Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23901) mukibuci válasza Oppenheimer (#23900) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

majd jövőre :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23902) Integrale válasza mukibuci (#23899) üzenetére


Integrale
veterán

Jöhetne egy nekem is! :K

"Bad reklám is reklám too"

(#23903) pzstm válasza mukibuci (#23899) üzenetére


pzstm
titán

+1

4,5-5" közötti telefonra vágyok ilyesmi full speccel, nekem még az OS is jó :-P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23904) KomloiJenci válasza Lacces (#23897) üzenetére


KomloiJenci
tag

Az unibody telefonokat is szét lehet szedni, meg resetelni is lehet. Nincsen az egybe öntve 😃 . Én inkább azért nem veszek fém házas telefont, mert volt pár. És télen kellemetlen fogni, mert hideg, nyáron kellemetlen fogni mert meleg+az üzemi hőmérséklet miatt felforrósodik, valamint ha a legkisebb ütés éri, akkor is behorpad és az bizony csere ha nem akarja az ember bámulni. Műanyag telefonnál meg legtöbb esetben nyoma sincs egy kis eksnnek.
A Skypeot én megpróbálnám újra telepíteni, de uninstall után is soft reset, meg install után is.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23905) Lacces válasza KomloiJenci (#23904) üzenetére


Lacces
őstag

És hogy lehet softresetet csinálni? Youtube videó van unibody szétszedéshez?

De már az milyen, hogy kiveszem az aksit, és utána 1 percig még megy az animáció a kijelzőn :D.

(#23906) kolosanyi válasza Oppenheimer (#23900) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kitalálom, egy custom droid ROM, minek neve ianogen mod? :D

(#23907) Integrale válasza Lacces (#23905) üzenetére


Integrale
veterán

Van videó a szétszedéséhez, de gombkombinációval lehet csinálni HR-t és SR-t is!

"Bad reklám is reklám too"

(#23908) lezsolt


lezsolt
csendes tag

Sziasztok,

Gondolkodom egy Lumia (720 vagy 820) megvételén (eddig androidos telefonom volt), de a zenelejátszóval kapcsolatban néhány dologban bizonytalan vagyok a netről összeszedett információk alapján. (A zenéim egy album/mappa elrendezésben vannak tárolva, és kizárólag teljes albumokat szoktam hallgatni.)

Jól tudom, hogy nincs olyan lejátszó Windows Phone-ra, ami mappánként tud lejátszani?
Képes a default lejátszó PC-ről átmásolt m3u playlisteket megnyitni? Ha igen, ezeknek egy külön dedikált mappában kell lenniük, vagy lehetnek az albumokat tartalmazó egyes mappákban? Ha nem, lehet valamilyen saját formátumú playlisteket csinálni (lehetőleg PC-n)?
Számomra "deal breaker" lenne, ha csak ID3 tagek alapján tudnék albumokat lejátszani, mert van jónéhány olyan lemezem, ahol a track sorszámok nincsenek kitöltve... (Az m3u generálás nem fájna nagyon, mert egy egyszerű scripttel könnyen megoldható.)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#23909) marcusa válasza lezsolt (#23908) üzenetére


marcusa
addikt

Akkor ez "Deal Breaker" lesz... csak ID3 tag alapján csoportosít. :K
m3u listát sem kezel tudtommal, bár még nem próbáltam...

[ Szerkesztve ]

:-)

(#23910) Dale válasza lezsolt (#23908) üzenetére


Dale
aktív tag

Szánd rá azt az 1-2 órát és taggeld be azokat az albumokat, pláne ha csak a track sorszám hiányzik. iTunes-t tudom javasolni tag szerkesztésre, de persze biztos van temérdek kisebb program is erre a célra, sőt sokuk biztosan nyújt erre automatizált megoldást.

WP-n sajnos-szerencsére csak ID tagek alapján férnek hozzá a programok a zene file-okhoz, így a könyvtáras, file sorrendes hozzáférés nem megoldott és nem is lesz ilyen. De ez csak addig probléma, amig az ember meg nem javítja azt a pár mp3-at, érdemesebb ezt meglépni mihamarabb.

https://enginedesigns.net

(#23911) dejaris válasza lezsolt (#23908) üzenetére


dejaris
addikt

Nem ertem miert lenne problema, ha a zeneidnek az albumra vonatkozo tagjait kitoltod es onnantol kezdve flottul megy minden. Azt sejtem, hogy van jo par nagy kedvenced, akiknek az albumait hallgatod, tehat nem havonta csereled az aktualis slagerekre, szoval csak egy delutant kellene raszannod.

