Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22201) pethYeti válasza Rage47 (#22200) üzenetére


pethYeti
addikt

Ha elfogy a memória nem indul újra semmi max egy rosszul megírt rendszer. Sztem csak bug, valószínűleg nem is a böngésző miatt, inkább ilyen háttérben futó facebook vagy akármi miatt, nekem 6 füllel se indult még soha újra a 620-asom. Ha elfogy a memória bezár appokat nem újraindul...

(#22202) T0rnad0 válasza SlausK (#22177) üzenetére


T0rnad0
addikt

Köszönöm, kipróbálom :R

Z Fold 4

(#22203) savoo válasza Rage47 (#22200) üzenetére


savoo
addikt

Szép lenne, ha ez normális lenne... :DDD

(#22204) no1r válasza savoo (#22203) üzenetére


no1r
őstag

szerintem is valami bug okozhatja... párom 520-a is néha (szerencsére ritkán) újraindul. én a facebook appra gyanakszom. meg nálam egyszer a viber sikeresen befagyasztotta a 820at is :(((

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#22205) dejaris válasza Rage47 (#22200) üzenetére


dejaris
addikt

Tessek atfaradni egy androidos topikba! ;]

(#22206) pethYeti


pethYeti
addikt

Ha bing háttér van beállítva akkor az valamikor frissül vagy csak mindig az éppen aktuálist állítja be?

(#22207) dejaris válasza pethYeti (#22206) üzenetére


dejaris
addikt

Naponta egyszer frissit, ha tud.

(#22209) pethYeti válasza dejaris (#22207) üzenetére


pethYeti
addikt

Szerintem pont nem vártam meg az 1 napot, de most márt türelmes leszek :)

(#22210) Pikkolo^^ válasza kalozhun100 (#22185) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az kevésbé érdekel. Inkább az, hogy egyáltalán nem akar működni, mert a korábbit tölti.

(#22211) dejaris válasza pethYeti (#22209) üzenetére


dejaris
addikt

Legrosszabb esetben 1nap 23ora 59percet kell varni, persze csak akkor ha folyamatosan online vagy, ha akkar naponta egy pici idore is kikapcsolod, elkepzelheto, hogy egesz eletedben nem fog valtozni;]

(#22212) kalozhun100 válasza Pikkolo^^ (#22210) üzenetére


kalozhun100
őstag

milyen korábbit?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#22213) Pikkolo^^ válasza kalozhun100 (#22212) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Kiválasztottam, hogy angolul kívánom használni a beszédfelismerést és elkezdtem vele letölteni, de már több, mint egy hete folyamatosan azt tölti. Azóta már volt újraindítva, de természetesen nem oldotta meg a helyzetet.

(#22214) kalozhun100 válasza Pikkolo^^ (#22213) üzenetére


kalozhun100
őstag

Szerintem egy gyári visszaállítás segít rajta.:D

Samsung Galaxy S7 Edge

(#22215) Pikkolo^^ válasza kalozhun100 (#22214) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Azt kihagynám, főleg ha megadja magát ;]

(#22216) Kadem117


Kadem117
csendes tag

Sziasztok! Remélem jó helyre írok.

Egy Windows Phone vásárlásán töröm a fejem. Mostanság nagyon megszerettem a Microsoft szolgáltatásait. (windows 8, skydrive, outlook stb.. talán kivéve a Bing..:D)

Rengeteg dolgot olvastam már a telefonokról véleményekről stb. De azért kíváncsi lennék konkrétan a ti véleményeitekre is reálisan, nem elfogultan.

Nagy dilemmában vagyok, mert azt hallottam, hogy a push-up (azt hiszem így nevezik) értesítések nem érkeznek meg azonnal. Tehát nem látom, ha jön egy email amíg hozzá nem nyúlok a telefonomhoz, vagy ha írnak nekem egy üzenetet stb.

Továbbá olvastam olyat is, hogy amikor kikapcsol a képernyő akkor a wifi-t is kinyomja. Ez nem zavaró néha?

