Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23351) Lall válasza Lacces (#23348) üzenetére


Lall
veterán

1. A PIN kódnak mégis mi köze az email, whatsapp és egyéb voip üzeneteidhez. Ha WiFi-n lóg a telód ugyan úgy letölti hálózat nélkül is. A telefonod a beállítások, zárolás + háttérben tudod lekódólni, ha szeretnéd, hogy öcsikéd ne nézegesse.

2. belépsz a gyári levelezőbe ... mappák, minden mappa látszik. itt megtalálod a piszkozatokat is és le is tudod szinkronizálni.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23352) polonic válasza Воланд (#23350) üzenetére


polonic
félisten

Ez most komoly? Pedig kurvanagy ez is azert

(#23353) Воланд válasza polonic (#23352) üzenetére


Воланд
titán

:K

az omniaval is ez volt, hogy huu, milyen nagy a kiejlzoje, aztan kb ket honap alatt kicsi lett.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23354) Oppenheimer válasza polonic (#23352) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mondjuk abba a házba beleférne egy 5"-os kijelző is. :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23355) Lacces válasza Lall (#23351) üzenetére


Lacces
őstag

1. Rendben van, de könyörgöm, miért nem lehet ezt gyárilag már így beállítva szállítani a WP-t? Nálam a Nokia Symbain N8, nem csinált ilyet... Pedig ő is wifin lógott :DDD.

2. Azt csináltam, amit írtál :K És nem szinkronizálja le, csak a bemenőket, és kimenőket, meg a kukát. A többit amit létrehoztam, nem hajlandó! Az írja, hogy nincs üzenet, de mégis a webes felületen ott csücsül. Sőt a piszkozatok, meg 7 napon belüliek (ami alapesetben ben van állítva a WP8 outlook kliensben...).
Ez most nekem nagyon fontos lett volna, és ezt nem tudom megbocsátani csak úgy... Ez baki és az én életemben nagyon súlyos. Most már tudom, hogy nem tudok a WP8-ra számítani a minden napokban.

(#23356) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Amúgy észrevettétek a topikban, hogy mostanság mennyien kóstoltak bele a WP8-ba és hagyták ott? Így nem lehet felhasználóbázist növelni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23357) Lall válasza Lacces (#23355) üzenetére


Lall
veterán

1. Milyet nem csinált? Hogy hálózat/sim kártya nélkül nem tudtad használni a telefonodat?

2. :O

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23358) Воланд válasza Oppenheimer (#23356) üzenetére


Воланд
titán

mennyien?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23359) Lall válasza Oppenheimer (#23356) üzenetére


Lall
veterán

Amúgy észrevetted, hogy mennyien írták azt is pl. az 520 topikban, hogy nem akarnak többé androidot látni? Csinálj légyszi egy egyetemi statisztikát. Az úgyis reprezentatív. :D

woland: Konkrétan összeszámolva, sokan. A név szerinti lista holnapra elkészül.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23360) savoo válasza Lall (#23359) üzenetére


savoo
addikt

"Csinálj légyszi egy egyetemi statisztikát. Az úgyis reprezentatív."

Hát ezen most feküdtem.. :DD

Egyébként ez a hülye májkrémszoft miért nem úgy csinálta meg a rencert, hogy az már egyből ébresszen akkor amikor én akarom? Tiszta balfékek így aztán nem tudom a mindennapokban használni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#23361) Lacces válasza Lall (#23357) üzenetére


Lacces
őstag

Pin kód beírása nélkül nem tudta használni :) És ha nem volt benne sim, akkor mindig kérte a pin kódot, és a nem engedte meg senkinek, még nekem sem, hogy használjam a telefont, amíg nem adom meg a helyes pin kódot :)

Ja bocs, tényleg kevertem, csak fel van az agyam ***** és a gondolatok előrébb szaladtak, mint a szavak. :R . De most a sarokba vágtam a telefont és mással foglalkozom :DDD

2. :O :O :O - de most írok is nekik... Szívhez szóló lesz :D

albios Meg van a windows phone 8 support oldal! Igaz angol, de akkor is, győzedelem :D. Forum oldal, szolgáltató support oldal, meg twitter is. Yeah.

