Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23701) mukibuci válasza pzstm (#23700) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem 8X-ed van? :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23702) pzstm válasza mukibuci (#23701) üzenetére


pzstm
titán

gondolod kiraknék ilyen képet ha én használnám? :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23704) batai15 válasza PofaJenö (#23699) üzenetére


batai15
félisten

Nekem is ezt nyomta mígnem az akku merülés miatt HRt nem nyomtam neki. Után nincs ilyen hibakód.

(#23705) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

itt az újdonság :C [link]

batai 15 : nekem félig volt az aksi :F

[ Szerkesztve ]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#23706) dejaris válasza consono (#23697) üzenetére


dejaris
addikt

Egyebket lehet hogy naiv vagyok, de szeritem ez csak a flash hianya miatti dolog lesz, pl valami kameraapp stb. Egyebkent meg az optimus 7 sem fog 7.8-at kapni ;]

(#23707) atesz999


atesz999
tag

Üdv!

Eléggé kezdő vagyok ebben a témában, azt kérdezném, hogy a táblagépeken a Windows 8 és a mobilokon a Windows phone 8 az egy és ugyanaz az operációs rendszer? És a Windowst RT az meg micsoda, mert azt meg tényleg csak táblagépeken láttam.

[ Szerkesztve ]

(#23708) savoo válasza PofaJenö (#23705) üzenetére


savoo
addikt

Hatalmas nagy baromságnak tartom, még mindig.

(#23709) Alexios válasza atesz999 (#23707) üzenetére


Alexios
veterán

win8 az a windows, amit megszoktál eddig, a windows phone pedig egy teljesen különálló, mobil operációs rendszer. A windows rt a windows 8 arm-es változata lényegében, a sima win8-al ellentétben ez inkább a metro felület használatára van kihegyezve, hagyományos win programokat nem futtat, a store-ból lehet rá letölteni.

(#23710) pzstm


pzstm
titán

Lumia 620 csak ma 41293 Ft

Elég jó ajánlat szerintem :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23711) Alexios válasza pzstm (#23710) üzenetére


Alexios
veterán

szerintem az a legnagyobb baj a 620-al hogy van 520, ami meg 28 ugye :D Legalábbis nekem a vaku nem érne meg 13ezer különbséget személy szerint

(#23712) pzstm válasza Alexios (#23711) üzenetére


pzstm
titán

jó hát sose tudni, lehet valakinek igen ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23713) ribery22 válasza Alexios (#23711) üzenetére


ribery22
tag

Azért van még NFC és Drive+ is.

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#23714) Воланд


Воланд
titán

tok jo dologra jotttem ra. eleg sokat jarkalok naponta olyan helyeken, ahol nem megfelelo a terero, ilyenkor altalaban a messenger el is dobja magat es a whatsapp is kiirja, hogy gond van az ertesitesekkel es, hogy inditsam ujra a telefont. ilyenkor viszont nem kell mast tenni, mint megvarni, hogy ujra normalis legyen a lefedettseg es ki, majd be kell jelentkezni a messengerbe es egybol megjavul minden. persze azt is meg lehet varni, hogy magatol helyrejojjon.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23715) KomloiJenci


KomloiJenci
tag

Hali! Egy Nokia boldog tulajdonosa lettem. Viszont nem tudok böngészőből képet feltölteni pl fórumra, vagy a kepfeltoltes.hu oldalra. Rosszul csinálok valamit, vagy fő a biztonság?

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23716) Воланд válasza KomloiJenci (#23715) üzenetére


Воланд
titán

nem lehet igy kepet feltolteni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23717) Alexios válasza KomloiJenci (#23715) üzenetére


Alexios
veterán

ha felmerülne valamilyen kérdés ezzel a platformmal kapcsolatban benned, hogy ezt tényleg nem lehet-e.. akkor arra 99%-ban az a válasz, hogy tényleg nem lehet

(#23718) CyberPunk666 válasza Воланд (#23716) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Tudom, hogy már le volt írva, de ha a kolléga megkérdezte, akkor írd már le kérlek te, vagy más, hogy hogyan lehet a telefonon skydrivera feltöltött képet fórumra beszúrni, tehát direkt linkként beszúrni?

(#23719) Воланд válasza CyberPunk666 (#23718) üzenetére


Воланд
titán

skydrive app --> kep kivalasztasa --> harom potty --> share

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23720) KomloiJenci válasza Alexios (#23717) üzenetére


KomloiJenci
tag

Azért én nem látom ennyire tragikusnak a helyzetet. Azt hiszem, hogy nem véletlenül nem lehet. A Microsoft azért csak jobban ért hozzá mint én. Ha nem lehet, akkor annak oka van és nekem fő a biztonság. Így elfogadom, túlélem a dolgot. Csak rákérdeztem, hogy tán valamit rosszul csinálok.

Másik kérdés. Valahol olvastam egy nokia alkalmazást, amiben kezelhetem az adatátviteli kapcsolatokat (adatfiókok). Tehát átírhatom az APN-t, újat hozhatok létra, stb. Kövezzetek meg, de nem találom. Mi a neve? Teljesen kiment a diómból és ugye kulcsszó nélkül nehéz megtalálni.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23721) Воланд válasza KomloiJenci (#23720) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23722) KomloiJenci válasza Воланд (#23721) üzenetére


KomloiJenci
tag

Ez az, köszönöm :)

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23723) no1r válasza Воланд (#23714) üzenetére


no1r
őstag

melyik messengerre gondolsz?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#23724) Воланд válasza no1r (#23723) üzenetére


Воланд
titán

a beepitettre.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23725) batai15 válasza PofaJenö (#23705) üzenetére


batai15
félisten

Félre érted. Merült a telo mint állat. Nyomtam egy hrt és ezt is megoldotta a hr.

