Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24651) Integrale válasza rgeorge (#24650) üzenetére


Integrale
veterán

:DDD

"Bad reklám is reklám too"

(#24652) Lall válasza kalozhun100 (#24647) üzenetére


Lall
veterán

Ez a Lumia 610 sajátossága volt, de úgy néz ki az alsó kategóriában a Nokia azóta sem találta meg a megfelelő ragasztót.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#24653) StLui válasza pzstm (#24649) üzenetére


StLui
veterán

Ez pl lehet az oka, hogy neked megérkeznek, régebben is írták, hogy kapcsoljuk a FB app értesítéseit, akkor lesz jó a üzenetközpontos. De egyrészt több mint 2 személyes beszélgetést biztos nem jelenít meg neked se, legalábbis meglepődnék, másrészt én nem törölhetem a FB appot, pont az előbb leírtak miatt, mert nekem több ilyen beszélgetésem is van.
De örülnék ötletnek, hogy lehetne teljes működésre bírni, mert a családban lesz egy i4 csere lassan, és egyelőre kizárt, hogy wp8 legyen, pont az előzőek miatt, amúgy pedig egy 520-as is elég lenne, ami azért jóval költséghatékonyabb mint az i5S

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24654) pzstm válasza StLui (#24653) üzenetére


pzstm
titán

m.facebook.com, ha kell kirakod csempére....én úgy használom...group conversation meg whatsapp vagy skype only...FB-n hülyeségek csak. :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24655) no1r válasza pzstm (#24649) üzenetére


no1r
őstag

erről jut eszembe... outlook-os chat nem működik telón a messaging hubban? (vagy netán gtalk bár ne is álmodjak)

(#24656) woland_y2k: hm... és ha én engedélyeztem hogy a google kontaktokat lássa az outlook, akkor elvileg telón is tudnék csevegni velük, igaz?

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#24656) Воланд válasza no1r (#24655) üzenetére


Воланд
titán

de, mukodik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24657) StLui válasza pzstm (#24654) üzenetére


StLui
veterán

Pl képfeltöltés ott sem működik, ahogy a üzenetek-ben sem, ez csak az első blikkre. Régebben ennek is nekifutottam úgy rémlik volt több is ami miatt nem volt ezsem jó. De szerintem elvárható lenne egy normális FB app.
Azt megértem, hogy neked és lehet sokaknak ez nem fontos, így mindegy milyen színvonalú, de azért akkor ne az legyen a válasz, hogy jó az úgy szarul ahogy van, mert minek több. Andriodot nem használtam, iOS-en 2011 elején jobb volt már, mint most itt. Tehát akinek ez fontos, annak ez a rendszer nem alternatíva. Én sokat ülök gép előtt (reggeltől estig szinte) ezért tartottam meg. De még így is heti 2-3 alkalommal nem kapok meg olyan üzenetet (amit régebben megkaptam) hogy útközben intézzek el ezt vagy azt. Visszaérek, és csodálkoznak, hogy nem történt meg. Persze nem szuper fontos dolgokról van szó, mert akkor szóltam volna, hogy most telefonszámla növelés inkább, és hívjatok ha kell valami sürgős, mert telefont váltottam.

A másik, hogy én nem szoktam rángatni az ismerőseimet, hogy épp most melyik csevegőt használják, mert nekem és a telefonomnak az fekszik épp.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24658) pethYeti


pethYeti
addikt

Érdemes a google kontaktokat átrakni az outlookba, hogy aztán csak azokkal a névjegyekkel szinkronizáljak?

(#24659) StLui válasza pethYeti (#24658) üzenetére


StLui
veterán

én átraktam, pár adat elveszett, becenév meg nem tudom még mi, és fényképek nincsenek (nem is veszi át a gmail-ből) outlook.com-on és hozzáadni sem lehet, csak a telefonon.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24660) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Az Én csempét, hogy lehet kitenni, mert kitette magától, de letöröltem?! :U

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#24661) pethYeti válasza StLui (#24659) üzenetére


pethYeti
addikt

És ha telefonon beállítottam a képet akkor később HR után azokat visszaállítja?