No én leléptem velük kommunikálni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23362) Lall válasza savoo (#23360) üzenetére


Lall
veterán

Egyébként lehetne úgy is, hogy eleve van már kód a telefonon (mindegyiken más), amit az MS nem árul el senkinek. Így a WP használók száma 0 lenne és eljönne a világbéke.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23363) savoo válasza Lacces (#23361) üzenetére


savoo
addikt

Hogy az anyámba kérte a PIN kódot amikor a PIN kód a SIM kártyához tartozik? Tök jó, hogy kevered a szezont a fazonnal.

(#23364) Lall válasza Lacces (#23361) üzenetére


Lall
veterán

Netináld..., ha nincs benne SIM, hogy kéri a PIN kódot? :)

Írjad meg nekik jól a PIN kódos sztoridat is, biztos nem fetrengenek majd a röhögéstől.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23365) StLui válasza Lacces (#23361) üzenetére


StLui
veterán

szerintem az a képernyő feloldó kód, mert be lett állítva gondolom, hogy kérje, ezt ki lehet kapcsolni, de ez a szám bármi lehet, akár ugyanaz is mint a pin kód.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#23367) StLui válasza #40993792 (#23366) üzenetére


StLui
veterán

Köszi!
Én lakásban próbáltam ki, és normálisnak is gondoltam hogy nehezen talál, és csak az adótorony amit be tud hirtelen azonosítani. De meglepett, hogy iphone meg kapásból pontosan berakott a helyemre.
Lakásban még a térerő is gyenge.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#23368) Lacces válasza Lall (#23364) üzenetére


Lacces
őstag

Mi van, te nem szoktál véletlenül hibázni? :DD Én ha ideges vagyok, néha félre beszélek, nyugodtan lehet ezen röhögni :))

(#23370) jockas válasza Oppenheimer (#23356) üzenetére


jockas
senior tag

Én azt vettem észre, hogy belekóstoltam és maradok is! :D Minden statisztikát lehet a saját szájízed szerint színezni...

(#23371) Lall válasza Lacces (#23368) üzenetére


Lall
veterán

Én nem. Tökéletes vagyok. Nézd meg a borostás arcom és azok a kék szemek... ;)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23372) Воланд


Воланд
titán

mukodik az fb chat :P

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23373) savoo válasza #40993792 (#23369) üzenetére


savoo
addikt

Csak ezt Lalll már leírta neki, és utána is jött a pinkóddal.. :)

[ Szerkesztve ]

(#23374) jockas válasza Воланд (#23372) üzenetére


jockas
senior tag

A FB appot már leszedtem...az alap meg eddig is ment, ahogy én vettem észre.

(#23375) Воланд válasza jockas (#23374) üzenetére


Воланд
titán

nalam is. wp7 alatt. aztan mostmar ugy nez ki, hogy wp8 alatt is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23376) savoo válasza jockas (#23374) üzenetére


savoo
addikt

Nem ment.

(#23377) jockas válasza savoo (#23376) üzenetére


jockas
senior tag

Nálam igen. Eddig. :DDD

(#23378) savoo válasza jockas (#23377) üzenetére


savoo
addikt

Jahogy MS bérenc vagy. :DDD

(#23380) savoo válasza #40993792 (#23379) üzenetére


savoo
addikt

De pont azt mondja, hogy ugyan azon a helyen a szifon meg egyből megtalálja a jelet.

(#23381) Lacces


Lacces
őstag

Közérdekű közlemény:
A Windows Phone 8 gyári email kliense nem tud piszkozatokat szinkronizálni :C
"Az e-mail fiókok piszkozatmappája nem szinkronizálható, még ha a Szinkronizálás ikon látszólag elérhető is."
Magyar link.
Egyelőre megvárom a WP8.1-et.

De a pin kódos problémát már más is beírta a support forumra :)

[ Szerkesztve ]

(#23382) Lall válasza Lacces (#23381) üzenetére


Lall
veterán

Biztos én vagyok a hülye, de mégis mi a probléma azzal a fránya pin kóddal? De most aztán érthetően, ne hübele balázskodva, kapkodva, hülyeséget beszélve! :)

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23383) savoo válasza Lacces (#23381) üzenetére


savoo
addikt

"De a pin kódos problémát már más is beírta a support forumra"

Jajj.. :N

(#23384) jockas válasza Lacces (#23381) üzenetére


jockas
senior tag

Ezt már olvastam...de akkor sem láttam, hogy mi ebben a gond.

