Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) saiyajin válasza Oppenheimer (#24850) üzenetére


saiyajin
senior tag

Szerintem is elég gyengére sikerült ahhoz képest mennyire nyomatták. Ahogy sok más, ez is várat magára, hogy jobb legyen.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#24852) Pikkolo^^ válasza jockas (#24843) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Annak írtam aki szóvátette lejátszási lista kapcsán a nehézségeket és nem az olyan okostojásoknak, mint te. Kedzem a droid topikban érezni magam....

(#24853) jockas válasza Pikkolo^^ (#24852) üzenetére


jockas
senior tag

Figyelembe véve, hogy szóvá tettem, így a mondandódnak ez a része vonatkozik rám és nem a személyeskedésed! Szóval...továbbra sincs normális lejátszási lista létrehozási lehetőség a telefonon és ezen nem segít az, hogy a gépen létre lehet hozni. Lehet csak értelmezési gondjaid vannak vagy nem olvasol figyelmesen, nem tudom...de mindig is mindenki erre panaszkodott és nem pedig arra, hogy nem lehet lejátszási listát lejátszani a telefonon vagy nem kezeli a lejátszási listákat.

Lehet okoskodni azon, hogy gépen kell létrehozni a lejátszási listát (ha kell, nyilván megteszem és nem bonyolult, csak vannak esetek amikor kényelmetlen) vagy hogy útközben az utat kell figyelni (aki tömegközlekedik annak minek?), de az nem megoldás arra, hogy a telefonon egyszerűen lehessen lejátszási listát létrehozni.

(#24854) polonic válasza jockas (#24853) üzenetére


polonic
félisten

.........

[ Szerkesztve ]

(#24855) KomloiJenci válasza jockas (#24853) üzenetére


KomloiJenci
tag

Nézd, ezen vitázni kár. Én igazat adok neked, tisztában vagyok azzal, hogy vannak programok ezen a telefonon, amik úgy szarok, ahogy vannak. Senki nem vitatja. Fikázódni mindenhol lehet, mert sehol nincsen tökéletes rendszer. itt a WP esetében használni kell így, ahogyan van. Ha pl én nem tudok valamit megcsinálni telefonon, akkor azzal nem foglalkozok tovább. Ha nagyon izgat a téma, akkor keresek rá más megoldást. Egyébként szerintem mindenkinek jó lenne az, ha pl a Microsoftnak írkálnál és hívogatnád őket telefonon, hogy esetleg nem-e lehetne-e összerakni valami rendes zenelejátszót. Mert úgy hátha megemberelnék magukat csak hogy nem nyaggassák őket végre. Mivel ez van, sajnos ezzel kell beérni.

Más. Skype.
Angolul nem annyira tudok, talán semennyire se. De nekem normálisan működik a Skype. Akkor is elér a hívás, ha nem fut a Skype csevegő programja. Híváskor a Skype csengőhangja jelentkezik, a redőny Skypra változik és ott írja, hogy húzzam fel a rolót. Felhúzom, akkor választhatok, hogy vidoval fogadom, vagy hanggal. Szóval teljesen be van épülve a rendszerbe. Nekem nagyon tetszik, korrekt megoldás. Viszont ha üzenet jön (ma késett vagy 15 percet a Skype üzenet {de ez bizony GSM sms-nél is előfordul}), akkor annak olvasásához elindítja a normál Skype csevegőt és a csempén egy szám jelenik meg, hogy hány üzenet jött. Nálatok mi nem működik?

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24856) polonic válasza KomloiJenci (#24855) üzenetére


polonic
félisten

Kb semmi. Na jó, az üzenet rész működik úgy, ahogy... Nem jelzi ki a hívást egyáltalán. Ez a nagy probléma.

(#24857) dejaris válasza KomloiJenci (#24855) üzenetére


dejaris
addikt

Hat nalam nagyon nem igy mukodik.

