Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) KomloiJenci válasza Mister_X (#24800) üzenetére


KomloiJenci
tag

Attól függ, milyen telefonod van. A Nokia oldalán ki van írva a frissítéseknél. Ha van Ambered, akkor a menübe belépve az Extrák+infó opcióban van a tájékoztató. És tedd fel az Ambert, mert gyorsabb lett a telefon mint volt :). Nekem legalábbis. Én most elégedett vagyok a cuccal. :C

[ Szerkesztve ]

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24802) szőröscica válasza KomloiJenci (#24793) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekem gigás netem van, de ha belassítanak utána, szinte semmit nem tölt be.

(#24803) KomloiJenci válasza szőröscica (#24802) üzenetére


KomloiJenci
tag

Lehet, hogy időtúllépés miat ledobnak.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24804) savoo válasza #18001664 (#24774) üzenetére


savoo
addikt

Az nem chat. Ha ott ráböksz valakire simán bevisz az üzenetekhez.

(#24805) pushalias válasza KomloiJenci (#24799) üzenetére


pushalias
addikt

És most ébresztő, kezet kihúzni a bliliből.

Honor 9 / HP 8470P

(#24806) Alexios válasza KomloiJenci (#24799) üzenetére


Alexios
veterán

akkor most állítsd offline-ra a messengert, küldjenek neked üzenetet, majd rakd újra online-ra és szólj ha megkaptad.

(#24807) batai15


batai15
félisten

XD igen és a többi állapotnak , away,busy sincs értelme.

(#24808) mukibuci válasza batai15 (#24807) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Mivel nem csak a facebook van itt, igenis van ertelme, csak te nem hasznalod

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24809) KomloiJenci válasza pushalias (#24805) üzenetére


KomloiJenci
tag

Miért kellene offline módba tennem? És ha úgy felejtem? Ha nem akarom, hogy elérjenek, akkor repülő mód. De ki fogom próbálni úgy is, viszont használni azt a funkciót soha nem használom. Nem vagyok kényszerbeteg. Ha nem akarok válaszolni valakinek, akkor nem válaszolok és nem érdekel mit szól. Nem bújkálok senki elől :D.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24810) KomloiJenci


KomloiJenci
tag

Kipróbáltam. offline módban küldött üzenetek nem jönnek meg az offline mód megszűntetése után. De ha ezt nem írjátok, akkor sose jöttem volna erre rá, mert nem használtam az offline módot sose. Persze kerekebb lenne a program, ha miután online módba kapcsolok, akkor megjönne az üzenet, de ez van.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24811) Bator92


Bator92
tag

Valahogy lehet állítani, hogy teljesen néma legyen a telefon, azon kívül, hogy a beállításokban kikapcsolom a rezgést? (Androidon úgy volt, hogy lehetett állítani a csengés hangerőt, aminek a legalsó két állapota a rezgés és a teljesen néma volt.)

(#24812) Integrale válasza Bator92 (#24811) üzenetére


Integrale
veterán

Vagy vegignyomod nullara a hangerot a gombbal, vagy megnyomod a hangerogombot egyszer valamelyik iranyba, es raboksz a harangra jobb felul! Cseng+Rezeg/ rezeg

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#24813) Bator92 válasza Integrale (#24812) üzenetére


Bator92
tag

Az addig megvan, de nekem az kéne, hogy teljesen néma legyen rögtön.

(#24814) Lall válasza Bator92 (#24813) üzenetére


Lall
veterán

Azt csak a beállítások, hangok-ban tudod kapcsolni, de ha ott kikapcsolod a rezgést, akkor a hangerő gomb nyomásánál egyből némára tudsz váltani, tehát hangos és néma lesz a két opció.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#24815) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Beállításokban van egy olyan opció, hogy hangok, speciális beállítások és azon belül, hogy lefelé fordítás némításhoz és azt írja, hogy fordítsa lefelé a némításhoz. De hogyan kell csinálni vagy mire jó mert nem jöttem rá.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#24816) Lall válasza kalozhun100 (#24815) üzenetére


Lall
veterán

Mikor valaki hív és csörög, ha leforditod elnémul.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#24817) kalozhun100 válasza Lall (#24816) üzenetére


kalozhun100
őstag

okés kösz, sok értelmét nem látom:D

Samsung Galaxy S7 Edge

(#24818) pzstm


pzstm
titán

O2 Germany urging their Blackberry using employees to switch to Windows Phones
:C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24819) Integrale válasza kalozhun100 (#24817) üzenetére


Integrale
veterán

Csörög a telefon elotted az asztalon, te pl oran ulsz, fius -lanyos zavarodban hirtelen nem tudod mit is kene tenned, leforditod es elnemul teljesen, se rezges se csenges!

