Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23301) Fred23


Fred23
nagyúr

Tényleg nem tudja senki, hová kerülnek a bt-n beérkező .avi-k WP8-on?! Korábban írtam, átküldtem tesómnak egy .avi-t bt-n, és most a memóriáját foglalja, de nem látja sehol. Mikor lesz WP8-ra egy rendes fájlkezelő? Vagy van?

(#23302) consono válasza Fred23 (#23301) üzenetére


consono
nagyúr

Nem is lesz. Ha nincs a többi vedeó között, akkor ciki van...

"In God we trust. All others must bring data"

(#23303) Alexios válasza A Zéé (#23300) üzenetére


Alexios
veterán

Az a bajuk, hogy valamiféle noti centerre szükség lenne, csak nem biztos hogy a csempén kéne értesíteni, hogy a csempén értesítés van. Persze ha azt vesszük, hogy a notification center amiatt kell, mert nemakarok kirakni mindent csempére akkor meg így is jó.

(#23304) polonic válasza Fred23 (#23301) üzenetére


polonic
félisten

A fotók, mentett mappa esetleg?

(#23305) Fred23 válasza consono (#23302) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nincs a többi videó között. Basszus... 2013-ban ez így mehet! A WP8 szépségei. Már azon filóztam, nekem is kéne egy Lumia, de ezek után köszi, nem kell.

polonic: a fotóknál is megnéztük, ahol lehetett, de én már otthon vagyok, a teló meg tesómnál. Ahol lehetett, megnéztük.

[ Szerkesztve ]

(#23306) Oppenheimer válasza mukibuci (#23292) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ez van gyerekek. Ha valaki logikusan átgondolt kezelőfelületet szeretne, vegyem iphonet, azt csókolom. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23307) mukibuci válasza Oppenheimer (#23306) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

pont azt akartam linkelni, de meg is teszem akkor már :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23308) Oppenheimer válasza mukibuci (#23307) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Csak az értesítéseknek több beállítás van, mint az egész wp8-ban. :D És ez nem a wp8-nak dicséret, hogy olyan jó, hogy semmit se kell állítani rajta. :D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23309) batai15


batai15
félisten

na gyerekek meg van a lumia 820, remélem jó barátok leszünk:D

(#23310) albiosz


albiosz
őstag

van valami magyar MS e-mail cím, ahová tudnék írni WP8 ügyben? kerestem az oldalon, de semmit nem találtam, csak fórumot.

(#23311) Lall válasza mukibuci (#23307) üzenetére


Lall
veterán

Ki ne verjétek már egymásnak. :DDD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23312) savoo válasza Lall (#23311) üzenetére


savoo
addikt

:DDD :DDD

Szerintem már a törölgetésnél tartanak.

[ Szerkesztve ]

(#23313) StLui


StLui
veterán

Telefon nyomkövetés esetén, ha én pl elmegyek futni az lehetséges, hogy otthonról a képernyőn látszódjon folyamatosan merre megyek, vagy frissítgetni kell?
Ha jól sejtem akkor az utóbbi, nem véletlenül van frissítés gomb.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#23314) Воланд válasza StLui (#23313) üzenetére


Воланд
titán

utobbi.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23315) mukibuci válasza StLui (#23313) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

runtastic pro-t vedd meg, az fogja ezt tudni

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23316) Lall válasza mukibuci (#23315) üzenetére


Lall
veterán

Nem vesz runasticot, mert az nem kezeli az xy adatbázist amit eddig használt.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23317) mukibuci válasza Lall (#23316) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

jah igen, azt tényleg nem használja senki se (csak mi ketten) és nincs felhasználóbázisa :D endomondo is tud ilyet - legalábbis kukarobin

egyébként lehet importálni - én is átköltöztettem cirka két évnyi futást a nike+-ból

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23318) StLui válasza Воланд (#23314) üzenetére


StLui
veterán

Köszi!!

Lall: pontosan !

Mukibuci: azért köszönöm :)

Semmi extra nincs a runkeeperben, amit iOS alatt használni kezdtem, csak az akadt elsőre a kezembe, itt a caledos-on keresztül tudom oda tölteni az adatokat a futásról, és sajnálnám az eddig összegyűlt statisztikát, csak ezért nem akartam váltani már az elején sem.

