Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22551) consono válasza Воланд (#22549) üzenetére


consono
nagyúr

Ráadásul Elop is lép az MS-hez... A végén tényleg ő lesz Balmer utóda...

"In God we trust. All others must bring data"

(#22552) Воланд válasza #40993792 (#22550) üzenetére


Воланд
titán

forras, forras... nem eleg ha en mondom? :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22553) Воланд válasza consono (#22551) üzenetére


Воланд
titán

elvegezte a dolgat, mostmar hazamehet. csak a ceo ne o legyen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22555) pzstm


pzstm
titán

Itt a két totálisan hivatalos forrás :)

Microsoft to acquire Nokia’s devices & services business, license Nokia’s patents and mapping services

Steve Ballmer email to Microsoft employees on Nokia Devices & Services acquisition

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22556) NGA válasza pzstm (#22555) üzenetére


NGA
addikt

Na akkor végre nincs mit találgatni, meg irogatni, hogy a nokia csődbemegy :-) Szerintem felvásárolják a Blackberry-t is :-)

(#22557) pzstm válasza NGA (#22556) üzenetére


pzstm
titán

Blackberry-t? minek? Az minden lenne csak nem jó húzás....kizártnak tartom (legalábbis remélem nem....)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22558) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Na ez érdekes lesz a továbbiakban.

(#22559) NGA válasza pzstm (#22557) üzenetére


NGA
addikt

Poénnak szántam, de nem jól jött le akkor. :F

(#22560) pzstm válasza NGA (#22559) üzenetére


pzstm
titán

de, cask kávé után láttam meg a smileydat. :DDD Mea culpa :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22561) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

(#22562) pzstm válasza Pikkolo^^ (#22561) üzenetére


pzstm
titán

Indexes cikk...nem bizzos hogy el akarom olvasni üres gyomorral...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22563) AMD Power válasza pzstm (#22562) üzenetére


AMD Power
titán

A Microsoft megveszi a Nokia mobilrészlegét

Én nem örülnék neki ha így lenne, de MS ez egy jó lépés lenne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22564) pzstm válasza AMD Power (#22563) üzenetére


pzstm
titán

Több mimt egy éve mondta Ballmer, hogy Devices & Dervices company. ;)

Amúgy sajat tablagepuk mar most is van:)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22565) savoo válasza AMD Power (#22563) üzenetére


savoo
addikt

Minek nem örülnél? Ez már tény.

(#22566) AMD Power válasza savoo (#22565) üzenetére


AMD Power
titán

Nokia részvényeseinek és az illetékes szabályozó szerveknek is jóvá kell hagyniuk.

De sajnos jóvá fogják hagyni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22567) savoo válasza AMD Power (#22566) üzenetére


savoo
addikt

Vagyis tény. A részvényesek a pénzt szeretik. :)

(#22568) AMD Power válasza savoo (#22567) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos igen!:) De így 5 évig biztos ,hogy a Nokia ott marad az élbolyban.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22569) batai15


batai15
félisten

Akkor ez most jó hogy nokia az ms tulajdona?

(#22570) savoo válasza batai15 (#22569) üzenetére


savoo
addikt

Majd az idő eldönti.
Első körben ha nincs az MS anno, akkor már lehet nem lenne Nokia. Legalábbis mobil biztos nem. Szvsz.

(#22571) Воланд válasza batai15 (#22569) üzenetére


Воланд
titán

majd kiderul. kerdes, hogy mennyi szakember fog elmenni emiatt a nokiatol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22572) mukibuci válasza Воланд (#22571) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

bennem inkább az merült fel, hogy vajon ezután a nokia cuccokat megkapja mindenki más is? :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22573) dejaris válasza mukibuci (#22572) üzenetére


dejaris
addikt

Pont ugyan ez:)

(#22574) pzstm válasza mukibuci (#22572) üzenetére


pzstm
titán

és végre megcsinálnák a Windows Phone update-t is, úgy mint RT tableteknél a sima Windows Update, és mindenki azonnal megkapna minden frissítést? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22575) polonic


polonic
félisten

mukibuci & pzstm

Látom jókat álmodtatok az éjszaka. :DDD

(#22576) AMD Power válasza batai15 (#22569) üzenetére


AMD Power
titán

Franc sem tudja. Én bízok benne ,hogy jó lesz ez nekünk. Bár azt nem mondanám,hogy ürülök neki. De árható volt a lépés.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22577) jeni válasza AMD Power (#22576) üzenetére


jeni
félisten

nem tudom,hogy a Nokia logó helyett ez lesz majd Microsoft furcsán néz ki majd a teló előlapján,de az biztos szoftveresen egy elrontott verzió lesz majd rajta

[ Szerkesztve ]

(#22578) polonic válasza jeni (#22577) üzenetére


polonic
félisten

Te miről beszélsz? Milyen szoftveresen elrontott verzió?

