Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22601) mukibuci válasza savoo (#22599) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

viszont a gyári üzenetekben még mindig megy :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22602) savoo válasza mukibuci (#22601) üzenetére


savoo
addikt

Azt nem szeretem használni, mert akkor bekerülhet olyan kép is a kapcsolatok közelmúltból lapjára ami valakinek lehet annyira nem tetszene. ;]

(#22603) Aakisan


Aakisan
aktív tag

ok,amiért felvásárolta a nokiát [link]

(#22604) Воланд


Воланд
titán

nokia bandit screenshot

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22605) mukibuci válasza Воланд (#22604) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nokia felirattal is kéne? :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22606) Воланд válasza mukibuci (#22605) üzenetére


Воланд
titán

szerintem mostmar megvarom az elso igazi ms phabletet. addig elleszek a tuzvillammal. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22607) mukibuci válasza Воланд (#22606) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nah igy beszél egy igazi ms bérenc :K ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22608) Воланд válasza mukibuci (#22607) üzenetére


Воланд
titán

kapom is erte a penzt rendesen. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22609) BobTail válasza Воланд (#22604) üzenetére


BobTail
őstag

Nokia Pro Cam helyett már csak simán Nokia Camera? Hmm...

(#22610) jockas


jockas
senior tag

Olyan kérdésem lenne, hogy a Chronos Calendar General Options részében lévő állítási lehetőségek mit is takarnak? Sajnos eléggé szegényes a magyarázat (sok helyen még angol magyarázat sincs)...

(#22611) jockas


jockas
senior tag

Miután létrehoztam egy lejátszási listát a Most játszott számokból, akkor hogyan törlöm a Most játszottakat? :D Hozzáadni bármikor tudok, de törölni hogyan? :F Csak én látom túl bonyolítottnak ezt?

(#22612) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Sziasztok! Lumia 800-as telefonom van, ha most megveszek erre egy játékot pl: Angry Birds. Ha később váltok egy WP8-as telefonra akkor újra kikell fizetnem a játék árát?

PS4: KingKress

(#22613) Pikkolo^^ válasza KingKress79 (#22612) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nem, a accounthoz tartozik a vásárlás.

(#22614) daniel909


daniel909
addikt

most h a msé a nokia gondolom a nagyobb gyártók végleg kiszállnak. de ami a legrosszabb, hogy akkor most a htc-k ugyanúgy hamar fognak frissülni mint eddig? vagy most akkor mi lesz?

mukibuci: he? :F
az lg pl nem adta ki a 7.8-at a hetes telóira. most ha a htc kiszáll gondolom nem fogja jó kedvből kinyomni a kövi frissítéseket.

mukibuci: JAAH, szóval most akk megszűnik a Nokia-only mód, és mindenre minden elérhető lesz? bár így lenne... bár akko rminek van fizetős drive....
vagy esetleg fizetősek lesznek a nokia cuccok más gyártóknak azt még el tudom képzelni.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#22615) mukibuci válasza daniel909 (#22614) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

sőt az amber2-t is meg fogják kapni egyből

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22616) batai15 válasza mukibuci (#22615) üzenetére


batai15
félisten

Most akkor az amber az a fő verzió update neve? azt hittem a nokia frissítő csomagja az amber.

(#22617) mukibuci válasza batai15 (#22616) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az amber az a nokiás frissités neve, de mivel nincs többé nokia...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22618) Воланд válasza daniel909 (#22614) üzenetére


Воланд
titán

7.8 es kiadta.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22619) batai15 válasza mukibuci (#22617) üzenetére


batai15
félisten

Ja pedig most akarok szerezni egy 920at vagy majd 1020-at ha lesz pénzem.
Megéri még akkor a dolog? vagy várjak? mert azért szíven ütne ha megveszem és akkor jön a hideg zuhany hogy elvágják a nokiákat a további supportól . Tehát érdemes lenne még meg venni? igaz ha a gnexet nem tudom cserélni akkor pár hónap mire meg tudom venni a lumiát...

(#22620) rgeorge válasza daniel909 (#22614) üzenetére


rgeorge
addikt

Az LG Optimus 7-re van hivatalos 7.8.

Miért írjátok, hogy megszűnik a Nokia/nincs többé Nokia?

[ Szerkesztve ]

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#22621) daniel909 válasza batai15 (#22619) üzenetére


daniel909
addikt

biztos nem fogják a Nokia brand-et eldobni. mekkora hülyeség lenne.

(#22620) rgeorge: oké, akkor rossz példa volt.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#22622) mukibuci válasza batai15 (#22619) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ezt egyedül találtad ki, vagy segítettek benne :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22623) Set-Comment™ válasza batai15 (#22619) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Nem fogjak elvagni mivel az MS-e a Lumia. Nehez ezt felfogni?

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#22624) Lall válasza batai15 (#22619) üzenetére


Lall
veterán

Ezek szerint a jövőben egy androidos telefon sem kap frissítést, csak a Motorola? :U

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#22625) KingKress79 válasza Pikkolo^^ (#22613) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Koszonom. Ez jo dolog.