Jah meg most outlook.com-on van egy rakat névjegyem, de mindre azt írja hogy google tárolja azt. Ezeket hogy tudom törölni?

(#24662) StLui válasza pethYeti (#24661) üzenetére


StLui
veterán

gondolom összekapcsoltad az outlookot a gmail fiókoddal, ha megszünteted a kapcsolatot akkor eltűnnek
fényképet nem tudom visszaállítja e, nekem még nem volt türelmem berakosgatni telefonon, inkább összekapcsoltam FB fiókkal és akkor megjeleníti azokat a képeket, már akinek van.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24663) Alexios válasza Wa2x_ (#24660) üzenetére


Alexios
veterán

people hubból

(#24664) pethYeti válasza StLui (#24662) üzenetére


pethYeti
addikt

Igen, közben rájöttem erre :), viszont most össze van kötve outlook.com-on egy névjegy -nél a gmail, microsoft, facebook. Telón még csak gmail, facebook van, ezt tudom valahogy szinkronizálni?

(#24665) StLui válasza pethYeti (#24661) üzenetére


StLui
veterán

Magyarul: Kapcsolatok-ban te vagy az első, azt kell kitűzni.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24666) Wa2x_ válasza Alexios (#24663) üzenetére


Wa2x_
veterán

Ez fent van alapból valahol? :U

(#24668) btudos: Köszi!

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#24667) StLui válasza pethYeti (#24664) üzenetére


StLui
veterán

Ez régebben nekem is volt, hogy telón újra össze kellett kapcsolnom, de most amikor újra nekifutottam már nem kellett csak gépen, szerintem csak várni kell a szinkronizálásra, de lehet más ezt jobban tudja

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24668) btudos válasza Wa2x_ (#24666) üzenetére


btudos
Topikgazda

Kapcsolatok ;) Ott a felső csempe Te vagy, arra hosszan bökve ki tudod tűzni magadat a start screenre.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#24669) StLui válasza StLui (#24665) üzenetére


StLui
veterán

Ja ezt nem neked szántam pethYeti hanem Wa2x-nek

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24670) pethYeti válasza StLui (#24667) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi sikerült, bár az azért elég fura hogy outlookon keresztül nem lehet képet hozzáadni, de telefonon keresztül lehet... :))

(#24671) StLui válasza pethYeti (#24670) üzenetére


StLui
veterán

Viszont a telón hozzáadott kép nem megy át az outlook.com-ra ugye? (én még nem próbáltam)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24672) pethYeti válasza StLui (#24671) üzenetére


pethYeti
addikt

Egyelőre úgy néz ki hogy nem.

(#24673) mukibuci válasza StLui (#24671) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

egy ilyen feature túlzott elvárás lenne az ms ökoszisztémától, sajnos :(((

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24674) no1r válasza no1r (#24655) üzenetére


no1r
őstag

azt írja senki sem online :(

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#24675) rbertkrl


rbertkrl
aktív tag

Egy nagyon gyors kérdés, hogyan lehet windows phone 7.8-on screenshotot csinálni ?!

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#24676) Lall válasza rbertkrl (#24675) üzenetére


Lall
veterán

Egy nagyon gyors válasz! Fényképezővel.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#24677) pzstm válasza rbertkrl (#24675) üzenetére


pzstm
titán

Ha nincs dev unlock és custom rom akkor sehogy

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24678) batai15


batai15
félisten

Kezdek mérges lenni. Ezeket a tételeket miért írja hogy függőben?
Mikor amiket megvettem alul írja hogy ki egyenlítve, és a telefonomra le is szedtem őket. Akkor most mivan?
Nincsenek akkor kiegyenlítve?

