Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) polonic válasza Victoryus94 (#9450) üzenetére


polonic
félisten

Ezt most te komolyan gondoltad?

(#9452) Воланд válasza Victoryus94 (#9450) üzenetére


Воланд
titán

az meg warez. innetol a jogosultak kore azokra korlatozodik akik a fentebb linkelt cikkben levo elofizetesek, megallapodasok valamelyikevel rendelkeznek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9453) pzstm válasza Victoryus94 (#9450) üzenetére


pzstm
titán

egész nyugodtan, kulcs nélkül nézegetheted a telepítőt addig a képernyőig, amíg nem kéri a serial-t ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9454) Victoryus94 válasza pzstm (#9453) üzenetére


Victoryus94
őstag

Az úgy tökéletes :)

(#9455) pzstm válasza Victoryus94 (#9454) üzenetére


pzstm
titán

arról nem beszélve, hogy nem BIOS függő kulcsokat kapnak ezentúl OEM partnrek sem az előtelepített verziókhoz )ugye bios emulátorokkal kezdték el anno kikerülni Win7 védelmét), hanem hardver egyedi sorozatszáma/azonosítója alapján fognak egyedi kulcsokat kapni. Így azért már macerásabb lesz szerintem a dolog (nem azt mondom, hogy kizárt, de nem egyszerű a megkerülése. Arról nem is beszélve, hogy a kulcs kérés átugrásához már a telepítő install.wim-be sem "árt" gondolom belepiszkálni, és aki már ott van ki tudja még mi az istent módosít/szed ki)
aztán majd jön a sírás ha nem megy ez vagy az. Szóval win8-nál ha warezt használ valaki akkor kb. értelmetlen kérdést feltennie olyan fajtából, hogy miért nem megy ez vagy az, miért nem működik ez vagy az. Egyszavas válaszokat fog kapni (tőlem biztosan) warez.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9456) Alastair' válasza pzstm (#9455) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Akkor az RTM-ből nem is lesz ilyen 30 napos kipróbálható verzió?

Alister from Hell

(#9457) Barthezz2 válasza Victoryus94 (#9450) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

És ezt pont így utánam kéred? Gratulálok:D

Everybody lies.

(#9458) pzstm válasza Alastair' (#9456) üzenetére


pzstm
titán

semmilyen hivatalos infót nem írtak erről. Szóval jelenlegi felállás szerint nem

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9459) pzstm válasza Barthezz2 (#9457) üzenetére


pzstm
titán

csak kiegészítette biztos a kérdésedet ;] :P
vagy lehet gondolta már nem jössz vissza :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9460) polonic


polonic
félisten

Visual studio 2012 és .net 4.5 is elkészült.

(#9461) pzstm válasza polonic (#9460) üzenetére


pzstm
titán

jah persze. És ugyanakkor lesz elérhető MSDN-en ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9462) pzstm


pzstm
titán

"Almost 500apps on store"

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9464) pzstm válasza oO7 (#9463) üzenetére


pzstm
titán

akkor is csak az iPad-et akarom mert a tabletet az apple találta fel a téglalap alakú formával együtt és ezek biztos nem is lesznek jók ;] :P
(amúgy kíváncsian várom, hogy ha nagyobb kijelzőjű i5-el állnak elő ősszel akkor lehet-e őket perelni másolás miatt. Mert ekkora kijelző már volt, ami téglalap alakú ;] :D)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9465) vlevi válasza pzstm (#9464) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem úgy volt, hogy a táblagépet a Star Trekben találták fel?
:P

[link]

(#9466) Victoryus94 válasza vlevi (#9465) üzenetére


Victoryus94
őstag

Én úgy tudom, a 2000-es években a windows mutatott be egy táblagépet, de nem érdekelt senkit. De már jóval előtte a 90-es években is próbálkoztak hasonlóval.

(#9467) oO7 válasza Victoryus94 (#9466) üzenetére


oO7
őstag

2002-ben még Bill Gates hozta fel az ötletet - és mutatott be hozzá gépet is - hogy "tessék emberek: ez a jövő: táblagép" és felmutatott egy XP-s táblagépet... aztán körberöhögték... aztán meg 2009-ben jött az Apple és Steve Jobs bemutatta a forradalmian új innovációjukat: a táblagépet (ami mellesleg kezdetben gyakorlatilag egy nagyra nőtt 10"-os telefon volt... dupla-fail de ebbe kár belemenni)...

(#9468) pzstm válasza oO7 (#9467) üzenetére


pzstm
titán

és akkor már végképp ne menjnk bele, hogy mikor nagyon közeli viszonyban volt Jobs és Gates, akkor egy üzleti vacsorán viccből felvetették és dumáltak arról, milyen lenne egy laptop, amihez nem kell bill és egér és ujjaiddal kezeled.....jót röhögtek rajta majd nézzük meg most mi van.....

