Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24201) batai15 válasza BobTail (#24198) üzenetére


batai15
félisten

Nem csak oda, telenor , telekom mind nyomorék. Sajna nem hozzá értők dolgoznak ott hanem idióták.
Ilyen telefon kocka kellene oda mint én.

(#24202) trisztan94


trisztan94
őstag

Sziasztok!

"tap to focus"-t lehet valahogy varázsolni?

https://heureka-kreativ.hu

(#24203) BobTail


BobTail
őstag

Múlthéten voltunk a miskolci vodában, és páran nem tudták mi fán terem a Lumia... "nem is tudtuk, hogy a Nokiák már megint ilyen jók" :W Egyébként a Telenorosok vannak a legjobban képben, utána Telekom, és a végén a Voda.

Szerk: tisztelet a kivételnek :R én eddig egyszer voltam ilyen tréningen, de ezen a fentebb idézett kijelentésen meglepődtem...

[ Szerkesztve ]

(#24204) CarajoEsp válasza BobTail (#24203) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Ez vicces, foleg, hogy en peldaul, mintha istenitettem volna Lumia 1020-at. 😃

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#24205) zozzzzzzzzzz


zozzzzzzzzzz
tag

Segítség :Y

az előbb még ment a teló, de most csinálhatok amit akarok se kép se hang ......

mit tudok csinálni? akksit nem tudom kivenni

Lumia 720

(#24206) no1r válasza Pikkolo^^ (#24197) üzenetére


no1r
őstag

lol... :C :R :W :W :))
páromnak pont ezekből van egy-egy. mondanom sem kell melyiket szereti és melyiket szarozza...

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#24207) cattus válasza trisztan94 (#24202) üzenetére


cattus
őstag

Gyári kamera app-ban van egy funkció, hogy koppintásra fókuszál, csak rögtön el is készíti a képet:

Beállítások->alkalmazások->fényképek+kamera -> Képek és videók készítése a képernyőre koppintással

Do the thing!

(#24208) trisztan94 válasza cattus (#24207) üzenetére


trisztan94
őstag

És anélkül, hogy fényképet készítene? Előbb látni szeretném, hogy jó lesz-e a fókusz és csak utána fényképezni.. Androidon és iOS-en is lehet ezt csinálni, nehogymár egy ilyen alap dolgot kivegyenek WP-ból.... :W

https://heureka-kreativ.hu

(#24209) BobTail válasza CarajoEsp (#24204) üzenetére


BobTail
őstag

Miután megmutattuk a kevésbé tájékozottaknak is a 1020-at, ők is istenítették :DDD De igazad van, azt is hozzá kell hogy tegyem a történethez, hogy sokaknak volt saját Lumiája, ill. még pár embernek Lumia 800-asa is! :K Igazából engem, mint külső szemlélőt az lepett meg, hogy egy operátornál van olyan, aki tényleg nem tudott semmit az új telefonokról, és lehet, hogy nem is olyan munkakörben dolgozik, amihez ez az ismeret kell neki, de... számomra ez akkor is furcsa :)

(#24208) trisztan94, #Switch, a Nokia Pro Cam ezt tudja :P

[ Szerkesztve ]

(#24210) Kyller válasza zozzzzzzzzzz (#24205) üzenetére


Kyller
senior tag

Volume down + bekapcs gomb egyszerre nyomása, amíg nem indul újra.

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#24211) zozzzzzzzzzz válasza Kyller (#24210) üzenetére


zozzzzzzzzzz
tag

Köszi, megvan :R

(#24212) Dinter


Dinter
addikt

Nem tudok elmenteni oldalakat, hogy Offline is megtudjam nyitni?

(#24213) El Gringo válasza trisztan94 (#24208) üzenetére


El Gringo
senior tag

neked nem kétállású a fényképezőgombod? :) khm, vagyis 3 állású :D

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#24214) savoo válasza El Gringo (#24213) üzenetére


savoo
addikt

Azzal nehezen éri el azt, hogy oda fokuszáljon ahova bök. :P

(#24215) El Gringo válasza savoo (#24214) üzenetére


El Gringo
senior tag

;] :W ja, jóvanna

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#24216) tixem


tixem
addikt

Üdv

Azonos áron melyik érné meg jobban? Lumia 820 vagy 8x? Egyelőre nem venném még, csak tapogatózok és droid mellett - most hogy így lementek a fenti gépek árai - a wp is kilátásba került.

Kérdésem: fentiek közül melyik kapja meg majd az új wp-t? Illetve, hogy a Nokiával jár e valami hétköznapok során is használható extra szolgáltatás? Mert nekem a 8x szimpibb, a Nokiát nem veszi be a gyomrom sose szíveltem a gyártót, de ha jobban megéri az extrák miatt akkor nem fogok magammal kicseszni.

Köszi :R

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#24217) kolosanyi válasza tixem (#24216) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nokia, egyértelműen. A HTC is jó cucc, de sajnos sokat szívják a tulajok a fogukat a Nokia exkluzív appok miatt.

