Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23951) mukibuci válasza Aakisan (#23945) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem tudom, hogy mik a további terveid ezzel, de ha az ingyen angry birds-re hajtasz, akkor fölösleges tovább fárasztani magad, nem fog menni :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23952) Aakisan válasza mukibuci (#23951) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Az angry birds-t már rég megvettem :) (nem szoktam warezolni ).A screenshoot funkciót akarom életre kelteni

[ Szerkesztve ]

(#23953) ribery22 válasza Aakisan (#23952) üzenetére


ribery22
tag

Képernyő lezáró/feloldó gomb + windows gomb a screen shot. Nem kell hozzá dev unlock

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#23954) dejaris válasza ribery22 (#23953) üzenetére


dejaris
addikt

Hat ha ezt wp7-en megcsinalod, akkor le a kalappal.

(#23955) ribery22 válasza dejaris (#23954) üzenetére


ribery22
tag

Oks, igaz, én 8-ban élek :W Azt hittem ez is ahhoz van.

Mondjuk az AB-ket WP8-ra írja nálam a store.

[ Szerkesztve ]

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#23956) Adams007


Adams007
tag

Sziasztok!
Windows Phone telefont vásárolnék, ehhez kérnék tanácsot. Lumia 820-at néztem ki, de gondolkodom a 925-ön. A 925-ben tetszene a jobb kijelző, nagyobb akkumulátor (kérdés, hogy üzemidő mennyivel jobb), valamint formára is jobban bejön. Hátrányként egyelőre csak a 16GB nem bővíthető memóriát találtam. Nem tudom, megéri-e 925-t venni, mivel lényegesen drágább, mint a 820. Alapvetően fontos lenne a megbízható működés, jól felépített készülékház. Mindkét telefon topikját néztem, lényegében azt láttam, elégedettek a telefonnal, de többen panaszkodtak gyors lemerülésre, illetve néhányan a 925-nél erős melegedésre.
Mit tanácsoltok? :)

(#23957) Alexios válasza Adams007 (#23956) üzenetére


Alexios
veterán

vegyél 920-at :D

(#23959) Rage47 válasza Alexios (#23957) üzenetére


Rage47
veterán

de az olyan tégla :|

(#23960) bear_


bear_
aktív tag

A studio@microsoft.com címen lehet kódot igényelni amivel az apps.windowsstore.com oldalon tudsz regisztrálni. Ha minden igaz, akkor ott lehet a telefont unlockolni.

@mukibuci: Nem akarok warezolni, csak emiatt az app miatt csinálom.

szerk.: mrab-nak akartam címezni, csak félrekattintottam.

[ Szerkesztve ]

(#23961) Adams007 válasza Alexios (#23957) üzenetére


Adams007
tag

A 920-szal az a problémám, hogy az tényleg egy tégla. :)
Amúgy egy új WP8-as telefonnál mennyi helyet foglalnak az alap alkalmazások, avagy a 16GB mennyire elég? (Mondjuk skydriveon van vagy 40GB helyem, de ugye az csak net közelben érhető el.)

[ Szerkesztve ]

(#23962) ágyipoloska


ágyipoloska
csendes tag

Még mindig igaz, hogy az wp8 rendszer felfalja a telefon belső memóriáját vagy azóta fixelték ezt a dolgot?

(#23963) dejaris válasza ribery22 (#23955) üzenetére


dejaris
addikt

Kulon appkent van wp7 verzioja is az alapabb AB-knek.

(#23964) Oppenheimer válasza Adams007 (#23961) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Hát, egy ekkora telefon már multimédiás eszköz, és ha úgy vesszük, akkor 16GB elég szűkös. Nekem legalábbis a 8X-en az. Ha majd egyszer lehet konvertálás nélkül videókat nézni wp-n (haha), akkor meg pláne kevés lenne. Persze ez egyénfüggő, van aki nem tesz semmit a telefonjára pár appon kívül, nekik elég 8GB. De akkor nem értem miért venne valaki nagyobb kijelzős telefont.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23965) pzstm válasza ágyipoloska (#23962) üzenetére


pzstm
titán

javították, bár ez a belsá tárhely (nem memória nyilván) felfalás is azért picit túlzás. De értettem mire gondolsz

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23967) jockas válasza Adams007 (#23956) üzenetére


jockas
senior tag

Szia!

920! :D

A 820 alap 8GB tárhelye nagyon szűkös, ha többre is használod, mint telefon. A 925 meg még elég fiatal, így nem annyira megbízható, mint a 920.

