Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14011) Patrick76496 válasza Gaz 78 (#13932) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszi! :R Reggel indulás előtt megérte egy pillantást vetni PH!-ra.

(#13951) dfsz34: Azért az tényleg nagyon durva, el nem tudom képzelni mit csinál azzal a tankkal a srác. Azért a ~1500 sebzés még T6-os tankkal is az unicum szint felett van (nekem a legjobb Cromwellel volt, 1350). Nem hiszem el, hogy neki nincsenek olyan csatái, ahol a csapat ledarálja az ellent és neki semmi sem marad.

(#13965) emre: Szerintem az egyik legjobb T7-es med, és ami azzá teszi az: az erősen kiemelkedő gun depressionje; a jó DPM-je; a pontossága; a fürgesége és a látótávja. Mondjuk T9-ben szopás (bár melyik T7-es tank nem az ott). Nekem folyamatosan jöttek vele a 3-4k sebzéses körök.

(#13986) Mister_X: Ez Facebookon van? Mert amikor rámennék, az írja, hogy az alkalmazás még nem támogatja a HTTPS-t. :F
- - - - - - - - - - - - - -
T-34 OP kör. Azért bírtam, hogy miközben lőttem az AT-2-t (az OP G3-mas kis lukon keresztül), addig a KV-1-ünk kiment meghalni elé, de természetesen semmit sem sebzett belé. Komolyan, mintha direkt akarta volna blokkolni a lövésem, ha nem megy ki elé, sokkal hamarabb meghalt volna a TD.

Érdekes. Haveromnak és nekem is 20k csatám van, őt mégis kékkel, engem meg lilával jelöl az xvm:

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.