Mukibuci: runkeepernél nem jöttem rá, hogy lehet lementeni, vagy talán csak a fizetősnél lehet, én meg sóher vagyok :)

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#23319) StLui


StLui
veterán

Csak megjegyzésként írom le, nem tudom, hogy csak most véletlenül volt ez vagy általában így lesz-e:

Bekapcsoltam a nyomkövetést, mellettem volt a lakásban a telefon (920) elsőre behozott egy pontot tőlünk kb 3 utcasarokra, majd többszöri próbálkozásra pontosította a helyszínt. Ugyanezt megcsináltam egy 520-asra is. Ugyanazt a pontot adta meg mint az előzőnél, (ott lehet egy telefon torony, azért?) majd ugyanolyan nehézkesen de megtalálta, max 3-4perc.
Majd beállítottam egy i4re is, ott egyből megjelent a pontos helyszín.
Nálatok mi a tapasztalat?
Gondolom ha szabadba lenne a telefon gyorsabb lenne WP is, de most iPhone sokkal gyorsabb volt a hely meghatározásában.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#23320) mukibuci válasza StLui (#23318) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link] - google bing csodákra képes ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23321) Lall válasza mukibuci (#23320) üzenetére


Lall
veterán

Maci! Mostmár bevallhatod, pénzt kapsz minden eladott Runastic után. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23322) stefyY


stefyY
őstag

28000 forint T-Mobile-nál az 520, akit érdekel éppen... :U

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#23323) StLui válasza mukibuci (#23320) üzenetére


StLui
veterán

Sajnos idegen nyelven nem is kísérleteztem, runkeeperből sem értek egy csomó mindent. De így, hogy megkerested nekem, már azért megtudom talán csinálni. köszi! :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#23324) mukibuci válasza Lall (#23321) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kipróbáltam az összeset wp-n és kukarobin is, messze a runtastic adja a legjobb ökoszisztémát az okostelefonos futáshoz.

max a nike-ra váltanék vissza, ha lenne appjuk :D

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23325) Lall válasza mukibuci (#23324) üzenetére


Lall
veterán

Majd az új Nike app az iPhone 5S-re. ;) Csak futáshoz veszek egyet. ;] Bár amennyit mostanában futottam. :(

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23326) StLui válasza mukibuci (#23324) üzenetére


StLui
veterán

Runtastic pro nem havídíjas ugye, csak az appot kell megvenni egyszer? (runkeepre igen, vagyis éves)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#23327) Lall válasza StLui (#23326) üzenetére


Lall
veterán

Csak az appot kell megvenni és a tied örökkön-örökké. :) Jól mondja macika. Messze a legjobb app futáshoz.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23328) StLui válasza Lall (#23327) üzenetére


StLui
veterán

Az ingyenes elsőre felzaklatott, de már nem tudom miért, amikor megvettem a telefont s nem találtam runkeeper kapcsolatot, és ezért inkább átálltam az endomondóra, egy futás erejéig.
Na jó lehet megkísérlem :) Ez lesz az első fizetős appom WP-n, ha nekifutok.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#23329) mukibuci válasza StLui (#23328) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

próbáld ki az ingyenes változatát először

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23330) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

jelentem, a beépített fb messenger 1 hetet élt :( már nem pittyog

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23331) Lall válasza mukibuci (#23330) üzenetére


Lall
veterán

Mi ebben a meglepő? Most a föld másik felén működik. ;]

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23332) StLui válasza mukibuci (#23329) üzenetére


StLui
veterán

Átmentettem az adatokat de mindent futásnak rakott be, ezt gondolom csak manuálisan tudom átállítgatni?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#23333) mukibuci válasza StLui (#23332) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igen :K

lalll: ujabb pont az új szifonnak :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23334) Lall válasza mukibuci (#23333) üzenetére


Lall
veterán

Újabb szeg a WP koporsójába (nálad).