Az meg nem igaz, hogy a 920 tégla...amikor a régi telefonom után vettem a kezembe, akkor éreztem hogy nehezebb. De azóta egyszer sem.
Jelenleg (amíg ki nem javítják a 925 kezdeti betegségeit, amiken a 920 már túl van) a 820,920,925 hármas közül szerintem a 920-as éri meg a legjobban mindent belevéve az összehasonlításba. Ráadásul jelenleg még jóval olcsóbban adja a 920 azt, amit a 925...főleg ha nem vagy fanatikus AMOLED párti. Ha ez az utóbbi nem játszik nálad, akkor semmit sem fogsz abból észrevenni, amit egyes AMOLED-es fanatikusok hangoztatnak! :)

[ Szerkesztve ]

(#23968) KomloiJenci válasza jockas (#23967) üzenetére


KomloiJenci
tag

Na kollégák. Nem tudom mit patkányoltam, de most kaptam Facebook üzenetet a főkepernyőre, pörög a csempe. Be van jelölve, hogy minden mozgást jelezzen, majd meglátjuk megy-e az is.

A 820 vs. 925 témához. Én 820-Al zúzok, de napi 2-3 alkalommal töltöm. Akkor képzeljük el, hogy meddig bírná egy jobb kijelzővel. Mellesleg kérdem én, mivel jobb? A navigáció se fogja megköszönni, se a videofilm.
Ha a memória nem bővíthető, akkor egy esetleges HR alkalmával lehet mindet vissza pakolgatni. Míg ha kártya lehetőség van, akkor a galériát nem kell piszkálni évekig, még oprendszer váltáskor se feltétlenül. A méret szerintem embere válogatja. Nekem ez is határeset. Az átlós sarkot alg-alig érem el ha oda kell bökni. Én ezeket a szempontokat tartottam fontosnak, hátha segít.

[ Szerkesztve ]

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23969) marcusa válasza jockas (#23967) üzenetére


marcusa
addikt

Az Amoled témához... Én nem vagyok Amoled fan, mikor Droidon nyomultam, akkor az IPS-t azon belül is a Super LCD-t favorizáltam. Viszont a WP-nál az amoled a fekete menü háttér miatt nagyon jótékony hatással van az üzemidőre, és a használatra is, főleg teljes fényerőnél, vagy ha sötétben használod. És az új Glance screen is jobban fekszik az Amolednek, tegnap leteszteltem, és 6 óra után 4%-ot merült folyamatosan bekapcsolt Glance screen-nel.
A 8GB plusz bővíthető tárhely szerintem jobb választás, mint a 16GB nem bővíthető. :)

:-)

(#23970) jockas válasza KomloiJenci (#23968) üzenetére


jockas
senior tag

Ez a 820 legnagyobb hibája...elég kicsi aksija van. A 920-nál nincs ilyen gond. Persze ezt is le lehet meríteni elég hamar, ha egész nap nyomkodod (mint minden más okostelefont is ugyanígy). Ha viszont nem, akkor simán kibír 1 napot. Ha meg nem nyomkodod, csak az email és egyéb szinkron megy egész nap, akkor 1 napnál többet is kibír. Tegnap este is úgy raktam fel a töltésre (délelőtt vettem le), hogy 70% -on volt az aksi. Szóval ez megint a 920 felé húzza mérleget a 820-al szemben (miközben ismerősöm a 820 aksijával szintén szenved, mert nagyjából csak buta telefonként tudja használni úgy, hogy estig kibírja).
Nálam az is a pozitív oldalon szerepelt, hogy egyben van a ház. Szóval ez is ugyanúgy szubjektív dolog, mint a méret.

(#23971) Oppenheimer válasza marcusa (#23969) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ez szép és jó, de AMOLED-es telefonnal meg nem állíthatsz be fehéret, mert lemerül 5 perc alatt ;] Amúgy én is az aktív mátrixos organikus fényemittáló diódás kijelzőket szeretem jobban.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23972) marcusa válasza jockas (#23970) üzenetére


marcusa
addikt

Ott valami gond van... Nekem 1 napot akkor is kibír, ha nem vagyok egész nap számítógép közelben, és csak telefonon netezek... Pont a kijelző technológia, és a méret miatt nem rosszabb az üzemideje számottevően a 920-tól. Tudom, 920-ból is van 3db tesztkészülékünk. :)
A levehető hátlap pedig nagyon is praktikus, ha megkarcolódik, leesik, akkor a kijelzőn kívüli teljes külső rész egy mozdulattal pár forintból lecserélhető. :K

[ Szerkesztve ]

:-)

(#23973) jockas válasza marcusa (#23969) üzenetére


jockas
senior tag

Gyors pillantás mellett éjszaka ugyanúgy ~2% -ot merült nekem, mint glance nélkül. Napközben akkor ez durván 4%, de még ezzel együtt is jobban áll a 920, mint a 820 AMOLED-del és azzal a kis aksival.
Én AMOLED-ről váltottam erre az IPS-re (igaz, hogy nem láttam még a 820 vagy a 925 AMOLED-jét), de semmi zavarót nem látok benne. :) Ez szerintem eléggé szubjektív téma...ezért írtam, hogy ha nem AMOLED fan, akkor nem lesz ezzel gondja.

