Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) D1Rect válasza Nordic (#8849) üzenetére


D1Rect
félisten

Beszéljünk arról, hogy fullszar gearben se haltál MP6-on A4-ben. :D

(#8850) radi8tor1: A barbár az új paladin. :))

[ Szerkesztve ]

(#8852) userxy válasza ProEvoFan (#8848) üzenetére


userxy
őstag

Ajánlom, hogy kezdj egy barbárt. D1Rect neked is.

Adj el mindent a monkodról talán a bfolyt gold elég lesz egy jó barbárra úgyis olcsó a barbárt gearelni :DDD

Én már csak tudom milyen olcsó. Másnak is csak ennyi olcsóságot kívánok mint amennyi nekm volt. :DDD

Én csak azt tudom mondani még emellé.

Kezdtem wizarddal meguntam, folytattam Dh-val meguntam, most van barbár, megunom lesz monk.
És tudjátok mi lesz a reakciótok ? Baaazzz :Y OP a monk !!! Nekem élőbe is van egy OP passív képességem látom a jövőt ;]

Amint lesz fölös goldom már húzom is a monkot :D aztán lehet majd OP monkozni.

Aki esetleg megakarja gyorsítani az eseményket kérem goldban támogasson csak monkra fogom költeni . :)

[ Szerkesztve ]

(#8853) Sirandrish válasza ProEvoFan (#8848) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van a barbárnak jó passzívja...ahogy a Monknak is..
Nem értem, mit beszéljek erről?

radi8tor1 Egy jester/ninja lesz.. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8854) szallasi007


szallasi007
őstag

Szerintem nem éri meg vitázni, hogy monk vagy barb az "op-abb", a lényeg hogy partyban kell egy jó barbár és egy jó monk. A monk a tornádóival lelassítja a mobokat a barbár meg megpörgető őket és csókolom. Egy normális barbár szerintem ugyanazon az áron kihozható mint egy monk és most nem tescos gearre gondolok hanem 150-200m re, mert szerintem ennyi kell egy tisztességes mp5-6-7 level farmhoz.

A többi kari meg igenis kell hogy akik esetleg átcsúsznának a szűrűn azok ne vakargassák őket hátulról vagy el se érjék őket, tehát nekik nem kell beleállniuk a mobok arcába hogy "helló papi én is itt vagyok!".

Barbhoz nem érték csak az eszméletlen magas dps-t látom, amit kihoznak egyesek belőle, de szerintem ezen barbárok száma nagyon kicsi és szerintem az hogy OP nem OP egy barbi attól is függ ki használja, mert hiába mondaná valaki hogy nesze itt a 600k-s barbim szerintem ki sem tudnám használni.(mikor melyik skillt használjam stb..)
Monkról meg csak annyi hogy akinek csöpp esze is van az magas allreses cuccokat vesz (70+all ress) pont azért hogyha OWE szétk..ják akkor ne onehiteverything legyen belőle. (ja és ezek nem olcsók, amu ami max közeli crit chance-s és dmg-s + all res + dex talán némi vita az 120+M-nél kezdődik, chest armoron kívűl mindenből ilyet kell venni szerintem, mert a többi csak fölösleges átmeneti állapotot idéz elő, akárki akármit mond).

semmi attack nincs a szavaimba! :D

(#8855) ProEvoFan válasza userxy (#8852) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Van Barbárom.Köszi nem kell több :D
Tudsz adni vissza nem térítendő 250milliót?Csak egy új fegyver és egy új öv kell :DDD

(#8853) Sirandrish
Te elolvasod a másik hozzászólását is?

(#8856) userxy
Hát ha gondolod nézek jobb cuccokat, mert láttam több 500++ milliós Echoning Furyt is.Na, olcsó ez! :DDD

Részemről téma off.

[ Szerkesztve ]

(#8856) userxy válasza ProEvoFan (#8855) üzenetére


userxy
őstag

Sajnos most vertem el mivel az olcsón gearelhatő OP magas DPSű barbárom csak úgy nyeli a több 100 millás dolgokat.