[ Szerkesztve ]

(#24679) StLui válasza batai15 (#24678) üzenetére


StLui
veterán

egyrészt nézd meg a bankszámlád, azt hiszem napok is eltelhetnek a tényleges levonásig, de lehet, hogy már zárolva van a számládon, másrészt, lehet, hogy csak nekik még nem futott végig a kifizetésed.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24680) batai15 válasza StLui (#24679) üzenetére


batai15
félisten

de jöttek is sms-ek, igaz pl a destiny editionról nem, mert az játékon belül vettem meg.

(#24681) Wa2x_


Wa2x_
veterán

A NAR fájlok mik a képek mellett a pictures mappában? :U

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#24682) rbertkrl válasza pzstm (#24677) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

WTF?! a screenshot az ilyen nagy dolog ? Na mindegy windows phone vs me 1:0 :C Köszönöm :R

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#24683) btudos válasza rbertkrl (#24682) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ez az egyik olyan dolog, ami csak a WP8-ban jelent meg WP vonalon.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#24684) rbertkrl válasza btudos (#24683) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Igen?! Köszönöm ezeket az infókat. Úgy érzem elkezdek keresgélni egy 520 után mert ez már röhej ami van 7.8 témában. Ezek a frissítés pletykák is elég elenyészőek, pedig a Nokia tervében benne volt az update, de gondolom amióta folynak a dolgok a microsoft-tal azóta még csak a wp8-ra sem gondolnak nagyon.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#24685) Tim82 válasza rbertkrl (#24684) üzenetére


Tim82
nagyúr

Milyen "frissítés pletykák"? Kb. a WP8 hivatalos bejelentésétől lehetett tudni, hogy a WP7-es telefonok nem fogják megkapni a WP8-at.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#24686) mukibuci válasza Tim82 (#24685) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a remény hal meg utoljára :D lehet, hogy karácsonyra jön a 7.9, vagy rögtön a 8.1 :Y

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24687) savoo válasza mukibuci (#24686) üzenetére


savoo
addikt

A WP8-as telefonok előtt. :DDD

(#24688) savoo


savoo
addikt

Surface 2 is selling like "hotcakes".

Gondolom elfogyott/elfogy mind az 1000 darab. ;]

(#24689) legiaap válasza savoo (#24688) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azt sosem fogod megtudni, mennyire viszik is most.
:D

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#24690) Воланд válasza savoo (#24688) üzenetére


Воланд
titán

az elsonel is ez volt....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24691) Blyan


Blyan
félisten

Erre kíváncsi leszek. :))

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#24692) mukibuci válasza Blyan (#24691) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

egy éve várok a wp-s one-ra, utána talán wolandis megnyugodna, hogy vettem új telót ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24693) Воланд válasza mukibuci (#24692) üzenetére


Воланд
titán

:K

ne tudd meg, hogy mennyi almatlan ejszakam van miattad.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24694) Воланд válasza Blyan (#24691) üzenetére


Воланд
titán

dualboot, meg a faszom az.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24695) sereeff válasza Воланд (#24694) üzenetére


sereeff
aktív tag

😊

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#24696) pzstm válasza Blyan (#24691) üzenetére


pzstm
titán

dualboot-al a létező legnagyobb hibát követik el, akkora bloatware lesz hogy cska na. Nem baj, 8X megkapja 8.1-et aztán majd utána nézelődök esetleg valami új Nokia Lumia/Surface phone után ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24697) Tim82 válasza batai15 (#24678) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem a hétfőn megvett ProShot árát ma vonta le az MS a hitelkártyámról.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#24698) Oppenheimer válasza Воланд (#24694) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Hwsw cikkben nem irnak semmi dualbootrol.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#24699) Воланд válasza Oppenheimer (#24698) üzenetére


Воланд
titán

nem szoktam leforditott cikkeket olvasni nagyon.

eredeti

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24700) Oppenheimer válasza Воланд (#24699) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Itt se irjak hogy dualbootosak lesznek, csak a cikkíró írta bele hogy meg nem eldöntött. De eleg nyilvánvaló, hogy az MS azt akarja elerni, hogy legyenek ugyancolyan kinézetű (es speckoju) androidos es wp-s htc-k is.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.