(#22579) Воланд válasza pzstm (#22574) üzenetére


Воланд
titán

keves ahhoz az ms, hogy ezt megoldja.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22580) BobTail


BobTail
őstag

Engem hajnali 5-kor ébresztett egy e-mail a Nokia Connects-től a hírrel... aztán visszafeküdtem, és gondoltam álmodok tovább, de ezek szerint ez nem álom, ez a valóság! :Y

Mindenesetre, én bizakodva tekintek a jövőbe... és higyjetek nekem, lesznek még itt nagyon ígéretes dolgok, elsősorban NOKIA néven! ;)

(#22581) pzstm válasza Воланд (#22579) üzenetére


pzstm
titán

Surface RT-n érdekes teljesen jól megy, pedig sokak szerint azon nem is Windows van ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22582) Воланд válasza BobTail (#22580) üzenetére


Воланд
titán

jo, bennfenteseknek csond, mert csak felizgatsz minket. ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22583) Alexios válasza jeni (#22577) üzenetére


Alexios
veterán

nemhinném hogy eldobják a nokia brand-et

(#22584) BobTail válasza Воланд (#22582) üzenetére


BobTail
őstag

:P ;]

(#22585) AMD Power válasza jeni (#22577) üzenetére


AMD Power
titán

5 évig biztos nem lesz semmi más logó.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22586) Воланд válasza pzstm (#22581) üzenetére


Воланд
titán

es van barmelyik szolgaltatonak koze a surface-hez? nincs. majd ha a wp-t is viszik mint az almat, akkor talan le tudjak nyomni majd a szolgaltatok torkan, hogy a frissiteseket illetoen nem lehet beleszolasuk.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22587) savoo válasza jeni (#22577) üzenetére


savoo
addikt

Jézusom... :W

(#22588) consono válasza Воланд (#22586) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, most hogy Európában már 8% felett van a részesedése a WP-nek, már ez a kérésed sem tűnik teljesen fikciónak...

"In God we trust. All others must bring data"

(#22589) BobTail


BobTail
őstag

Amúgy már előre félek, hogy mi lesz a MA által közölt hír fórumszobájában... R.I.P. és egyéb f*szságok :(((

(#22590) Воланд válasza consono (#22588) üzenetére


Воланд
titán

de, messze van meg az apple helyzetetol az ms.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22591) savoo válasza BobTail (#22589) üzenetére


savoo
addikt

Na én abba a topicba tuti nem nézek bele.. ;]

(#22592) Воланд


Воланд
titán

[link]

+44%

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22593) BobTail válasza savoo (#22591) üzenetére


BobTail
őstag

Na már lehet is csemegézni! Micsoda összeesküvés-elméletek és aranyköpések lesznek itt, huhúú! ;]

(#22594) Воланд válasza BobTail (#22593) üzenetére


Воланд
titán

ma se dolgozok. :DDD ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22595) AMD Power


AMD Power
titán

Megveszi a Microsoft a Nokiát: 50%-os pluszban az árfolyam!

Az szép...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22596) savoo válasza BobTail (#22593) üzenetére


savoo
addikt

És belenéztem, és nem bírtam ki komment nélkül sem. Faszé' nincs ma semmi meló.. ;]

(#22597) Set-Comment™ válasza savoo (#22596) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Nekem kurvasok dolgom lenne, de hat ez sokkal viccesebb:)

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#22598) no1r válasza savoo (#22596) üzenetére


no1r
őstag

én is végigfutottam... kommentet is hagytam, de többre nem futotta. ;]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#22599) savoo


savoo
addikt

Úgy látszik eddig tartott a Facebook értesítések "megtáltosodása" tegnap óta be van ragadva a 14-es szám a csempén és ma még 1 darab értesítés nem jött.. :DDD

(#22600) legiaap válasza savoo (#22599) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tuti azért mert Microsoft megvette a Nokiát és ez kihatással van mindenre.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.