Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32651) crok válasza Gézengúz (#32649) üzenetére


crok
Topikgazda

"Tudom ezt az állást, valahogy alapértelmezetté tenni?"
Pontosan ezt az állást sehogy, a középső az csak kínában működik mert az "kínai CDMA".
De a leírásodnál lehet könnyebb a tárcsázóban beütni, hogy
*#*#INFO#*#* vagy számokkal *#*#4636#*#* hogy abba a menübe menj,

"Volte és Vowifi várható, hogy a későbbiekben menni fog?"
Ezt csak a Digi tudja megmondani de náluk nem támogatott mobil, nem is igen lesz.
Marad a trial-and-error, vagy bejön vagy nem.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32652) fudi2002 válasza kmarci25 (#32650) üzenetére


fudi2002
veterán

Polcra dísznek. Komolyan, mernél bármi adatot rábízni egy ilyen f@sra? Én tuti nem....

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#32653) crok válasza fudi2002 (#32652) üzenetére


crok
Topikgazda

Havernak kocsiba lett az egyikből a fejegységhez zenetároló.. arra jó max.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32654) fudi2002 válasza crok (#32653) üzenetére


fudi2002
veterán

Rendeltem most pont kocsiba kis méretűt az előző oldalról. 1800 volt postával. Szerinted egy ilyen ipari hulladékkal játszik valaki, nem ér meg a nyugalom 1800ftot?

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#32655) crok válasza fudi2002 (#32654) üzenetére


crok
Topikgazda

Úgy értem hogy arra még jó volt neki ha már fizikailag ott volt az a vacak, ha elromlik akkor max nincs zene a kocsiban, de persze hogy semmit nem tennék rá amit viszont is szeretnék látni, PM-ben írtam is neki még a teszt lefutása előtt ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32656) kmarci25 válasza fudi2002 (#32652) üzenetére


kmarci25
veterán

Óóó, én simán beállítanám a sorba. :) Ahogy crok is írja, zenére, médialejátszóba. Nyilván csak olyan adatra, ami megvan még egy példányban valahol. (SD-n, pendrive-on amúgy sem tárolok semmit, ami fontos...)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#32657) ÁrPi2 válasza crok (#32651) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Újabb xiaomi telefonosok írtak tanácsot (a digi mobil topikban) a VoWIFI bekapcsolásra ( *#*#vowifi#*#*)

de az enyémen erre nincs semmi reakció, csak a hasonló VoLTE be- és ki kapcsolás az működik. Bekapcsolva vajon mutatnia kéne "volte logót" a felső sávban ha egy nemtesztidőszaki pl. Telekom simet rakok a másik SIM helyre ?

(tnor a fő beszéd kártyám és most Digi lenne adatnak és volte+vowifi 5 forintos percdíjjal)

(#32658) vadkörte válasza [lAyCsI] (#32641) üzenetére


vadkörte
addikt

+1 a crok által linkelt eladó mellé. Évek óta rendelek tőle és még sosem csalódtam! Most pl. 2x 128-ast tervezek venni (1 saját, 1 rendelésre) Megbízható ritka normális eladó és nem is lassú - a leglassabb 3 hét volt - ha sietős, akkor MyMemory, ez cirka 1 hét. Árban kb. 10-25%-kal drágább, mint az E-bay-es.

(#32645) fudi2002:
45 nap az e-bay védelmi ideje. 60 volt nap a PP, de ez mintha már 180 nap lenne.

(#32648) TMexy:
Ha nem akarod eladni, az Mi fiókról nem kell leválasztani, elég lehet, ha a szokott dolgokat wipe-olod (data, system, art/dalvik, cache, esetleg internal storage) De előtte MINDENKÉPP mentsd le a fontos adataid!

(#32650) kmarci25:
Így van, kár lenne kidobni. :D Bár értékes adatokat nyílván nem tennék egy ilyen mókolt kotványra. Pl. mediaplayer-be, esetleg olyan datalogger-be ami nem rögzít életbevágóan fontos adatokat (arduino-s bohóckodásra, stb...)

