Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23601) Воланд válasza negyedes (#23600) üzenetére


Воланд
titán

mondjuk a kepeken szereplo nyil helyere visszarakjak a csillagot, amit mar eddig lattunk.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23602) mukibuci válasza Воланд (#23601) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

esetleg a záróképernyőre is kirakhatnak egy baszottnagy számot :D - vagy visszatérhetünk arra a koncepcióra, mely szerint törölhető az összes csempe és csak a noti csempe lesz középen ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23603) negyedes válasza Воланд (#23601) üzenetére


negyedes
addikt

arrol en lemaradtam. :B de igen lockscreenen kirakhatnanak valami szamot. :K

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#23604) batai15 válasza Воланд (#23599) üzenetére


batai15
félisten

mert hol is lessz?

(#23605) Воланд válasza batai15 (#23604) üzenetére


Воланд
titán

vagy kulon csempe lesz, vagy fentrol kell lehuzni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23606) albiosz válasza saiyajin (#23591) üzenetére


albiosz
őstag

Helló!

Én írtam erről, megoldás azóta sincs. Nálam is egy Ági volt a ludas. Átírtam a nevét Vezetéknév + Ágira. Így minden oké. Szegény ember vízzel főz. :D

(#23607) daniel909 válasza Воланд (#23605) üzenetére


daniel909
addikt

annál nagyobb hülyeséget nem csinálhatnak h egy csempe lesz. a lehúzható viszont már mindenhol bevált. remélem az utóbbi lesz.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#23608) saiyajin válasza albiosz (#23606) üzenetére


saiyajin
senior tag

:D
Nálam konkrétan úgy van, hogy az A betűnél van egy Abaházi XY nevű személy, és az összes többi A és Á betűvel kezdő név pedig az Á beosztás alá került. Érdekes.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#23609) albiosz válasza saiyajin (#23608) üzenetére


albiosz
őstag

Jaja. Az a logikája, hogy a-á betű nála ugyanaz a betűrendezésben, de amint megjelenik az első á-betűs, onnatól minden az á alá kerül. Pl. A: Aba, Adri. Á: Ági, András, Apollón stb.

(#23610) Pikkolo^^ válasza daniel909 (#23607) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A lehúzhatós dolgot inkább hanyagolják. A nagy telefonok miatt a csempe és a balról húzás lenne az ideális.

(#23611) saiyajin válasza albiosz (#23609) üzenetére


saiyajin
senior tag

Na az szép. Nálam nincs ilyen gond, mivel alapból minden nevet ékezet nélkül írtam be, de akkor úgy tűnik ez a legjobb tanácsa, amit adhatok rá.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#23612) Lall


Lall
veterán

A lehúzható notcentert már azóta kihúzták.

"The phone apparently also features a notification screen which can be accessed by swiping down from the top of the screen. (This item was found not to be the case)."

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23613) Воланд válasza Lall (#23612) üzenetére


Воланд
titán

hal' istennek. akkor marad a csempes megoldas. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23614) mukibuci válasza albiosz (#23609) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ezt cáfolnám, nálam van 3db A és 3db Á betűs is, mindegyik a helyén

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23615) legiaap


legiaap
nagyúr

Még csak most nézem egész jó árban adják majd az 1020-at előfizusan UK-ban.
Sőt még adnak hozzá vezetékmentes töltőt, hátlappal, meg azt a kamerás tokot is. És ráadásul 64 gigás.
Hm... :)

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23616) Воланд válasza legiaap (#23615) üzenetére


Воланд
titán

nee, ne vedd meg!!!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23617) mukibuci válasza Воланд (#23616) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

legalább kiderülnének a gyárihibák ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23618) Воланд válasza mukibuci (#23617) üzenetére


Воланд
titán

azok, hogy nincs tobb szazezer app a store-ban, nem jon ra os frissites kethavonta, nem csinal olyan jo kepet mint a 808, meg a legujabb icsoda? ezek tudhatoak anelkul is, hogy megvenne.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23619) batai15 válasza Воланд (#23618) üzenetére


batai15
félisten

pedig szvsz az egyik legjobb teló lesz most..rá kell nézni az androidos csodákra.. pl lg g2 annak a gui de ronda és zsúfolt pl.. nekem is kéne a 1020 de valszeg jó darabig nem lesz belőle semmi..:-(

(#23620) pushalias válasza Воланд (#23618) üzenetére


pushalias
addikt

Ráadásul szaracsempe.