Dehát ez van ha vki egy olcsón gearelhető OP barbárt akar. :D

Én már csak nevetek ezen a témán. Mindenki csak azt látja, hogy oh je magas dps azt már nem veszik észre hoyg néha védelem rovására megy ami esetleges user skillel pótolható.

Meg , hogy mennyi goldba van. Amennyit költöttem barbárra ennyiből bármit felgearelek ugyanilyen szintre.

Nem érdekel ki mit mond AH-ztam annyit, hogy tudjam, hogy simán lehetséges.

Amugy komolyan gondoltam, hoyg a kövi karim monk lesz csak legyen gold dögivel és már gearelem is.
Azt majd csak pislogtok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8857) D1Rect válasza userxy (#8852) üzenetére


D1Rect
félisten

Van 60-as barbárom. :P

(#8853) Sirandrish: Nyehehehe. Legalább jó kaszttal példálóznál.
"Lehet olyan jó egy DH is" vagy valami. :))

(#8858) Sirandrish válasza ProEvoFan (#8855) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezer hsz-en keresztül ugyan azon lovagolsz...tudom mit írsz..
Neked kell a Barbár 2 támadó passzívja mert a barbár OP meg olcsó te mégis abbahagytad..
Meg hogy a barbár mehet két egykezessel is meg pajzsal is...igen..a monk erre valóban nem képes..hjaa de..hmm

Hja meg azon vagy felháborodva hogy a dodge MÁR nem véd a refi ellen..

Hja..a fury is olcsóbb ha barbár veszi ÉÉÉÉS nem is létezik másfele fegyver..

D1Rect Nyehehehe a másik linkedről beszéltem..-.-

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8859) mikromanus válasza ProEvoFan (#8848) üzenetére


mikromanus
veterán

A passzívookhoz apró megjegyzés: Vagy DPS-t, vagy védelmet ad egy passzív. Fura módon nem választható egyszerre mindkettő. Mondjuk lehet arányaiban tologatni a 3 lehetőség közt, de akkor se érdemes itt a DPS növelő skilleken rugózni. Azok a védelem elől veszik el a helyet. A monk fura szerzet. Sajna lehet tényleg nincs lehetősége sok változatosságra. Attól még nem a barbár van elbökve, hanem a monk. Már ha így van.

Itt izmozik a vitapartner a életképességen, meg a "barbi OP" véleményen (nem, nem te), de azt nem nagyon hallom vissza, hogy mennyi sok resistet spórol néhány karakter. Nálam lassan csak a barbár copfja végén nincs all res jellemző, de még így is elviselnék pár pontnyit. Erre jön a wizard és van 2 vagy 3 darab itemen all resist. Ugyanez van a DH-val is, csak neki nem megy resist a main statból a karakterre. Ez nem gáz, de dögöljön már bele párszor!!! No. Én meg ezen morgok. Ha meg kivesszük az all resistet az itemek felénél, akkor máris olcsóbb a cuccolás. Mocsok OP többi karakter :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8860) ProEvoFan válasza Sirandrish (#8858) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az hogy valami OP és nem játszok vele mert nem tetszik, attól még OP marad.Nem azért játszok egy kaszttal mert OP vagy sem.
Hogy nem nerfelték anno a One With Everythinget, azon te voltál a legjobban felháborodva.

"Meg hogy a barbár mehet két egykezessel is meg pajzsal is...igen..a monk erre valóban nem képes..hjaa de..hmm"
De képes pajzzsal menni, csak szart nem sebez.Ezt tapasztalatból mondom.Egy középszerű Barbárral sem ér fel.Írtam is.

[ Szerkesztve ]

(#8861) Sirandrish válasza ProEvoFan (#8860) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én azon voltam felháborodva hogy te azt mondod állandóan hogy ha azt nerfelik akkor minden Monk abbahagyja mert arra építenek..
Erre én mondtam hogy ahogy a barbárok is a WC-re...persze ez téged hidegen hagy..

OPOPOP...uncsiiiiiii

"De képes, csak szart nem sebez"
Mert egy középszerű pajzsos Barbár szerinted mennyit sebez?
A gearem kb 3szor annyiba van mint a tied és kb ugyan annyi a DPS-ünk..
Cserébe én kevesebbszer halok...veszedelmes OP...
próbálj meg nem beáldozni mindent a DPS oltárán és akkor te sem fogsz halni..
Régebben nem haltál mégis jól sebeztél..

