Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24751) Buster17 válasza rgeorge (#24750) üzenetére


Buster17
addikt

Nem tudtam hogy warez... Ha elviszem a szolgáltatóhoz ahol ugyan ezt megcsinálják borsosabb áron akkor ők is warezolnak? :F

(#24752) Alexios válasza Buster17 (#24749) üzenetére


Alexios
veterán

hinni lehet, de itt a fórumon nem tolerálják, meg magyar szolgáltatókkal úgy sem megy

(#24753) StLui válasza Buster17 (#24751) üzenetére


StLui
veterán

nem, mivel ezt a korlátozást ők teszik rá, és amiket linkeltél, gondolom ezeket a korlátozásokat őróbálják illegálisan feloldani, de gondolom csak játszottad, hogy ezt nem érted.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24754) Buster17 válasza StLui (#24753) üzenetére


Buster17
addikt

Hát nem is értem mert sose volt szuper telefonom... Régen teljesen máshogy ment a dolog de neked legyen igazad. Nem vitatkozom.

Ha függetlenítés nem játszik akkor veszek külföldi telót. Igen azért kéne mert elutazom, ha csak az ottani tmobile kártya befogadja a tmobilos készüléket?

(#24755) StLui válasza Buster17 (#24754) üzenetére


StLui
veterán

nem fogadja be a külföldi kártyát, hiába t-mobile az is,

nem kellett hozzá sosem szuper telefon, mindíg így volt a "butatelefonokkal" is, csak régebben könnyebben lehetett "kikódoltatni", de az is ilegális volt

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24756) A Zéé


A Zéé
addikt

Frissült a facebook app.
Amit észrevettem, hogy már magyar nyelven is tud, gyorsabb is lett, át tudok már lépni az oldalra, ahol admin vagyok, illetve képet is tudok már feltölteni hírfolyamra (bár ez lehet, hogy volt eddig is, csak én voltam a béna).

Just a simple Lineman...

(#24757) junior11


junior11
veterán

Ma frissült az FB a WP8-ra, 5.1.1.0 verzió, már lehetővé teszi a beszélgetés során a kép hozzácsatolását, állítólag javítottak a stabilitáson és a gyorsaságon is.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#24758) patex1983 válasza Buster17 (#24749) üzenetére


patex1983
őstag

én tuti nem adnám meg az IMEI számát a telónak, csak úgy a neten...

X

(#24759) StLui válasza A Zéé (#24756) üzenetére


StLui
veterán

Én csak azt nem értem, hogy fejlesztik a beta-t is meg a sima verziót is? ez mire jó?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24760) StLui válasza StLui (#24759) üzenetére


StLui
veterán

most megnéztem, a beta 5.1.0.4-nél tart, tehát alacsonyabb a számozása mint a nem beta-nak :F

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24761) patex1983 válasza A Zéé (#24756) üzenetére


patex1983
őstag

azért az vicces, hogy az Áruház nem jelezte, hogy lenne frissítés, de ha rákerestem a Fb app-ra akkor ott volt a frissítés gomb...

X

(#24762) KomloiJenci válasza junior11 (#24757) üzenetére


KomloiJenci
tag

És működik az értesítés?

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24763) A Zéé válasza patex1983 (#24761) üzenetére


A Zéé
addikt

nekem a 6tag-gel is így volt. még 1.3 volt fenn, aztán ma olvastam, hogy 1.5 van már abból is

Just a simple Lineman...

(#24764) Wa2x_ válasza A Zéé (#24763) üzenetére


Wa2x_
veterán

Nekem jelezte a frissítést.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#24765) StLui válasza patex1983 (#24761) üzenetére


StLui
veterán

mert naponta csak egyszer ellenőrzi azt hiszem, és ha épp nem vagy neten, akkor az aznapi kimarad

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24766) savoo válasza StLui (#24712) üzenetére


savoo
addikt

Milyen FB app chat részének? Az FB appban nincs chat.

(#24767) kat


kat
tag

Hello..
leváltottam a jó öreg Symbianos n8-am, de annak a nyitottsága hiányzik..
fáljkezelő, Taylor room, ebook olvasó, videó lejátszó..
esetleg tudtok progit ajánlani az l920-hoz, hogy a nem netes kprc könyveket, amit eddig használtam ezen is tudjam olvasni? Esetleg a bogyó és babóca avi megnézhető legyen a lányomnak?
Kösz előre is...
Csao

3210, 3310, 3330, 6610, 6230, 6600, 6630, 5700, N95, n97, n8, lumia 610, 920, k-touch Nibiru, kingzone k1, sony xperia z ultra, lenovo a369, Sony xperia z2, Sony Xperia z3, sams s7 edge, sams note 8, Huawei p30Pro, sams note 10p, sams s21 ultra . A fejlődés megállíthatatlan, de vannak mérföldkövek

(#24768) patex1983 válasza StLui (#24765) üzenetére


patex1983
őstag

Folyamatosan be van kapcsolva a mobil adatátvitel-adatkapcsolat.

[ Szerkesztve ]

X

(#24769) savoo válasza kat (#24767) üzenetére


savoo
addikt

Fájlkezelő nem kell, videot konvertálni kell, ebook olvasóban nem tudok tanácsot adni, majd a többiek.