A 925 16GB-ja csak akkor előny, ha a használni kívánt appok mérete nem fér bele 8GB-ba. Egyébként nagy hátrány, hogy nem lehet bővíteni (nem is értem, hogy a 920-nál is miért vették ki ezt a lehetőséget), ebben egyetértek veled.

A 925 sok szempontból olyan, mintha a 820 utódja lenne... Nem látok sem a 820-ban olyat, sem a 925-ben ami a 920 ellen feléjük billentené a mérleg nyelvét. Leszámítva az olyan szubjektív döntő tényezőket, mint a méret, súly vagy a kijelző típusa.

(#23974) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Sikerült feltennem az 520-asomra az Amber frissítést. Vodafoneos a teló. Miért nincsen Data Sense?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#23975) Воланд válasza kalozhun100 (#23974) üzenetére


Воланд
titán

mert a voda nem tamogatja.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23976) kalozhun100 válasza Воланд (#23975) üzenetére


kalozhun100
őstag

Lol. Miért?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#23977) batai15


batai15
félisten

Mpa tool használata nélkül album borítót hogy lehet hozzá adni? akár hogy próbálom nem jön össze, ezért gondoltam hogy akkor a zenék mellé társítom manuálisan-

(#23979) Ferke66


Ferke66
tag

Sziasztok!

A napokban tettem fel egy kérdést a 925-ös topic-ban,de talán itt jobban tudnátok válaszolni....Dilemmában vagyok én is 920 vs 925 ügyben.A döntés szempontjából ami fontos lenne:Melyiknek jobb a fotós képessége,bár az Amber után a tesztfotókat nézegetve nekem a 920 tűnik jobb választásnak,ebben kérnék tanácsot.Valamint a zenei lejátszás ami érdekelne (iPhone-om van,ezt tudom milyen aki ismeri mind két készülék képességét hangminőség/teljesítmény szempontjából) kérem ossza meg velem a személyes tapasztalatait.
Egyértelműen a tárhely,kijelző technológia szempontjából a 920 ami megnyerő számomra,de a fenti kérdések miatt "várakozó" állásponton vagyok még...maga a WP hiányosságaival is tisztában vagyok (teszteket,fórumokat tanulmányozom) viszont kíváncsi lennék a ti véleményeitekre,köszönöm előre is,üdvözlet!

(#23980) KomloiJenci válasza kalozhun100 (#23974) üzenetére


KomloiJenci
tag

De legalább te tudod mi az a Data Sense 😃 . Én nem tudom 😥

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23981) mukibuci válasza #40993792 (#23978) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

fölösleges lenne :N adattömörítés miatt lehet sírni, minden másra pedig ott a netinfó. kicsempézve ugyanúgy 1 kattintás :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23983) Mannana


Mannana
csendes tag

Sziasztok!
Az a helyzet,hogy a telefonomon (lumia 820) gmailes e-mailfiók volt beállítva második fióknak és a gdr2 es frissítés után (trémobil telefon) nem tudja szinkrozinálni, mindig a jelszót kéri, de miután beírom nem csinál semmit. Próbáltam újra beállítani a gmailt de azután sem működött. Valakinek lenne valamilyen ötlete,hogy mit lehetne ezzel kezdeni?
A válaszokat előre is köszönöm.

(#23984) KomloiJenci válasza Mannana (#23983) üzenetére


KomloiJenci
tag

Lehet, hogy restartot csináltál és újra push fiókot akarsz beállítani? Sajnos már. Nem lehet.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23985) pzstm


pzstm
titán

Lumia 929, Verizon only....

semi több info nincs róla, de ha ez egy fullHD-, 4 magos, 2 gigás csoda 4,7" körüli méretben, akkor bizony nekem kell egy ilyen...(tudom esélytelen Verizon miatt...)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23986) BobTail válasza pzstm (#23985) üzenetére


BobTail
őstag

Épp most láttam twitteren... ez most akkor 1020 for Verizon?! Ill. GDR3-mal mégis csak 6 oszlopos kezdőképernyő lesz? Btw, nekem tetszik :K

Szerk: specifikációk honnan?

