Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24551) Kyller válasza KomloiJenci (#24550) üzenetére


Kyller
senior tag

Az MS YT alkalmazásába belef*sott a Google, megszegte a nagy kódex szabályzatait....

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#24552) KomloiJenci válasza Kyller (#24551) üzenetére


KomloiJenci
tag

Ez nem volt szép tőle. Sz@rjon sünt.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24553) savoo válasza KomloiJenci (#24552) üzenetére


savoo
addikt

Használj MetroTube-ot.

(#24554) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Tudtok valami jó battery appot, ami frissíti mindig magát rendesen? Fent van ez a Battery nevű, de alig frissíti magát az élő csempéje, mindig rá kell nyomnom. Van, hogy 15-20%-ot töltődik vagy merül a teló és nem frissül.

(#24555) batai15: I know, de a kérdésem nem ez volt. :D

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#24555) batai15 válasza Wa2x_ (#24554) üzenetére


batai15
félisten

Nincs sajna. Majd a gdr3ban lesz %-os akku.

(#24556) marcusa válasza Wa2x_ (#24554) üzenetére


marcusa
addikt

Élőcsempe 30 percenként frissül csak, mindegyik akkus progié.

:-)

(#24557) Lall válasza Wa2x_ (#24554) üzenetére


Lall
veterán

A legjobb talán az insider, de ha rám hallgatsz, hagyod ezeket a battery appokat, csak szívják az akksit.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#24558) Wa2x_ válasza Lall (#24557) üzenetére


Wa2x_
veterán

Én még szűz vagyok WP-ből, úgyhogy minden jó tanácsot meghallgatok/fogadok. ;)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#24559) A Zéé válasza Wa2x_ (#24554) üzenetére


A Zéé
addikt

nekem is jó lenne valami, mert ez tényleg elég béna. :)
Ha nem nyitom meg az appot, amíg töltőn van a teló, akkor nem veszi észre, hogy feltöltődött (így volt 8n 11órás készenlétem, pedig töltöttem 1x közben), meg kb fél óra telefonálás után is fullra jelöli az aksit a diagram...

Viszont ha már így írok ide: Azt vettem észre, hogy a gyári fb app zabálja az akkut. 20 perc használat többet meríti az akksit, mint utána majdnem egy óra wifi-s net. Ez másnál is így van? Vagy mitől lehet ez?

Just a simple Lineman...

(#24560) Wa2x_ válasza A Zéé (#24559) üzenetére


Wa2x_
veterán

Használd ez: [link]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#24561) meszike91 válasza KomloiJenci (#24550) üzenetére


meszike91
senior tag

A yt appot blokkolta a google, tölsd le a metrotube-ot.

du, du hast, du hast mich

(#24562) savoo válasza Wa2x_ (#24558) üzenetére


savoo
addikt

Az én véleményen is az, hogy teljesen feleslegesek a battery appok. Minek akarod nézegetni fél percenként, hogy hány százalékon van? :)

(#24563) Melack


Melack
veterán

Menetrend appot (Budapest) van értelme keresni, vagy a Maps megoldja?

(#24565) savoo: lesz.

(#24564) albiosz: erről mindig a megtermékenyítés jut eszembe ;] :B

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#24564) albiosz válasza Melack (#24563) üzenetére


albiosz
őstag

here transit.

(#24565) savoo válasza Melack (#24563) üzenetére


savoo
addikt

BKV menetrend. Vagy ha Nokiád van akkor a Nokia közlekedés.

(#24566) batai15 válasza Melack (#24563) üzenetére


batai15
félisten

Utat mutat ,vagy bp menet rend. Az utat az országos.

(#24567) savoo válasza batai15 (#24566) üzenetére


savoo
addikt

Az utat mutat távolsági járat menetrend.. A BP menetrendet meg nem frissítik. Sőt, már nincs is a store-ban.

[ Szerkesztve ]

(#24568) Alexios válasza savoo (#24567) üzenetére


Alexios
veterán

van a bpmenetrendhez frissítés, csak a store-ban nincs már fent :D

(#24569) Integrale válasza Melack (#24563) üzenetére


Integrale
veterán

BKV Menetrend, a próbaverzió is teljes értékű, 4 napja jött rá frissítés, szerintem korrekt!

