Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23851) batai15 válasza consono (#23849) üzenetére


batai15
félisten

Most találtam az uc-t a storeban jókat írnak róla mondom hátha használjátok.

(#23852) rbertkrl válasza mukibuci (#23537) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

De megy 610-en kipróbáltam!!!

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#23853) nicu71 válasza batai15 (#23851) üzenetére


nicu71
addikt

én néha használom,olyan opera mini -szerú izé,megjegyzi a jelszavakat,és lehet mp3-at tölteni róla egyenesen a music hubba,sztem ez a kettö az elönye.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#23856) no1r válasza batai15 (#23846) üzenetére


no1r
őstag

én használtam xpress-t egy ideig, mert elfogyott a netem és lekorlátoztak. úgy gyorsabb volt mint IE :DDD
by the way IE nekem (is) tökéletesen megfelel.

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#23857) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Megérkezett a lumia 520 Vodafone Amber update a telefonomra, de 0%-nál megáll a letöltés. Már próbáltam újraindítani a telefont, de nem segített rajta.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#23858) KomloiJenci válasza Integrale (#23827) üzenetére


KomloiJenci
tag

Várj, ne add el ezért a telefonod, biztos van megoldás. Nekem Nokia van, tehát nem márka függő a dolog.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23859) pzstm válasza Lall (#23843) üzenetére


pzstm
titán

Sőt IE8 is az az IE10 és IE11-hez képest;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23860) savoo válasza #40993792 (#23854) üzenetére


savoo
addikt

Tudom, de mint írtad ez nagyon ritka dolog ráadásul Nokiánál még nem hallottam ilyet.

(#23861) Integrale válasza KomloiJenci (#23858) üzenetére


Integrale
veterán

Nem adom el :D, de a Titan utan egyertelmu csalodas sok teren !
es azota talaltam olyan szamot, amit 8x ismetel!

"Bad reklám is reklám too"

(#23862) mukibuci válasza Integrale (#23861) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kellett neked lecserélned ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23863) Integrale válasza mukibuci (#23862) üzenetére


Integrale
veterán

A cserét nem bánom, csak azt, hogy spur voltam es nem koltottem tobbet Nokiara. :N

"Bad reklám is reklám too"

(#23866) duo


duo
őstag

én az explora3-at használom. az opera miniben található ahhoz hasonló gyorshívók miatt. máskülönben rendben van a gyári cucc is.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#23868) KomloiJenci válasza Integrale (#23861) üzenetére


KomloiJenci
tag

Jelenleg http://support.microsoft.com/kb/2818821 ezt tanulmányozom. Igazából nem tudom frissíteni a telefont, mert coming soon állapotban van, de kivárom, mást nem tehetek. Egyébként se használom gyakran a zenelejátszót, ez csak pszichés marhaság, hogy rendbe akarom tenni. Azok a funkciók, amiket Naponta használok, azok jók. Még a Facebook értesítésekkel küzdök picit. Hiszen először jó volt, mindent megkaptam. Csak mióta testre szabtam, azóta nem jön semmi.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23869) KomloiJenci


KomloiJenci
tag

Kifutottam a szerkesztő időből. Szóval a fentebbi megoldás segített a dolgon. Eltűntek a kópiák és faján működik a csempe is, majd minden számhoz leszedi már a képeket, adatokat. De azért szrik a ló, mert ez a szinkronizáló program nem valami szabad felhasználású. Csak egész albumot enged feltenni és pár zeneszámot nem tett fel ismeretlen hibára hivatkozva.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23870) savoo


savoo
addikt

"Na azért a wp az iOS-hez úgy viszonyul kb mint a leharcolt Tisza tornacsuka a polcról levett Nike Air-hez."

:O

(#23871) danilla válasza savoo (#23870) üzenetére


danilla
őstag

Ez most mi, vagy minek, vagy hogyan, ez most kellett :F Nemértem :U

https://twitch.tv/ddplayzone

(#23872) zozzzzzzzzzz


zozzzzzzzzzz
tag

Sziasztok

Az outlook.com-ot összekapcsoltam a facebook-al, a weboldalon látom a beimportált szülinapokat, viszont a telón csak a gyári naptárban látom, akármelyik másikban privát eseményt látok, semmilyen részletet :(
van rá valami megoldás?

(#23873) Set-Comment™ válasza danilla (#23871) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

virkir megmondta keményen...

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#23874) thegaben86


thegaben86
csendes tag

Sziasztok!

A Viberel kapcsolatban lenne egy-két kérdésem:

Be lehet állítani valahogy, hogy "folyamatosan" be legyek jelentkezve (wifi kapcsolat esetén)?
Ha kilépek a progiból, vagyis a főmenüben, vagy bárhol bóklászok, kvázi nem vagyok hívható, illetve képernyő zárolás esetén sem jelez, ha keresnek vagy üzit kapok.
Köszi az esetleges ötleteket.

(#23875) Воланд válasza thegaben86 (#23874) üzenetére


Воланд
titán

wp7 vagy wp8?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23876) thegaben86 válasza Воланд (#23875) üzenetére


thegaben86
csendes tag

WP8, Lumia 520.

(#23877) Воланд válasza thegaben86 (#23876) üzenetére


Воланд
titán

a wifinel be van allitva, hogy ne kapcsoljon le lezart kijelzonel?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23878) savoo válasza zozzzzzzzzzz (#23872) üzenetére


savoo
addikt

Először írd le érthetően a kérdésedet, utána kapni fogsz rá választ is.