Más:

Szovegiras kozben, de csak bongeszoben, ha gepelek es megnyomom az entert akkor nem valt nagybeture.
felugrik nagyra egy pillanatra de visszavalt, sms vagy a beepitett FB chaten mukodik. Masnal van ilyen problema?

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#24820) cattus válasza Integrale (#24819) üzenetére


cattus
őstag

Az említett jelenség nálam is jelentkezik, de szintén csak a böngészőben.

Do the thing!

(#24821) Mister_X válasza Integrale (#24819) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát, ha már tanórán nem a táskában/zsebben van a telefon, akkor kézben van, vagy nem? :N Akkor meg alapból le van némítva, ha hívnak, akkor szimplán elutasítom.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24822) GomezGTS


GomezGTS
tag

Szevasztok!

Van egy 620-as Nokiám, és nem véletlenül szeretném a képeket a gépre másolni. Se a laptop se az asztali nem ismeri fel, illetve felismeri és nulla fájl található rajta...nem tudok vele mit tenni. Mindkét gépen ua. a Windows 7 ultimate van fenn. A win oldalán javasolják ezt a winusb akármit, de nem találok letöltést.

Mit lehetne tenni a dolog ellen? Jó volna használni a gépen a telót.

Köszi!

Keresem -hozzám hasonlóan- korrekt, üzleti partnereimet! (2004 óta a PH-en)

(#24823) mukibuci válasza Bator92 (#24813) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

beállításokban a rezgést akár teljesen ki is kapcsolhatod, hisz semmi értelme nincs, ha 10 másodpercnél hosszabb a csengőhangod - így pedig már a harangra nyomva teljesen elnémul

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24824) westcoastog


westcoastog
veterán

Valahogy nem lehet megoldani bármilyen módon, hogy minden rejtett számú hívás blokkolva legyen?
Most hívogatott egy rohadék telefonbetyár, rejtett számról. :(((

(#24825) marcusa válasza westcoastog (#24824) üzenetére


marcusa
addikt

Ha már megvan az Amber frissítés, akkor Beállítások -> Hívás+SMS szűrő és ott a speciálisban van olyan, hogy rejtett számok tiltása vagy mi...

:-)

(#24826) westcoastog válasza marcusa (#24825) üzenetére


westcoastog
veterán

Beállításokban csak én nem látok hívás+sms szűrőt? :D
Amber fent van a telón.
Vagy csak hülye vagyok és nem értem pontosan hová kéne menni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24827) marcusa válasza westcoastog (#24826) üzenetére


marcusa
addikt

Nekem 820-on Amber után lett egy olyan menüpontom majdnem legalul a beállítások-ban, hogy hívás+SMS szűrő...

:-)

(#24829) marcusa válasza westcoastog (#24828) üzenetére


marcusa
addikt

Hátőőő... akkor bocsi hogy rávilágítottam, eddig nem hiányzott, de majd most :P

:-)

(#24830) Tim82 válasza westcoastog (#24826) üzenetére


Tim82
nagyúr

Valószínűleg szolgáltatófüggő, hogy van-e. Nekem a Telenor-os Lumia 520-amon van.

Lövésem sincs, hogy egyedi igény alapján hajlandóak lennének frissíteni az összes 520-uk firmware-jét...

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#24831) westcoastog válasza Tim82 (#24830) üzenetére


westcoastog
veterán

Fantasztikus. :O
Írjak T-mobilenak vagy azzal nem mennék semmire?
Hát nagy dolog lenne kiadniuk egy OTA frissítést biztos...

[ Szerkesztve ]

(#24832) marcusa válasza Tim82 (#24830) üzenetére


marcusa
addikt

De nekem a 820 T-mobile-os, nem lehet akkor hogy Sysapp pusher-rel le kellene minden rendeszeralkalmazást frissíteni, és akkor megjelenne a T-mobile-os 520-on is?

Westcoast Kérdezt meg az 520 topic-ban, hogy más T-mobile-osoknak sincs e.
Tmobile nem ad ki frissítést, csak leteszteli és elfogadja. Microsoft és Nokia publikálja.

[ Szerkesztve ]

:-)

(#24833) Tim82 válasza marcusa (#24832) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lehetséges, valaki először a Telenor-os 520-án sem látta a hívásszűrést a telefon topikjában. Nekem nem kellett Sysapp Pusher hozzá, magától megjelent az Amber után.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#24834) westcoastog


westcoastog
veterán

Kipróbálom a sysapp pushert, meg a teló topikjában is kérdeztem.
Látom a sysappban a hívás és sms szűrőt, de nem tölt le semmit, meg ha rámegyek sem lehet letölteni...
HuMarc kolléga most írta hogy neki van...

