Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32051) Petrónius válasza crok (#32050) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Ennek jobban utána nézek. :)
Köszönöm. :R

(#32052) Petrónius válasza crok (#32050) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Ennyire nem akarok beleturkálni (nem értek én ennyire hozzá), ez már tényleg a mélyvíz.
Köszönöm szépen a segítségedet. :R :R
Azért még nem adom fel. :)

(#32053) crok


crok
Topikgazda

A Resurrection Remix-be már be is került a említett* ujjlenyomatra ébredés "gyorsítás":

Changelog:

• Updated graphics and media stack from OnePlus 3T
• Updated and cleaned up USB configuration
*Fixed slow wakeup, thanks to nichcream
• Battery temperature info
• Battery usage details when you tap on battery icon or battery stats
• Aggressive Doze/Idle
• Gaming mode will no longer adjust the volume
• Old network icons
• QS styles
• Brightness slider customizations
• Edge gestures
Teljes changelog:
https://get.resurrectionremix.com/mido/RR-P-v7.0.2-20190423-mido-Official-changelog.txt

Letöltés:
https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=79395504&postcount=958 vagy OTA

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32054) woman68 válasza crok (#31960) üzenetére


woman68
újonc

(Mikrofon hiba)

Köszönöm gyors válaszod CROK, én viszont lemaradtam, de közben változtak a dolgok. Kezdeném ott, hogy már több mint 2 éve használok Xiaomi telefont. Az első egy korabbi verzió volt, de sajnos garanciába cserelték, mert alaplaphibás lett. A mostani 1,5 éves Note 4 is volt már javítva aksi töltés hiba miatt. Ennek ellenére nagyon megszerettem ezt a telefont, legfőbb képpen az erős, hosszú üzemidejű aksi miatt. Mivel nem vagyok telefonguru, de aggaszt, hogy ismét probléma akadt a lejárt garanciás telóval, párommal próbáltunk utánanézni. Akkor én is találkoztam itt ilyen mikrofon hiba hozzászólásokkal, de az még 2 évvel ezelőttiek voltak. Egyelőre addig jutottunk, hogy a hangszórót tartalmazó kis panelt a telefonba kicseréltük. Mielőtt ez megtörtént, én még használtam. Mivel telefonálni nem tudtam, leginkább neteztem, de már a mobilhálózatos netem is vacakolt rajta. Na most a mikrofon probléma megoldódott a cserével, de nem nyugodhattam meg, mert a mobilhalózattal még baj van. Úgy gondolom a simkártya Ok, mert a másik telóban működik. Jelenleg csak a wifivel megy a net, de azzal minden tökéletes. Nagyon megkösszönném, ha erre is lenne valami ötlet.

[ Szerkesztve ]

(#32055) ktomcat válasza woman68 (#32054) üzenetére


ktomcat
senior tag

Franco kernel is érkezett a nichream féle delay fixxel :K

Szerk: nem választ akartam, de az lett belőle :D Nekem csak annyi tippem lenne hogy esetleg elmozdulhatott az antenna kábele

[ Szerkesztve ]

(#32056) vadkörte


vadkörte
addikt

Egy kis tapasztalat.
A február 20-át követő crDroid frissítést elszabotáltam, nem volt lelkierőm foglalkozni vele. Így az áprilisinál határozatm úgy, hogy frissítek. Vacakolt már a ROM, eddig akármelyik főzött ROM-ot próbáltam az eddigi droidos telefonjaimon, valami nyűg, lagg, ez-az előbb utóbb előjött... Ez is már merülgett rendesen, egy töltéssel csak ~3-4 napig húzta. (tudom kussoljak...)
A kisördög nem hagyott békén, így Fox és TiBi mentést is csináltam. Az első bátor update után a Google Play Services és az Android Carrier Service masszív FC-olásba kezdett. Így a vége egy félig clean install lett... :C
No most van egy "új" telefonom. Fürge, pattogós, továbbra is teccős...

ui.:
TiBi-vel lehet olyan zip-et készíteni, ami egyfajta "frissítésként", a mentést visszatölti és nem kell egyenként telepíteni az app-okat? (jelenleg 117 app fut a telefonon a gyári cuccokon felül és ~1,5 órába tellt mire mindet végignyomkodtam)
Nem ismerem a TiBi-ot, szóval ha evidenciát, vagy hülyeséget kérdeztem, bocs!

