Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22051) razzorr válasza TBG (#22046) üzenetére


razzorr
őstag

Még hogy nem lehet az MMban alkudozni :)
Egy pár éve a saját szememmel láttam,amikor két bögyös szöszi tűsarkúban odabillegett a mobilrészlegre,leemelt egy pink telcsit az állványról és beböffentettek egy olcsóbb árat,hogy annyiért szeretnék megvenni...ezután az üzletvezetőt odahívták az erekciótól delíriumus állapotban lévő eladók, aki amikor odaért és meghallotta a tényállást, kéjes vigyorral bólintott a csajok irányába és már kulcsolta is ki a teló dobozát a vitrin alól. Na kérem így kell alkudni :)

(#22052) TBG válasza razzorr (#22051) üzenetére


TBG
senior tag

Nincsenek ilyen testi adottságaim, de csinos kolléganőkkel szívesen "alkudoznék" :)

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#22053) AMD Power válasza razzorr (#22051) üzenetére


AMD Power
titán

Ez kb 200 különböző dolognak a függvénye. De ebbe ne menjünk bele.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#22054) stewie guy válasza Oppenheimer (#22048) üzenetére


stewie guy
csendes tag

Még 1 utsó kérdésem van a témával kapcsolatban, aztán befejezem :D
Pl a "ConnectivityShortcuts"-nak, meg az "Idokep.hu"-nak mirét kell hozzáférnie a "fénykép-, zene- és videótárak"-hoz?
([link];
[link] )

(#22055) TBG válasza stewie guy (#22054) üzenetére


TBG
senior tag

Szerintem azért, mert oda tudsz fényképeket, videokat is feltölteni saját magadtól. Pl.

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#22056) Oppenheimer válasza stewie guy (#22054) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem tudom, de nem hiszem, hogy fényképeket akarnának lopni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#22057) stewie guy válasza Oppenheimer (#22056) üzenetére


stewie guy
csendes tag

:D :D :D
Rendben, meggyőztél :D

(#22058) pethYeti


pethYeti
addikt

Ha viberből visszával lépek ki akkor már push értesítéseket nem kapom meg? Tehát csak a home gombos kilépés után kapok mindenféle push üzenetet?

És az miért van hogy minden nokia app drive maps stb frissült de mégsem jelezte az árugház csak ha manuálisan ráfrissítettem.

(#22059) marcusa válasza pethYeti (#22058) üzenetére


marcusa
addikt

De, megkapod akkor is a viber üzeneteket, mindegy hogy visszával vagy win gombbal lépsz ki. :)
A store napi 1x ellenőrzi hogy van e frissítés, ha az adott időben épp nem volt netkapcsolat, akkor nem jelzi.

:-)

(#22060) BobTail


BobTail
őstag

Heló mindenki!

Végre nyugodt szívvel vehetnek azok is Windows Phone-t, akik hiányolták az Instagram-mot: tegnap óta elérhető a 6tag alkalmazás, ami csak nevében tér el a hivatalos klienstől! ;)

(én az áruházban nem találtam, de ha rákerestem Bing-ben, hogy 6tag, akkor az első találat a letöltéshez irányított)

(#22061) Rage47 válasza BobTail (#22060) üzenetére


Rage47
veterán

(#22062) legiaap válasza Rage47 (#22061) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezzel az Instagrammal is ugyanaz a helyzet, mint a VLC Player-rel, vagy mint a Waze appal. Majd jön valamikor.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#22063) BobTail válasza Rage47 (#22061) üzenetére


BobTail
őstag

Ha jól értem, akkor csak a videók körül vannak adatvédelmi gondok, de már dolgoznak a javításon. Ezt a kockázatot vállalom :)

(#22062) legiaap, kipróbáltam, és teljesen jól működik. Minden filter és effekt ugyanolyan, mint az eredeti Instagram alkalmazásban, csak más a neve és a kezelőfelület!

(#22064) Dale válasza stewie guy (#22054) üzenetére


Dale
aktív tag

Most nincs ekezetem, de jo ha tudod hogy az app nem feltetlen hasznalja azokat a kepessegeket, amikre a rendszer figyelmeztet telepiteskor. Ezek ilyen engedelyezo checkboxok a fejlesztoi kornyezetben es egy csomo alapbol be van pipalva az ures kiindulo app projecthez is. Sok fejleszto siman csak nem szedi ki a nem kello kepesseg-pipakat, ezert pl sok program mondhatja magarol hogy hasznalja a szenzorokat meg a media kapcsolatot, kozben pedig csak mondjuk egy sima jegyzetelo alkalmazasrol van szo.

https://enginedesigns.net

(#22065) pethYeti válasza marcusa (#22059) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi :R

(#22066) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Na erre vártam :))

820-as független T-s kártyával

Ui: az be épített FB chat azonnal megjelenik ha a pc-ről használom.