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9469) pzstm


pzstm
titán

Windows 8 RTM alkalmazás képernyőképek

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9470) vlevi válasza pzstm (#9468) üzenetére


vlevi
nagyúr

A cikk is emliti, hogy a tablagep otlete nem uj, es mar regesregen probalkoztak nagyon hasonloneszkozokkel. csak eppen most nott fel a hardver a feladathoz, mert mostmar tenyleg kenyelmesen hasznalhato. van allando internet, wifi, felho, satobbi. marha kenyelmetlen lenne allandoan betarcsazos modemet dugdosni a tablagepbe :-)
es termeszetesen a felhasznalo is kell hozza, akit meg lehet gyozni rola, hogy neki kell egy ilyen. akinek van okosteloje, es internetezik vele, az sokszor van vele ugy, hogy jo lenne egy nagyobb kijelzo. es talan a laptoposoknal is van igeny egy meg konnyebb, meginkabb hordozhato eszkozre. tizegynehany evvel ezelott ilyen igenyek meg nem voltak.

(#9471) pzstm válasza vlevi (#9470) üzenetére


pzstm
titán

Sorolhatom, hogy nekem mikre van igenyem?:)
(poen az hogy jo reszuk megvalosithato lenne horror aron...vagy mar research lab szint letezik is)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9472) fatallerror


fatallerror
addikt

megint képzavarom van a 40 eurós frissítésről, lehet h azért mert az ms pontosan nem mondta még meg h is lesz ez de most több helyen is azt írták h nem kell telepítve lennie az xp-nek, vistanak, 7esnek elég a vásárláskor csak a kulcsot megadni. most akkor hogy van ez :U ha nem kell fent lennie annak a winnek amit felhasználsz az akcióban akkor jár a legjobban az ember

don't tell me what i can't do!

(#9473) Alastair' válasza fatallerror (#9472) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A kulcs nem hiszem, hogy elég lenne. Gondolom számlával is igazolni kell, hogy az a Te példányod.

csak halkan jegyzem meg, annyi céges win 7 kulcs van mint a fene, akkor azt is elfogadják?

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#9474) pzstm válasza fatallerror (#9472) üzenetére


pzstm
titán

ez akkor van ha RP van fent, ugyanis akinek RP van fent, azokra az Ms tesztelőként tekint és hálául a tesztelésért 40EUR-ért Te is megveheted a kulcsot, viszont kell hogy legyen XP/Vista/7 kulcsod.

(legutolsó infónk szerint nem kell számlával igazolni semmit, kulcsot kell csak megadni.....ma meg már azért nem olyan nehéz egy XP-s kulcsot szerezni mondjuk ;)....de ezt csak halkan jegyzem meg)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9475) sonique válasza pzstm (#9474) üzenetére


sonique
őstag

erröl valami info van bövebben hogy fog müködni ?!

(#9476) pzstm válasza sonique (#9475) üzenetére


pzstm
titán

Itt mondjuk

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9477) malwy válasza pzstm (#9474) üzenetére


malwy
senior tag

Ilyenkor mondjuk egyébként használható pl.: a vista is (másik gépen), vagy frissítés miatt a korábbit letiltják?

(#9478) pzstm válasza malwy (#9477) üzenetére


pzstm
titán

én arra tippelnék hogy nem használható

MÁS:
tegnap késő este óta Win8 enterprise fent van corpneten
[link]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9479) bAtt001 válasza pzstm (#9474) üzenetére


bAtt001
addikt

ha nekem RP van fent és laptophoz anno kaptam eredeti win7-et (ott a kulcs az alján matricán) akkor én jogosult leszek a 40 eurós változatra? és ilyenkor kulcsot kapok a win8-hoz hogy tudjak tiszta telepítést csinálni? :) kicsit még zavaros nekem ez az egész akciósdi, lehet még nincs is elég infó kint róla azért :B

(#9480) pzstm értem köszi, kulcsot azért kérdeztem mert szeretem a tiszta telepítést de gondolom akkor egy full alap iso-t kapok majd úgyis ha kapok :)

[ Szerkesztve ]

(#9480) pzstm válasza bAtt001 (#9479) üzenetére


pzstm
titán

jogosult vagy, kulcsot nem tudom hogy kapsz-e, vagy ami iso-t letöltesz abba online lesz integrálva a kulcsod :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9481) vlevi válasza pzstm (#9474) üzenetére


vlevi
nagyúr

"ez akkor van ha RP van fent, "
Ezt a részt nem értem.
Nem úgy volt, hogy van egy XP-m, és akkor már megvehetem tízezer Ft körüli áron a nyolcat? Hova jön be itt a képbe a telepített RP?