Mindegy..
Inkább játszom..

Kapjon mindenki egy Barbárt karácsonyra! :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8862) userxy


userxy
őstag

Az a szomorú, hogy az én über brutál dpsemből indult ki a vita ami ráadásul buffed :DDD

De am ha megnézzük az Unbuff dpst akkor a top 10be megse jelenik a barbár gyerekik kérdem én hogy van ez ? :Y

Szegény hátul kullogó DH meg ártatlan Wizard vezet 400-500k dpssel UNBUFF :D

Bázzeg OP a DH meg a Wiz mert MP10en BUffed 600 -700k dpssel egyhitel kb :D

[ Szerkesztve ]

(#8863) D1Rect válasza ProEvoFan (#8860) üzenetére


D1Rect
félisten

"Hamarosan" óriási sírás lesz, mert előbb-utóbb eléri a kritikus szintet a rerollozók aránya.
Persze ki tudja... Ugye ez várható volt a .04-nél és .05-nél is.
De Jay-nek így tetszik a játék. :DDD

(#8862) userxy: Dehogy is, az önmagában közel sem OP. 2H barb? Kicsit lolcsi.
(persze ha barbot játszanék csak 2H build jöhetne szóba, ezért nem játszom mert szerintem nem jó)

[ Szerkesztve ]

(#8864) mikromanus válasza ProEvoFan (#8860) üzenetére


mikromanus
veterán

Te is két egykezessel mész és nem egy harmatgyenge tökátlagos DPS-ed van. Azért elég életképes az is. párszázmillányi befektetéssel simán utolérnél bárkit. Csak minek? :D
A pajzsos barbik is kevesebbet sebeznek, mint a kétkezes fegyveres vagy két egykezes fegyveres társaik. Izmos SirAndrish karaktere, de azért egy offhand fegyverrel simán gördíthetne egy kövér 13k DPS-t a mostani mellé. Nem tescos cucc az se. Pajzsos kombóval sem. Sebzésben kb ugyanott lehet a monk is. Csak a védelem eltérő picit (str és dex main stat miatt többek közt)

D1rect:
"Dehogy is, az önmagában közel sem OP. 2H barb? Kicsit lolcsi.
(persze ha barbot játszanék csak 2H build jöhetne szóba, ezért nem játszom mert szerintem nem jó)"

Leülhet. Elégtelen. Köszönjük. Mi az hogy csak az jöhet szóba?! Most belegázoltál halványrózsaszín pici kis lelkembe. Egyre kevésbé szeretlek :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8865) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Most azt nem értem miről megy a vita, mivel a heroscore dönti el mindenről hogy jó-e vagy nem :D

A játék az nem játék!

(#8866) userxy válasza D1Rect (#8863) üzenetére


userxy
őstag

Lehet én vagyok hülye de ezt amit írtál részemre nem értem :DDD

(#8865) Lézerparaszt Ez meg a másik HeroScore-t a népnek :DDD

(#8867) D1Rect

Ez nem mérvadó én már 2 karakterről váltottam :D semmit se jelent.

Egy okot mondj, hogy miért nem jó ? a 2H

[ Szerkesztve ]

(#8867) D1Rect válasza Lézerparaszt (#8865) üzenetére


D1Rect
félisten

Epic hsz.
Ugye te sem váltottál DH-ról? :))

(#8866) userxy: Nem a te karaktered indította az eszmecserét.
Ami szerintem nem is jó(a a builded egy WW-hez képest), de ha barbárral játszanék én is így csinálnám.
De nem csinálom, mert a 2H sztem nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#8868) ProEvoFan válasza Sirandrish (#8861) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Iróniában, "odaszúrok egyet a csávónak", kicsit sértegetlek mert jó poén stílusoddal nem tudom felvenni harcot....
Feladom.
Elnézést kérek.
A Monk az OP.Mert olcsó, van neki WotE passzív skillje.Ja és dodge.Pffujjj...

