Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22801) Воланд válasza Dzsosy (#22799) üzenetére


Воланд
titán

nezd, atlagfelhasznalo szemevel nezve en is azt mondom, hogy hulyeseg eldobni a nokia nevet (valoszinuleg tul sok mozgasteret nem hagyott a nokia az ms-nek ebben a temaban), mert kis jozsi egy telco ceghez befaradva es ott nokiat kerve nem fog nokiat kapni, hanem majd kap zold robis samsungot, mert a nokia mellett arrol hallott meg. egyetlen egy megoldas van erre: kurva eros marketing.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22802) dejaris válasza Воланд (#22797) üzenetére


dejaris
addikt

Azert pledezel felala :D

Be fogjak vetni az xbox nevet szerintem. Arrol mar hallottak jancsikaek, sot meno is.

[ Szerkesztve ]

(#22803) xyzikeee válasza Воланд (#22800) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Pontosan mit mondjak milyen tanusítványra van szükségem?

(#22804) kitzz válasza xyzikeee (#22803) üzenetére


kitzz
tag

Nem hiszem, hogy egy hozzáértő informatikus ne tudná, mit szeretnél, ha elmondod neki azt, amit itt a srácoknak.

(#22805) randras


randras
veterán

Az a baj, hogy két hetes WP használat után egy halom ilyen apró hülyeséget, hiányosságot, bugot írtam fel. Továbbra is azt mondom, hogy másfél év android után számomra eddig megfelelőbbnek tűnik a rendszer, de ha nem akarnak a dobogó alsó fokán maradni, és azt akarják, hogy a következő telefonom ne egy iPhone legyen, akkor sokkal több mozgásteret kellene adniuk a fejlesztőknek, mert nem érdekel, ha pl. nincs read it later az IE-ben, ha van megfelelő minőségű app helyette, ami tudja.

[ Szerkesztve ]

(#22806) xyzikeee válasza kitzz (#22804) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

ma legelsőnek oda mentem... mondtam hogy nem tudok csatlakozni, erre elküldtek hogy sok a dolguk kérdezzek mást.... mondom kösz. Mondjuk talán azt nem mondtam h wp8 ról van szó, lehet azt hitték hogy a kis hülye nem tud felcsatlakozni pedig milyen egyszerű... (Androidon)

(#22807) polonic


polonic
félisten

A rendszerbe épített messenger milyen protokollon működik?

(#22808) savoo


savoo
addikt

""A Mozaik XS, S, M, T-Mobile ikon 200 LTE, Exo XS, S, Like 300, Siketek és Gyengénhallók, valamint a Vakok és Gyengénlátók részére szóló speciális havidíjas díjcsomagok, Fun Aranytárskártya, Go!Net M, L, XL, Net&Roll 200 MB, Net&Roll 1GB, Net&Roll 1 GB - LTE, Kapcsolat Net, Net Start és Go!Napinet díjcsomagok és adat díjcsomagok az új elõfizetõk vagy a fenti csomagokra váltók számára 2013. november 1-jét követõen nem használhatók internet alapú hang és videó hívásokra."

Aranyos a T...

(#22809) pzstm válasza savoo (#22808) üzenetére


pzstm
titán

és én régi előfizetőként???? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22810) randras válasza savoo (#22808) üzenetére


randras
veterán

Mellette a nagy szemétláda Telenor meg most adott majd 4 hónap korlátlan netet minden Smarttarifa előfizetőnek. ;)

Off topikban off? :U

(#22811) kitzz válasza savoo (#22808) üzenetére


kitzz
tag

Az én díjcsomagom mindig kimarad. Még az emelésből is kimaradt anno. Szuper :)

(#22812) pushalias válasza Воланд (#22800) üzenetére


pushalias
addikt

Mondjuk ez a tanúsítvány kezelés elég gáz. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#22813) Воланд válasza pushalias (#22812) üzenetére


Воланд
titán

nem csak ez.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22814) pushalias válasza randras (#22805) üzenetére


pushalias
addikt

A nagy fícsör és hibajavító csomag AKA Blue AKA 8.1 jövő év elejére várjható. Szomorú, de ki kell seggelni.