Főképpen reális érvekre, akár ellenérvekre lennék kíváncsi. Mi az ami nagyon jó benne? Van-e idegesítő tulajdonsága? stb stb..

Valószínűleg egy Lumia 520, vagy 620 lesz, de talán még egy 720-as belefér. Feljebb sajnos már nem tudok menni az árak miatt.

A válaszaitokat & véleményeiteket előre is köszönöm:)

Halo Community | A Magyar Halo Közösség www.halocommunity.hu (Ha halo fan vagy, akkor ott a helyed)

(#22217) legiaap válasza Kadem117 (#22216) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az outlook-os mailek nem szoktak késni a gmailnál előfordulhat. A gond itt a facebook, whatsapp, viber, skype-al szokott lenni inkább.
WP8-nál meg beállítható ha jól emlékszek, hogy kikapcsolt kijelzőnél is menjen a wifi.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#22218) pzstm válasza legiaap (#22217) üzenetére


pzstm
titán

GDR2 óta whatsapp és Skype is tökéletes (whatsapp GDR1 idején is a nagy frissítés után) Viber itt nálam nem jó, Facebook 1 hete jó, előtte 3 hétig nem volt jó.....

Wifi GDR1 óta valóban beállítható, hogy menjen lockolt kijelzőnél is. Email push-al semmilyen probléma nincs.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22219) Sweet Lou 6 válasza Kadem117 (#22216) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

a gmail is megjön időben, mert a Google kitolta az Exchange ActiveSync támogatást, az Amber frissítés pedig tartalmazza a CalDAV/CardDAV protokollt.

sweetlou6.wordpress.com

(#22220) dejaris válasza Kadem117 (#22216) üzenetére


dejaris
addikt

A push-upot mashol hallhatad, itt csak pushrol van szo.

(#22221) pzstm válasza dejaris (#22220) üzenetére


pzstm
titán

pont írn akartam, hogy azt esetleg asszonytól hallhatja :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22222) marcusa válasza Kadem117 (#22216) üzenetére


marcusa
addikt

Az email-ekkel nincs gond, főleg facebook üzenetekre szoktak panaszkodni, hogy nem jönnek meg, vagy késnek, ezt sajnos nem teszteltem, nincs facebook-om. Nekem viber, gtalk tökéletesen működik, minden nap használom mindkettőt.
Ami nagyon szerethető, hogy egyszerű, átlátható, gyors, gördülékeny, és megbízható. :K

:-)

(#22223) legiaap


legiaap
nagyúr

Mai Binges háttér a Radaromon így fest:
[link]
Újraindítás, binges háttér ki-be kapcsolása után is.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#22224) no1r


no1r
őstag

srácok, az Amberrel jövő Smart Cam app 820-ra lehetőséget ad a manuális beállításokra (shutter, white balance etc) vagy azt csak a pro cam tudja?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#22225) saiyajin válasza legiaap (#22223) üzenetére


saiyajin
senior tag

Az szép! :D

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#22226) Pikkolo^^ válasza legiaap (#22217) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Hol állítható be a háttér wifi? Nálam az N8 percekkel korábban jelez, mint a 920.

(#22227) savoo válasza legiaap (#22223) üzenetére


savoo
addikt

Ilyen egyszer asszonynál is volt, gondolom miközben elkezdte letölteni, megszakadt a kapcsolat, aztán valamiért azt jegyzi meg utána. Nálam teljes volt az a kép. :P

(#22228) hokins válasza Pikkolo^^ (#22226) üzenetére


hokins
addikt

Beálliások,wifi,speciális

(#22229) savoo válasza Pikkolo^^ (#22226) üzenetére


savoo
addikt

Minél jelez percekkel korábban?

(#22230) Boonen007 válasza no1r (#22224) üzenetére


Boonen007
őstag

Azt csak a Pro Cam tudja.

(#22231) no1r válasza Boonen007 (#22230) üzenetére


no1r
őstag

köszi szépen. akkor kénytelen leszek megvenni a OneShot

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#22232) Bukk900 válasza no1r (#22231) üzenetére


Bukk900
őstag

Vagy felrakod ezt.