(#8869) Helmoras


Helmoras
őstag

Ejha, nem semmi ami megy itt, én szerintem is erősebb kasztra sikeredett a barbár jelenleg, de ettől még monkkal sokkal jobban szeretek játszani.

A játék bizonyos fokozataihoz megfelelő sebzés és védelem (nomeg mozgási sebesség) szükséges.
ez megint csak nyilvánvaló kapitány mondata volt... :D

Node ha monkkal sebezni szeretnél garantálom hogy oda a védelmed, ha meg tankolsz nem lesz érdemi sebzésed, egy erős védelemmel ellátott monk soha nem fog elég jól sebezni(ja de fog csak az már milliárd goldban mérendő). a dodge jól hangzik, de amikor össze vissza van 3-4k armorod és 600-750 allresed (és hogy miért ennyi? a magas dps miatt kellenek dolgok amiken csak iszonyat összegekért lesz megfelelő mennyiségű resist) néhány dolog igencsak tud ám fájni komolyabb mp lvl-eken,
és ekkor beszélünk buffed 100k körüli sebzésről + az aura de egy ilyen gear kb 200 misi ha nagyon nem lövök mellé, és az viszont tény hogy ennyi pénzből mondjuk mp 5-re jelenleg alkalmasabb barbárt lehet készíteni (szigorúan bidelgetve nem az irreális buyoutokra gondolok), ez alatt pedig arra gondolok hogy milyen gyorsan és jól halad az adott acton.

Fent említett monkkal speciel nekem van bizonyos mobtípus amitől már mp 4 en is elfekszem, de van olyan nyilván amit akár hetesen is legyalulok.

De szerintem ezzel semmi baj nincs így pörög a piac majd egy másik patchben másik karival éri meg jobban játszani és arra vásárolnak az emberek cuccokat.

Viszont ha pedig a party játékról beszélünk elengedhetetlen a monk a jó kis sebzős aura bónuszával, ha bele akarnánk menni abba melyik az erősebb én azt mondom, legyen egy tankos monk sebző aurával meg egy dps barbi és menjenek együtt :)

Amúgy meg bazinehéz megmondani épp melyik az olcsóbb, melyik actot akarja az ember farmolni melyik mp lvl-en mi a célja? fejlődés vagy mf inkább, a monkból se mindegy sokszor melyik az alternative resistje, a barbárnál nem mind1 pajzsos kétkezes vagy dt játékstílustól függ az egész.

Az meg hogy össze vissza forgatgatjátok egymás szavát csak flamewart índít és eltereli a témát egy esetleges érveléses inteligens beszélgetésről... :(

(#8870) userxy válasza Helmoras (#8869) üzenetére


userxy
őstag

Ez tökéletesen igaz bármi kasztra egy tökéletes védelem mindig a dps rovására megy. Tapasztalaból tudom.

Ellenben itt jön közbe a játékos ügyessége, hogy menniyre tudja ezt kompenzálni.

(#8871) Sirandrish válasza mikromanus (#8864) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megnézted ?:DD
Akkor este már nem kell a cuccod :R

ProEvoFan Nah..csak tudod te hogy miről van szó ;)
Tudod hogy komázlak :R TS-en már rég vitáztunk..nem hiányzik? :Y
Hja..ha talizol Ugrinnal akkor vágd szájon az 1,5M-es lacunijával együtt :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8872) Helmoras válasza userxy (#8870) üzenetére


Helmoras
őstag

Erre irtam a specifikus elitet aminél nem tudom ügyességgel sem kompenzálni, valami rohadék moltennel mondjuk rámpakol falat ki sem tudok ugrani, esetleg feareljen mellé meg egy frozen vagy desecrate (és mind emellett irreálisan gyorsak néha mintha fast buff is lenne rajtuk pedig nincs, ilyenkor megfekszem)

Nyade ha látnék még kis forintot a játékban kipróbálnám a barbárt is, de mint játék már kimerült nálam sajnos :S

[ Szerkesztve ]