[ Szerkesztve ]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#22067) PofaJenö válasza PofaJenö (#22066) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Vissza vonom ,mégse müxik a FB nem jelez :(((

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#22068) duo válasza legiaap (#22062) üzenetére


duo
őstag

a vér nem válik waze...

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#22069) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Na mi lesz ebből még war [link] :F

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#22070) kavarc


kavarc
aktív tag

Sziasztok!

Nokia 820 még mindig. Rendkívül idegesít a wifi problémám. Az előbb kipróbáltam mobilneten keresztül lehúzni appokat és csak úgy száguldottak a bitek. Wifin viszont éppen csak csorog. Már a router firmware-ét is frissítettem, kivettem a rejtett hálózatot, de semmi javulás. Ma megérkezett a telefonra a szoftverfrissítés is, ez sem segített.
Van valakinek bármi ötlete, hogy mi lehet a gond, miért lassú a wifi kapcsolat?
Ezer köszönet!

(#22071) stewie guy válasza Dale (#22064) üzenetére


stewie guy
csendes tag

Köszi a válaszokat mkinek! :D

[ Szerkesztve ]

(#22072) El Gringo válasza kavarc (#22070) üzenetére


El Gringo
senior tag

talán: állíts a routerben csatornát + Próbáld ki másik routeren. Ha több routeren nem megy rendesen... akkor reset, vagy gari. Nálunk nincs baj a nokiákkal ilyen téren.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#22073) kavarc válasza El Gringo (#22072) üzenetére


kavarc
aktív tag

Szia!
Sajnos nem segített, sem a csatorna, sem a titkosítás, sem semmi. Az érdekessége a dolognak, hogy csak a microsoftos tool-okkal lassú. külsős appok hozzák a sebességet, a router logja szerint is.
De azért az nonszensz, hogy 1,5 óra jön le egy magyar térkép, és 5-10 perc alatt egy 2-3 megás app.
Külföldi fórumokon találtam ugyanilyen problémát, sajnos megoldást még nem olvastam.

(#22074) El Gringo válasza kavarc (#22073) üzenetére


El Gringo
senior tag

próbáld ki böngészőben valami sebességmérő cuccal

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#22075) savoo válasza kavarc (#22073) üzenetére


savoo
addikt

Más routerrel is próbáltad? Ha ott is rossz akkor gariztasd.

(#22076) buek1967


buek1967
tag

Sziasztok, sokat hezitáltam én is, végül az ATIV S lett: [link] Fentebb írtam, hogy volt egy hetem egy jelenlegi androidos best buy-al, (Acer CloudMobile S500), ami egyrészt igen jó darab, másrészt nekem az onscreen üzemidő kevés volt (a gsmarena tesztje szerint is megerősítve), plusz telefonként, gps-ként, de még kameraként is jobb a családban használt L620. Sokat gondolkodtam a 820-on is, de végül az erősebb hardver (pl. összehasonlítás alapján jobb kamera és erősebb akksi) miatt az ATIV nyert. A full navit megveszem majd, ha szükségem lesz rá. Majd meglátjuk, hogy jó döntés volt-e...

[ Szerkesztve ]

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#22077) marcusa válasza buek1967 (#22076) üzenetére


marcusa
addikt

Hardver nem erősebb, hanem pontosan ugyan az a cpu ugyan azon az órajelen megy, ugyan annyi ram, és ugyan az a 225-ös adreno van bennük, csak a kijelző felbontás nagyobb. :)

[ Szerkesztve ]

:-)

(#22078) Oppenheimer válasza buek1967 (#22076) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szerintem jó volt. És ha megunod, vagy kedved támad, akkor cserélhetsz velem 8X-re. :K

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#22079) legiaap válasza Oppenheimer (#22078) üzenetére


legiaap
nagyúr

Kéne az amoled mi?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#22080) kavarc válasza El Gringo (#22074) üzenetére


kavarc
aktív tag

Szia!
Speedtest.net-tel hozza a a sebességet. Ez a routeren is látszik. A böngészés maga IE-ben is gyors. Csak az összes többi lassú (áruház, térkép, levelek), de nagyon. 20-150KB/s között mozog az átviteli sebesség.
Szerintem valami beállítás lehet; viszont fogalmam sincs, hogy mi. A telefont már hardreseteltem, nem segített ez sem.

savoo: jó ötlet. Sajnos nincs most nálam elfekvőben másik router. Mondjuk jó lenne mielőbb kipróbálni, mert holnap lejár a 3 nap...