(#22233) no1r válasza Bukk900 (#22232) üzenetére


no1r
őstag

köszi szépen! nézem :R

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#22234) Воланд


Воланд
titán

More Details On WP8 GDR3 Emerges, Individual Volume Controls And More

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22235) daniel909 válasza Воланд (#22234) üzenetére


daniel909
addikt

na végre valami hír róla!

"This will allow you to setup volume level for music player, general system volume, etc,." most már a vér androidisok is válthatnak.. ;]

ohh Quick Settings is lesz, nagyon várós!!!

(#22238) pzstm: hát az nem lenne jó, mert 8X-et akarok venni hamarosan. :D Nokia viszont tuti nem kell.. :B

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#22236) mukibuci válasza Воланд (#22234) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

fotosopp ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22237) dejaris válasza daniel909 (#22235) üzenetére


dejaris
addikt

Nem, nem. Csak akkor ha lesz fajlkezelo, mert attol okos am a telefon;]

(#22238) pzstm válasza daniel909 (#22235) üzenetére


pzstm
titán

és 8.1-ben meg még több új feature lesz. Mondjuk lehet ezeknek a fele majd Lumia exkluzív lesz ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22239) dejaris válasza pzstm (#22238) üzenetére


dejaris
addikt

Meg egy ilyen huzas, mint a datasense :((( , akkor en valtok is.

(#22240) mukibuci válasza dejaris (#22239) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kukarobira? :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22241) no1r válasza Воланд (#22234) üzenetére


no1r
őstag

vérpisták előre! ki tud jobban hangerőt állítani?

(#22239) dejaris: ja tényleg... el is felejtettem milyen buta telefonjaink vannak...

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#22242) pzstm válasza dejaris (#22239) üzenetére


pzstm
titán

öcsém konkrétan ma kapott ajándékba egy Lumia 925-öt, hogy a fene egye meg :W

(újgazdag gyerek kapta, és mondta hogy ő marad iPhone-nál, öcsémmel söröztek és kérdezte tetszik-e neki ez a telefon. Most hív öcsém, hogy ez jó telefon-e neki :W )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22243) dejaris válasza mukibuci (#22240) üzenetére


dejaris
addikt

Akar;]

pzstm: En mondtam volna, hogy egy szar, dobja ki;]

[ Szerkesztve ]

(#22244) Freddycom


Freddycom
őstag

Ti sem tudtok rákattintani az 'accept'-re, mikor permissiont kér vmilyen alkalmazás telepítése után, amit a google acc-kal kellene összekötni? Pl metrotube, NextGen Reader. Én most ezzel szopok, tegnap HR-reltem, de így nem tudok jópár alkalmazást használni.

Nextgen Reader supportnak írtam, ők aszonták, h google oldali hiba. "Google is working on the fix. It has impacted applications on various platforms (iOS, Android and WP7)." Tényleg így van?

(#22245) pzstm válasza Freddycom (#22244) üzenetére


pzstm
titán

simán lehet, bár nextgen itt működik (WP8)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22246) Alexios válasza Воланд (#22234) üzenetére


Alexios
veterán

ez olyan update amit minden wp8 megkap ugye? mert a végén akkor lehet maradok wp vonalon :D

(#22247) polonic válasza Alexios (#22246) üzenetére


polonic
félisten

Ha a GDR3-ban lesz benne, akkor igen. Mivel ezek MS frissítések, nem egyedi gyártói update-ek.

(#22248) pzstm válasza polonic (#22247) üzenetére


pzstm
titán

datasense-re is mintha ezt mondták volna (magára az appra/funkcióra), aztán végül nokia-only lett :DDD

Amúgy szerintem még a 8.1-et is megkapja minden wp8-as masina

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22249) daniel909 válasza pzstm (#22248) üzenetére


daniel909
addikt

nem úgy volt h a román vodánál megkapták a htc-k is? valaki ezt mondta itt.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#22250) pzstm válasza daniel909 (#22249) üzenetére


pzstm
titán

én mondtam, és igen. Ott megkapták.....függetlenek nem kapták :)

Független nokiák megkapták :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.