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#32057) crok válasza woman68 (#32054) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha gyanúsan összevág a mobilnet probléma az USB modul cserével akkor simán lehet hogy kimozdult/megsérült az antenna kábele. Nem írtad hogy 2G/3G/4G/LTE hálózatoknál is csinálja-e meg hogy a telefonálás/SMS funkció működik-e egyáltalán (US band-re átállítás utóhatása), fel tud-e menni cellahálóra egyáltalán a készülék?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32058) crok válasza vadkörte (#32056) üzenetére


crok
Topikgazda

@TiBu: lehet ilyen ZIP-et készíteni, igen, [itt] írtam hogy hogy (meg hogy én hogy szoktam ami egy kicsit ennél talán "okosabb".

@"Fürge, pattogós, továbbra is teccős...": van, aki szerint már elavult ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32059) vornia


vornia
senior tag

Help skacok,!Mi a 3g elnevezés?wcma?Gyorsan kéne tudnom!!Köszönöm szépen előre is!!

(#32060) crok válasza vornia (#32059) üzenetére


crok
Topikgazda

Mondjuk WCDMA. De UMTS, aztán HSPA aztán HSPA+ (H a status bar-on). Vagy jó lenne tudni mire kell.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32061) vadkörte válasza crok (#32058) üzenetére


vadkörte
addikt

:R :R

Max respect master!

Üdv. V. Körte

(#32062) fudi2002 válasza crok (#32047) üzenetére


fudi2002
veterán

04.01.es van, meglestem. Teljesen jól műxik, 2. tesztkör fut éppen. Hol láttad hogy van új? Én innen szedem, itt nem látok újat.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#32063) crok válasza fudi2002 (#32062) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, ez volt az utolsó hivatalosan kiadott build-je - ugye abbahagyta és utána már csak magának csinálta a build-eket de publikált belőle párszor még, de mostmár elvileg teljesen abbahagyta. Azóta pedig [ez] az utolsó post XDA-n tőle ami LOS Extended-al kapcsolatos és konkrétan [ez] az utolsó build tőle, nem tudja senki hogy lesz-e még publikált personal build vagy se, vagy hogy lesz-e még hivatalos valamikor.. Mivel törölni szokta ezeket a personal build-eket (szóval lehet mire odakerülsz már nem találod..) a Mega tárhelyemre is feltettem (vagyis épp megy fel..).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32064) vornia válasza crok (#32060) üzenetére


vornia
senior tag

Köszönöm!
Szóval Usa-Florida. Telenor heti világjegy.megvéve de cseszik csatlakozni. :O Csak AT&T meg T-mobile érhető el.Mivel kézi szolgáltató váltással sem enged T-re váltani így most jelenleg szívás,nem.tudom a mobilnetet használni.Tavalyelőtt LA és környéken gond nélkül ment .Miglobe stabil van. :(( :O

(#32065) crok válasza vornia (#32064) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha a telefon "látja" a hálózatokat akkor telefon gond nem lehet, ROM gond nem lehet, a telefon minden firmware-el tudja a HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz-en, ezen megy az USA-ban is az AT&T és a T-Mobile is.
Viszont látja és kézzel is elutasítja a regisztrációt - úgyhogy szerintem vagy a Telenor nincs szerződésben velük (szerintem van), vagy a Telenornál van gond és nincs engedélyezve a roaming annak ellenére hogy megvetted azt a jegyet vagy a telefonon magán nincs bekapcsolva a roaming (nem csak adatroaming kell hanem *maga* a roaming).

Vagy Telenor topik, itt van az összefoglaló.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32066) vornia válasza crok (#32065) üzenetére


vornia
senior tag

Köszönöm!
Ez a bajom, hogy tavaly ment gond nélkül a másik parton Ugyanez a készülék.
Ha a roaming maga nem menne gondolom akkor nem lenne hálózaton sem.+ Jött az üdvözlő sms.tarifakkal,stb Adatroamingot bekapcsoltam.MegseJartam így korábban,minden esetben a kézi szolgáltató váltás segített,másik hálózatra.