(#24858) Oppenheimer válasza dejaris (#24857) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nálam sem.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#24859) Integrale válasza KomloiJenci (#24855) üzenetére


Integrale
veterán

A Skype nekem is tokeletes, kiveve a videohivas resze (ha mobilnetrol megy) mert a T-nor nem engedi a videohivast!

"Bad reklám is reklám too"

(#24860) mbale válasza Oppenheimer (#24858) üzenetére


mbale
tag

Szintén, de már nem izgat. #timetoswitch

Zag Zag

(#24862) KomloiJenci válasza dejaris (#24857) üzenetére


KomloiJenci
tag

Ezt nem értem. Valami konfig hiba lesz, fiúk. Összekapcsoltátok a Skypeot meg a Microsoftot meg a fészbukot meg a montenbájkot :D?

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24863) ribery22 válasza BobTail (#24861) üzenetére


ribery22
tag

Óriási fícsör, bár én eddig is tudtam fehér - piros - átlátszó között váltani ;]

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#24864) Integrale válasza KomloiJenci (#24862) üzenetére


Integrale
veterán

A skypeot nem tudod osszekapcsolni a rendszerrel ugy mint az fb-t. A kontaktokat lehet csak, az meg nem befolyasol ilyesmit, csak tudod hivni az adott kapcsolatot a telefonkonyvbol!
Nem azert csorig ki Skyposan, mert ossze van kapcsolva, nekem pl nagyapamnal nincs ott a skype cim, de ha hiv kijelzi!

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#24865) KomloiJenci válasza Integrale (#24864) üzenetére


KomloiJenci
tag

Akkor miért nem működik a többieknél? Nyilván nekik is a legújabb Skype van fenn. Lehet, hogy a képernyőzárra nincsen nekik kétéve a Skype?

[ Szerkesztve ]

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24866) Integrale válasza KomloiJenci (#24865) üzenetére


Integrale
veterán

Ez nem uj dolog, hogy valakinel mukodik valakinel nem. Ilyen szempontbol sajnos megbizhatatlan a rendszer!

"Bad reklám is reklám too"

(#24867) jockas válasza KomloiJenci (#24855) üzenetére


jockas
senior tag

Félreértettél vagy nem tudom. Egy szóval nem mondtam egy programra sem, hogy sz.r, főleg nem a zenelejátszóra. A lejátszási lista létrehozási nehézségek miatt van amikor kényelmetlen a jelenlegi helyzet, ennyi. Ez tény...sem kevesebb, sem több. Nem problémázok rajta, csak leírtam mi a helyzet. Nem látok okot arra, hogy ezen vitázni kellene... :)

(#24868) dejaris válasza KomloiJenci (#24862) üzenetére


dejaris
addikt

Mar evek ota porogtetjuk a wp-t. Nyilvan nem ilyen rikito bananhejakon csuszunk el.

(#24869) polonic válasza KomloiJenci (#24865) üzenetére


polonic
félisten

Azert nem mukodik, mert szar az egesz notification rendszer. A skype miota wp8-am van, az mukodott nekem is normalisan. Kb ez az egy program volt ilyen. Az utobbi ket update ota ilyen tragya.

[ Szerkesztve ]

(#24870) konyi79


konyi79
addikt

Amber óta is a lefordítás a hívásokat némítja csak, az ébresztőt nem? Egész héten minden hajnalban pörgettem a telót szundizzon, de csak vonyított tovább. Muszály kinyitni a szemem a célirányos bökéshez, vagy létezik humánusabb módja is a halasztásnak? Ennek így rossz vége lehet..

(#24871) westcoastog


westcoastog
veterán

Internet explorerben nem lehet valahogy megjegyeztetni a belépési adatokat? Pl itt ph-ra is mindig be kell lépnem, meg beírkálnom a jelszót és a felhasználót.