(#9482) Воланд válasza vlevi (#9481) üzenetére


Воланд
titán

ugy jon kepbe, hogy nem kell feltenned az xp-t, hanem lehet kozvetlenul rp-rol is frissiteni.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9483) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Szóval akkor van egy telepített rp fent, meg van egy xp cd kulcs. És ha ezek megvannak, akkor meglehet venni 40-ért az rtm-et. Mikor és hogyan?

Szerk. Király. Akkor lehet benevezek rá, mert minden adott. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9484) Воланд válasza Sub-ZeRo (#9483) üzenetére


Воланд
titán

oktober 26-tol es a hogyan is majd kiderul akorul.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9485) dergander


dergander
addikt

Céges kulcsra szerintem nemfognak adni senkinek win8 kulcsot,mert azt tudja az MS ,és azt is tudják h a cégek mikor fognak átállni szerintem aki itt akar azt maximum kiröhögik

(#9486) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Úgy tűnik lehet telepíteni aktiválás nélkül is.

Más kérdés, hogy még hátteret sem enged változtatni aktiválás nélkül. Azért jó lenne vmi próba lehetőség, mert nem vagyok benne biztos hogy megéri a Win7 kulcsomat ez a váltás. :(
(már ha jól értem, hogy upgrade után a win7-et buktam...)

(#9487) Воланд válasza Tibi86 (#9486) üzenetére


Воланд
titán

nem bukod a win7 kulcsat upgrade utan.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9488) Boonen007 válasza Tibi86 (#9486) üzenetére


Boonen007
őstag

Viszont, ha valóban lehet telepíteni aktiválás nélkül, (a kalózok hamarabb megszállhatják a fedélezetet) az egy rossz dolog. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9489) bon válasza Tibi86 (#9486) üzenetére


bon
őstag

Kulcs nélkül nem lehet telepíteni, a kulcs és aktiválás nem ugyanaz.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#9490) Tibi86 válasza Воланд (#9487) üzenetére


Tibi86
aktív tag

Tehát akkor a szóban forgó gépre,szabadon vissza/mellé rakhatom a hetest? Ha így van, akkor vagány. :)

(#9488)

Arra, azért én is kíváncsi leszek, mennyi ideig bírja majd a win védelme. :DDD
Bár, most azért jobban odatette magát MS.

(#9489)

Igazad van, kulcsot kellett volna írnom.

[ Szerkesztve ]

(#9491) Tibi86 válasza Tibi86 (#9486) üzenetére


Tibi86
aktív tag

Ja, és aktiválásig ott fog figyelni a jobb alsó sarokban egy csinos vízjel.

(#9492) Alastair' válasza dergander (#9485) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Akkor téged is ki fognak röhögni, hiába lopod le a B.....-ba a gépekről a céges kulcsokat. :DD

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#9493) pincehely válasza Tibi86 (#9491) üzenetére


pincehely
addikt

Azt a legegyszerűbb dolog eltüntetni onnan!

http://kefetemap.deviantart.com/

(#9494) ng0ofy válasza Alastair' (#9492) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

...és mennyi bohóc fog egyetemi msdnaa kulcsokkal próbálkozni :D

(#9495) fatallerror válasza pzstm (#9474) üzenetére


fatallerror
addikt

ó akkor sima ügy, köszi. lekapom az rp-t és majd ha eljön az október előkapom azt a szép csili-vili xp-s matricát

don't tell me what i can't do!

(#9496) pzstm válasza Tibi86 (#9491) üzenetére


pzstm
titán

állítólag kulccsal lehet telepíteni, viszont kb hátteret vagy lockscreent sem tudsz módosítani. Nem tudom pontosan mennyi korlátozás lesz benne, de tuti nem kevés :U

szerencsére nem érint a dolog :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9497) fatallerror


fatallerror
addikt

pzstm, van lista h hány hiba lett javítva az rtm-ben?

don't tell me what i can't do!

(#9498) pzstm válasza fatallerror (#9497) üzenetére


pzstm
titán

pletykaszinten 100ezer körüli számokat rebezsgettek, pontos lista természetesen nincs, és nem is nagyon lesz. (100ezret RP-hez képest kell érteni)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9499) fatallerror válasza pzstm (#9498) üzenetére


fatallerror
addikt

az igen, lehet h akkor majd csak utolsó pillanatokban teszem fel (gondolom nem számít h mennyi ideje van fent az rp) bár mostanában csak kis igényekkel rendelkezem, max csak fifa/pes van játék szinten azért gondolom futnak az rp-n is na meg még 1 kis ideig kell h menjen a kresz teszt : D

don't tell me what i can't do!

(#9500) pzstm


pzstm
titán

mondjuk azt mindenki tartsa szem előtt, hogy amiről kikerültek képek, azokhoz lehet tényleg nem is kell kulcs telepítéshez, de azok Enterprise buildek, amiket MAK kulcs segítségével KMS szervereken keresztül kell majd aktiválni....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.