[ Szerkesztve ]

(#32067) ktomcat válasza ktomcat (#32055) üzenetére


ktomcat
senior tag

Hát nem tudom ti hogy vagytok vele de a franco kernellel pie alatt valami nagyon nem frankó.. Legalábbis rr-en softrebootok és elég erős battery drainek társaságában használtam tegnap óta, reggel 79%ra merült 1 óra gpstől úgyhogy ment vissza az englezos r19

(#32068) [lAyCsI] válasza ktomcat (#32067) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Nálam igen nehézkesen talált pozíciót AEX alatt,
Ethereal-t kivárni sem győztem :U

-= No way back from Here =-

(#32069) crok válasza [lAyCsI] (#32068) üzenetére


crok
Topikgazda

Mondom akkor itt is: egy iránytű app meg egy kalibráció csodákra képes ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32070) sandró60


sandró60
addikt

A mai frissítéssel úgy néz ki,hogy eltűnt pár darab ingyenesen letöltött TÉMA-képem.Összesen 3-darab maradt meg. Próbáltam az SD-kártyáról pótolni,de eltűnt az is,hogy választható legyen a kártyán lévő témákból.
A rendszer gyári 10.2.3.0 MIUI.
Segítséget kérek,hogy tudom a belső tárhelyre másolni?Nem találtam ott téma könyvtárat!
Vagy lehet a "tisztító ap" töröltem le :F

[ Szerkesztve ]

(#32071) crok válasza sandró60 (#32070) üzenetére


crok
Topikgazda

Kézzel esetleg? Nem a (belső tár vagy SD kártya)/MIUI/Themes meg MIUI/ egyéb könyvtárakban vannak a képek? Milyen frissítést kaptál? Téma app frissítés?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32072) [lAyCsI] válasza crok (#32069) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Köszi, a Syberia alatt most nincs ilyen problem,
De legközelebb kiprobalom :K

-= No way back from Here =-

(#32073) sandró60 válasza crok (#32071) üzenetére


sandró60
addikt

Igen téma app frissítés történt
Most azt vettem észre,hogy a 3-darab amit látni lehet TÉMÁIM-között,ha letörlök 1- akkor a helyére ugrik egy másik.de honnan?

[ Szerkesztve ]

(#32074) ktomcat válasza [lAyCsI] (#32068) üzenetére


ktomcat
senior tag

A pozícióval nálam szerencsére nem volt gond, azt nem néztem hány műholdat lockol de még menetközben is megtalálta a helyét amikor kellett.
Az ethereal eddig elkerülte a figyelmem, de elég ígéretesnek tűnik lehet rápróbálok a hétvégén

(#32075) sandró60 válasza sandró60 (#32073) üzenetére


sandró60
addikt

Megoldottam a"Téma"problémát :D
A Telepített alkalmazásnál töröltem a frissítést-így helyre állt minden.Vissza kaptam a témáimat. :D
Frissítését hol tudom letiltani?

[ Szerkesztve ]

(#32076) [lAyCsI] válasza ktomcat (#32074) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Mintha azt olvastam volna vhol hogy a fejlesztője abbahagyta a további munkát...

-= No way back from Here =-

(#32077) crok válasza sandró60 (#32075) üzenetére


crok
Topikgazda

Konkrétan azt letiltani nem tudod.. olyan van asszem, hogy a beállítások -> rendszeralkalmazásoknál talán jobb felül van olyan hogy frissítés(?) a három pontos menü alatt(?) és ott azt talán ki lehet kapcsolni hogy frissüljön de azért értesítést kapj.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32078) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok
Crok!
Eladtam a Note 4 - et. Az új tulajnak maradhat a miuihu, maradhat a nyitott bl, maradhat az OrangeFox is. Ebben az esetben elég csak a data-t megformázni, vagy rakjam újra a romot azért? Kiléptem a google fiókból a MI fiókból, tőröltem a jelszót is.

Samsung Galaxy A52S

(#32079) crok válasza Gloob (#32078) üzenetére


crok
Topikgazda

Sajnálattal hallom.

