Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24352) batai15 válasza #40993792 (#24351) üzenetére


batai15
félisten

És hogy? Tehát nem az ideiglenes mappára gondolok ,hanem egyebek mapa. Lumia tárterület nem tudja.

(#24353) Воланд válasza batai15 (#24352) üzenetére


Воланд
titán

uriti a rendszer magatol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24354) gabo89 válasza savoo (#24348) üzenetére


gabo89
senior tag

És hogyan? A múltkor nem sikerült. :)

indul a sörös aludni

(#24355) savoo válasza gabo89 (#24354) üzenetére


savoo
addikt

(#24356) dellfanboy


dellfanboy
őstag

sziasztok wp8-as telefonra ti már találtatok egy jó hívás recorder programot? bejövő-kimenő hang bármilyen formában. a lényeg, hogy ha felveszem a telefont automatikusan naplózza?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#24357) savoo válasza dellfanboy (#24356) üzenetére


savoo
addikt

Nincs ilyen WP-re.

Egyébként ezeket mire használjátok? Mert, hogy nem törvényes az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#24358) sereeff válasza dellfanboy (#24356) üzenetére


sereeff
aktív tag

Ird be, hogy call recorder. Neked sztem a spyrecorder a megfelelő....

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#24359) savoo válasza sereeff (#24358) üzenetére


savoo
addikt

Nem.

(#24360) konyi79 válasza savoo (#24357) üzenetére


konyi79
addikt

A legálisak folyamatosan belecsippannak a túloldalt így legálisak. Van értelme hidd el. Nekem volt már vitám ügyfélszolgálattal, ami fogyasztóvédelmi eljárásig fajult. A hatóság 2x bekérte a hanganyagot a szolgáltatótól, az inkább bírságot fizetett 2x, semmint kiadja. Sokkal többe fájt volna nekik, így azt mondták elveszett. Az ügy bizonyíthatóság hiányában lezárva, egy állítás volt 1 ellen.
Akkor hogy szidtam magam, hogy csak kipróbálni töltöttem le....
A dolog kicsit lehet off, de csak példának írtam le igenis nem ördögtől való dolog ez és néha élni is kell a hangrögzítővel, nem csak visszaélni lehet.

(#24361) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, olvasgatom a fórumot, lenne pár kérdésem :)

1. Várható a Lumiákra vmi jó zenelejátszó (ha jól tudom csak a sima gyári érhető el)? Az alap gyári zenelejátszóban van vmi hangbeállítási lehetőség legalább (gondolok itt pl. equalizer, basszuskiemelés stb...)?

2. Lehet külön szabályozni a csengőhang és a zenelejátszó hangerősségét?

3. Szerintetek meddig lesznek támogatva a Nokia Lumiák (pl. 920/925) a MS-Nokia házasság megkötése után vagy az MS már jobban csak a "saját" masináira fog koncentrálni? Van vmi infó, hogy mi jön a GDR3 és a 8.1 után esetleg? Vmi részletesebb, megbízható infó, hogy mit fog tartalmazni a GDR3 (ha jól hallottam, már lesz notifikáció lista, saját zene beállítása csengőhangnak és sms-nek) és a 8.1?

4. Az esetek kb. fele (míg a másik fele nem) panaszkodik, hogy az értesítések (FB, chat, mail, nem fogadott hívások, sms stb...) késve vagy egyáltalán nem jelenik meg. Hogy is van ez a probléma valójában?

5. Mit gondoltok várható a jövőben vmi szebb grafikus felület (pl. más alapszín kiválasztása mint a fehér és fekete vagy vmi hasonló?)

6. Még mindig hallok olyan esetekről, hogy problémák vannak a Lumiáknál (pl. 920) mikrofonnal, a hívás során a képernyővel, rossz, gyenge minőségű beszédhang hívás során stb... Mi a véleményetek, tapasztalat?

Előre is nagyon szépen köszönöm!

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#24362) jockas válasza junior11 (#24361) üzenetére


jockas
senior tag

Már feltetted ezt a kérdést és válaszoltak is rá: [link]

A gyári lejátszóval nincs semmi gond (lejátszási lista létrehozása nehézkes), equ és társai van a Lumiákban, csengőhang+zene hangerő egyben, 2016 valameddig biztos lesz támogatva az összes Lumia...mivel WP8 van rajtuk és addig van támogatás, frissítésekről az infókra keress rá...mi sem tudunk többet, saját zene beállítás csengőhangnak eddig is volt, az értesítések időben megjönnek, a grafikus felület nagyon szép. A 920-asom köszöni szépen, de tökéletes...nincs sem mikrofon, sem egyéb olyan probléma, ami a kezdetekben előfordult pár embernél.

[ Szerkesztve ]

(#24364) jockas válasza #40993792 (#24363) üzenetére


jockas
senior tag

Bocsánat akkor. :) A többiben van? Az a kategória az érdeklődésemen kívül esik...