"Bad reklám is reklám too"

(#24570) savoo válasza Alexios (#24568) üzenetére


savoo
addikt

Én még augusztusban próbáltam, akkor májusi volt a legfrissebb töröltem is a csába. :D

(#24571) Jaded válasza savoo (#24570) üzenetére


Jaded
senior tag

Jelenleg egy gmailes cím van beregelve ms fióknak. De szeretném,ha ez outlook lenne. Jó lenne az outlook csempét látni a kijelzőn :) hogy tudnám ezt megcsinálni, úgy hogy ne kelljen újraregelni?

Renault Megane IV Limited

(#24572) polonic válasza Jaded (#24571) üzenetére


polonic
félisten

Persze, meg lehet. De az újraregelés alatt mit értesz? Nem kell új outlook fiókot regisztrálni.

account.live.com-ra lépj be és ott meg fogod találni a megfelelő beállítást

(#24573) Lall


Lall
veterán

Józsi a boltból vajon, hogy értesűl ezekről a Nokia specifikus frissítésekről, amit ugye valamilyen pusher programmal kell ráerőltetni a telefonra? Én is szenvedtem vele egy keveset, mire rájöttem az ilyen elmebeteg elnevezésekre, mint "gyorsnézet" (minden eldugva, idiótán elnevezve). Szegény Józsik... :(

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#24574) Wa2x_ válasza Lall (#24573) üzenetére


Wa2x_
veterán

Na ez meg a másik... :U

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#24575) Tim82 válasza Lall (#24573) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem újdonság tőlük.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#24576) Lall válasza Tim82 (#24575) üzenetére


Lall
veterán

Nem csak az elnevezéssel vannak a gondok, azt már S40-nél "megszokta" az ember, de ez a pusher dolog... vagy szólt volna az áruház, hogy frissítésem van?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#24577) Tim82 válasza Lall (#24576) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nálam L520-on szokott.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#24578) KomloiJenci válasza savoo (#24562) üzenetére


KomloiJenci
tag

Ezt én sem értem, esküszöm. Mire jó? Droidon se használtam semmire. Pontatlan. Egy újraindítás után sose azt mutatta mint amit előzőleg. Egyébként ha a jobb felső sarokban villog az akkujel a villásdugóval, akkor tölt. Ha nem villog, csak világít folyamatosan, akkor fel van töltve. Pofon egyszerű.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24579) KomloiJenci válasza Lall (#24573) üzenetére


KomloiJenci
tag

Én ugyan Jenci vagyok, de nekem ott termett egy szám a csempén a bevásárlószatyron. Ráböktem és kiírta, hogy mit akar frissíteni. Bocs, azt hittem már nem tudok szerkeszteni.

[ Szerkesztve ]

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24580) legiaap válasza savoo (#24562) üzenetére


legiaap
nagyúr

Arra azért jók, hogy láthatod a görbéről, mikor kezdett el nagyon merülni és talán könnyebben ki lehet sakkozni mi okozhatta a merülést, főleg akkor ha rendeltetés szerűen merül a telefon.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#24581) junior11


junior11
veterán

Lenne egy kérdésem: A haverral vitatkozom a Lumiákban az Amber frissítése óta az FM rádió tartalmaz RDS-t is vagy nem?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#24582) Lall válasza KomloiJenci (#24579) üzenetére


Lall
veterán

Akkor Lajos, azaz én türelmetlen voltam és Pusher-el ráerőlettem az akaratom. :)

legiaap: És a baterry app kilistázza neked, hogy azóta merül drasztikusan a telefonod, mióta feltelepítetted "őt". :D

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#24583) marcusa válasza junior11 (#24581) üzenetére


marcusa
addikt

Most rákerestem a 89,5-re, és kiírta, hogy Music FM...