(#8873) mikromanus válasza Sirandrish (#8871) üzenetére


mikromanus
veterán

Úgy érzem te nem figyelsz rám: Az öt perces szabály alapján volt kis megjegyzésem erre :)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8874) userxy válasza Helmoras (#8872) üzenetére


userxy
őstag

Ilyen kombóba bárki beletud hallni egyszerűen nincs mit tenni. Tök mind1 a nemed geared életkorod stb... :DDD

(#8875) Nordic válasza D1Rect (#8851) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Beszéljünk arról is, hogy ott voltál mellettem és azért nem :U , sok vizet nem zavartam, tulajdonképpen arra voltam jó, hogy több hp-ja legyen a moboknak :((( , meg essen neked 100millás legend sisak ;] (tudom nekem is esett egy öv, de attól még a gearem egy hulladék maradt)...egyedül a3 eleje megy mp2-n(és ott is 2-3 perc legalább egy elit).

[ Szerkesztve ]

(#8876) Helmoras válasza userxy (#8874) üzenetére


Helmoras
őstag

Jó csak érted lerágom a pofám és megyek aht böngészni, csak mire megveszem a cuccot rájövök hogy baszhatom az extra life on hitet amit jó sokért vettem FAGYVA nem ütök :DDD fuuukju Blizz :D

Btw valaki party a3 mp 4-5 mondjuk? CherokeeZ#1655 :)

[ Szerkesztve ]

(#8877) ProEvoFan válasza Helmoras (#8872) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Refisekkel hogy állsz?És a molten?
Nekem megoldotta a helyzetet a több LoH.Most 1234 LoHm van.Ez elég mpl5re.Mpl6ra is ok, de oda kevés a 115k unbuffed dps.Pontosabban a mpl5 szintű haladáshoz kevés.Az eliteknek rengeteg HPja van.
Aranyközépút az mpl5?

(#8871) Sirandrish
De.Csak most alszok rá hármat, de úgy is te győzöl mindig... :((( :DDD
...ööööö megkapta már :D

[ Szerkesztve ]

(#8878) Lézerparaszt válasza D1Rect (#8867) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

De, DH-ról váltottam de csak azért mert meguntam, nem azért mert a barbár OP. WD-vel kezdtem a legelején de mivel nem volt nagy "petes" kaszt mint ahogy harangozták váltottam barbárra. Nagyon sok pénz lett volna gearelni, így ezt is cseréltem DH-ra, amit nagyon olcsón az egekbe lehetett gearelni. Meglett a 130/230k dps. All resist nem is kellett mer minek, ha megütnek úgyis halok. Ennek ellenére ritkán lehetett vele halni. Találtam egy párszáz millás cuccot ami után választhattam, gearelem a barbárt vagy veszek az olcsó DH-ra 2-3 drága cuccot hogy kicsit nőjön a dps. Inkább barbár lett. Egyébként a barbár lehetett az első kaszt amit csinálni kezdtek, mert szép aprólékos, mikor üt akkor mennek a brutáljó effektek, leüti a mobot akkor repül ki a képből, szétrobbannak az utolsó ütésnél stb... Ehhez képest a többi kasztnál semmi ilyet nem vettem észre. Ebben tényleg OP a többi kaszthoz képest. Na de még mindig kezdhet akárki barbárt hogy ő is OP legyen :)

A játék az nem játék!

(#8879) Gorneck válasza Sirandrish (#8871) üzenetére


Gorneck
titán

Lemarad folyamat a dühkitőrésimről amikben egekbe magasztalom a bilzzt... :D

Egyébként meg nem értem mit vitáztok...WD lett az OP kaszt... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#8880) Sirandrish válasza mikromanus (#8873) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ez tényleg elkerülte a figyelmem :K
Akkor köszike hogy megnézted :R

Gorneck23 Pedig szerintem Evo csipné az "Őrült Gornit"...én legalábbis imádom :C

Haggyá a WD-vel...viszont ha meglátok még egy olyan skillt amit eddig nem akkor letöröm a derekad :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8881) Helmoras válasza ProEvoFan (#8877) üzenetére