[ Szerkesztve ]

(#23987) pzstm válasza BobTail (#23986) üzenetére


pzstm
titán

1020 ugye nagy kamera miatt is nagyobb sorszámú, ha meg FullHD kijelzőt kap és azért fér el több csempe, akkor gondolom hasonló vasat raknak alá mint a várhatóan 1520 néven piacra kerülő masinába, szóval az cask spekuláció részemről :) (legalább annyira bejön a formája mint 928-nak is amúgy....)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23988) danilla


danilla
őstag

1020 az edigitálban.
(ha már volt akkor sry)

https://twitch.tv/ddplayzone

(#23989) pzstm válasza danilla (#23988) üzenetére


pzstm
titán

vagyis GSM shopban 200-ért fog nyitni gondolom...

pontosan: [link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23990) Pikkolo^^ válasza danilla (#23988) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nem volt, jó ár. Még nem éri megvenni ;)

(#23991) BobTail válasza pzstm (#23987) üzenetére


BobTail
őstag

Nekem is kicsit beindult a fantáziám, és arra jutottam hogy 928 érkezésekor jött a 925, és nem lehet, hogy ez egy új 920 utód előszele?! :U

Amúgy igen, kár hogy nem lett global product a 928, mert élőben is nagyon kívánatos cucc! :K

OFF: i5S kezdőár... "... A készülék 32Gb-os verzió és az ár 27% áfát tartalmaz.Tehát tessék utánanézni, hogy a hivatalos ár erre a modellre 799 euró (kártyafüggetlen verzió) ami Magyarországon 27% áfával párosul így több mint 310.000Ft-nál tartunk." forrás

[ Szerkesztve ]

(#23992) pzstm válasza BobTail (#23991) üzenetére


pzstm
titán

nah igen...a specifikációk amiket spekuláltam is egy 920 utódjának felelnek meg szerintem.....

i5s ár meg vicc ilyenkor még....250 less szerintem majd ha idehaza is hivatalos lesz :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23993) talamasca válasza Ferke66 (#23979) üzenetére


talamasca
senior tag

Bocs, de ha 4S vagy újabb van, ne válts!

A nagyobb kijelzőn túl, csak visszalépés lesz. Tapasztalatból mondom.
Én most a cserélt készülékemmel (920) és az amberrel már használhatónak tartom, de nem is fociznak egy ligában az iPhone-nal.

A fényképek csak gyenge fényviszonyok mellett lesznek jobbak, mint az iPhone esetén, de nappal labdába se rúgnak.

A zenelejátszás esetén meg megint mindegy, hogy 920 vagy 925. Egyik sem rossz, de az iPhone ebben is veri.

A rendszerrel majd akkor leszel tisztában, ha pár hónapig használod. De az iPhone-t azért ne add el...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#23994) legiaap válasza danilla (#23988) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát gyerekek ez sem lett olcsó, de ezt tudtuk is.
És van egy olyan érzésem ennek nem fog úgy esni az ára, mint bármelyik már Nokiának.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23995) no1r válasza legiaap (#23994) üzenetére


no1r
őstag

persze, sznobfaktor (+eszkimók) szinten tartja, imádunk ostoba fogyasztói társadalom...

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#23996) Alexios válasza pzstm (#23985) üzenetére


Alexios
veterán

mondjuk a fullhd több fizikai helyet nem ad, szóval aligha férhetne el amiatt :D

(#23997) Oppenheimer válasza no1r (#23995) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Jah, nem is értem hogy lehet Apple ilyne mázlista, hogy a sok sznob iphonet vesz és nem vertut. Oh wait... talán mégsem csak a sznobfaktor

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23998) viewdetails válasza Mannana (#23983) üzenetére


viewdetails
addikt

Nekem ugyanezt csinálja a 925/820, ha Gmail fiókként próbálom felvenni, hibát dob, hogy a kiszolgáló nem elérhető. Exchange fiókként működik.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#23999) BobTail válasza pzstm (#23992) üzenetére


BobTail
őstag

Ja igen, valószínű ilyen lesz hátulról. A WPCentral szerint ez lesz a Verizon-os phablet, de szerintem nem lesz akkora. Egyrészt a számozás sem arra utal, másrészt a képen szemből arányosan az alsó gombok, Nokia logó és elülső kamera... nem, ez inkább egy turbó 928 variáns.

(#24000) no1r válasza Oppenheimer (#23997) üzenetére


no1r
őstag

nevezd aminek akarod. ezek meg a hasonlók is biztos csak a maximális hozzáértésről és intelligenciáról tesznek tanúbizonyságot. annyira zseniális ez a szerkezet, hogy nem is értem Te meg én meg bárki más mit keresünk itt, és ebben tényleg semmi túlzás sincs.

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.