Eladás előtti teendők rész ( :

Amit írsz az úgy jó - ha neki is jó - csak kevés. Data format? Igen, de ELŐTTE törölj minden ujjlenyomatot és PIN-t és mintát amit megadtál. ROM? Én újratenném azért.. 1.5 perc.. Ja, és ne felejtsd el az i.mi.com-on kiléptetni/törölni a telefont hogy ne legyen kötve a te Mi account-odhoz még a #resetformatgyalu előtt.

Bai bai!!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32080) Gloob válasza crok (#32079) üzenetére


Gloob
addikt

Szia Crok!
Van egy kis bajom. Mindezt amit írsz megtettem, egyedül a Mi fiókból nem töröltem addig amíg volt bent sim. Most viszont a fiókban a beállításoknál, ahol lehet törölni, ott csak az új telefont látja, a régit nem! Tehát csak 1 eszköz van. A keresésnél lát egy unknow eszkközt, ugyan azzal a tel számmal. Tudom, vissza kéne tenni a simet bele, de azt már elvágtam nanora, így az már nem lehetséges. Ebből lehet így baj? Legrosszabb esetben kérek egy új, kitörhető kártyát a szlgáltatónál. Tehát még 1x,az eszközök között csak a Note 7 van, a telefon keresésnél van egy unknow eszköz, amit nem is talál meg. 🤔 Légyszíves válaszolj, mert ma rendbe akarom tenni, és feladni a telot.

Samsung Galaxy A52S

(#32081) kelly416 válasza Gloob (#32080) üzenetére


kelly416
veterán

Legrosszabb esetben, ha az új tulaj falba ütközik, megadod Neki a mailcímedet (vagy amivel be vagy azonosítva a fiókhoz) és a jelszavadat, törli, és utána mi fiók jelszó cserét csinálsz. Ezt azért írom, mert nekem venni sikerült így mi tabletet. De a mi fiókba belépve pl. asztali gépen, kellene lásd az ismeretlen eszközt és kellene tudd törölni is. Ha ott törlöd, akkor is rendben lesz a dolog, úgy tudom.

(#32082) crok válasza Gloob (#32080) üzenetére


crok
Topikgazda

Ahogy Kelly irja!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32083) Gloob válasza crok (#32082) üzenetére


Gloob
addikt

Ha belerakom az asszony kártyáját, vagy egy másik kártyát a format és a rom telepítése után, és én nem ütközök problémába, magyarul nem kér semmilyen azonosítás akkor gondolom már nem lesz gond vele, ugye?

Samsung Galaxy A52S

(#32084) Gloob válasza kelly416 (#32081) üzenetére


Gloob
addikt

A saját eszközök között csak a Redmi Note 7 van. A telefon keresésnél van egy ismeretlen eszköz amit nem talál meg természetesen, de ott nem lehet törölni, lehetőség sincs rá ott. Ahol lehetne, ott pedig nem látszik.

Samsung Galaxy A52S

(#32085) crok válasza Gloob (#32083) üzenetére


crok
Topikgazda

Így van, akkor minden rendben, akkor a következő embernek se lesz vele problémája. Szerintem most azért "unknown" az az eszköz mert törölve nem lett de a Find device alól se lett kiszedve, így most "lebeg" nálad.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32086) kmarci25 válasza Gloob (#32083) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem tudsz szerezni egy nano-mini adaptert a sim kártyához? Azzal egy pillanat alatt megoldanád a gondot...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#32087) crok válasza kmarci25 (#32086) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem "lyukasztóval" lett kivágva? Én simán újrahasználtam a "keretet" ami lejött róla mikor kellett.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32088) kmarci25 válasza crok (#32087) üzenetére


kmarci25
veterán

Én az eredeti hsz-ből úgy értelmeztem, hogy házi barkács volt ollóval. (Én is csináltam már ilyet. :B ) Ott sok lehetőség nincs. De akár egy más által használt szolgáltatói sim keret is jó lehet.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#32089) Gloob


Gloob
addikt

Igen ollóval lett kivágva. Probléma megoldva. Csináltam egy data formatot, betettem egy kollégám kártyáját. Nem kért semmilyen azonosítást ill kérte a mi fiókot, de át lehetett lépni rajta. Felállt a rom és használható a telefon. Így már oké ugye? A rom újratelepítést majd otthol, mert nincs nálam.