(#23726) no1r válasza Воланд (#23724) üzenetére


no1r
őstag

azzal nekem nem szoktak ilyen gondjaim lenni

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#23727) szp1


szp1
addikt

Üdv mindenkinek!
Most húztam át bt-n keresztül a régi telefonomról a névjegyeket.
Az után érdeklődöm, hogy a profilképet egy névjegyből hogyan tudom törölni a wp8-nál?
Valószínűleg én vagyok béna, de a névjegyek szerkesztésénél nem találok a kép törlésére opciót.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#23728) trisztan94


trisztan94
őstag

Sziasztok!

bongeszo kedvenceket hogyan tudom szinkronizalni WP8 es Windows 7 kozott?

az lenne a legjobb, ha elmentek telon egy oldalt, az chrome-ban gepen is elmentodik es vica-versa, de ha ezt csak IE-vel lehet az sem gond.

koszi!

https://heureka-kreativ.hu

(#23729) Воланд válasza trisztan94 (#23728) üzenetére


Воланд
titán

leginkabb sehogy.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23730) trisztan94 válasza Воланд (#23729) üzenetére


trisztan94
őstag

Egyaltalan semmi lehetoseg sincs ra? Az azert eleg gaz.

https://heureka-kreativ.hu

(#23731) mukibuci válasza trisztan94 (#23730) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

majd a bing-nek lesz egy ilyen funkciója, azonban nagyobb öszegekben mernékrá fogadni, hogy nálunk nem lesz elérhető

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23732) pzstm válasza mukibuci (#23731) üzenetére


pzstm
titán

WP8.1 és Win 8.1 között simán lehet majd, kiindulva a mostani device-ok közti IE11-es sync-ből Win 8.1 alatt (akár x86 akár RT)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23733) mukibuci válasza pzstm (#23732) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azért vedd azt is figyelembe, hogy itt a microsoft-ról van szó :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23734) KomloiJenci


KomloiJenci
tag

A keresőhangot lehet magyarítani? Magyar nyelvi Pack pl.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23735) btudos válasza KomloiJenci (#23734) üzenetére


btudos
Topikgazda

Keresohang?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#23736) Воланд válasza btudos (#23735) üzenetére


Воланд
titán

tellme es nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23737) KomloiJenci válasza btudos (#23735) üzenetére


KomloiJenci
tag

Tudod, amikor nyomva tartod a Windows gombot és hangparancsot lehet kiadni, vagy a Bing keresősávban ott a mikrofon. Arra kattintva hang alaú keresést lehet kezdeményezni.

Más. Mitől függ, hogy egy böngésző megjeleníti a Nokia emotikonokat vagy sem? Pl nekem a pc böngésző is megjeleníti, ismerőseimnek nem látszik.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23738) btudos válasza KomloiJenci (#23737) üzenetére


btudos
Topikgazda

IE tamogatja, Chrome pl. nem, es azt hiszem FF sem, de erre nem vennek merget.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#23739) KomloiJenci válasza btudos (#23738) üzenetére


KomloiJenci
tag

De milyen plugin kell hozzá? Vagy a karakterszett a lényeg? Utf8 vagy uni?

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23740) savoo válasza btudos (#23738) üzenetére


savoo
addikt

FF is megjeleníti.

(#23741) daniel909 válasza pzstm (#23710) üzenetére


daniel909
addikt

csajom ennyiért vette az 520-at pár hete... :C (pedig annyiért telefont is kapott volna ;] )
azt hiszem kicsit megszívtuk. :B

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#23742) jockas


jockas
senior tag

A telefon lefele fordításával némítás merre is volt? Mert úgy tűnik, hogy az egyik frissítéssel kivették ezt a funkciót...

(#23743) nicu71 válasza jockas (#23742) üzenetére


nicu71
addikt

a hang,hangszinszabályzó ,dolby fejlesztés körül.
Dehogy vették ki... :N

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#23745) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag

Ma jött GDR2 Lumia 820-ra (Everything Everywhere). :C

(#23746) pzstm válasza Peter Kiss (#23745) üzenetére


pzstm
titán

melyik szolgáltatós? vagy független?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23747) Lacces


Lacces
őstag

Csáó,

WP8-on, hogy a viharba tudok rejtett (saját) wifi hálozathoz csatlakozni? El van mentve a neve, jelszava a telefonban (beállítások - wifi-nél ott van), de tegnap rejtetté tettem a wifit, és minden készüléken kívül egyedül a WP8-al nem tudok rá felcsatlakozni!

A válaszokat előre köszönöm :R

(#23748) Воланд válasza Lacces (#23747) üzenetére


Воланд
titán

kitorlod es hozzaadod a plusz jellel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23749) savoo válasza Lacces (#23747) üzenetére


savoo
addikt

Szerintem sehogy. Minek rejtetté tenni?

(#23750) polonic válasza savoo (#23749) üzenetére


polonic
félisten

De lehet. Woland leírta. Miért ne kéne rejtetté tenni? Még biztonságosabb. Ne legyen látható és kész.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.