tudod én kb mennyi DPS-t nyernék ha az egyik passzivomat lecserélhetnél egy ove-re és csak 3 cuccomba kéne all resi? Hát úgy 80K-t kb...

userxy óh haggyad már..
Ráteleportálnak az enemyre...200all ressel lesz 800...40-60%dodget kapnak azért mert növelik a DPS-üket és sírnak..ugyanmár..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8825) P00By válasza D1Rect (#8818) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem véletlenül adják fel az emberek az ilyen-olyan karaktereiket és mennek barbározni.

Haggyá békén! :O :D

(#8826) Huma


Huma
addikt

A barbár OP.

Amúgy pl HC-ban a barbárt a legdrágább felöltöztetni. Legalábbis ahogy én észrevettem.

Az nem feltétlenül igaz, hogy egyedüliként a barbár használ str-t és ezért olcsóbb felöltöztetni. Szerintem legtöbben barbárral vannak. Míg WD-vel és monkkal kevesebben mint a többivel.
Az arányokat is kell nézni, nem csak azt, hogy hány kaszt között oszlanak meg a main statok.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8827) ProEvoFan válasza userxy (#8822) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"Proevo 50 miböl énse növelek 37k dpst."
Én odaadom neked a One With Everything passzív skillt.De cserébe kérem azt a 2 passzívotokat, ami nekem adna 37Kt és 50 millióbol összehozok 600 all rest.
Ezzel azt jeleztem hogy az egyetlen tényleg király passzív a Monknak csak az One With Everything.Nektek van több is, amit tudtok variálni.Monknak sajnos nincs.Kicsi a mozgástér.
De felőlem nerfeljék, de akkor csináljanak nekünk támadó skilleket is, hogy ne azt a 3 passzívot kelljen használni állandóan.Alternatíva off.

(#8824) Sirandrish
Olvasd el még1x amit írtam.Ráköltök 50 milliót, és meglesz a megfelelő all res.Viszont a támadó passzívom még mindig hiányzik.

"Mellesleg tudod én kb mennyi DPS-t nyernék ha az egyik passzivomat lecserélhetnél egy ove-re és csak 3 cuccomba kéne all resi? Hát úgy 80K-t kb..."
Az igen, nem elég hogy a 2 passzív skillel lesz unbuffed 96Kból - buffed 130K sebzésed, de még a sok all res is kellene?

[ Szerkesztve ]

(#8828) Sirandrish válasza ProEvoFan (#8827) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én meg cserébe kérem hogy az STR adjon blockot és ne kelljen hozzá pajzsot se használni, és persze ha blockolok akkor az ne számítson hitnek..
Hja és kérem hogy 20méterről ráteleportálhassak a mobokra..

Ugyan már...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8829) adrian360 válasza persil (#8797) üzenetére


adrian360
őstag

Azé szaggat mert tömbös random van, ennyi

Fps drop nálam sincs, csak a játék elejei lassú betöltés. de ugyan ez van sc2-ben is.

(#8830) P00By válasza Sirandrish (#8828) üzenetére


P00By
nagyúr

Te nem teleportász, hanem oda hoppolsz! ;] :P

#8831: Jaj már :DDD :))

[ Szerkesztve ]

(#8831) Sirandrish válasza P00By (#8830) üzenetére


Sirandrish
legenda

12secenként...fudájóóóóóó :C

Mellesleg azért picit nehezebb is belőni a mozgó célpontokat mint egy automata rendszerrel ami ráhúz a mobra :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8832) mikromanus


mikromanus
veterán

Túlkínálat van a közepes cuccokból, így nem lesz drága semelyik statos cucc sem. A kiemelkedő cuccok pedig mindegyiknél drágák. Más oldalról nézve az itemek "main statja" (amiből több lehet mint a többi kasztnak):
Erő
-vállas: 300-ig mehet erőben. Nem nagy előny, mert a vile Ward a felsőkategória ebből is, az meg minden statra mehet 200 fölé is
-öv: lehet rajta main stat-vita-allres. Sebzésben nem előny a barbinak, mert erős legendaryk vannak amik kiválthatják más kasztnál.

Ezzel szemben a Dex és int main statos kasztoknak olyan itemeken lehet sok statpontja, amin nincs kiemelkedő legendary/set váltó item, azaz a rare erősen versenyképes.
Int: sipka-kesztyű
Dex: kesztyű-csizma
Kesztyűben masszív DPS többlete lehet a többi kasztnak. Csizmán is könnyebb dexből összeszedni egy kis pluszt, mint a barbinak erőből. A fejesből meg ugyanaz van intre. Felső kategóriában sok előnyt nem lehet halmozni. Ott csak a statpont gyűjtögetés lehet a fejlesztés. Ebből a szempontból a barbi hátrányban van.

