Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22651) F-ECT$ válasza attiati (#22649) üzenetére


F-ECT$
titán

Statot automatikusan kapod. A skilleket lehet nullázni. Természetesen a megszerzett szint (mind a sima, mind a para) megmarad.

Dive ever, work never.

(#22652) radi8tor válasza mikromanus (#22650) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

"Volt valami terv a para szintezésnél, hogy pLvl 100 elérése után a statok szabadon eloszthatóak"

Nincs, pedig milyen jó lenne. Én is vártam ezt a feature-t.

Szerintem a kolléga account eladás/vétel miatt kérdezi ezeket. :U

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#22653) Cyberbeni válasza mikromanus (#22650) üzenetére


Cyberbeni
addikt

igen, ezeken a videókon pontosan látszik, hogy lassítással mennyivel jobb lenne.
de megpróbálhatod ww-el is, azzal jobban látszik a különbség

(#22654) mikromanus válasza Cyberbeni (#22653) üzenetére


mikromanus
veterán

Csicskán van "hűvös", így azzal se lenne jobb. Soj se adna többet, viszont eliten kívül szopóka-nyalóka. Biztos nagyon tuti, de nem szeretem a "kiszámíthatatlan"/változó dolgokat. SoJ csak akkor kell, ha célskillezésed mellé szükséges a skill bónusz (pl resource csökkenés, vagy cd csökkenés).

WW nem opció. Egyrészt gazdaságtalan a DPS kiosztása a hammerhez képest (szerintem), másrészt nem igazán illik a barbárhoz a skill.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#22655) F-ECT$ válasza radi8tor (#22652) üzenetére


F-ECT$
titán

Miről tennél át mire és mennyit?

Dive ever, work never.

(#22656) attiati válasza F-ECT$ (#22651) üzenetére


attiati
veterán

Bocs nem vagyok még diablo 3-as, nem értek hozzá. Mit érzékelek abból, ha a szint megmarad? (sima és para).

Skilleket nullázom, fegyvereket esetleg törlöm. Teljesen elölről tudom kezdeni a játékot, mintha mi sem történt volna?

(#22657) Sirandrish válasza F-ECT$ (#22655) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom STR-ről meg INT-ről menne DEX-re :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22658) F-ECT$ válasza attiati (#22656) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha teljesen elölről akarod kezdeni, akkor indítasz egy új karaktert. 1 D3 megvásárlásával 10 karaktered lehet összesen. Ha ez betelik, akkor törölhetsz belőle, és akkor ismét indíthatsz újat.

Dive ever, work never.

(#22659) mikromanus


mikromanus
veterán

MOst megy el majd egy 30 elit dam + 8 summon zombi dogos SoJ. Nagyon ocsó. 245 millán áll. Olyan 5-600 milla körül vannak buyoutra. Ha valakinek kell a tuti anyag, akkor uccuneki licitálni! :D

edit: elment 333 milláért, vagy az utolsó másodpercben nagy verseny volt. :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#22660) F-ECT$ válasza Sirandrish (#22657) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy mondani szokás nem minden a DPS. Persze jó gondolat csak a nekünk fontos statot növelni, de a többinek is van szerepe. Az már más kérdés, hogy védelem szempontjából ugyanannyit ér-e mondjuk egy DH-nak 1 str vagy 1 int. (A válasz persze az, hogy nem...)

Dive ever, work never.

(#22661) radi8tor válasza F-ECT$ (#22655) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ahogyan Andrish mondta, STR és INT teljesen felesleges DH-nak. Esetleg átpakolnám VIT-re :)

⭐ Stella

(#22662) Cyberbeni válasza mikromanus (#22654) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mivel ugyanazt a skillt (ugyanakkora weapon dmg) használod elitek és normál mobok ellen, ezért jól jön az elite dmg, mert úgy van elosztva a normál mobok és elitek hp-ja, hogy így jobban megérje.
az elite dmg meg épphogy kiszámolható, a fearrel ellentétben.
miért lenne gazdaságtalan a dps kiosztása? 1-2 mob ellen a HotA jobb, de ha tömeget akarsz ölni, akkor WW jobb, ráadásul automatikusan mozogsz közben, és nincs gond, ha alád raknak egy arcane sentryt. D2-ben meg szintén jó volt a WW, szóval pont barbárhoz illik a skill.

(#22663) Lézerparaszt válasza attiati (#22656) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ez már nem olyan mint a kettő, annyira le van egyszerűsödve az egész, hogy nem lehet eltéveszteni, sem elrontani. Minden skillt megkapsz 60-ra minden rúnával és utána szabadon váltogathatod őket, annyi a korlátozás hogy egyszerre max 2+4 lehet nálad.