[ Szerkesztve ]

(#24218) fabiandaniel válasza tixem (#24216) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Htc -t én a nem bővíthető háttértár miatt cseréltem l820, nekem sajna kevés volt a 16 GB.
Nokia extra alkalmazások miatt meg pláne jobb választás l820.

Fabi

(#24219) trisztan94 válasza fabiandaniel (#24218) üzenetére


trisztan94
őstag

Mik azok az extra alkalmazások? :F

https://heureka-kreativ.hu

(#24220) mukibuci válasza trisztan94 (#24219) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24221) savoo válasza mukibuci (#24220) üzenetére


savoo
addikt

Ezt jól meggondoltad? ;]

(#24222) fabiandaniel válasza trisztan94 (#24219) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Hát pl. a navigáció, jó persze tudom hogy az htc -n is elérhető de nálunk csak pénzért.
De ezen kívül van elég sok nokia applikácó és a nokia sys appok is elég jók, gondolok itt a dupla koppintásos képernyő feloldásra vagy a gyorsnézetre.

Fabi

(#24223) mukibuci válasza savoo (#24221) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a nokiás extrák nagy része ott van :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24224) tixem


tixem
addikt

meggyőztetek :D bővíthetőség hiánya nem téma, mostaniban is egy 8 gigás kártya van és be sincs telve.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#24225) KomloiJenci


KomloiJenci
tag

Estét. Megen küzdök a zeneszámtöbbszörözős dologgal. Guglizgatok itten egy ideje és arra jutottam, hogy talán nem komázza az sd kártyámat a renccer. Akinek nem töbszörözi a zenéket a telefon, az elárulná milyen típusú, márkájú, sebességű kártyát használ?

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24226) marcusa válasza tixem (#24224) üzenetére


marcusa
addikt

Nem mondod, hogy egyforma telónk lesz :D Most már csak egy 660ti-t kellene beújítanod... :P

:-)

(#24227) tixem válasza marcusa (#24226) üzenetére


tixem
addikt

:DDD odébb van azért még a dolog

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#24228) Integrale válasza KomloiJenci (#24225) üzenetére


Integrale
veterán

Nálam is jelen volt a probléma. De csak Patriot 32GB-n, egyrészt a sebessége mint a hátramenés, másrészt egy számból 6-8-10 másolat is volt! Visszaraktam a 16GB Nanya kártyát és semmi probléma, szélsebes és mindenből csak egy van. A vicc az, hogy a nagyobb a CL10-es :DDD

"Bad reklám is reklám too"

(#24229) szőröscica


szőröscica
addikt

Még wp7en megvettem az implode nevű játékot. Ugyanazt az accountot használom most is, csak wp8 alatt. Újra meg kell vennem? Mert csak try és buy opciók vannak a storeban. Ugyanez a helyzet a Gears-el is.

(#24230) marcusa válasza szőröscica (#24229) üzenetére


marcusa
addikt

Ha rámész a buy-ra, utána nem írja ki, hogy már megvetted?

:-)

(#24231) pushalias válasza jockas (#24188) üzenetére


pushalias
addikt

Dögöljek meg, ha értem, mi a baj azzal, hogy „nekem pont megfelel”.

Honor 9 / HP 8470P

(#24232) pushalias válasza BobTail (#24203) üzenetére


pushalias
addikt

„Szakmai körökben” elképesztően terjednek a Lumiák. A keddi nokiás 1020 bemutatón a vendégek kezében mindenfelé Lumiákat láttam. Egy éve hasonló rendezvényen alig volt valakinél.

Honor 9 / HP 8470P

(#24233) Lall válasza pushalias (#24232) üzenetére


Lall
veterán

Busszal viszi a Nokia az ilyen eseményekre az embereket, mint az mszpmegafidesz. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#24234) KomloiJenci válasza Integrale (#24228) üzenetére


KomloiJenci
tag

Akkor mi a szabály kártyavásárkor? Nem lehet kl10-es? Meg négyes se, mert a jelenlegi az négyes. Vagy másra kell figyeljek?

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24235) Integrale válasza KomloiJenci (#24234) üzenetére


Integrale
veterán

Fogalmam sincs, most ledumaltam a sraccal, hogy kicsereli egy cl10-es 16GB-ra (eleg lesz ekkore ugy dontottem) es kiderul. De mindenkepp sebesseg kerdese a szamok tobbszorozese!

"Bad reklám is reklám too"

(#24236) viewdetails válasza KomloiJenci (#24234) üzenetére


viewdetails
addikt

Nem a méret vagy a sebesség számít, hanem a gyártó illetve a kártya állapota. Valószínűleg dögrováson van, amelyik többszörözve jeleníti meg, főleg ha PC-n is ezt látod.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#24237) Integrale válasza viewdetails (#24236) üzenetére


Integrale
veterán

A gyarto konnyen lehet, a Patriot nem egy huha gyarto, valoszinuleg nem tudja garantalni a szabvanynak megfelelo sebesseget (pl. Kínai telefonok 10Mpx-es kamerai)
A sebesseg annyiban mervado, hogy HD video eseten, mar elofordult, hogy nem volt folyamatos a visszajatszas, igy valoszinuleg a rogzites sem.