(#24872) dejaris válasza westcoastog (#24871) üzenetére


dejaris
addikt

Nem, de cookie-val el lehet taroltatni. Csak akkor kell bejelentkeznem ujra, ha kibanolnak innen ;]

(#24873) Lall válasza Integrale (#24859) üzenetére


Lall
veterán

Már hogyne engedné. Pénteken is beszéltem kollégámmal. Pont ezt probalgattuk.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#24874) nábob


nábob
tag

Haliho,

XBOX-s orszagvaltoztatasnak milyen hatasai vannak? Ami nagyon erdekel: hogy beallitasok, alkalmazasok nem valtoznak-e? A beallitott magyar bankkartya mukodik-e?
Elvileg csak haromhavonta lehet ilyet csinalni, ugyhogy nem akarom elbarmolni. Valakinek van UK US helyett? Marmint azzal is hozzaferek zenekhez, stb?

edit most latom, hogy lehet hogy resetelni kell?? :O

[ Szerkesztve ]

Harap utca három alatt megnyílott a kutyatár

(#24875) marcusa válasza westcoastog (#24871) üzenetére


marcusa
addikt

Mikor bejelentkezel, pipáld ki jobbra a 3db checkbox-ot, és más eszközödön is így jelentkezz be ide, akkor belépve maradsz, én nem is emlékszem mikor kellett utoljára ide belépjek, szerintem már hónapok óta nem kért bejelentkezést. :)

:-)

(#24876) negyven2 válasza nábob (#24874) üzenetére


negyven2
veterán

Csak azok a tartalmak vesznek el (vagyis inkább nem leneszek elérhetőek), amik az új régióba nincsenek meg (pl only HUN/US/UK alkalmazások). Bankkártyát ilyenkor újra meg kell adni, de lehet hogy ha oylan akkor nem fogadja el. Viszont külföldi accal lehet PayPal-t is használni (WP8-nál). Ha UK accot viszel US-re vagy fordítva akkor is az a helyezett, hogy amelyik alkalmazás zene stb elérhető mindkét helyen az elérhető lesz amelyik csak az egyik régióba az nem.

westcoastog: ha mobil felületen lépsz be akkor meg jegyzi és nem léptet ki.

[ Szerkesztve ]

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#24877) Tim82 válasza marcusa (#24875) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem meg kb. 3 hetente újra be kell jelentkezned még így is, ugyanis így van kitalálva a rendszer.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#24878) marcusa válasza Tim82 (#24877) üzenetére


marcusa
addikt

Ha így van kitalálva, akkor nem kívánok vitatkozni, de 3 hétnél régebbinek tűnik az előző alkalom, mikor be kellett írnom a dolgokat... :K

:-)

(#24879) Tim82 válasza marcusa (#24878) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én így tudom, még annak idején, amikor kitalálták ezt, meg is kérdeztük. :)

Amúgy nálam többé-kevésbé ilyen időintervallummal az összes eszközömön egyszerre kiléptet a PH!-motor. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#24880) nábob válasza negyven2 (#24876) üzenetére


nábob
tag

resetelni nem kell majd? a megvett pl xboxos jatekok maradnak? magyarrol angliara allitanam at

Harap utca három alatt megnyílott a kutyatár

(#24881) westcoastog válasza marcusa (#24875) üzenetére


westcoastog
veterán

Asszem így jó lesz. :)

(#24882) negyven2 válasza nábob (#24880) üzenetére


negyven2
veterán

Minden megmarad, amit letöltöttél, maximum ami nem elérhető au új régióban (tehát csak a magyar piactéren érhető el), az lehet nem fog frissülni. Csak egy Soft Reset kell (egy kikap/bekapcs), meg a telefon területi beállításait érdemes átállítani az új régiónak megfelelően.

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#24883) Buster17


Buster17
addikt

Rossz topik

[ Szerkesztve ]

(#24884) Oppenheimer válasza Buster17 (#24883) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ebéd

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#24885) Integrale válasza Lall (#24873) üzenetére


Integrale
veterán

Nalam smartarifaval, ledobalt, terero maximumon H+, Wifin az otthoni nettel ment.
Egyebkent hulesehet irtam, a hangalaput nem engedelyezi a Telenor, es ezt a csomag leirasanal az aprobetus resznel ki is fejti.