(#23912) Lall válasza lezsolt (#23908) üzenetére


Lall
veterán

Töltsd le ezt. Rém egyszerű a szerkesztés vele. Egy album kb. fél perc. Én eddig Zune-al szerkesztettem, de ennél nincs egyszerűbb. Kijelölöd windows intézőben az albumod, jobb egérgomb, Mp3tag, be is húzza és szerkesztheted is egyben.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23914) Dale


Dale
aktív tag

Tegnap HR-t akartam csinálni mert átneveztem a Microsoft accountom elsődleges mail címét, erre fogaskerék, behalt minden, mint az sok Lumia 920 tulajnál megesett már. Erősen ciki ez a Nokiának. Szerencsére sikerült beszereznem egy megfelelő verziójú Nokia Care Suite-ot (nem, ami a Softpedia oldalon elérhető az nem megy WP8-al) és újraraktam a firmware-t. Megnézném hogy ezt hány felhasználó csinálná végig...

Szóval 920 HR-rel csak óvatosan, csak ha muszáj.

https://enginedesigns.net

(#23915) lezsolt


lezsolt
csendes tag

Az a baj, hogy elég sok scene ripem van, és régen (kb. 2004-ig) általában nem volt kitöltve a track number, és ha ezt átírnám, nem lenne jó az sfv (a többi tag ki van töltve minden lemezemnél, mert last.fm-et is használok). Másrészt majdnem 600 GB zeném van (elég nagy fogyasztó vagyok:) ), így elég macerás lenne még automatizáltan is átírogatni ezeket.
Még azt megmondanátok, hogy az albumok listája hogy jelenik meg (csak az albumcím vagy az előadó is)? Illetve hogy ha nincsenek track number adatok, milyen sorrendben játssza le az album trackjeit (ha nem random, hanem fájlnév szerint, akkor nem is lenne baj)?

Köszi még egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#23916) zozzzzzzzzzz válasza jockas (#23891) üzenetére


zozzzzzzzzzz
tag

most már az fog jönni :))

(#23917) batai15 válasza Lall (#23912) üzenetére


batai15
félisten

Ezt én is köszi, régóta kerestem.

(#23918) Воланд válasza Dale (#23914) üzenetére


Воланд
titán

a vicc az, hogy nekem elsore ment a hr, masodjara mar nem....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23919) marcusa válasza Воланд (#23918) üzenetére


marcusa
addikt

Én meg most úgy döntöttem hogy nem csinálok HR-t a 820-on, megjött az Amber, és minden ugyan olyan gyors és stabil mint előtte, így nem érzem szükségét a gyári visszaállításnak... :N

:-)

(#23920) no1r válasza lezsolt (#23915) üzenetére


no1r
őstag

van képernyő külön előadók és külön albumok szerint rendezve is.

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#23921) polonic


polonic
félisten

Ez a datasense ez kurva pontosan mér. Ugyanannyit mutat, mint amit a szolgáltató is mér.

(#23923) batai15


batai15
félisten

A zene lejátszóhoz album borítót hogyan társítsak? hiába mappában van album névvel meg eggyező kép, nem rakja be -.-"

(#23924) marcusa válasza batai15 (#23923) üzenetére


marcusa
addikt

MPAtools. :K

:-)

(#23925) batai15 válasza marcusa (#23924) üzenetére


batai15
félisten

Azt próbáltam, le is tölti, de nem mutatja >-<

(#23927) marcusa válasza batai15 (#23925) üzenetére


marcusa
addikt

Az furi... nekem rögtön mutatja, még csak restart sem kell hozzá. :F

(#23926) Zsolt_72 Hát még én hogy bejönnék... ;]

[ Szerkesztve ]

:-)

(#23928) batai15 válasza marcusa (#23927) üzenetére


batai15
félisten

Be van kapcsolva hogy a lock screen mutassa a képeket, a lejátszóban meg is jelenik, de a lock háttere szürke -,-
Mondjuk fenéket se érdekelne hogyha a wp7ben lévő animált háttér lenne mikor megy a zene.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#23929) bear_


bear_
aktív tag

Sziasztok!
Ha igényelek dev unlockot, akkor ugrik a garancia? Vagy nincs köze hozzá?