Nem azért van több barbi, mert olcsóbb, hanem, mert strapabíróbb karakter. Egy lefárasztó nap után sokkal kellemesebb olyan karakterrel nyomulni, ami nem hal be ha picit belassultál és eltalálnak. A DH meg olyan izgága és helyezkedik ezerrel. Meg a többi is fürge. Fene se tudja követni leharcolt állapotban. Közelebb áll a köznéphez a közelharci egyszerű hentelés, mint a kifinomult precíziós "megelőző csapások". Szerintem ennyi a titok :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8833) radi8tor válasza P00By (#8830) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A zsupszkulcsokat pedig a keywardenek dobják :))

⭐ Stella

(#8834) D1Rect válasza userxy (#8822) üzenetére


D1Rect
félisten

Jó lesz az az 5 háromnak is, de amikor azzal kezdesz érvelni, hogy "hányan mondjuk azért már gáz. :D

(#8824) Sirandrish: Kitaláltad, hogy szerinted a monkot a legolcsóbb öltöztetni, de ez egyszerűen nem így van. A barbár a legolcsóbb öltöztetni, mert kevesebb player jut ugyanannyi lootra.

A monkkal való összevetés vicces mert vagy a leggyengébb, vagy a 2. leggyengébb class.
Ezt nem tudom igaziból eldönteni, szerintem a WD valamivel jobb mint a monk, de nagyon közel vannak.
A dobogón pedig a DH+Wiz osztozik. Szerintem a DH kicsit jobb, de ez is szoros.

(#8835) Huma válasza Sirandrish (#8828) üzenetére


Huma
addikt

"Hja és kérem hogy 20méterről ráteleportálhassak a mobokra.."

De jó is lenne. A monk odateleportálós ütései hatalmas előnyt jelentenek.
Utálom amikor rohangásznom kell a menekülő ellenfelek után. A monk meg simán teleportálgatva üti

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8836) mikromanus


mikromanus
veterán

Nem feltétlen jelent valós játékos eloszlást, de itt van egy szavazás a "kedvenc kasztról". A barbi erősen vezet. Azon viszont meglepődtem, hogy a DH kullog a végén jelenleg...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8837) Sirandrish válasza D1Rect (#8834) üzenetére


Sirandrish
legenda

Eddig azt hangoztattad hogy mindenki abbahagy mindent és Barbároznak..most mégis kevesebben vannak?
Eldöntenéd?
Mellesleg teljesen mindegy..
Az a cucc amiben nincs all resi csak 1 fajta resi az a töredéke az all resis áraknak és a monknak elég..
Emellett a Setekre is elég ránézni..az Immo messze a legdrágább..

Egyébként meg kb idézhetnélek saját magad ellen..
"Kitaláltad, hogy szerinted a babárt a legolcsóbb öltöztetni, de ez egyszerűen nem így van."

És nem..tényleg nem így van...a Monknak bőven elég 3 de mint már mondottam maximum 4 cuccra az allresi..

Huma Ugyaaaaan...az semmiféle előnyt nem jelent...butaságot beszélsz..
Az hogy a barbinak szaladgálni kell 30km-eket míg a Monk fekszik a balklikken és ott van mindenhol pilla alatt az előny? Te félrebeszélsz :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8838) userxy válasza D1Rect (#8834) üzenetére


userxy
őstag

Feladom ... :-)
Van erre egy közmondàs.. biztos te is ismered.

(#8839) mikromanus válasza userxy (#8838) üzenetére


mikromanus
veterán

NEm tudom melyikre gondolhatsz. Két témába vágó szólás/mondás is eszembe jut. Bár szerintem a vitapartnerek nem hülyék, csak elvakultak. Vagy mérnökök? :DD

"Hülyékkel nem érdemes vitatkozni, mert levisznek a saját szintjükre, és ott legyőznek a rutinjukkal."
"Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő ezt élvezi."

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8840) D1Rect válasza Sirandrish (#8837) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem azt mondtam, hogy mindenki, de vannak páran.
Az a kitalációd, hogy sima res elég a monknak max 1-2 itemre lehet igaz a teljes gearből.

Sose játszottál mást, csak a barbárt. Nem csodálom, hogy nem érted amiért OP.
Olvasnivaló /de számtalan topik foglalkozik ezzel/:
BARB WITH 77K DPS > DH WITH 140+K DPS
BARBLO 3

(#8838) userxy: "Védi a mundér becsületét"?

[ Szerkesztve ]

(#8841) ProEvoFan válasza Huma (#8835) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A tömegből nem mindig tudunk kiteleportálni.Viszont Barbival kilehet ugrani ha gáz van, persze ha bent van a skill.De Monknak is kell az a skill, amúgy nem teleportálgat sehova.Meg nem 20 méterről, az enyhén túlzás.Kb 10 pickup radius-nyi távolságból.

(#8840) D1Rect
Ott a pont.

[ Szerkesztve ]

(#8842) Sirandrish válasza ProEvoFan (#8841) üzenetére


Sirandrish
legenda

És a monk is csak 12 secenként tud teleportálni egyet?

D1rect: "Az a kitalációd, hogy sima res elég a monknak max 1-2 itemre lehet igaz a teljes gearből."