(#24770) kat válasza savoo (#24769) üzenetére


kat
tag

A symbinél kb 5éve nem konvertálok, m macera.

Ha letöltök egy torrent filmet, de nem tudom rajta megnyitni, el sem menti, vagy, ha menti, hogy találom meg?
Kösz a gyors választ..

3210, 3310, 3330, 6610, 6230, 6600, 6630, 5700, N95, n97, n8, lumia 610, 920, k-touch Nibiru, kingzone k1, sony xperia z ultra, lenovo a369, Sony xperia z2, Sony Xperia z3, sams s7 edge, sams note 8, Huawei p30Pro, sams note 10p, sams s21 ultra . A fejlődés megállíthatatlan, de vannak mérföldkövek

(#24771) martin66


martin66
senior tag

Sziasztok,

Segítsetek kérlek.

Wp 7.8 Lumia 800. Youtube nagyon sok videónál ezt írja ki: "This video is not available on mobile add to watch it later on a pc". Mi a baja?

előre is köszi.

(#24772) Wa2x_ válasza martin66 (#24771) üzenetére


Wa2x_
veterán

Nem játszható le mobilon az adott videó, ez nem múlik oprendszeren. ;)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#24773) nicu71 válasza patex1983 (#24761) üzenetére


nicu71
addikt

én meg este megnyitottam a facebook appot,nézem mivan,erre irja hogy az app frissitése letölthető...bevitt az áruházba oszt frissitettem.Eddig nagyon frankó,tetszik hgogy van magyar nyelv/nem mintha eddig nem értettem volna,de azért ,na... ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#24774) #18001664 válasza savoo (#24766) üzenetére


#18001664
törölt tag

Húzd el az ujjad balrafalé a kijelzőn, ott lesz a cset! Ha jobbra húzod akkor meg a menü.

(#24775) pethYeti


pethYeti
addikt

A chat bugot igazán javíthatták volna már ennyi idő után, hogy frissítse az online ismerősöket.

(#24776) KomloiJenci válasza pethYeti (#24775) üzenetére


KomloiJenci
tag

Akkor meg az lenne a baj, hogy gyorsan merül. Állandó netfigyelést akarunk, de ahhoz delej is kell. Épp tegnap láttam mennyire kiborult egy tag a Lumia 820-ban mert merül a telefonja.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24777) pethYeti válasza KomloiJenci (#24776) üzenetére


pethYeti
addikt

Annyit kéne tudnia, hogyha "előhúzom" a chatet akkor frissíti azt. Így meg találd ki ki online és ki nem... :((

(#24778) batai15 válasza KomloiJenci (#24776) üzenetére


batai15
félisten

Az én voltam! Eddig ok amúgy most, jó lenne ha maradna is így...mondjuk egy abnormális merülés volt

[ Szerkesztve ]

(#24779) KomloiJenci válasza pethYeti (#24777) üzenetére


KomloiJenci
tag

Csak ismételni tudom magam. A beépített Cset hibátlanul működik nálam. Amint Bemegyek a Cset menübe, frissíti az Online listát. Minek frissítse ha nem nézem? Felesleges akkufogyasztás lenne. Bemegyek, frissíti. Ha névjegyzékből kattintok egy névre, akkor is kiírja, hogy xy most elérhető, vagy xy most mobilon érhető el. Ilyenkor csak SMS küldhető. Az ÉN csempét kitéve pedig ha hozzászóltak a dolgaimhoz jelez. Tudok lájkolni más írását, hozzászólni. Galériából képet feltölteni.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24780) pethYeti válasza KomloiJenci (#24779) üzenetére


pethYeti
addikt

Én a facebook appról beszélek, tehát eléggé elbeszélünk egymás mellett :U

(#24781) KomloiJenci válasza pethYeti (#24780) üzenetére


KomloiJenci
tag

Nem :). Arra akartam kilyukadni, hogy semmi szükség a Facebook alkalmazásra.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24782) pethYeti válasza KomloiJenci (#24781) üzenetére


pethYeti
addikt

Beépített már csak azért is használhatatlan mert ha nem vagy online, és rád írnak, nem kapod meg az üzenetet, szóval inkább a beépítettre semmi szükség. :)

(#24783) KomloiJenci válasza pethYeti (#24782) üzenetére


KomloiJenci
tag

Akkor valami rosszul van nálad beállítva. Én Max 5 másodperces késéssel megkapom. Ha gépen irnak nekem, akkor is lejön telefonra és ott csiporog :). Ja és telefonról nonstop Online vagyok.