Helmoras
őstag

Ujabban a refin is szépen pusztítom magam, de néha abbahagyom a csépelést mire lesznek ujra skillek azt beugrom megint, meg igyekszem nem mobolni öket, ebben a fear a macen segít :D arra gondoltam bidelek vmi lifesteales fegyot hátha többet ér mint az 5-600 loh az offhandemen azt kipróbálom refis mob ellen ekkora dpsnél lehet megérné.

moltent meg írtam :D

[ Szerkesztve ]

(#8882) D1Rect válasza Lézerparaszt (#8878) üzenetére


D1Rect
félisten

"Egyébként a barbár lehetett az első kaszt amit csinálni kezdtek, mert szép aprólékos, mikor üt akkor mennek a brutáljó effektek, leüti a mobot akkor repül ki a képből, szétrobbannak az utolsó ütésnél stb..."

Bezony. A sima "futás" is gyönyörűen van animálva.

"Na de még mindig kezdhet akárki barbárt hogy ő is OP legyen"
Pontosan. Én abban bízom, hogy a OwE "korrekcióval" együtt újragondolják a monkot a WD-hez hasonlóan és akkor bróken lesz.
Vagy nem, mindig van tartalékba 1-2 Wiz.

(#8883) sith7 válasza Gorneck (#8879) üzenetére


sith7
nagyúr

Egyébként meg nem értem mit vitáztok...WD lett az OP kaszt...

+1 ... amint lesz 150k dps - em nekem is ;]

(#8884) Gorneck válasza Sirandrish (#8880) üzenetére


Gorneck
titán

Akko állítsd be pls a webkamerát, mert este hozok megint vmi újat... :D Imádom ezzel húzni a tankok idegeit... :D "Faszomat, ez már megint mi?!" :D

Gorneck#1239

(#8885) Sirandrish válasza ProEvoFan (#8877) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van amikor te győzöl de azt mindig titokban tartom :C

Kapja meg még egyszer mert még mindig linkelgeti...tuti nem kapott eleget :D

Gorneck23 Blöffölsz!! Nem lehet...ennyi skill nincs is...áá csak húzol...nemigaz..ugye nem? :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8886) mikromanus válasza Gorneck (#8884) üzenetére


mikromanus
veterán

Diabloprogresses "toplisták" alapján azért látszik, hogy melyik kasztok vannak jelenleg jobban összerakva. vagyis melyek azok, amiknél nem az van. hogy csak egy hatékony build van és esetleg a hatból egy skill vagy egy passzív az ami eltér a "topos" játékosoknál. A WD és a wizard ezek alapján jól össze van rakva (vagy csak egységesen minden skilljük ugyanolyan esélytelen?). A DH egész jó még. Az a középmezőny. A barbár kicsit egysíkú a passzívoknál. A monk meg ez alapján erősen beszűkült lehetőségekkel bír. Mondjuk ez csak Heroscore, vagy DPS alapján összedobott top500 lista, de valamennyire lehet visszaadja a kasztokon belüli változatosságot. A WD tipikusan gyakran meglepi a társait csapatjátékban. Bosszantó kis ürge :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8887) Nordic válasza mikromanus (#8886) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

nem tudom, nekem a WD rövidítésről mindig a Western Digital jut eszembe:DDD

(#8888) mar_tin válasza mikromanus (#8886) üzenetére


mar_tin
tag

Wizardnak van két jó build aztán jóccakát. Legalábbis, ha gyorsan akarsz framolni. CM+WW, valamint Archon, de ez utóbbi csak Act3 -ban jó a többiben csak kiegészítő legfeljebb. Hiába balanszolják, olyan buildal amivel kiteolni kell az már rontja a hatékonyságot. Persze őrült összegekből minden megoldható. :D

Itt meg is lehet nézni: [link]

Az első tíz skill amit a legtöbben használnak az pont az ami ehhez a két buildhez általában kell.