(#24365) Воланд


Воланд
titán

Windows Phone nears double digit share across Europe

szarbukasfos!!!!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24366) NGA válasza Воланд (#24365) üzenetére


NGA
addikt

szaracsempe

(#24367) Lall válasza Воланд (#24365) üzenetére


Lall
veterán

Meghamisított adatok, valójában nem lehet több 1-2%-nál, az pedig hibahatáron belüli érték. ;]

Kiváncsi vagyok, ha marad ez a fejlődés a tömeggyártás bajnoka a Samsung mennyi energiát feccöl majd a WP-be?

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#24368) savoo válasza Воланд (#24365) üzenetére


savoo
addikt

Bérenc! :DDD

(#24369) pzstm válasza Воланд (#24365) üzenetére


pzstm
titán

szarawindows, fagyawindows, mindig restartkellneki

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24370) Oppenheimer válasza Воланд (#24365) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Itt lenne az ideje, hogy MS papa a fókuszt Európára fordítsa, es előbb vezesse be a szolgáltatásait pl Magyarországon, mint az USA-ban, vagy Japánban. :D De viccen kívül, hogy az USÁban mikor fognak értelmes pozíciót szerezni... Az ökoszisztéma fejlődése szempontjából az USA piaca lenne a legfontosabb. :((

"Az alkalmazás-piacterek megszületésével ugyanis villámgyorsan felértékelődött az amerikai piac szerepe, itt lehetett egyszerre gyorsan és nagy tömegben hatalmas felhasználói bázist és vásárlóerőt elérni, a kritikus tömeget felépíteni. Az okostelefon-őrületet elsőként meglovagoló szoftvergyártók és szolgáltatók is szinte kivétel nélkül amerikaiak és/vagy az amerikai piacot célozzák elsősorban (pl. Facebook, Google, Twitter, Instagram, Foursquare, WhatsApp, Viber, Dropbox, Snapchat, a sor hosszan folytatható). Az a platform, amelyik az amerikai fejlesztők radarján nem látható, a világtérképről is gyorsan lekerül, mivel az új generációs szoftverek egyáltalán nem, vagy csak késve jelennek meg rá."

http://m.hwsw.hu/cikk.php?id=50956

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#24371) konyi79


konyi79
addikt

Hali!
Az alkalmazások oldalán valahogy ki lehet irtani az abc betűit? Oké, sorrendbe szedi, de felismerem mi jö nélkülük is. Csúnyán széttagolja így nekem...
Köszi!

(#24372) Воланд válasza konyi79 (#24371) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24373) batai15 válasza konyi79 (#24371) üzenetére


batai15
félisten

Nem értem meg soha , hogy miért nem jó ez sok embernek. Tudjátok mire jó? indexeli az adott betűvel kezdődő alkalmazásokat.

(#24374) savoo válasza batai15 (#24373) üzenetére


savoo
addikt

Mert van akinek nem tetszik. Tényleg kikapcsolható lehetne. Látod, hogy sokakat zavar. (Engem mondjuk pont nem.)

[ Szerkesztve ]

(#24375) batai15 válasza savoo (#24374) üzenetére


batai15
félisten

könyebb meg meresni vele az appokat.. mondjuk ott a nagyító gomb is. Engem sem zavar ezért értetlenkedek hogy miért nem jó ez.

(#24376) cattus válasza batai15 (#24373) üzenetére


cattus
őstag

Meg gyorsan oda lehet ugrani az adott betűvel kezdődő alkalmazásokhoz. :K

Do the thing!

(#24377) batai15 válasza cattus (#24376) üzenetére


batai15
félisten

Pont ez az indexelés :)

(#24378) jockas válasza konyi79 (#24371) üzenetére


jockas
senior tag

Hali!

Szokj hozzá...nem lehet kikapcsolni egy adott app szám után automatikusan megjelenik és nem fog eltűnni. Talán a GDR3 (vagy a 8.1, nem tudom fejből) hozza majd azt a lehetőséget, hogy megválaszthatod: abc szerint vagy használat szerint legyen ez az indexelés. De eltüntetni szerintem később sem lehet.

Ez gondolom megint egy olyan téma, hogy valakinek tetszik, valakinek nem. Engem nem zavar, sőt...tetszik is és nagyon is használható a gyors kereséshez (persze ehhez legalább azt tudni kell hogy a keresett app milyen betűvel kezdődik).

(#24379) konyi79 válasza batai15 (#24373) üzenetére


konyi79
addikt

Attól még indexeli, nem lenne muszály kirakni bele az abc-t. Bőven elé lenne úgy, mint a kereső ikonra böksz összehúzza. Ráadásul ha az N9 megoldását ebben is átvenné a WP, sokkal gyorsabban is lehetne keresni, Ugyanígy a névjegyeknél. Ott ha a jobb legszélét kezded le-fel húzni a kijelzőnek, automatikusan abc-t kezdi görgetni. Hamár így felszippantotta az MS a Nokiát, remélem átjön ez a ficsőr.
http://www.youtube.com/watch?v=KRXTT_sD1cI
bocs a linkért, telóról vagyok.