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23335) StLui válasza mukibuci (#23333) üzenetére


StLui
veterán

Közben rájöttem mi volt a bajom az ingyenes változattal: ingyenesben már voice feedback sincs, ha jól látom most is.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#23336) mukibuci válasza StLui (#23335) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

első 2km-en van csak, hogy pontosak legyünk

Lalll: hát ha egy árban lesz az új szifon normális wp8 telóval, akkor nem kérdés. főleg, h egyelőre még nincs is normális wp8 teló :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23337) Lall válasza StLui (#23335) üzenetére


Lall
veterán

Bizony. Gyakorlatilag annyit tud, hogy méri mennyit futottál + pár statisztika a végén.

macika: Ezt a 2km-t már megbeszéltük. 2km-nél rámondja a füledre a rohadék, hogy vedd meg a pro változatot. Szóval túl sok infóval nem lát el. :D

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23338) StLui válasza mukibuci (#23336) üzenetére


StLui
veterán

na most ráfáztatok ezzel a térítéssel, mert most kérdezgetek itt :B :
beállítottam a visszaszámlálást on-ra, de nem találom hol lehet állítani, hogy mennyiről számoljon vissza
audio feedback: itt pedig nem találom hol lehetne állítani mit mondjon be

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#23339) mukibuci válasza StLui (#23338) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

fogaskerék, voice feedback, parameter

a visszaszámlálást passzolom, nem élek vele

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23340) g0n21 válasza mukibuci (#23336) üzenetére


g0n21
senior tag

209-269k lesz a pcworld forrásai szerint.
Annyiért wp-t nem hiszem hogy fognak adni... Androidot sincs pofájuk... :)

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#23341) mukibuci válasza g0n21 (#23340) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azért előfizuval olcsóbb lesz. amikor ezt vettem, akkor is egy árban voltak és én balga a wp-t választottam :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23342) no1r válasza mukibuci (#23341) üzenetére


no1r
őstag

szifont csak akkor ha utánam dobnák... aztán vennék belőle másik két wp-t ;]

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#23343) savoo válasza mukibuci (#23341) üzenetére


savoo
addikt

Szerintem pont ugyan annyi lesz, mint most az I5.

(#23344) Oppenheimer válasza mukibuci (#23341) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Én csak akkor váltanék iOS-re 1 év múlva, ha jönne egy 5"-es kijelzős iPhone 6B (B stands for BIG) :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23345) StLui válasza mukibuci (#23339) üzenetére


StLui
veterán

akkor a voice beállítás csak a pro-ban van, mert itt nem látszik ilyen.

Viszont ítt is van éves díj, gold: akcióban 35eur 2napig, amúgy 50eur lesz, runkeeper elite: 20usd/év

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#23346) StLui válasza StLui (#23319) üzenetére


StLui
veterán

Erre valami tapasztalat másnak esetleg? megtalálja egyből a telefont, vagy kell neki pár perc?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#23347) polonic válasza Oppenheimer (#23344) üzenetére


polonic
félisten

En is igy vagyok vele. Kicsi az iphone a 920 utan.

(#23348) Lacces


Lacces
őstag

Sziasztok,

Hol lehet írni a Microsoftnak a Windows Phone 8 kapcsán, hogy két igen csak nagy bakit követtek el a rendszerrel kapcsolatban?

1. Újraindítom a telót, kéri a Pin kódot, de a WP8 a háttérben betöltődik és simán (A pin kód kérő felületén) megjeleníti fent az email-ket, sms-t jött, vagy wattsapp, és simán meg lehet őket nézni...
Öcsém így simán tudta olvasgatni pin kód nélkül :D

2. A webes Outlook levelező programmal (www.outlook.com) a szinkronizáció egy rakás ... ízé... Csak a bejövő mappákat kéri le a kiszolgálótól! De a piszkozatok már nem szinkronizálja sehogy sem.

Hát ez valami tragédia..., ez az outlook-os... lehet yahoo-ra váltok (Remélem az NSA most jelzett a Microsoftnak :DDD)

(#23349) albiosz válasza Lacces (#23348) üzenetére


albiosz
őstag

Ugyanezt kérdeztem ma én is, mert nincs semmi elérhetőség a wp honlapon.

(#23350) Воланд válasza polonic (#23347) üzenetére


Воланд
titán

nekem meg mar a 920-as is kicsi.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.