"További részletek

A tarifacsomagban foglalt adatforgalom kizárólag online APN-en keresztül vehető igénybe.

A tarifacsomag igénybe vétele esetén internet alapú hanghívások nem kezdeményezhetők
"

"Bad reklám is reklám too"

(#24886) Lall válasza Integrale (#24885) üzenetére


Lall
veterán

Sima hang alapú hívást is leteszteltem. Tökéletes, épp kocsiban ült haverom. Mindkét telefon Lumia 625. Mi Manager 10000-ben vagyunk. Lehet csak bizonyos csomagoknal korlátozott?

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#24887) Воланд


Воланд
titán

Fully unlocked Samsung ATIV S gets custom SMS notifications

"The Samsung ATIV S has been fully Interop Unlocked due to a flaw in a Samsung Diagnostics app, meaning the hackers in XDA-Developers have been able to take matters in their own hands."

gratulalok samsung.....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24888) Oppenheimer válasza Воланд (#24887) üzenetére


Oppenheimer
veterán

adom

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#24889) pzstm válasza Воланд (#24887) üzenetére


pzstm
titán

Both hacks require:

1. Interop Unlock
2. Registry Editor (use SamWP8 Tools)
3. Full File System Access (use SamWP8 Tools)
4. Your Notification sound (mp3-, wav- and wma-format)

csinálja akinek két anyja van....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24890) Lall


Lall
veterán

Kikapcsoltam a Facebook appban az értesítéseket, mondván úgysem értesít. Erre azt írja, hogy hiba történt a push értesítések kikapcsolása közben, ha tovabbra is kapok értesítéseket, próbáljam újra kikapcsolni. Muhahaaa. :DDD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#24891) ribery22 válasza Lall (#24890) üzenetére


ribery22
tag

Ő is érzi, hogy felesleges kikapcsolni

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#24892) mukibuci válasza pzstm (#24889) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

7.8-on is kb igy kezdődött, majd raknak össze itt is komplett romokat, amihez nem kell két anyuci, hanem kb a settingsbe ki tudod választani az mp3at

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24893) szőröscica


szőröscica
addikt

Melyik Lumiát ajánlanátok, ha magyarországi és esetleg romániai offline navigációra lenne néha használva, ezt leszámítva pedig az üzemidő a lényeg? Apámat akarom meglepni 60. Szülinapja alkalmából. Ez lenne az első érintős telefonja, eddig egy e52-t használt. Nyilván nem az 1020 és a 925 árkategóriájában gondolkodom, hanem olyan 60k körül.

(#24894) #18001664 válasza szőröscica (#24893) üzenetére


#18001664
törölt tag

Szerintem a 820 tökéletes lenne!

(#24895) btudos válasza szőröscica (#24893) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ha árban belefér, én a 720-ra szavazok, az akksi miatt. (Igaz, meg kell venni hozzá a teljes navigációt 47xx Ft-ért, de ezt leszámítva talán az a legideálisabb.)

Ha olcsóbb kell, akkor 620, jobb (bár kisebb) kijelző és alapból fullos navi miatt szerintem jobb választás mint az 520.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#24896) dejaris


dejaris
addikt

A beepitett fb most jelzett a Me csempen egy masfel eves(!) like-rol.

(#24897) btudos válasza dejaris (#24896) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nem néztél el valamit? :F

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#24898) dejaris válasza btudos (#24897) üzenetére


dejaris
addikt

Biztos, hogy nem.

(#24899) #18001664 válasza dejaris (#24898) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nekem is nagyon nagy késésekkel jönnek meg az értesítések! Sőt, ha belépek a Microsoft féle FB appba, csak 2-3 frissítés után látom meg az értesítéseket. Valamit nagyon elnéztek a fejlesztő srácok.
Lumia 1020

[ Szerkesztve ]

(#24900) pzstm válasza dejaris (#24898) üzenetére


pzstm
titán

pedig a Me csempével aztánt ényleg semi gond nincs :U (azt hiszem az ott fél óránként frissül)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.