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#32659) crok válasza vadkörte (#32658) üzenetére


crok
Topikgazda

Fudi linkelte ; )

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32660) vadkörte válasza crok (#32659) üzenetére


vadkörte
addikt

És tényleg... Bocs, még eléggé hétfő reggel van. :DDD

Üdv. V. Körte

(#32661) crok válasza vadkörte (#32660) üzenetére


crok
Topikgazda

Az örök klasszikus jut eszembe erről : D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32662) [lAyCsI] válasza kmarci25 (#32650) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

köszi, kipróbálom :K

-= No way back from Here =-

(#32663) crok válasza ÁrPi2 (#32657) üzenetére


crok
Topikgazda

A *#*#VOWIFI#*#* igen, működik, ezzel lehet bekapcsolni. De írtam én már hogy a miért van az hogy az hogy a készülék dobozára rá van írva hogy VoLTE kompatibilis és mégse megy egy adott hálózaton. Nem véletlen van a VoLTE szerződésekhez támogatott készülék lista is mellékelve.
Ha működik mutatnia kellene a VoLTE logót.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32664) ÁrPi2 válasza crok (#32663) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Köszönöm :R megtalálhattam volna.

(#32665) kosinalajos válasza crok (#32640) üzenetére


kosinalajos
csendes tag

Zseni vagy köszönöm szépen. Úgy és ott volt ahol mondtad. Játékon belüli parancsikonok. Köszi

(#32666) Diopapa


Diopapa
addikt

Sziasztok!

Szerintetek mitől van, hogy a DIGI-s SIM-en nem tudok APN-t beállítani? A másik kártya benne Telenoros, azon gond nélkül megy. :F

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#32667) SybenX válasza Diopapa (#32666) üzenetére


SybenX
őstag

Nekem sikerült ez alapján:

Hozz létre egy új APN-t a következő beállításokkal:
Név: Digi Internet vagy amit szeretnél
APN: internet
APN típus: default vagy default,supl
MCC: 216
MNC: 3 vagy 03
Hitelesítés típusa: PAP
APN protokoll: IPv4/IPv6
APN roaming protokoll: IPv4/IPv6

Legfrissebb global stabil miui van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#32668) Diopapa válasza SybenX (#32667) üzenetére


Diopapa
addikt

Nincs ilyen menüpont, hogy apn hozzáadása, csak a SIM1-nél van ilyen menüpont. Utolsó stable 10.2.3.0 MIUI-van rajta ha ez segít. :)

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#32669) SybenX válasza Diopapa (#32668) üzenetére


SybenX
őstag

Kapcsold be a netet a digis simről és akkor meg kell jelenjen a hozzáférési pontok nevei menüpont. Alapértelmezett beállításoknál Internet legyen digi simre állítva és nem a telenorosra.

[ Szerkesztve ]

(#32670) Diopapa válasza SybenX (#32669) üzenetére


Diopapa
addikt

Eskü be volt kapcsolva korábban is. Betettem 1-es SIM-nek, beállítottam az APN-t, majd visszatettem 2-esnek és ott is megjelent az APN. Annyit csináltam még, hogy a készülékkeresést kikapcsoltam, mert folyton azzal szórakozott az új SIM-nél. Nem tudom melyik miatt, de "megjavult.."... :Y Köszönöm a segítséget!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#32671) Fonyod


Fonyod
tag

Sziasztok!

Szeretném megtudni, hogy a mi telefonunkon bekapcsolható-e a VoLTE és a VoWIFI. (Digi SIM-mel kapcsolatban) Ha igen, akkor hogyan?
A gombkombinációt (*#*#VOLTE#*#* és a *#*#VOWIFI#*#*)próbáltam, a felugró ablakban megjelenik a "... was enabled" vagy "....was disabled" felirat, de az állapotsoron nem jelenik meg az VoLTE kiírás, illetve nem aktiválódik a WiFi hívás gomb.
A telefonon működik a digis hívás (oda-vissza) és a digis net is, a térerő jelnél kint van a 4G, de úgy vettem észre, hogy hívás kezdeményezésnél (vagy fogadásnál) levált 4G-ről, majd azt befejezve visszaáll 4G-re.
(Rom: Global Stabil 10.2.3.0, nincs mókolva semmi)

Elóre is köszönöm!

Az élet gyorsan repül, minek megelőzni!?

(#32672) drr válasza Fonyod (#32671) üzenetére


drr
őstag

A telefonon működik a digis hívás (oda-vissza) - ehez nem állítottál semmit? A hívás nálam roppant lassan épül fel... Engemet pedig nem lehet elérni, csak az értesítés jön SMS-ben...