(#23385) Carryboy


Carryboy
tag

Üdv Néktek fanok! :)

Bekapcsolod a telót, feljön a rendszer és nem azonnal kéri a pin kódot. Görgetheted föl le aztán a teló rájön, hogy pin kódot kellene kérni.

(#23386) btudos válasza Lacces (#23381) üzenetére


btudos
Topikgazda

A PIN kód a SIM kártyához tartozó hálózatzár, semmi köze a telefon tartalmát védő feloldási kódhoz. Szóval ez nem probléma, hanem rendes működés. Hidd el, telefonálni már nem lehet vele, ha nem ütöd be a PIN kódot ;)

Carryboy: Na ilyennel még nem találkoztam :F

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#23387) Tomeeka28 válasza Carryboy (#23385) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Szerintem a SIM kártya lesz a ludas,kérj egy cserét a szolgáltatótól...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#23388) Alexios válasza Lacces (#23381) üzenetére


Alexios
veterán

Emlékeim szerint az összes modernt oprendszeres telefont lehet használni sim kártya nélkül, de ahogy írták is, a pin kód nem a telefont, hanem a sim kártyát védi. Nem is értem, hogy miért kötöd ennyire az ebet a karóhoz, beállítasz egy kódot a telefonra, és kész, elmúlt a probléma.

(#23389) pushalias válasza Lall (#23382) üzenetére


pushalias
addikt

„Biztos én vagyok a hülye”

Csak rájöttél végre. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#23390) Lall válasza pushalias (#23389) üzenetére


Lall
veterán

Ne itt trollkoggyá', mennyé cikket írni, úgyis mindig el vagy havazva. :P

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23391) rgeorge válasza btudos (#23386) üzenetére


rgeorge
addikt

Pedig a WP8-on (talán a WP7-en) is a telefon modul önnállóan működik, és ez kéri a PIN kódot is. Amikor bekapcsoláskor feléled, akkor jelenik meg a PIN képernyő, de előtte már a kezdőképernyő megjelenik, sőt, a PIN-ről Windows gombbal vissza is léphetsz a kezdőre. A telefont indítva újra a PIN bekérés következik. Azaz a PIN itt már nem zárja le a telefont, mint a korábbi, nem okostelefonokon. Ha van záróképernyő-jelszó, akkor viszont csak azzal tudsz bekapcsolás után is belépni.
Bizonyos Symbian telefonok is tudtak akár SIM nélkül is indulni, de úgy emlékszem, SIM mellett mindenképpen kellett a PIN. Nyilván a SIM kivehető volt, így ez nem volt egy valós zárás.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#23392) pushalias válasza Lall (#23390) üzenetére


pushalias
addikt

Má nem megyek, megin olyan írtam, hogy megnyalom utána a tíz ujjam.

Honor 9 / HP 8470P

(#23393) Lall válasza pushalias (#23392) üzenetére


Lall
veterán

Nyalj meg mást. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23394) Lall válasza rgeorge (#23391) üzenetére


Lall
veterán

Halleluja! Megértettem Lacces problémáját, ami persze nem probléma. :D

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23395) pushalias válasza Alexios (#23388) üzenetére


pushalias
addikt

Sőt, Pléd, ha az elején nem adtál neki PIN kódot, utána gyakran elfelejtett utólag kérni, és akkor restartig nem volt telefonálgatás. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#23396) pushalias válasza Lacces (#23381) üzenetére


pushalias
addikt

Hm?

Honor 9 / HP 8470P

(#23397) batai15 válasza pushalias (#23395) üzenetére


batai15
félisten

ha telefonálni probálsz kéri a pint.
más ha nem magyar régiót akarok beállitani onnan is tudok vásárolni?

(#23398) pushalias válasza batai15 (#23397) üzenetére


pushalias
addikt

„ha telefonálni probálsz kéri a pint”

Legközelebb majd nem cáfolom, hogy ne kelljen kiigazítanod. :U

Honor 9 / HP 8470P

(#23399) daniel909 válasza danilla (#23214) üzenetére


daniel909
addikt

neked aztan van egy idegrendszered... ;]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#23400) danilla válasza daniel909 (#23399) üzenetére


danilla
őstag

Most mééé? :U

https://twitch.tv/ddplayzone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.