(#24380) batai15 válasza konyi79 (#24379) üzenetére


batai15
félisten

Értem,azokat a telókat nem használtam ,de ez nagyon bejön.

(#24381) mrhitoshi válasza savoo (#24349) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Persze.

PS4

(#24382) savoo válasza mrhitoshi (#24381) üzenetére


savoo
addikt

Az akkor elég érdekes. Simán mennie kellene. :F

(#24383) mrhitoshi válasza savoo (#24382) üzenetére


mrhitoshi
veterán

De nem megy akármit csinálok. Az Office alkalmazásban meg se jelenik, Skydrive appban, meg azt dobja, hogy Nem engedélyezett. :W

PS4

(#24384) savoo válasza mrhitoshi (#24383) üzenetére


savoo
addikt

Biztos, hogy ugyan arra az accountra töltötted fel a dolgokat, ami a telefonon az elsődleges acc?

(#24385) mrhitoshi válasza savoo (#24384) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem. Másik acc van beállítva elsődlegesnek. Ez lenne a probléma ? :F Mert akkor elég gáz. :U

(#24388) savoo & (#24387) jockas ->> Szerk.:Oké, ez volt tényleg a probléma. Office esetén még meg is értem, na de hogy a Skydrive appban sem tudom letölteni... :W

[ Szerkesztve ]

PS4

(#24386) tixem


tixem
addikt

még valamit nem kérdeztem meg, de fontos lenne

820 kamerája a kiadás óta javult e valamennyire? Vagy ha nem akkor van e valami app amivel kicsit fel lehet dobni? :R

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#24387) jockas válasza mrhitoshi (#24385) üzenetére


jockas
senior tag

Van 2 accod...az egyikre feltöltesz valamit, amit a másikról akarsz letölteni? :Y
Biztos elég gáz az, hogy amit én kapok e-mailt, azt nem kapja más valaki is... :DDD Mondjuk azt jó néven venném, hogy ami Bill Gates számláján van pénz, az jelenjen meg az én számlámon is... :P

(#24388) savoo válasza mrhitoshi (#24385) üzenetére


savoo
addikt

Mégis, hogy jelenne meg az office alkalmazásban, ha nem is arra az accountra töltöd fel a dolgokat? Ebben nincs semmi gáz.

(#24389) marcusa válasza tixem (#24386) üzenetére


marcusa
addikt

Javult, nem is keveset, gyere a topic-jában, sok képet linkeltek már a tulajok. :K

Kb a 4826-os hsz-től lefelé...

[ Szerkesztve ]

:-)

(#24390) jockas válasza tixem (#24386) üzenetére


jockas
senior tag

Maga a kamera nem...elég érdekes mutatvány lenne a Nokia gyárból módosítani a készüléked kameráját az éjjeli szekrényeden, miközben te alszol. :D Az a kép, amit a kamera készít, az viszont javult tudtommal az Amberrel.

(#24391) tixem válasza jockas (#24390) üzenetére


tixem
addikt

jó nyilván nem arra gondoltam, hogy Elop bácsi éjszaka gyors kiműti az optikát és odatol egy Pureview-ot :D

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#24392) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Az alsósok kaptak :U a felsősök nem [link] bár én nem nagyon használok BT-t.

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#24393) tixem válasza tixem (#24391) üzenetére


tixem
addikt

most nézem, hogy nuku fm rádió, de a 8x-ben se. Mi a bánatért :O
szerk: Ativ S-ben sincs, agyam eldobom :W

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#24394) Kyller válasza tixem (#24393) üzenetére


Kyller
senior tag

Nézted a Zenék és Videok-ban?

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#24395) savoo válasza tixem (#24393) üzenetére


savoo
addikt

Mindenhol van FM rádió.

(#24396) pzstm válasza Kyller (#24394) üzenetére


pzstm
titán

szerintem tuti külön appként keresi :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24397) marcusa válasza tixem (#24393) üzenetére


marcusa
addikt

820-ban Amber után van fm rádió :K

:-)

(#24398) tixem


tixem
addikt

Sehol nem keresem, nem vettem még meg egyiket se, most csak tapogatózok, totál zéró vagyok wp-ben.
A fenti 3 gép MA-s tesztjének utolsó specifikációk oldalán fm rádióhoz nincs van írva mindegyikhez, meg a tesztekben sincs róla szó, egyedül a 820-nál van megemlítve, hogy nincs. :F most akkor mégis van?

marcusa vagy úgy :R És akkor a többiben is van? Ativ S-sel szemezek most. Szép nagy tepsi Franc enné már meg, egyik szolgáltatónál sincs :(((
pzstm szintén :R

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#24399) pzstm válasza tixem (#24398) üzenetére


pzstm
titán

a nem olyan rég megjelent GDR2 frissítés hozta el az FM rádiót a készülékekbe ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24400) marcusa válasza tixem (#24398) üzenetére


marcusa
addikt

Szerintem abban is van, talán egyedül a 620-ban nincs. :K

:-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.