[ Szerkesztve ]

(#24835) nicu71 válasza westcoastog (#24834) üzenetére


nicu71
addikt

a sysapp pusher nálam is látja,de letölteni,frissiteni nem engedi,viszont a telón ott figyel,és működik,független 920.
Nálam ez az Amber legjobb újdonsága.Kampányidőszakban életmentő...sajnállak hogy neked nincs... :(((
nem is értem...

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#24837) Freddycom válasza cattus (#24820) üzenetére


Freddycom
őstag

A jó öreg Omnia 7-en nem jelentkezik. :D

(#24838) KomloiJenci válasza Freddycom (#24837) üzenetére


KomloiJenci
tag

Ahogyan sajnos más sem jelentkezik rajta. Pedig az szép teló :). Én észre se vettem volna ezt a "hibát" ha nem írják itt páran. Viszont amit én észrevettem, hogy a weboldalak azok egyénileg kezelhetik a billentyűzet viselkedési módjait. És ezt nem csak ennél a telefonnál vettem észre, hanem az összesnél, ami eddig volt nekem. Két csetre jártam egyszerre és az egyiknél engedélyezte a telefon azt, hogy mondatvégi pont után nagybetűre váltson a billentyűzet, másiknál pedig nem. Sőt, a "Butábbik" csetnél a billentyűzet összes többi extrája se működött. Mivel a rendszer tudja ezt az enteres nagybetűs múdot, nem lehet, hogy most is ez van, hogy a weboldal vagy fórum, ahova írni szeretnétek, az nem támogatja? Pont úgy, ahogyan a nokia emotikonokat is vagy támogatja, vagy nem.

A hívás+sms szűrő nálam is van, gyári független. Sim T-mobile.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24839) Integrale válasza KomloiJenci (#24838) üzenetére


Integrale
veterán

WP 7.x -nel mukodott weboldaltol fuggetlenul!

"Bad reklám is reklám too"

(#24840) westcoastog válasza nicu71 (#24835) üzenetére


westcoastog
veterán

Érdekes egy dolog ez..

(#24841) batai15


batai15
félisten

Nekem is van hívás szűrő

(#24842) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A fórumban többen problémáztak, hogy nehéz lejátszási listákat készíteni. Szerintem viszont egyszerű, winamp-al kell készíteni egyet és azt szinkronizálni. Ezt követően simán játszható a telefonon.

(#24843) jockas válasza Pikkolo^^ (#24842) üzenetére


jockas
senior tag

Erre mondhatnám, hogy köszönjük emese. :D (Media Playerrel sem nagy szám lejátszási listát létrehozni és azt felszinkronizálni a telefonra)

Akkor most csinálj különböző számokból több különböző lejátszási listát a telefonon (nem a gépen, hanem a telefon készüléken mondjuk útközben)! Majd ha ez menni fog egyszerűen és gyorsan, akkor majd megtapsolhatod magad! :C

(#24844) westcoastog


westcoastog
veterán

Na most vagy 20 percig frissítgettem a system appokat és sikerült valahogy a telefonra keríteni a szűrőt. :C

(#24845) Lall


Lall
veterán

Ennek a gyereksaroknak, hogy kellene működnie? Az én elgondolásom alapján, ha van egy képernyőzáram, akkor a gyerek jobbra swipe-ol egyet a gyereksarok fele, majd és utána felhúzza a képernyőt és játszik. De a gyerektől is kódot kér. Miért? Ha megadom a gyereknek a kódot, azzal a saját fiókom kódját is megadom. Ennek így nem sok értelme. :U

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#24846) pzstm válasza Lall (#24845) üzenetére


pzstm
titán

már tavaly jeleztem feléjük, mondták hogy jah igen. Blue-an tán fog változni, GDR3-ban nem tudok róla

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24847) KomloiJenci válasza jockas (#24843) üzenetére


KomloiJenci
tag

Menet közben az útra kell figyelni :P

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#24848) Lall válasza pzstm (#24846) üzenetére


Lall
veterán

Pffff.... Azt azért nem hiszem, hogy óriási kódolás és hónapos munka lenne, hogy megírják normálisan ezt.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#24849) polonic


polonic
félisten

A skype hívások nem jelzése a nem éppen tökéletesen működő push notification rendszer miatt van.
Itt írnak róla, hogy kéne működnie, a skypet to skype calls bekezdésben.

Nem ide akartam, de most már marad.

[ Szerkesztve ]

(#24850) Oppenheimer válasza Lall (#24848) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ráadásul agyonreklámozott bullshit feature volt. Ha már annyira hypeolták, mehetett volna rendesen. Mondjuk nekem nem kéne (bár asszony ellen használhatnám ;] ), de amikor kipróbáltam, csodálkoztam, hogy milyen szar.

nem volt könnyű értelmessé szerkeszteni a hszt :D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.