PS4: KingKress

(#22626) batai15 válasza Lall (#22624) üzenetére


batai15
félisten

AZ androidból a nexuson kívül kinézem ;] ;]
Jó komolyan. Egyszer mondtam hogy vissza térek wpre és egy azért nem olcsó telót néztem ki, kézen fekvő hogy az ember elkezd spekulálni hogy mi lesz.
Tényleg a wp8 keyboard szótára mennyire támogatja a magyar nyelvet? úgy tudom azt is tud (már )

[ Szerkesztve ]

(#22627) Lall válasza batai15 (#22626) üzenetére


Lall
veterán

Ha ilyen ütemben terjed a WP én abban sem hiszek, hogy a többi gyártó kihatralna.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#22628) hroberto válasza KingKress79 (#22612) üzenetére


hroberto
veterán

Pontosan így jártam én. L800-ról váltottam L720-ra. A 800-asra megvásárolt appjaimat (Angry Birds is volt közte) telepítettem a 720-ra. Mindegyik fizetős után újra levonta az összeget. Nem értettem, mert én is úgy tudtam, hogy mivel ugyanazt az azonosítót használtam, elvileg nem kellett volna újra fizetnem.
Hosszas telefonálgatás után rájöttek, hogy azért vonta le a rendszer a pénzt újra, mert nem ugyanazok az alkalmazások voltak. Mert az egyik WP7-re készült, a másik meg WP8-ra. Tehát ugyanaz, de mégsem az! :))
Miután ezt tisztáztuk, a Microsoft-os úriember (tényleg nagyon kedves, segítőkész volt), visszautalta a pénzt a számlámra.
Szóval elvileg nem kell fizetned újra de, hogy azóta orvosolták-e ezt a hibát, nem tudom. (Kb. 3 hónapja volt.)

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#22629) batai15 válasza Lall (#22627) üzenetére


batai15
félisten

Hát jó lenne, csak eléggé oda kellene tegye magát minden gyártó.
Elvégre miért venne az ember lg wp telót mikor a lumia már kitaposta az utat nem? eleget tett a nokia szerintem a wpért is.

(#22630) BobTail válasza hroberto (#22628) üzenetére


BobTail
őstag

Tehát ha a 920-asra letöltött ProShot-ot letöltöm 925-re is (ugyanazzal a SIM-mel, Telenornál, mobilnettel), akkor elvileg nem kell fizetni?

(#22631) batai15 válasza BobTail (#22630) üzenetére


batai15
félisten

Itt az ms azonosítód játszik be.

(#22632) polonic


polonic
félisten

Képzeljétek mi történt! :D A fosbuk, a wp8-as nem beta alkalmazás egy üzenetről küldött értesítést.
Egy éjszaka küldött üzenetről, amikor reggel kikapcsoltam az offline módot egyből jött az értesítés.

(#22633) Lall válasza BobTail (#22630) üzenetére


Lall
veterán

Ha ugyan azt az ms fiókot hasznalod mindket telefonon, akkor nem.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#22634) BobTail válasza batai15 (#22631) üzenetére


BobTail
őstag

& (#22633) Lalll, köszönöm az infót!

(#22635) Воланд válasza hroberto (#22628) üzenetére


Воланд
titán

ilyen esetben fizetni kell, mert a wp7 es wp8 verzio kulonbozo id-val rendelkezik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22636) AMD Power


AMD Power
titán

Már jöhet az Amber. Újra nálam a teló. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22637) pzstm válasza AMD Power (#22636) üzenetére


pzstm
titán

:C :R

minden okés?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22638) savoo válasza polonic (#22632) üzenetére


savoo
addikt

Hát már tegnap itt örömködtünk többen is, hogy jönnek mindenféle értesítések. Vissza-össze. Ma írtam is, hogy nálam pl tegnap óta beragadt a csempén 14 értesítés, és nem jelzett egész nap. Na utána kb 2 órával jött két értesítés egy kb 1 órával előtte lévő üzenetről és elkezdte előlröl a csempén, most 2 ragadt be.. :DDD (FB Beta 7.8)

(#22639) AMD Power válasza pzstm (#22637) üzenetére


AMD Power
titán

Jaja!:)

Most beléptem a webes WP oldalra. Szerinte a saját telefonom nincs. Pedig már az 520-ban van a kártyám + be vagyok lépve a fiókba. :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22640) Lall válasza savoo (#22638) üzenetére


Lall
veterán

Nekem két napja egy 1-es van a csempén. Nem akar elmúlni. Még jó hogy nem amoled-em van. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#22641) hroberto válasza BobTail (#22630) üzenetére


hroberto
veterán

Nem, mert mindkettőn WP8 fut. Nálam azért volt probléma, mert a 800-on WP7 volt, a 720-on meg ugye a WP8. De ahogy írtam is, utólag sztornózták a levont összegeket.

woland_y2k : Mindenesetre nekem visszautaltak három tételt, amit WP7-re vettem meg és WP8-as telefonra is telepítettem. Most akkor, hogy is van ez??!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#22643) mukibuci válasza hroberto (#22641) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a programok nagy részénél nincs ezzel probléma, megvetted wp7en, megy wp8on is. az angry birdsnél pl új appot adtak ki a wp8ra azért kellett újra megvenni - ezekszerint van más ilyen app is

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22644) AMD Power válasza AMD Power (#22639) üzenetére


AMD Power
titán

Még mindig nem látja a fiókom a "saját telefonomat". Ő szerinte nincsen. :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22646) batai15 válasza #40993792 (#22642) üzenetére


batai15
félisten

Na akkor süti:D zargatlak privibe ha nem gond.

(#22647) hroberto válasza mukibuci (#22643) üzenetére


hroberto
veterán

3 db Angry Birds-ről volt szó. De ha mégis újra kellett volna vásárolnom őket, miért adták vissza a pénzt?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#22649) NGA válasza hroberto (#22647) üzenetére


NGA
addikt

És mikor vetted? Ezt ki fogom próbálni, mivel megvettem őket wp7-re.

(#22650) hroberto válasza NGA (#22649) üzenetére


hroberto
veterán

Megnéztem a számlát. Május 7-én vettem a 720-at. Tehát azokban a napokban tettem rá a WP7-re megvett Angry Birds-öket. (Angry Birds, AB Space, AB Star Wars).

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.