(#22813) woland_y2k Jó, de ez különösen gáz egy olyan cégtől, amelyik egyébként az enterprise szegmensben erős, és a telefonjait is erősen szeretné ott elszórni. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#22815) jockas válasza randras (#22810) üzenetére


jockas
senior tag

Azt azért megjegyzem, hogy a Telenornál az összes Smarttarifánál oda írta a "további részletekhez", hogy az internetalapú hanghívás nem kezdeményezhető. Ugyanakkor az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy állítólag ettől függetlenül használják erre is az előfizetők és nem volt még ebből probléma.

(#22816) randras válasza jockas (#22815) üzenetére


randras
veterán

pushalias: Részletes lista van a tartalmáról?

jockas: Nálam működik.

(#22817) Воланд válasza pushalias (#22814) üzenetére


Воланд
titán

nem baj, majd jon enterprise feature pack jovore!!!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22818) mukibuci válasza Воланд (#22817) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

mármint 2015 végét akartad mondani, ugye? :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22819) trisztan94


trisztan94
őstag

Sziasztok!

Nem tud valaki egy használható google drive appot WP-ra?

+ valamiért a hivatalos youtube app nem működik, hibát ír.

Htc 8x a teló.

https://heureka-kreativ.hu

(#22820) Воланд válasza mukibuci (#22818) üzenetére


Воланд
titán

neem, eztet megigerte az ms blogbejegyzesben. :K

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22821) savoo válasza pzstm (#22809) üzenetére


savoo
addikt

Azoknál elvileg marad.

(#22822) pushalias válasza mukibuci (#22818) üzenetére


pushalias
addikt

Akkor csak bejelentik, hogy mikor indul a fejlesztés megtervezése. :P

(#22816) randras Természetesen nincs. Milyen ember vagy te, elvennéd tőlünk az izgalmakat mindenféle előre meghatározott listákkal. MS az bezzeg jól csinálja, mindig fenntartja az érdeklődést, mindig van mit tippelgetni. :))

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#22823) polonic


polonic
félisten

ez a fosbuk alkalmazás kiidegel
most már jelez szinte az összes üzenetről csak késéssel

(#22824) pushalias válasza polonic (#22823) üzenetére


pushalias
addikt

Kellet neked hiányolni. .)

Asszony előbb igen morcosan szólt rám, mostanában ugyanis a beépített chat már megint akkor is jelzi az üzeneteket, ha amúgy a böngetővel csetelek. Kis mocsok szorgalmasan pittyog, irgalmatlanul zavaró, hát ezért sírt a szánk? :D

Honor 9 / HP 8470P

(#22825) polonic válasza trisztan94 (#22819) üzenetére


polonic
félisten

1. gugli drájv fos, tessék skydrive-ot használni
2. ha tudnék se mondanék :P
3. a köcsög gugli miatt nem megy a tecső app

(#22826) StLui válasza polonic (#22825) üzenetére


StLui
veterán

kivéve ha ingyenes gugli office-t használsz, ms-é nekem használhatatlan volt

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#22827) polonic válasza StLui (#22826) üzenetére


polonic
félisten

Nem tudom, hogy miért volt használhatatlan. Szerintem egyszerűen remek az office programcsomag.

(#22828) randras válasza pushalias (#22822) üzenetére


randras
veterán

Hálás vagyok nekik ezért... :C

(#22829) forzamo


forzamo
tag

Sziasztok!
Van valamilyen firewall app wp8-ra,
vagy egyedi program-net hozzáférés szabályzás?

(#22830) pushalias válasza StLui (#22826) üzenetére


pushalias
addikt

Nem az a gond, hanem tényleg maga a gugli drájv egy fos. Én az online verziójával küszködtem, és bizony párszor felkértem a péket, hogy tolja beléjük a vérvörös himbilimbijét, pedig én aztán elég birkatürelmű vagyok szoftverhasználat terén.

Honor 9 / HP 8470P

(#22831) Воланд válasza forzamo (#22829) üzenetére


Воланд
titán

nincs.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22832) Gabesz77 válasza polonic (#22823) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Nálam továbbra sem, semmit nem jelez. És már a JDB is belépett ebbe a klubba.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#22833) randras


randras
veterán

Kicsit leesett az állam, gondoltam kipróbálom a marketben a fizetést, hozzákötöm a kártyám, stb., és veszek egy appot (Death Worm), erre felajánlotta hogy fizethetem egyenlegről. :Y

(#22834) batai15


batai15
félisten

75k sok egy gari nélküli 920 ért?