A játék az nem játék!

(#22664) mikromanus válasza Cyberbeni (#22662) üzenetére


mikromanus
veterán

WW: 145% dam
HotA-Smash 406% dam +fury/5 chc.
Csak ezért. Tömeg ellen is jobb. A spuri szeleit kiveheted az egyenletből, mert azt használhatod hota mellett is. Vagy élettöltős örökéltű rend skillel minden ellenre 140% dam/sec megy ami alapján töltődik az élet.

A SoJ meg elitekre jó, de az elit dam nélkül irtó minusz. Ezért szar a hófehérkékre.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#22665) Cyberbeni válasza mikromanus (#22664) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ugye te sem gondoltad komolyan, hogy ugyanúgy folyamatosan fenntartasz 4-5 tornádót az elitek körül hotával, meg a tömeg közepére lerakod a tornádókat, amikor nem tudsz átmenni az ellenfeleken?
normál mobok ellen tökmindegy, ha úgyis csak egyszer kell átrohannod rajtuk.

(#22666) mikromanus válasza Cyberbeni (#22665) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja, Ezért megy inkább rend. Most komolyan úgy véled, hogy a pörgettyű tornádókkal vagy anélkül felveszi a versenyt azzal a 140+406% dammal és a hammer szinte garantált critjével?

"normál mobok ellen tökmindegy, ha úgyis csak egyszer kell átrohannod rajtuk."
Ha ilyen szinten runolsz, akkor nem kell soj, mert one-hit hammerral az elit is. ;] :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#22667) Sirandrish válasza F-ECT$ (#22660) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor VIT-re pakolná...a lényegen nem változtat..valószínűleg nem lenne ennyi STR-e vagy INT-e mint amennyi jelenleg van :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22668) jpeetr


jpeetr
aktív tag

über valaki most?

(#22669) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ha valaki leölné hell diablót (mp10-n) velem azt meg köszönném szépen. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#22670) jpeetr válasza Gyuri27 (#22669) üzenetére


jpeetr
aktív tag

tag?

(#22671) ChromeX


ChromeX
addikt

üdv, ha van egy starteres accom és megveszem a gamet akkor feltudom azt upgradelni nem? nem kell ujjat csinálnom

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#22672) jpeetr válasza ChromeX (#22671) üzenetére


jpeetr
aktív tag

igen, fel

(#22673) radi8tor válasza ChromeX (#22671) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen lehet upgradelni, de a folyamat nem azonnali. 1-2 nap múlva aktiválódik a teljes játék.

⭐ Stella

(#22674) Lézerparaszt válasza Gyuri27 (#22669) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én is tudok segíteni, úgyis unatkozom.

A játék az nem játék!

(#22675) r6man123 válasza radi8tor (#22673) üzenetére


r6man123
senior tag

Nincs már ilyen korlátozás, legalábbis én azonnal tudtam aktiválni és játszani :)

(#22676) jpeetr


jpeetr
aktív tag

senkinek nincs kedve überezni? kicsit félek egyedül :DDD :))

(#22677) Rankerz válasza jpeetr (#22676) üzenetére


Rankerz
senior tag

Ha lenne gépem mennék szívesen de nincs :B

(#22678) Lézerparaszt válasza jpeetr (#22676) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Hanyas mpl -en gondolod? Egy kulcsom van, ha esetleg félnél egyedül :D

A játék az nem játék!

(#22679) jpeetr válasza Lézerparaszt (#22678) üzenetére


jpeetr
aktív tag

vegyél fel. mpl8-9 jó lenne

(#22680) Lézerparaszt válasza jpeetr (#22679) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Áhh az nekem mazopista mód :D

A játék az nem játék!

(#22681) Gyuri27 válasza Lézerparaszt (#22674) üzenetére


Gyuri27
félisten

Thx. Kolléga felrántott 60-ra. Most jön a vásárlás. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#22682) jpeetr válasza Lézerparaszt (#22680) üzenetére


jpeetr
aktív tag

végül mpl10 lett belőle
volt 1-2 fetrengés, de azért ment

(#22683) Lézerparaszt válasza jpeetr (#22682) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Az én 2 kezes buildemnek nem nagyon fekszenek az überek magas szinten, mivel csak az övemben van lifesteal. Ez persze farmolni simán elég még mpl 10-en is, csak a 4. adag trutyiból már ki kell állni. De übereknél hirtelen kapok nagy sebzést, azt nem híleli ki szerintem, bár ezzel a gearrel még nem próbáltam.