(#32673) Fonyod válasza drr (#32672) üzenetére


Fonyod
tag

Hát volt, amit át kellett állítani, de nem volt vészes.
Nálam is lassú volt a hívás és hívás fogadáskor csak sms jött, de előtte nem csörgött ki a telefon és az ellen oldalon azt mondta, hogy jelenleg nem kapcsolható a hívott szám.
Megoldás: *#*#INFO#*#* , Telefon adatai 1, Preferált hálózattípus beállítása - LTE/TD-SCDMA/GSM kiválasztása és már működik is a hívás oda-vissza. (Persze én sem magamtól voltam okos - nekem is segítettek a fórumtársak. :D )

Az élet gyorsan repül, minek megelőzni!?

(#32674) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

miui 8-on egy klónozott app esetén normális, hogy nem örökli az eredeti app engedélyeit ( helyesebben ha ugyanazt az engedélyt megadom neki akkor sem teljesen ugyanúgy viselkedik) ?
( egy galéria eredetije hozzáfér a külső sdhez is de a klón nem tud tallózni a belsőn sem. A belsőn lévő képeket viszont úgy tűnik beolvassa)

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#32675) crok válasza Rickeffe (#32674) üzenetére


crok
Topikgazda

A MIUI8 ket eves rendszer, valoszinuleg ha volt ilyen hiba akkor javitottak, volt ra idejuk ( :

Egyebkent a klon nem szokta orokolni a jogokat, pont ezert (is) jo.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32676) drr válasza Fonyod (#32673) üzenetére


drr
őstag

Ez nekem is be van állítva, mégis baromi lassan építi fel a hívást. Sokáig nem történik semmi, aztán dobja a 4G-t és utána tárcsáz :W

(#32677) crok válasza crok (#32023) üzenetére


crok
Topikgazda

Friss AOSP Extended (AEX) 6.5 build:

> Merged May security patch (9.0.0_r37)
> Added Elegant UI
> Added Live Display
> Improved three finger swipe (From MIUI)
> Added Q style battery icon
> Add seekbar to media notifications
> Add dirac QS tile
> Fix wakeup delay

Meg ami még itt van : D
http://gerrit.aospextended.com/q/status:merged

Letöltés:
https://downloads.aospextended.com/download/mido/pie/AospExtended-v6.5-mido-20190529-1715-OFFICIAL.zip

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32678) Sweet Lou 6 válasza Fonyod (#32673) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

De jó, hogy beírtad ezt, már majdnem hibát jelentettem a Diginél...
Azt lehet tudni, hogy pl. Android One-on (és a legtöbb gyártói rendszeren) miért működik out of the box és MIUI-n miért kellenek ezek?

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#32679) Sweet Lou 6 válasza Sweet Lou 6 (#32678) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Illetve az is jó kérdés, hogy miért kell ezt minden restart után beállítani, miért nem jegyzi meg? :W
Legfrisebb gyári Global

sweetlou6.wordpress.com

(#32680) crok válasza Sweet Lou 6 (#32679) üzenetére


crok
Topikgazda

Van egy tippem miért ezzel megy csak.
De ez amit most használtok nektek nem nagyon jó, ahogy írtam a TD-SCDMA az csak kínában működik mert az "kínai CDMA" a W-CDMA helyett: amint esik a térerő és keresgélnie kell a RIL-nek úgy fog majd merülni mint a csuda.

Azért nem lehet "menteni", mert a MIUI s.*rul van megírva, ez egy örök probléma, jó másfél éve itt írtam hogy mi a gond. Ez pedig maga a lista amit a sima beállításokban látsz mint preferált hálózat: a gyári MIUI felad 3-at.. egyébként majdnem 30+ lehetőség van (telephony.service forrása itt, a felsorolás a 132. sortól kezdődik - van vagy 6..7 alapból és ezek vannak keverve).. A Xiaomi.EU-ban legalább feloldották a nagy részét és eleve látható a menüben is és bármelyiket kiválasztva meg is marad restart után is (ami Európára jellemző + egyéb földrészekre plusz az un. globált ha mégis Kínába mennél az is mehessen..).
Tulajdonképp akár volna rá build.prop érték is (ro.telephony.default_network) amivel simán be lehetne állítani amit csak akarsz csak a helyzet az, hogy a telefon app első startkor megjegyzi, /persist-be beírja és ezen nem segít az app adat törlés se.. viszont hiába írod át a build.prop-ban úgyis felhúzza az alapértelmezettet. Tehát ahhoz, hogy neked jót írjon be a /persist-be első startkor ehhez első start előtt kellene megbabrálni a build.prop-ot. De azzal meg több gond lenne mint haszon (SafetyNET..). Magisk Modullal lehetne a prop-ot varázsolni de ahhoz meg az kellene hogy a Modul hamarabb induljon el és tegye is a dolgát mint ahogy a setup wizard elindul. Nekem nem sikerült, a neten embert nem találtam akinek sikerült..