(#23879) danilla válasza Set-Comment™ (#23873) üzenetére


danilla
őstag

Óóó... hát ő egy nagyon objektív megmondó ember :U

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#23880) maestro87 válasza Tim82 (#23826) üzenetére


maestro87
őstag

Így már ok. Ahogy látom elég sokféle van, úgy hogy nem lesz ezzel gond.

[ Szerkesztve ]

(#23881) Oppenheimer válasza zozzzzzzzzzz (#23872) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Privát eseményekhez nem férnek hozza a 3rd party naptárak

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23882) thegaben86 válasza Воланд (#23877) üzenetére


thegaben86
csendes tag

Igen, azt beikszeltem.

(#23883) maestro87 válasza savoo (#23828) üzenetére


maestro87
őstag

Mint motor a legjobb, nem mint böngésző! Szerintem. Csak a felülete ill. a kevés funkciói miatt nem használom, kivéve ha a többi böngésző már csődöt mondott.
Volt már olyan esetem, hogy a hivatalosan firefox-ra, operára készült plugin (videó letöltő) nem akart működni, ellenben az IE-s változata gyönyörűen működik (már csak ezért sem távolítom el a gépről). Egyes oldalakat is gyorsabban tölti be mint a többi. A Chrome is elég gyors, de az már az első napon 10-szer összeomlott. Úgyhogy erről ennyit.

(#23884) Воланд válasza thegaben86 (#23882) üzenetére


Воланд
titán

akkor viber ujratelepites, ha az sem oldja meg a rpoblemat, akkor sajnos ez van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23885) thegaben86 válasza Воланд (#23884) üzenetére


thegaben86
csendes tag

Akkor sajnos ez van. :)

Köszi a válaszokat!

(#23886) zozzzzzzzzzz válasza Oppenheimer (#23881) üzenetére


zozzzzzzzzzz
tag

Köszi, azt be tudom állítani az Outlook.com-on valahol, hogy ne legyen privát esemény? Mert széttúrtam de sehol nem találom...

[ Szerkesztve ]

(#23887) jockas válasza zozzzzzzzzzz (#23886) üzenetére


jockas
senior tag

Nem igazán értem a problémát. A FB-os születésnapokat csak a gyári naptárban látod (az outlook.com-ot leszámítva), másik naptárban nem? Mert akkor nálad van a gond. Ha beállítom a Chronos Calendarban a Születésnapok napárat, akkor abban is kijelzi, hogy kinek mikor van a születésnapja és nem csak a gyáriban.

(#23888) zozzzzzzzzzz válasza jockas (#23887) üzenetére


zozzzzzzzzzz
tag

hát én sem ... A CalendarPro-t használom, a születésnapos naptár meg minden egyéb engedélyezve van, outlook-on semmi nincs letiltva, ha bármit beírok az látszik a telón is, viszont állítgathatom bárhogy, a szülinapokat csak privátnak látom ....

(#23889) Воланд


Воланд
titán

kell

[link]

---
linkelve se jó, wmpoweruserről sose ment ez a móka :(

[ Módosította: mukibuci ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23890) NGA válasza Воланд (#23889) üzenetére


NGA
addikt

Mi?

(#23891) jockas válasza zozzzzzzzzzz (#23888) üzenetére


jockas
senior tag

Akkor lehet azt a naptár appot kellene lecserélned másra, mert akkor lehet azzal van a gond.

(#23892) Воланд válasza NGA (#23890) üzenetére


Воланд
titán

a telefon.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23893) NGA válasza Воланд (#23892) üzenetére


NGA
addikt

Nem látom a képet.

(#23894) pzstm válasza NGA (#23893) üzenetére


pzstm
titán

én sem...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23895) Воланд válasza NGA (#23893) üzenetére


Воланд
titán

ie11-et kellene hasznalni. ;] nekem ott latszik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23896) mukibuci válasza Воланд (#23895) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én is ie11et használok és nem látszik :D

ez lehet az

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23897) Lacces


Lacces
őstag

Sziasztok!

Nagyon gyors hiba elhárításban kérném a segítségetek! (Nem tudom miért WP-n a legrosszabb a Skype, de mindegy...)

Szóval semmi mást nem csináltam, mint a képernyőzár felold, pillanatra feljön a Skype, aztán fekete képernyő és a következő felirat van rajta: "Folytatás...", és ez megy 20 perce, semmit sem tudok csinálni, kikapcsolni sem tudom! Csak a képernyőzár, beragadt, befagyott. Kivettem az akkumulátort most, de semmi!

(Hiába vittem el a múltkor szervízbe, semmi hibát nem találtak).

Nem, most 1 perccel később, hogy kivettem az aksit, hál Istennek leállt!

Húúú, ezek után sosem fogok venni fémházas nokia telefont! (Fhúúúú de jó, hogy csak egy olcsó Lumia 520-t vettem, áldom az eget, hogy szegény vagyok :DDD )

Az óra és a dátum elállítodott...

[ Szerkesztve ]

(#23898) Oppenheimer válasza Воланд (#23889) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Azé 6" már egy rendes zsebbe se fér bele könnyen. Ekkora kijelzőn sztem a wp8 még nem jó ötlet, nincsenek kihasználva az előnyei a méretnek... És nem, a több csempe nem jelenti a méret kihasználását.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23899) mukibuci válasza Oppenheimer (#23898) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a 920 külső méretét megtartva kellene növelni a kijelzőt, 4.7-4,9 simán beleférne és elég is lenne egy ekkora tepsi - nekem :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23900) Oppenheimer válasza mukibuci (#23899) üzenetére


Oppenheimer
veterán

+1, de csak a méretre, az OS kezdődjön inkább i-vel :B

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.