Samsung Galaxy A52S

(#32090) crok válasza Gloob (#32089) üzenetére


crok
Topikgazda

Rendben vagy szerintem!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32091) sandró60 válasza crok (#32090) üzenetére


sandró60
addikt

Ma megint bejelzett a Téma frissítés.Le X-tem.Nálam nincs 3-pontos választási lehetőség-a Téma adatokat lehet törölni,de mást nem.

(#32092) crok válasza sandró60 (#32091) üzenetére


crok
Topikgazda

Most nem MIUI-t használok, nem tudom megnézni pontosan, de akkor a Beállítások -> Telefonról -> Frissítés (vagy csak magában a Frissítés appban) jobb felső sarok hárompontos menü -> úgy emlékszem ott (vagy valamelyik almenüben?) van a lehetőség hogy a rendszeralkalmazások frissítésének beállításaira (ott van a lista is hogy mi volt frissítve, mi a changelog, et cetera..).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32093) Tidzsi1953 válasza sandró60 (#32091) üzenetére


Tidzsi1953
tag

Nálam EpiROM-nál: Beállítások - alulra görgetve - Rendszeralkalmazás frissítés - láthatók az esetleges frissítések - jobb felül kerék - Beállítások (Automatikus frissítésknél) - Ne frissítse

Jó, hogy Nálad előjött ez a hiba, mert én kézileg frissítettem a Téma appot és sikeresen el is tűntek a Témáim. Az adatok törlésével visszaállt a rend! Köszi, hogy írtad a hibát! :C

(#32094) sandró60 válasza Tidzsi1953 (#32093) üzenetére


sandró60
addikt

Most állítottam be,hogy ne frissítse automatikusan.

(#32095) Tidzsi1953 válasza sandró60 (#32094) üzenetére


Tidzsi1953
tag

Akkor most minden rendben van!

(#32097) Tidzsi1953 válasza Tidzsi1953 (#32095) üzenetére


Tidzsi1953
tag

Azt hittem, hogy nálam is minden rendben van!
Az a hihetetlen helyzet állt elő, hogy a Hangok és rezgések beállításnál bármelyikre kattintok, mindegyikben a Témák jön elő. Hiába töröltem a Témák adatait, valamint vipe cach is volt, nem változik! Nem tudok se csengőhangot, sem értesítési hangot változtatni. :W
Találkozott már valaki ilyen hibával? EpicROM-ról van szó.

(#32098) woman68 válasza crok (#32057) üzenetére


woman68
újonc

Próbálom kinyomozni honnan ered a probléma, de már a csere előtt is problémás volt a mobil netem. Most a simkártyát is kicseréltettem, mert már az is full régi volt. Megy a 4G, de a mobilnet akkor is gyenge, sőt egy rövid idő után meg is áll. Ilyenkor már a jelerősség -100 dBm fölé is megy. Kipróbáltam másik telefonba is, ott műkszik. Telefonálni ritkán szoktam, de most kiderült azzal is gond van, szaggat a hangom a másik félnél, vagy egyaltalán nem hall. Minden bizonnyal itt már nem a mikrofon, hanem a térerő a gond. Antenna kábel csere vagy szervíz?

(#32099) Imi1981


Imi1981
veterán

Ez az EU stabil rom (amit crok mega tárhelyről töltöttem) ez a gyári rom amivel a telót vettem? Persze azt tudom, hogy akkor még miui 9 volt úgyhogy inkább úgy kérdezem gyárilag EU rom van a telón?

(#32100) crok válasza Imi1981 (#32099) üzenetére


crok
Topikgazda

Gyárilag gyári ROM van rajta ( : A Xiaomi.EU már eleve custom (egy kis csavarral.. itt írtam róla szürkével). A "gyári" ROM az az, amit innen tudsz letölteni (a global stable vagy a global developer ha nem Kínában vetted vagy nem szürkeimport kínai).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.