Az meg hogy miért van akadozás szerintem pont a beállítás miatt van mert olyan háló típus is van a beállításban amit az életben itt nem talál és idő mire megtalálja azt ami a Diginek van (2G van csak).
Ha adtok egy listát (mert most nincs fent MIUI) mondjuk egy Xiaomi.EU meg egy sima Global Stable alól arról a menüről ahol ki lehet választani a teljes listából hogy mi legyen használva akkor megnézném, hátha van benne olyan amit szintén menne de nincs benne a TD-SCDMA se más amit úgyse lát..

Egyébként lehet itt több választ kaptok majd:
VoLTE topik
Digi Mobil

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32681) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Végül is feltettem az AEX-et. Felraktam mellé az utolsó GlobStab FW-t, csak nem tudom sikerült-e. Ez az?

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#32682) djtörök válasza pulutodurumo (#32681) üzenetére


djtörök
senior tag

Igen, az az, a 10.2.3 fw.
Majd kérek beszámolót, hogy milyen az üzemidő! Sajnos az előző verzió nekem eléggé habzsolta az akksit.
Több pie romot is próbáltam, eddig a pixelexperience caf legfrissebb, és az RR ami elfogadható üzemidőt ad.

(#32683) Fonyod válasza crok (#32680) üzenetére


Fonyod
tag

Szia Crock!
Köszi a segítséget!
A teljes listát nem írom be, csak azokat, amiben nincs benne a TD-SCDMA. (Global Stable 10.2.3.0)

WCDMA pref.
GSM only
WCDMA only
GSM auto (PRL)
CDMA auto (PRL)
CDMA only
EvDo only
Global auto (PRL)
LTE/CDMA auto (PRL)
LTE/UMTS auto (PRL)
LTE/CDMA/UMTS auto (PRL)
LTE only
LTE/WCDMA
Unknow

Ezekből lehetne választani, ami NEM tartalmazza a TD-SCDMA-t.

Az élet gyorsan repül, minek megelőzni!?

(#32684) Sweet Lou 6 válasza crok (#32680) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Köszönöm a kimerítő választ :R
Azért is bosszantó az ilyen hiba mert más téren kiváló szolgálatot tesz a készülék immár 2 éve.

sweetlou6.wordpress.com

(#32685) Fonyod válasza drr (#32676) üzenetére


Fonyod
tag

Mielőtt végigcsináltad bekapcsoltad a VoLTE-t (*#*#VOLTE#*#* ) és újraindítottad a telefont? A beállítások menüben a SIM kártyáknál megjelent a VoLTE kapcsoló? Azt bekapcsoltad?
Ha igen, akkor nincs több ötletem.
Ha nem, akkor próbáld meg ezeket, de újraindítás után újra be kell állítani a preferált hálózatot is.

Az élet gyorsan repül, minek megelőzni!?

(#32686) drr válasza Fonyod (#32685) üzenetére


drr
őstag

Global 10.2.3.0

Érdekes még, hogy alapból a második SIM 3G-t mutat, pedig korábban arról ment a net 4G-n. A Digis szám pedig csak akkor csörög ki, ha a blue mobilos SIM GSM Only módban van...

[ Szerkesztve ]

(#32687) Sweet Lou 6 válasza Fonyod (#32685) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Hívás nekem is csak 2G-n megy, hiába van engedélyezve a VoLTE, valószínűleg inkompatibilitás miatt.

sweetlou6.wordpress.com

(#32688) drr válasza drr (#32686) üzenetére


drr
őstag

Fejlemény van! VoLTE logo nincs, de a hívás azóta sokkal gyorsabb, szóval valami történt...