Ha jól számolom akkor neked 2 azaz KETTŐ cuccodon van például all resi :U
Ez mennyi all resi is összesen? 600? Két cuccon?
Nah az a nem gyenge :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8843) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Úgy olvastam, hogy akárki játszhat barbárral, nincs korlátozva hogy csak pl minden páratlan accon lehet. PvP nincsen, sem ladder. Akkor miért baj hogy "OP" a barbár? Nem jut tisztességtelen előnyhöz mással szemben.

A játék az nem játék!

(#8844) Dadan01


Dadan01
senior tag

Látszik, hogy lecsengett a peccs hatása, fellángolnak az indulatok :)
Egy nagyon egyszerű magyarázattal lehet elintézni a dolgot szerintem. Ha csak két tulajdonságot veszünk figyelembe, a sebzést és a védelmet. A barbár mindkettőben kimagasló, a dh ugye nagyot sebez, de gyér védelem, stb stb. Valami egyensúlyi állapot minden kasztnál van, monk sebezget, de beverik a fejét ha épp rossz ajtón néz be, wizard is pislog ha nagy saller jön... Ami az én szememet b******de k*****, és csak akkor ha barbár is van a csapatban: gyorsabban fut, nagyobbat üt, sokkal kevesebbet sebződik. Ez az OP, mert mindkét skálán magasan dekkol a barbár.

A monk OWE problémája: minden monk azért épít dupla resre, mert ez az alapja a rendes gearnek. Ezzel ott lehet spórólni, hogy a "dps" slotokon (kesztyű, gyűrű, amulett, stb) nem rakunk rest, oda mehetnek a mainstat/chc/chd/as/vit rollok, és majd övön/chesten/vállason lesz dupla res, kb ötszörös áron, na itt már nincs szó spórolásról, sőt. Persze, hogy lehet cheaproll monkot összerakni, főleg most, akár 60k dpst is fillérekért, de azt a geart semmiképpen sem lehet fejleszteni majd 100k fölé, csak minden darab cseréjével, és az már nem lesz ám "óccó", az rohadt drága lesz.

(#8845) userxy válasza mikromanus (#8839) üzenetére


userxy
őstag

Én egy 3.ra gondoltam :D

Okos enged ......... ;]

"Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő ezt élvezi."

Ezt nekem szokták mondani :DDD

Bár nem feltétlenül jogosan, velem lehet vitázni és meg is lehet győzni, ha nincs igazam, de akkor azt tényekkel kérem alátámasztani.

[ Szerkesztve ]

(#8846) D1Rect válasza Sirandrish (#8842) üzenetére


D1Rect
félisten

3 darabon meg MF?
Olyan kemény vagyok, hogy armor helyett is MS van passzívnak berakva.
Lehet MP2 farmoláshoz nem resistet rakok fel, hanem MF-ot?

Ugye az is megvan, hogy egy "jó roll spec res" kb. közepes allres roll?

Linkelt topikokat átnyálaztad?

[ Szerkesztve ]

(#8847) Sirandrish válasza D1Rect (#8846) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor nézzük ProEvot...neki 3 cuccán van..és ő nem farmer buildben van :N

Hja..emlegeti a DT barbárokat...ami nem egyenlő a Barbárokkal..
Emlegeti a 2kezes BUG-ot LOL..az egy bug volt..ettől OP a barbi?
Említi a 30%Dmg red-et ami a Monknak is van..
Leggyorsabb kaszt..hja..skillért..
Tudja solozni MPL10et? Tegnap itt a PH-n linkelt egy WIZ is képet MPL10ről? Akkor a WIZ is OP és csak a Monk impotens?
STR-ből armort kap míg a DEX és az INT nem ad? Pffuj..az All resi meg a dodge az semmi gondolom...

Nem értem...totál nagy baromság az egész amit az a gyerek itt szépen csokorba szedett...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8848) ProEvoFan válasza Sirandrish (#8842) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem.Állandóan.De ha beragadok a tömeg közepébe, akkor halál van.Dps Monk nem sok armor-ral rohangál, egy komolyabb Wizzardnak van ennyi armora.Ja hogy szerezzek több armort?Akkor egy középszerű Barbár szintjét sem érem el.
Nagyon learagadtál az all resnél.Miért nem beszélsz a sok kiváló Barbár passzívokról és a jó nagy sebzét adó skillekről...?
Na meg a WW, 2h és pajzsos Barbikról?Tudod a Monk a sokszínűség Mekkája...

(#8844) Dadan01
Ez így van.De hát aki nem játszik vele, az csak a WotE passzív skillnél nem lát tovább...tipikus fától az erdőt felállás.

[ Szerkesztve ]

(#8849) Nordic válasza Dadan01 (#8844) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

nekem pl olyan a barbárom, hogy mindenkinél lassabban fut...akkor most kezdjek én is sírni, hogy kapja be minden távfutóbajnok karakter? ;]

Amúgy majd leszarja mindenki, ha jön egy új kaszt valamikor, ami valszeg str-t fog használni, akárcsak a barbár.

[ Szerkesztve ]

(#8850) radi8tor válasza Nordic (#8849) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Paladin fehér lovon. ;]

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.