[ Szerkesztve ]

(#8889) mikromanus válasza mar_tin (#8888) üzenetére


mikromanus
veterán

Heroscore top 500 alapján a wizardok 1 azaz egy darab olyan skillel nyomultak ami 75% felett szerepel a karaktereken. A topos monkoknak mind a hat skill és a passzívaknál háromból kettő beleesik ebbe a 75%-ba (Azaz a toposok 75+%-ban ezeket használják). Annyira azért nem "kötelező" úgy tűnik a wizardoknál az archon skillezés... DPS toplistán picit egysíkúbb a skillezés wizardoknál, de még így se annyira vészes (3 aktív, 1 passzívot használ a wizardok 75%-a). A monkok mindkettő listán erősen specializálódtak. Persze ennek lehet az is az oka, hogy van 101 egyéb build ami kevesebb DPS-t halmoz, de életképes, csak így a listára nem került fel... Az itteni megjegyzések alapján azért nem feltétlen emiatt olyan egységes a skillválasztás...

edit: barbároknál a "support skillek" egysíkúbbak. A fury spender és generator skillek szépen eloszlanak. Ez annyira azért nem gáz.

(#8888) mar_tin
Ja. 10 skill amiből hatot használsz??? Az azért nem annyira egyértelmű skillválasztás.
Egyébként se a top50-et nlzd, inkább a top500-at!

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8890) mikromanus válasza Nordic (#8887) üzenetére


mikromanus
veterán

Nekem is. A Dt-ról meg a dark templar a starcraftból ;)
A WC-ről meg... :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8891) Huma


Huma
addikt

Most indítottam egy játékot a 60-as HC karakteremmel.

Szerintetek menjek és öljem az ellent vagy inkább ne kockáztassak? :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8892) mar_tin válasza mikromanus (#8889) üzenetére


mar_tin
tag

Később vettem észre, hogy csak a Top50 -re vonatkozik. Azt hittem, hogy a teljes adatbázist nézi az lenne az igazán érdekes. A tíz skillt úgy értettem, hogy abba bent van ami általában egy CM+WW, vagy egy Archon buildhez kell. Mindenesetre a Blizzard által hőn áhított build diversity nagyon nem akar összejönni. :)

[ Szerkesztve ]

(#8893) Nordic válasza Huma (#8891) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Állítsd le a uTorrentet ;] ...

(#8894) Sirandrish


Sirandrish
legenda

mobal nevü emberke innen való?
Lehet véletlenül kinyomtam...ha ezt olvasod vegyél fel újra :B

Huma Vagy később töltöd le a FreeAnimalPorn EP35öt vagy kemény leszel és így is elkened a mobok száját :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8895) vendingo válasza Huma (#8891) üzenetére


vendingo
veterán

A HC WD-el hogy állsz?
Nekem szarakodik az SSD-m és nem merek játszani vele :(

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#8896) Huma


Huma
addikt

Nordic, Sirandrish:
Digi netem van. 30/20
Ha épp 5 megával jön a cucc lefele és 2-vel vissza, akkor is marad elég kraft a D3-nak.

Szóval töltöm tovább az Animal Anal Extreme Heaven for practiced users collections-t. :D

(#8895) vendingo:
25-ös szinten tengődök vele még mindig.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8897) mikromanus


mikromanus
veterán

Itt is van némi statisztika a skill elosztásról. A para szint toplista nem hiteles szerintem. Valószínüleg nemrég indíthatták azt a részt és nem volt infó arról ki mikor lett para 100-as.
Valami Diablos skill toplistás lap

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8898) Sirandrish válasza Huma (#8896) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hun laksz-e?
Nálunk 20/10es Digi van meg 50/30 tán..
Mivel én eredeti DVD-n veszem meg a "Animal Anal Extreme Heaven for practiced users collections", így nekem elég a 20/10es... ;]
Mondjuk nekem a pingem mindig 50-70 között mocorog...
Laggok is elég ritkán vannak...általában WP-k után viszonylag lassan tölt be de amúgy no-para :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8899) userxy


userxy
őstag

Egy kolléga kérdezte, hogy MP5 Azmodan milyen gyorsan megy le.

Nahát én meg kapva a lehetőségen csináltam egy kis videot, hogy ne csak ez edpsem nőjön, hanem az epenisem is .Bár még a nagyoktól messze vagyok, de a kishazánba annyira nem rossz. :D

Azmodan kill mp5

[ Szerkesztve ]

(#8900) Gorneck válasza Nordic (#8887) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem meg a WD40. :D

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.