(#32689) [lAyCsI] válasza vadkörte (#32563) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Tovább folytatódott az mp3 torzítva lejátszós hiba a régebbi SD kártya behelyezése után is...
Előszedtem egy másik USB kábelt és úgy néz ki neked lett igazad, mert igaz másik gépről,
de nem jelentkezett a hiba újramásolás után.
Tehát vagy kábel vagy a port lesz a ludas...
Gyorsan rendeltem egy jó kinézetű UGreen kábelt az otthoni géphez, a régi ment a kukába. :U

-= No way back from Here =-

(#32690) Sweet Lou 6 válasza Sweet Lou 6 (#32684) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

FYI: hálózat eldobás majd újracsatlakozás után is visszaáll LTE/CDMA/UMTS beállításra és onnantól nem hívható a sim a telefonban.

sweetlou6.wordpress.com

(#32691) Sweet Lou 6 válasza crok (#32680) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Kérdés: ezek szerint másik rom-mal a telefonon nem jönne elő ez a hiba?

sweetlou6.wordpress.com

(#32692) crok válasza pulutodurumo (#32681) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, az a baseband verziója a V10.2.3.0-ból kiszedett firmware-nek.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32693) crok válasza Sweet Lou 6 (#32684) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez nem hiba, ez gyak. sima inkompatibilitás, ha egyszer nem erre lett tervezve a HW + SW akkor nem.
Ahogy írtam nem véletlen adnak kompatibilitási / támogatottsági listát: az LTE implementációkban elég nagy eltérések lehetnek, ezért is nincs minden VoLTE képes készülék támogatva minden hálózaton mert ez nem ennyire egyszerű (ha a linkelt hozzászólásom elolvasod a WIki szócikkel akkor képbe kerülhetsz, más ipari kvázistandardokkal is ugyanez a helyzet).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32694) crok válasza Fonyod (#32683) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez így cinkes lesz mert ebben nincs olyan ami nektek jó lesz és nincs benne a TD-SCDMA (a Global-al menne még de abban minden is benne van, a TD-SCDMA is). Akkor a gyári ROM-ban ez így ilyen. Mivel nem építettek ki más fallback-et a Diginél csak a 2G-t (nincs 3G / UMTS) így a gyári (kínai) mérnökök gondolkodása miatt (ami szerintem nem rossz egyébként csak a Digi-re (spórolásból..) nem illik) miszerint 4G > 3G > 2G de 4G-ről egyből 2G-re nincs visszaváltás csak mivel kínaiak.. így a TD-SCDMA maradt a 3G.. hát, ez van.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32695) crok válasza Sweet Lou 6 (#32691) üzenetére


crok
Topikgazda

Olyan ROM-on amiben a menü rendesen meg van csinálva és mentődik a beállítás rendesen (nem kell a *#*#INFO#*#*-al trükközni) ott szerintem menne. A Xiaomi.EU utolsó stabiljával szerintem nem lenne ilyen gond, vagy a custom AOSP / LineageOS alapú ROM-okkal se. Pl. van olyan a listámban (MiracleDroid), hogy GSM/WCDMA/LTE és ugyan a Digi WCDMA-van nem rendelkezik (így azt is feleslegesen keresne) de lenne 2G + LTE és meg is jegyezné, legalább a megjegyzés menne.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32696) drr válasza crok (#32695) üzenetére


drr
őstag

A régiót indiaira váltva is ott a VoLTE menü azonnal...

[ Szerkesztve ]

(#32697) crok válasza drr (#32696) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor örülni kell ( : Csak nem igazán egészséges, mert egyéb más dolgokat is Indiaspecifikusra állít.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#32698) ÁrPi2 válasza drr (#32696) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

.. És maga a VoLTE üzemmód is? :U

(#32699) drr válasza ÁrPi2 (#32698) üzenetére


drr
őstag

Azt nem próbáltam, mert egy csomó app akart települni, szóval vissza lett állítva. Ez egy olyan korlátozás, amit bizonyos régiókban alkalmaznak. PL ----magyar régióban tiltva vannak a témák. De indiaiban már aktív, szóval gondolom ez erre is érvényes.

(#32700) Sweet Lou 6 válasza ÁrPi2 (#32698) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Én kipróbáltam, működésbeli különbség nincsen, csak a funkció elérhető a menüben.

sweetlou6.wordpress.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.