(#22835) jockas válasza randras (#22833) üzenetére


jockas
senior tag

Telenornál biztos így van már egy ideje...

batai15! Gari nélkül mindenre sok az...

[ Szerkesztve ]

(#22836) pushalias válasza batai15 (#22834) üzenetére


pushalias
addikt

:K

(#22833) randras Ami egyébként uvva jó, mert nem megy rá alapból a banki költség, mint a kártyás vásárlásnál.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#22837) mukibuci válasza batai15 (#22834) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

amíg nincs baja, addig nem - kérdés, hogy miért nincs garija? mert még annyira nem járhatott le az 1/2 év ;]

pushalias: váltsál bankot

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22838) batai15 válasza mukibuci (#22837) üzenetére


batai15
félisten

Valami rogers szolgáltatós volt,de független. Magyar nyelv minden van. +20 meg a nexusom kellene adjam . nem éri meg?sajna min 6, hó mire tudok szolg. Nál wpt venni.

(#22839) jockas válasza batai15 (#22838) üzenetére


jockas
senior tag

Aztán mit csinálsz, ha 6 hónap után meghibásodik (ezt minden esetben feltételeznünk kell, hiszen ami el tud romlani, az el is fog)? Ablakon kidobott pénz...de ha neked nem számít, akkor vedd meg.

(#22840) StLui válasza polonic (#22827) üzenetére


StLui
veterán

egy abszolút egyszerű excell táblát használok rajta, összeadás képletek, fejléc rögzítve (felső pár sor), 3 fülön van a három lap, és már nem tudom melyik része, de nem működött, még valahol itt is leírtam, és aki dicsérte az ms-t az is azt mondta, hogy ja az tényleg nem megy.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#22841) batai15 válasza jockas (#22839) üzenetére


batai15
félisten

Kérdeztem csak. Nyugi . ;)

(#22842) polonic válasza pushalias (#22836) üzenetére


polonic
félisten

Nem jó bankot választottál akkor. Még van pár helyen ingyenes kártyás vásárlás.

(#22843) StLui válasza pushalias (#22830) üzenetére


StLui
veterán

másra nem használom, ez az egy fájl van rajta :), képeink pl a két ms fiók 2x25GB skydrive tárhelyen (meg az 50-es box-on másoltnak) csak sajnos lassan kinőjük ezt is, több fiókot meg nem szeretnék, pláne kissebbeket

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#22844) polonic válasza StLui (#22843) üzenetére


polonic
félisten

Tudod bővíteni szinte potom pénzért a skydrive-ot.

(#22845) polonic


polonic
félisten

Az isten szexuálja meg a fosbuk appot. Kikapcsoltam, hogy ne értesítsen az üzenetekről erre mégis tolja a egyfolytában.

(#22846) trisztan94 válasza polonic (#22825) üzenetére


trisztan94
őstag

Ja, skydrive lesz :D jobban is tetszik, csak mindenki azon küldi nekem a cuccokat :(

Más:

A kamera app-ban nem megy a vaku, pedig a lenti menüsoron próbáltam már automatikus vakura és bekapcsolt vakura is állítani. A bal felső sarokban a balra nyíl alatt egy piros színű áthúzott vaku ikon van.

Ez mitől lehet? WP8 HTC 8x

szerk: ja, a htc "vaku" alkalmazásában (ami konkrétan egy zseblámpa) viszont tökéletesen megy

Szerk2: és a videó alatt is lehet vele világítani, csak a fényképeknél nem engedi

[ Szerkesztve ]

https://heureka-kreativ.hu

(#22847) StLui válasza polonic (#22844) üzenetére


StLui
veterán

tényleg nem sok pénz, de valahogy sóher vagyok, egy ilyen virtuális valamiért mintha a fogam húznák :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#22848) btudos válasza trisztan94 (#22846) üzenetére


btudos
Topikgazda

Merül a telefonod.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#22849) trisztan94 válasza btudos (#22848) üzenetére


trisztan94
őstag

Ez hulyeseg a ms szempontjabol, a videoban miert engedi? :Y

https://heureka-kreativ.hu

(#22850) randras válasza pushalias (#22836) üzenetére


randras
veterán

Hát ez király. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.