A játék az nem játék!

(#22684) F-ECT$ válasza jpeetr (#22682) üzenetére


F-ECT$
titán

Azon a szinten, nem több száz milliós gearrel nem szégyen az, főleg ha a végén lement ;)

Dive ever, work never.

(#22685) jpeetr válasza F-ECT$ (#22684) üzenetére


jpeetr
aktív tag

most vettem egy olcsobb witching övet.
még fegyvercsere plusz egy (6)chc-s mempo jó lenne

(#22686) mpierre válasza Lézerparaszt (#22683) üzenetére


mpierre
veterán

Nálam is csak az övön van, igaz van hozzá 1000+ resi, meg 11k armor, meg rend ls rúnával. Úgy simán megy mp10 is. :K

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#22687) Lézerparaszt válasza jpeetr (#22685) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Csak egy 6 chc -s mempo? Nem álmodtál túl nagyot? :D

A játék az nem játék!

(#22688) SLYM


SLYM
veterán

szépen fogynak a WD cuccai, 1 óra alatt elvitték a sisakot és a fegyvert 40 és 100 misiért, meg az összes követ (sisak 30, fegyver 40 misi volt régen)

[ Szerkesztve ]

(#22689) czpitti válasza jpeetr (#22685) üzenetére


czpitti
senior tag

Az a 6 chc-s 9 as-es 198 dexes 80 allreses mempo nekem is jól jönne.De nem jön.Az istenért sem akar jönni :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#22690) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Egy kis segítségre, tanácsra volna szükségem. Pár hónap után megint feltettem a játékot, mentem pár kört a régi farm útvonalon, aztán kipróbáltam az MP1-et is, Act II-ben még így is egész simán haladok, de azért nem az igazi. Visszaolvasva itt pár oldalt látom, hogy mennyire el vagyok maradva, nincs több százezer dps-em, nincs sok száz milliós gearem. Nyilván ezen csak sok-sok farmolással fogok tudni változtatni, de mit/miket kéne először cserélnem?
Itt a kopasz. Van 578 allres, 31,5% chc, 209 chd, 3% lifesteal, a többi nagyjából látszik.
Azt vegyétek figyelembe, hogy nincs sok goldom, konkrétan jelenleg 1,8 millió. Rajta vagyok a gyűjtésen, egyelőre semmi eladhatót nem találtam, bár még nem is sokat játszottam most.
Ezért arra gondoltam, apránként, kis lépésekben upgrade-elném a cuccokat. A fegyverek elég ramatyak, azokat kéne először, right? Csak az egyiken van attackspeed, chd, a másikon chd, sok vit meg lifesteal, így nem nagyon van upgrade elérhető áron. Az Inna gatyát meg fejest most vettem, kb. 1 milla volt a kettő, már ezek sokat dobtak az összképen.
Na de megyek is vissza farmolni, meg vadászom az AH-t. A tanácsokat meg köszönöm előre is!

(#22691) Zan


Zan
aktív tag

Na, azért most már lassan kész lesz a dokim! Azt nem tudom, hogy min kellene neki még vitet szerezni... :F

Amúgy nem tudom mi volt ma, de nekem meg havernak gyakorlatilag fosta a legendet a játék, akármekkora mp-n mentünk! Nekem kb. olyan 10 legend esett 3 óra alatt...!(...persze az már megint más kérdés, hogy majdnem mind brim lett....)

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#22692) radi8tor válasza SLYM (#22688) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Miért adtad el a régi cuccaidat? Sosem fogsz visszamenni WD-hez?

⭐ Stella

(#22693) Thrawn válasza czpitti (#22585) üzenetére


Thrawn
félisten

Beszereztem egy másik egykezest, ahogy javasoltad. Igaz nem sword, az sokba fájt volna nekem de ez is szépen megdobta a DPS-emet. A scoundrelt elfelejtettem elzavarni screenshot előtt, így nézek ki vele jelenleg:

Az üzemi DPS Breath of Heaven után 194k amihez ha hozzácsapom eliteknél a Blinding Flasht, felugrik 319k-ra. Ezzel tulajdonképpen ki is vagyok békülve, még némi HP-t, armort és resistet szeretnék magamra gyűjteni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#22694) SLYM válasza radi8tor (#22692) üzenetére