(#23930) Воланд válasza bear_ (#23929) üzenetére


Воланд
titán

nem ugrik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23931) Воланд válasza Oppenheimer (#23898) üzenetére


Воланд
titán

tartalomfogyasztasra jo ez.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23932) bear_ válasza Воланд (#23930) üzenetére


bear_
aktív tag

Ez jó hír.
Ha valakit érdekel, ingyen lehet kérni dev unlockot, annyi megkötéssel, hogy max. 2 appot tudsz telepíteni.
link

(#23933) PofaJenö válasza bear_ (#23932) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Elképesztő a fordítás (ha átállítod magyar nyelvre ) :((

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#23934) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

(#23935) polonic válasza tamas.nick (#23934) üzenetére


polonic
félisten

Mintha eddig nagoyn támogatták volna....

Ezzel csak elismerték, hogy ezentúl tuti szarnak rá. ;)

[ Szerkesztve ]

(#23936) daniel909


daniel909
addikt

űber cool...

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#23937) kolosanyi válasza #40993792 (#23922) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na nem mintha a Nokia fosa jobb lenne, de az legalább rendszeresen nullázódik is, így legalább tuti nem jó semmire. Tudom, WP7, kit érdekel már az, de akkor is... :)

(#23938) polonic válasza kolosanyi (#23937) üzenetére


polonic
félisten

Szükségét érezted igaz, hogy erre most vissza kell szurni es be kell szolnod...............

[ Szerkesztve ]

(#23939) kolosanyi válasza polonic (#23938) üzenetére


kolosanyi
veterán

Miért, nem jogos? Sok panasz van arra az alkalmazásra, sajnos nem a megbízhatóság mintapéldánya. Ami jó, azt elismerem mindig, de a rosszat is véleményezheti az ember nem?

(#23941) NGA válasza bear_ (#23932) üzenetére


NGA
addikt

Próbáltad? Működik?

(#23942) bear_ válasza NGA (#23941) üzenetére


bear_
aktív tag

Valószínűleg igen, mivel hivatalos microsoft cucc. Most próbálom az SDK-t rávarázsolni win7-re.

(#23943) KomloiJenci


KomloiJenci
tag

Skacok. Mit qtam el akkor, ha már semmilyen mozgást nem mutat a Facebook értesítő? Korábban jó volt, másodperc pontosan működött. Tuti én rontottam el. De hol? Nagyon nincsen kedvem Horváth Rozihoz. A Facebook app csempéje nem működik, csak áll egy helyben.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23945) Aakisan válasza bear_ (#23942) üzenetére


Aakisan
aktív tag

én regisztráltam a telefonom,de aztán csinálni kell dev accountot mit nagyon nem tudok,és aztán jön az unlock

(#23946) KomloiJenci válasza #40993792 (#23944) üzenetére


KomloiJenci
tag

A Facebook appot már újra raktam, de semmi. Korábban forgott a csempe. Egyik felén a Facebook háttere volt, másikon meg kiírta, ha új esemény volt. Most csak a Facebook háttér látszik, nem forog, csak felvillan néha. És semmi nem jön meg.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23947) Integrale válasza KomloiJenci (#23946) üzenetére


Integrale
veterán

Elso korben probald meg, hogy a beallitasokban kapcsold ki az ertesiteseket, majd lepj ki. Aztan kapcsold vissza!

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#23948) Alexios válasza KomloiJenci (#23946) üzenetére


Alexios
veterán

nem hinném hogy te rontottad volna el

(#23949) KomloiJenci válasza Integrale (#23947) üzenetére


KomloiJenci
tag

Sajnos nem jött be. Próbálkozom tovább 😊

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23950) Integrale válasza KomloiJenci (#23949) üzenetére


Integrale
veterán

Akkor amit tanacsoltak feljebb, torles es ujratelepites!

"Bad reklám is reklám too"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.