:-)

(#24584) junior11 válasza marcusa (#24583) üzenetére


junior11
veterán

Köszi, na jól gondoltam én is, hogy van. Még azt elfelejtettem, hogy lock screen esetén bármilyen háttérképet ki lehet tenni? Gondolok itt pl. a számítógépből belerakok pár háttérképet s azok közül kiválaszthatok bármelyiket? Mert abban is azt állítja, hogy nem lehet... :R

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#24585) Jaded válasza polonic (#24572) üzenetére


Jaded
senior tag

Úgy értem,hogy ezt a gmail-es outlook címet megszüntetni és egy full outlookost létrehozni (ezt nem akarnám,mert akkor ugye ugranak a vásárlások miegyéb). Bár az lenne a legegyszerűbb,hogy a gmailt megszűntetni,létrehozni egy outlookot. Az a lényeg hogy gmail helyett akarok outlookot használni. Jól bonyolultan írtam le,de remélem érthető.

Renault Megane IV Limited

(#24586) szőröscica válasza Lall (#24582) üzenetére


szőröscica
addikt

Én azért használok battery appot, mert így egy gombnyomással megtudom, hogy mennyi az annyi. Nem kell bemászni a settingsbe és a battery savert megkeresni.

(#24587) marcusa válasza junior11 (#24584) üzenetére


marcusa
addikt

Persze, bármit ki lehet, akár a kamerával készített képeket is. :)

:-)

(#24588) saiyajin válasza junior11 (#24584) üzenetére


saiyajin
senior tag

Persze, hogy lehet bármi a háttered a lock screenen. A picture hub-ban kiválasztod amelyik képet szeretnéd, ráböksz az opciókra (3 pötty jobb alul) és 'használat háttérképként'. Vagy valami ilyesmi, mert én angolul használom. Ja, és a háttér beállításnál lehet faszán zoomolni is a képre.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#24589) junior11 válasza marcusa (#24587) üzenetére


junior11
veterán

Én is így gondoltam :). Amúgy az Amber frissítéssel a Lumia 820/920/925/1020 nem kapta meg a Bluetooth 4.0-át? Mert erről olvastam most, de mindenféle infók vannak a neten. Hogy is van ez? :F

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#24590) marcusa válasza junior11 (#24589) üzenetére


marcusa
addikt

Ezt nem tudom, talán egyszer ha használtam eddig a BT-t január óta a 820-on :D

:-)

(#24591) savoo válasza junior11 (#24584) üzenetére


savoo
addikt

Na pontosan az ilyen szakértők terjesztik a szép dolgokat a felhasználók körében a rendszerről. ;]

(#24592) batai15


batai15
félisten

Na most nekem lenne egy kis gondom .Vettem 3 appot, és mondom törölöm a kártya adataimat. Erre írja hogy nem lehet törölni, mert hátralékom van, adjak meg másikat neki.
Megadtam egy másik kártyát, erre a listában, zöldel meg jelentek a befejezett vásárlások és mégegyszer ugyan az a tétel, csak másik kártyával és függgőben.
Most akkor ilyenkor mivan?
Típusnak át utalás be- akkor most hogy tudom törölni ezeket?

[ Szerkesztve ]

(#24594) polonic válasza zozzzzzzzzzz (#24549) üzenetére


polonic
félisten

Az első az operációs rendszer verziószáma. A második pedig a firmware verziószáma.

(#24595) savoo válasza batai15 (#24592) üzenetére


savoo
addikt

Gondolom még nem vonták le a pénzt az appok után, mivel nem kapásból vonják le, van olyan, hogy csak 1 hét után.

(#24596) zozzzzzzzzzz válasza polonic (#24594) üzenetére


zozzzzzzzzzz
tag

és az stimmel a Nokia oldalon feltett Amber számával?

(#24597) batai15 válasza savoo (#24595) üzenetére


batai15
félisten

Igen? és mivan akkor hogyha nincs már keret? akkor tudok hitelre vásárolni?

(#24598) legiaap válasza Lall (#24582) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem, de olyan memóriám van, hogy mikromásodperc pontosan emlékezni fogok mit indítottam el abban a pillanatban, mikor esni kezdett a kraft.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#24599) savoo válasza batai15 (#24597) üzenetére


savoo
addikt

Nem. Akkor még 1 párszor megpróbálják levonni, aztán zárolják a profilod.

(#24600) batai15 válasza savoo (#24599) üzenetére


batai15
félisten

Jujj akkor adok meg másik kártyát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.