Honor 9 / HP 8470P

(#23621) dejaris válasza batai15 (#23619) üzenetére


dejaris
addikt

Te meg nem ismered legiaap kinzasi modszereit ;]

(#23623) Oppenheimer válasza legiaap (#23615) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Tudom, hogy nem tudsz elszakadni a csempéktől és az agonizálástól. Vedd csak meg! ;] Az új iphone úgyis törpéknek készült. :))

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23624) no1r válasza Oppenheimer (#23623) üzenetére


no1r
őstag

iSmurfs!!!
http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2012/227/1/0/ismurfs_by_adrianathehedgie-d5b8s4t.gif

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#23625) batai15 válasza dejaris (#23621) üzenetére


batai15
félisten

mivel hogy NoobSaibot az avatarja eltudom képzelni:'(

(#23626) pzstm


pzstm
titán

Nokia Bittersweet Shimmer will let you re-display old Toast Notifications

gondolom Nokia-only lesz, ha lesz...amolyan kihúzzuk a notification centerig valahogy dolog :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23627) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Nicsak, lesz wp-s app is.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23628) daniel909 válasza Oppenheimer (#23627) üzenetére


daniel909
addikt

biztos a szervezők közül valakinek lumiája van.. ;]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#23629) albiosz válasza mukibuci (#23614) üzenetére


albiosz
őstag

Nálunk pedig Lumia 520 és 820 is produkálja. Most a kolléga is írta, ez már 3. Lehet csak Nokia/Outlook only probléma. HR-t nekem nem ér meg az ügy, de lehet segítene rajta.

Más: facebook beta mennyire jó mostanában? Ha az alkalmazáson belül vagyok, akkor értesít rendesen és chat-en is megjönnek az üzenetek? Háttérben futás nekem nem kell, csak ha belépek, akkor lássam a dolgokat.

(#23630) mukibuci: világos, hogy hibásan működik, mert pl. google fiókkal működik rendesen másoknál, szóval vagy az outlook miatt van, vagy valami rendellenesen működik pár készüléken. Logikán csak azt értettem, hogy a hibás működésben is van logika, csak nem helyes. :)

[ Szerkesztve ]

(#23630) mukibuci válasza albiosz (#23629) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

arra gondoltam, hogy cáfolnám, hogy ez a logikája :B -> nem direkt olyan :N

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23631) Pikkolo^^ válasza albiosz (#23609) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nekem is ez van, de az A alatt is van név és az Á alatt is. Egyébként miért zavar ez bárkit is? Keresőnél teljesen mindegy mit ütsz be, mert az ékezetes párjára is rákeres.

(#23632) Воланд


Воланд
titán

Virtual Windows Phone spotted in Grand Theft Auto V, used for selfies

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23633) albiosz válasza albiosz (#23629) üzenetére


albiosz
őstag

Ennek a facebook részére esetleg?

facebook beta mennyire jó mostanában? Ha az alkalmazáson belül vagyok, akkor értesít rendesen és chat-en is megjönnek az üzenetek? Háttérben futás nekem nem kell, csak ha belépek, akkor lássam a dolgokat.

(#23634) CyberPunk666 válasza albiosz (#23633) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Az üzenetek megjönnek rendesen a rendszerben. Nem is hibázott már régóta egyet sem.