(#22081) Oppenheimer válasza kavarc (#22080) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ha nem sikerül addig másik routert találni, akkor is vidd vissza és cseréltesd ki. Egyébként Menj el egy mekibe és próbáld ki annak a wifijén.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#22082) El Gringo válasza kavarc (#22080) üzenetére


El Gringo
senior tag

szoftver újrahúzás? care-ben lehet azonnal ráhúzzák - talán NSU is jó.
De tényleg, be a mekibe, aztán ott is speedtest, majd áruház teszt. Ha ott is ugyanez a baj, akkor garancia - bár ehhez sok reményt nem adnék (de szoftverújrahúzás segíthet, ki tudja - nem hr).

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#22083) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag

Ha nekem Angliából származó független Lumia 820-am van, a régiója át van állítva magyarra, akkor mikor kapom meg a GDR2-őt?

(#22084) Воланд válasza Peter Kiss (#22083) üzenetére


Воланд
titán

amikor az angliai fuggetlenek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22085) bopeti98


bopeti98
őstag

Meg is vettem a Tesco-ba a Lumia 820-at 79 990 Ft-ért ( Fehér színben ). Eddig nagyon tetszik de fél órámba telt lehámozni róla a hátlapot ráadásul a hátlap leszenvedése közben mindig megnyomtam a bekapcsológombot és aztán a végén már bekapcsolt állapotában próbálkoztam leszedni róla, majd amikor sikerült leszedni akkor a mikrokapcsoló körömmel való megnyomásával kikapcsoltam a telefont.
Nem értem hogy miért ilyenre csinálta a Nokia. :U

[ Szerkesztve ]

(#22086) Lall válasza bopeti98 (#22085) üzenetére


Lall
veterán

[link]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#22087) bopeti98 válasza Lall (#22086) üzenetére


bopeti98
őstag

Igen, nekem is ez alapján sikerült levenni csak először a használati útmutatóban írt módszerrel próbáltam de ott elfelejtették közölni hogy a kamerát is nyomni kell...

Más: Már beléptem a telefonomon a Microsoft fiókomba és utána kapcsoltam hogy új fiókot kellett volna csinálnom mert erre százasával jönnek a SPAM-ek és nem akarom hogy 3 percenként csipogjon a telefon mert 5 új SPAM érkezett.
Ha kitörlöm ezt a Microsoft fiókot és csinálok újat akkor a telefonon be tudok lépni az újba vagy most már késő?

(#22088) Lall válasza bopeti98 (#22087) üzenetére


Lall
veterán

Nem tudod törölni az elsődleges fiókot csak hr-el. Amúgy a telefonos email kliens nem jeleníti meg a spam-be sorolt emaileket és nem is jelez róluk. Azt csak weben látod. Mondjuk nekem sorolt már levelet spam-be amit nagyon nem kellett volna.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#22089) bopeti98 válasza Lall (#22088) üzenetére


bopeti98
őstag

Igen, csak ezzel az a probléma hogy 100 SPAM-ból 60-at belerak a levélszemétbe, 40-et pedig sima beérkező levélnek és egynap lazán jön 100 SPAM.
Mi az a hr? :F

[ Szerkesztve ]

(#22090) savoo válasza bopeti98 (#22089) üzenetére


savoo
addikt

Telefon alaphelyzetbe állítása.

(#22092) Lall válasza bopeti98 (#22089) üzenetére


Lall
veterán

Akkor csinálj egy új fiókot és utána egy HR-t. Még melegében vagy, nem kell mindent újratenned.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#22093) Воланд


Воланд
titán

Microsoft CEO Steve Ballmer to retire within 12 months

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22094) Lall válasza Воланд (#22093) üzenetére


Lall
veterán

Na, lehet jönni tapsikolni.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#22095) pzstm válasza Воланд (#22093) üzenetére


pzstm
titán

már be is adtam a pályázatomat :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22096) Воланд válasza Lall (#22094) üzenetére


Воланд
titán

hat, a reszvenyesek tapsikolnak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22097) duo


duo
őstag

Richard Stallmant az M$ élére ;] ;] ;]
[link]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#22098) daniel909 válasza Воланд (#22093) üzenetére


daniel909
addikt

örülök a hírnek pedig alapvetően semmi bajom vele.

(#22099) Boonen007: én azt várom, hogy az új vezetőtől h az ms jobban figyeljen a konzumer termékeire, h versenyképesebbek legyenek a szolgáltatásai.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#22099) Boonen007


Boonen007
őstag

Mivel lesz jobb nekünk, hogy ő lelép?

(#22100) bopeti98


bopeti98
őstag

Sikerült új Microsoft fiókot társítani a telefonhoz visszaállítás után de a régi fiókot nem akarja kitörölni: :(

Pedig nem nagyon szeretném hogy két fiók legyen egy néven, telefonszámon és jelszón.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.