"Bad reklám is reklám too"

(#24238) tixem válasza Integrale (#24237) üzenetére


tixem
addikt

Nálam most egy ilyen dolgozik, lehet vele gond?

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#24239) KomloiJenci


KomloiJenci
tag

Na fiúk. Most ugrik a majom a lisztbe. Bele tettem egy Samsung Cl6-ost. Ugyanazokat a számokat kértem rá. Ha felment, akkor meglátjuk. Látványosan gyorsabban mennek rá a számok. Amúgy a régi az Kingston. Én úgy tudtam, hogy az nem egy ócska. Bár tény, hogy nem mai darab. Viszont úgy döntöttem, hogy a Nokiaboltban fogok venni kártyát. Ő érteni fogja mit akarok. És megpróbálom mindjárt kiguglizni a specifikációt, hogy milyen szabvány kell a telefonnak.

Tixem :D. Pont ilyet próbálok most. Ha baja van, azt azonnal látod, mert szinkronizálás után azonnal többszörözi a számokat.

Így

És csak a telefonon látszik így, a gépre dugva nem.

[ Szerkesztve ]

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24240) BobTail válasza pushalias (#24232) üzenetére


BobTail
őstag

Ezt észre sem vettem (mondjuk nem is figyeltem), de akkor boldogság van :K

(#24241) KomloiJenci


KomloiJenci
tag

Ugyanaz a helyzet ezzel a kártyával is :((( . Akkor nincsen több ötletem.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24242) Integrale válasza tixem (#24238) üzenetére


Integrale
veterán

Az az erdekes, hogy a Te cl6-os kartyad irasi sebessege 13MB/s az en cl10-em pedig 10MB/s.
magyarul az enyem egy szar :DDD

"Bad reklám is reklám too"

(#24243) Kyller


Kyller
senior tag

Nekem ilyen ketyeg a 720-amban: SanDisk MicroSDHC kártya 16GB Ultra Class10 UHS-I

És azt kell mondjam, hogy lassú, annak ellenére is hogy class 10-es. Fényképezésnél előfordul, hogy vár 2mp-cet hogy ellője a képet, vagy ha bemegyek a beállításokba, akkor is vár 1-2 mp-cet...Nagyon idegesítő...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#24244) savoo válasza mukibuci (#24223) üzenetére


savoo
addikt

Tudom, csak azt gondoltam hogy erre az lesz a válasz hogy dehát ezek nem is csak nokija extrák. :DDD

Látjátok, ezért nem kell nekem bővítős telefon. ;]

[ Szerkesztve ]

(#24245) KomloiJenci válasza Kyller (#24243) üzenetére


KomloiJenci
tag

Nekem csak a zene részen volt piszok lassú. Ott lesz a prücök. Mások próbálgattak HR-t, nem segített nekik. Én azt nem eröltetem. Tegnap éjjel olvastam külföldi oldalakat is, sokan küzdenek ezzel a problémával. Még azt megpróbálom, hogy most nem a kártyára rakom a zenéket, hanem a belső memóriára. Ha az is ezt csinálja, akkor nem tom mi van.

Ja, ez a Samsung kártya tuti eredeti, hologrammos cimkésen vettem a MM-ban. Nem okosban vettem a neten. Azzal már ráfaragtam egyszer, nem játszok.

A bővítős nem gáz, megoldjuk ám, Savoo :P. Amikor hard resetet csinálok, nem szeretem visszamásolgatni a zenéket. Megoldjuk ezt a kis műszaki hibát és utána 5 évig nem nyúlunk hozzá. Hard reset meg azért gyakran bejátszik :).

[ Szerkesztve ]

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24246) legiaap válasza pushalias (#24232) üzenetére


legiaap
nagyúr

Még jó hogy egy Nokiás rendezvényen a többségnél olyan van.
Android rendezvényen meg androidosok vannak többségben, Apple rendezvényen meg iPhone-ok.
Nem tudom ezen mi a meglepő.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#24247) KomloiJenci


KomloiJenci
tag

Nos. Úgy néz ki, hogy nem a memóriakártya a ludas, ugyanis a belső memóriára történt másolás esetén is ugyanez a helyzet. Egyébként tegnapi olvasmányaimban azt is láttam, hogy sokak szerint a jogsértő fájlok miatt vannak ilyen problémák. Csak kérdem én, hogy akkor ezek szerint a saját rippelésű, de eredeti CD-imről feltett zenéket miért nem hallgathatom a telefonomon? Valamint másnál miért megy normálisan?

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24248) savoo


savoo
addikt

Én balga, kellett nekem beleolvasnom a mobilaréna tv-s 1020 topicba... ;]

(#24249) Set-Comment™ válasza legiaap (#24246) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Ismet bolcset szoltal!

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#24250) KomloiJenci válasza savoo (#24248) üzenetére


KomloiJenci
tag

Miért? Megtértél? :DD

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.