[ Szerkesztve ]

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24784) Воланд válasza KomloiJenci (#24783) üzenetére


Воланд
titán

de pont ez a lenyeg, ha nem vagy online akkor nem kapod meg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24785) Lall válasza Воланд (#24784) üzenetére


Lall
veterán

Ezt mar egyszer tulbeszeltuk. Ha nem vagy online, mi a rákért akarsz üzenetet olvasni egyből?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#24786) talamasca válasza kat (#24767) üzenetére


talamasca
senior tag

Ebook: Frida.
Bogyó és babóca: YouTube-on fent van. Ha letöltöd, válaszd az mp4-t, menni fog. Ha ott akarod nézni akkor Metrotube. Az Offlineba is le tudja szedni.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#24787) pethYeti válasza Lall (#24785) üzenetére


pethYeti
addikt

Nem ez a lényege, ha offline vagy, de később online-ra váltasz akkor muszáj egy másik alkalmazást megnyitnod hogy megnézd van-e új üzeneted, ezért nem lehet csak a beépítettet használni.

(#24788) Lall válasza pethYeti (#24787) üzenetére


Lall
veterán

Ez igaz. :) Bár erre egy Touch Facebook is megteszi böngészőből.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#24789) KomloiJenci


KomloiJenci
tag

Tehát ha jól értem, akkor repülő módban vagyok, de közben kapok üzenetet, az nem jön meg, eddig érthető. Utána kikapcsolom a repülő módot és Online vagyok, de az üzenet nem jön le utólagosan. Ez a gond?

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24790) Lall válasza KomloiJenci (#24789) üzenetére


Lall
veterán

:K

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#24791) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,
lassan új telefont nézek és igazából eléggé szimpi a wp8, lefárasztott a mostani androidos telóm. Egy fontos szempont az lenne, hogy sajna egyelőre csak 50 MB netem van havonta, ez Opera Minivel hírolvasásra (amire elsősorban használom utazás közben a netet meg mailokra) teljesen elég, de van wp8-ra Opera Mini vagy ilyesmi, ami tökéletesen működik is? Köszi a választ!

(#24792) pzstm válasza Orgi (#24791) üzenetére


pzstm
titán

nincs rá opera mini

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24793) KomloiJenci válasza Orgi (#24791) üzenetére


KomloiJenci
tag

Én 30 megával is vidáman elvoltam :D. Utána lecsökkentették a sebességet 32 kb/s-re. de a hírek, időjárás, email, fórum úgy is hibátlan. Mobilos lapokat célszerű nézni ha csökkentettek. Meg a Datasense elvileg tömörít is. Nem kell vele youtube műsort nézni az tény. Csak sajnos megszűnt a 30 megás csomag, már csak 100 megás van a T-nél.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24794) Mister_X válasza KomloiJenci (#24793) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Van már DataSense?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24795) KomloiJenci válasza Mister_X (#24794) üzenetére


KomloiJenci
tag

Persze. És én eléggé későn kaptam meg, de nekem is több mint egy hete megvan.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24796) boxfan válasza Mister_X (#24794) üzenetére


boxfan
tag

Amber frissítés hozta,ha nem vagy Vodkás.....

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#24797) Alexios válasza KomloiJenci (#24789) üzenetére


Alexios
veterán

miért kéne repülő módba lenni? egyszerűen csak beállítod a gyári messenger appban hogy nem vagy online. Innentől kezdve az üzneteket nem kapod, meg ,ha újra onlinera állítod nem látod hogy kaptál-e közben üzenetet.
Arról már nem is beszélek, hogy attól, hogy neked hibátlanul működik egyelőre hajlamos a hullámzó viselkedésre az elmúlt 2 év tapasztalata alapján.

(#24798) BobTail válasza Orgi (#24791) üzenetére


BobTail
őstag

Nokia Xpress Browser

(#24799) KomloiJenci válasza Lall (#24790) üzenetére


KomloiJenci
tag

Szeretnék egy bejelentést tenni. Megkérek mindenkit, hogy foglaljon helyet, de előtte a zsebekben található súlyos tárgyakat adják át a biztonsági őrnek. Köszönöm.

Szóval..nem is tudom hol kezdjem. Kiléptem telefonból, repülóős módba. tehát minden online kapcsolat megszűnt telefonon. Aztán felhívtam fatert PC-ről, megkértem, hogy küldjön nekem üzenetet facebookon. küldött kettőt. Pár perc múlva a telefonon kikapcsoltam a repülős módot. Alig lépett fel a telefon a toronyra, 4-5 másodperc múlva megjött mindkét próba üzenet. Tehát szeretném ünnepélyesen bejelenteni, hogy nekem is van saját Microsoft szerverem, aminek nagyon örülök :D :DD . Pörög a kinagyított ÉN csempe és a hátoldalán kiírja ha egy velem kapcsolatos esemény történik :D. Na most szaladok mielőtt elveszitek a köveket a biztonsági őrtől és megdobáltok :D :Y.

És a legjobbat még nem is írtam. Tegnap megyek az utcán, hallom a Skype csengőhangját. Először nem érdekel, mondom magamban én nem indítottam ma el, biztos nem az enyém. És mégis az enyém volt :D. Faján fut a háttérben, mert összekapcsoltama Microsoft (saját szerverű) fiókommal. És minden Skype üzenet megjön (külön Skype logóval jelzi, hogy az Skype üzenet) és ha hívnak, akkor tudok beszélni :)))))

[ Szerkesztve ]

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24800) Mister_X válasza KomloiJenci (#24795) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De jó, még Amberre se frissítettem :DD (asszem, mikor jött ki?)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.