Ebből kiindulva, gondolom az fb app is megy, de alapvetően eléggé fikázzák. Én viszont szeretem az m.facebook.com oldalt. Tedd ki ezt csempének, és ha neked elég, ha megnyitásra látod a dolgokat, akkor az a legjobb (mert a kliensből hiányoznak funkciók is).

(#23635) zozzzzzzzzzz válasza albiosz (#23633) üzenetére


zozzzzzzzzzz
tag

FB béta szerintem már egész jó, üzeneteket szinte egyidőben kapom a géppel, az értesítések hektikusak (csempén) viszont ha belépek az app-ba ott nekem mindig megvan mind (egyébként ezeket az "én" csempe is jelzi).

Nekem Viber is tökéletes, szóval ami kell az van :)

[ Szerkesztve ]

(#23636) daniel909 válasza Воланд (#23632) üzenetére


daniel909
addikt

menj már de jó.
nem lesz életem ha megveszem ezt a játékot.

(#23635) zozzzzzzzzzz: vibert alátámasztom, az nekem is jó. csak a kávészünetes belépés nagyon idegesítő.
beépített fb cset is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#23637) albiosz válasza CyberPunk666 (#23634) üzenetére


albiosz
őstag

Köszi! M.facebook tényleg egész jó. Nekem annyi a problémám vele, hogy amikor pl. görgetek le a híreknél és már jó sokat elolvastam, akkor nem tudok felmenni az értesítésekhez csak ugyanannyi felgörgetéssel. Persze ez lehet csak az én lámaságom és van rá megoldás. Pl. home/end-hez hasonló funkció elérhető valahogy?

(#23635) zozzzzzzzzzz: köszönöm neked is!

(#23638) MikeRenton


MikeRenton
tag

Hmm

Vélemények? :))

(#23639) Rage47 válasza MikeRenton (#23638) üzenetére


Rage47
veterán

minek ennek külön tile, én nem értem :S

(#23640) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag

Megmondaná valaki, miért merül le a telefonom nagy hirtelen? Semmi nem volt bekapcsolva rajta, mégis lemerült pár óra alat 84%-ról nullára. :F

(#23642) savoo válasza daniel909 (#23636) üzenetére


savoo
addikt

Baromi jó a játék! :P

(#23643) savoo válasza CyberPunk666 (#23634) üzenetére


savoo
addikt

A Beta kliensből semmilyen funkció nem hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#23644) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Frissítettem a YouTube-ot WP7.8-on és mindig amikor belépek ezt írja ki: "Valami történt, nem tudjuk pontosan mi". Ilyenkor mi a teendő?

PS4: KingKress

(#23645) Kyller válasza KingKress79 (#23644) üzenetére


Kyller
senior tag

Töröld le, és várd meg míg a Google engedélyezi az MS-nek, hogy értelmes YT alkalmazást adjon ki.... :(((

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#23646) KingKress79 válasza Kyller (#23645) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Sajnálom, hogy elrontották a YouTube-ot, mert szinte ezt az alkalmazást használtam legtöbbször. Android-WP 1-0

[ Szerkesztve ]

PS4: KingKress

(#23647) FragMaster válasza KingKress79 (#23646) üzenetére


FragMaster
addikt

Wp-n van már valami megoldás arra vagy változott az, hogy ha hívnak akkor ne csak az elején rezegjen a csörgés mellé a telefon?

Szerk.: nem válasz akart lenni, sorry.

savoo: ja hogy ez nem wp fícsör, hanem lumia okosság? Jó tudni.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#23648) savoo válasza KingKress79 (#23646) üzenetére


savoo
addikt

Használj Metrotube-ot..

(#23649) savoo válasza FragMaster (#23647) üzenetére


savoo
addikt

Vegyél HTC-t. ;]

[ Szerkesztve ]

(#23650) KingKress79 válasza savoo (#23648) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Köszönöm a tippet, kipróbálom. Ha bejön akkor megveszem, nem számít az a 235Ft.

PS4: KingKress

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.