SLYM
veterán

bármikor jöhet egy olyan patch, amikor gondol egyet a blizz és buffol WD skilleket, akkor visszamennék, de most kis pihi lesz vele az tuti, még ha ez holnap kijön akkor is. nem a legjobb befektetés szerintem relatív drága cuccokat tartogatni, mert bármikor jöhet egy patch, mikor megnövelik a legendary dropot, megjelennek új itemek, vagy behoznak egy kraftolási lehetőséget, ami miatt csökken az értékük. most ha nem WD-zek mondjuk 3 hónapig, akkor ne álljon cuccokban az arany. amúgy meg elkezdtem neki venni ilyen fos cuccokat, hogy ha elkap az érzés, akkor legalább MPL0 menjen vele kényelmesen, ha úgyvan :)

[ Szerkesztve ]

(#22695) mikromanus válasza SLYM (#22694) üzenetére


mikromanus
veterán

Szerintem talán épp hogy a jó itemekben, vagy bnet balance-on érdemes tárolni a "vagyonkád". Ha goldban tartod, akkor azt jobb ha figyelembe veszed, hogy napi több tízmilliárd (vagy 100 milliárd) gold ömlik bele a rendszerbe a botok miatt. A gold értéke rohamosan csökken. Az szép, hogy 0,25 euro egymilla a RMAH-ban, de a pénzes piac nagyja szerintem már nem ott van. Ahol szabad a verseny, ott kb 10 nap aaltt befeleződtek a gold árak. Most hétvégén olyan 0,035 euró volt egymilla, előtte kb egy héttel 0,065 (vagy 10 nap volt?). Már 0,05-nél azt hittem, hogy ennél lassan nem mehet lejjebb, de tévedtem. Ha goldban tartalékolsz, akkor ez egyre kevesebbet fog érni. Mondjuk ettől még ami most van, azt lehet megkapod majd bagóért, mert azért dropok is vannak tonnaszámra és (bár majd mind szemét) azért akad mindig 1-2 hasznosabb item ami nem lesz bezúzva. Ha nagyon jó itemjeid vannak, akkro viszont azok sokáig megtartják az értéküket. Goldban még jobbak is lesznek. ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#22696) persil válasza mikromanus (#22695) üzenetére


persil
nagyúr

Erre csak azt tudom mondani, hogy 60milláért vettem anno egy tal rasha amulettet és örültem, mint majom a farkának, mert kb 2x ennyi volt akkor a hasonló. Most a napokban adtam el, kb egy hét szenvedés után 24millióért. Az ok nagyon egyszerű: bejött az amulett kraft lehetősége.

Ennyit arról, hogy jó dolog-e itemben tárolni a vagyonod. A leghülyébb dolog, amit lehet tenni, meg akarod őrizni a vagyonodat.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#22697) szallasi007 válasza Thrawn (#22693) üzenetére


szallasi007
őstag

Hali, szerintem megérné a Blinding Flash-t kicserélned Deadly Reach - Foresight rúnával. Ugyan kicsit fura lehet áttérni de a plusz dps-ért megéri, és így a magasabb mp lvl-t is simán hozhatod ennyi ress-el és life-al.

MP 10 nekem már nem megy de nekem 320 az all ressem :D A furimra meg vigyázz el ne törjön ;]

(#22698) czpitti válasza ígyvanferi (#22690) üzenetére


czpitti
senior tag

Dobj egy b-tagot van pár felesleges cuccom odaadom hogy ne kelljen annyit farmolni:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#22699) SLYM válasza mikromanus (#22695) üzenetére


SLYM
veterán

jó hát ezzel foglalkozzon az akinek van 10 milliárd goldja érted :D. nekem a több milliókért vett 4 darab thing of the deep-ből 3 ma már brim kategória (ez a kedvenc itemem, ezért tudom ebből mennyi volt eddig, hányszor volt cserélve), meg látom azért mit fejlődnek a gear-ek, más a tapasztalatom ezzel kapcsolatban

[ Szerkesztve ]

(#22700) mikromanus válasza persil (#22696) üzenetére


mikromanus
veterán

Hja. Ez ilyen. Úgy értem JÓ itemekben. ;] :C
Sajna a jónak számító itemek a max közeliek, vagy a jó speckó legendary/set itemek (Pl SoJ, Mara, , homunculus jó zombie dog skill bónusszal). A kiemelkedőek nem nagyon fognak az értékükből veszteni.. Már goldban.
Bár ez kb ilyen kis halacskáknál mint mi elég esélytelen. Jobb lenne eladni a goldot RMAh-ban, vagy az itemet RMAh-ban, de a goldot nem viszik, a közepes cuccoknak meg vagy nincs ára vagy azok se kellenek senkinek. Így meg mindenképp bukó lesz neked/nekünk idővel...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.