Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) Victoryus94 válasza front3r (#10345) üzenetére


Victoryus94
őstag

Hát.. nekem nincs benne..32bites Win8Pro-t használok (aktivált)

(#10352) front3r válasza Victoryus94 (#10351) üzenetére


front3r
őstag

64bites kell hozzá. 32 bitesben tényleg nincs, de azzal nincs is sok értelme az egésznek.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#10353) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

ha jól látom akkor a kapcsolatok és az üzenetek nevű alkalmazásokkal lehet az msn facebook stb fiókokat használni.
Ki lehet ezeket iktatni úgy, hogy a mail kliens megmaradjon?
(csak egyszerre lehet őket uninstallálni)

Esetleg beállítani, hogy ne csatlakozzanak az msn-hez?

szerk:

Aktiválni lehet az rtm-et? Jobb lenne ha nem zaklatna ilyesmivel.

[ Szerkesztve ]

(#10354) exact6


exact6
tag

Az RTM-ben nem valami sok magyar metro-s app van még, ugye? Gondolom ezek majd megjelenésre várhatóak.

off: Egyébként ahhoz képest, hogy a Windows 7 tervezésekor még mindenhova animációt meg glass effektet akartak rakni, mostanra jól meggondolták magukat és letisztították a kezelőfeületet. :D

(#10355) mfercso


mfercso
tag

Sziasztok a win 8 bemutató videjóában van egy olyan effekt amikor 2 metros appot raknak egymás mellé a windeoba ez 28. adik másodpercben van és ott ahogy én látom PC van [link]

Na most az hogy lehet hogy én ezt a effektet nem tudom megcsinálni ?

Teloszámot már az első pm-ben kérek !

(#10356) pzstm válasza mfercso (#10355) üzenetére


pzstm
titán

ha túl kicsi a felbontásod akkor nem megy a snap funkció ha arra gondolsz. AMúgy mennie kell ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10357) mfercso válasza pzstm (#10356) üzenetére


mfercso
tag

Hát nekem 1280x1024-es és valahogy mégsem möködik... fura

Teloszámot már az első pm-ben kérek !

(#10358) fatal` válasza mfercso (#10357) üzenetére


fatal`
titán

1280 szélességen nem megy.

(#10359) Victoryus94 válasza mfercso (#10357) üzenetére


Victoryus94
őstag

Ehhez a funkcióhoz minimum 1366*768-as felbontással kell. (Én 1440*900-asba használom, de FullHD-ban sokkal jobb)

[ Szerkesztve ]

(#10360) Drughi válasza Drughi (#10353) üzenetére


Drughi
addikt

valaki?

(#10361) fatallerror válasza Drughi (#10360) üzenetére


fatallerror
addikt

ha ms acc-al vagy belépve akkor az ms acc mindenképpen marad de a többit kilehet szedni ha akarod

don't tell me what i can't do!

(#10362) Drughi válasza fatallerror (#10361) üzenetére


Drughi
addikt

igen, úgy vagyok bejelentkezve.
Ha "turn live title off"-ra állítom, akkor nem fog bejelentkezni?

(#10363) fatallerror válasza Drughi (#10362) üzenetére


fatallerror
addikt

nem az azt jelenti h a csempén folyamatosan pörgeti az app újdonságait :]
élő cím vagy hogy fordítsam :]

don't tell me what i can't do!

(#10364) Воланд válasza fatallerror (#10363) üzenetére


Воланд
titán

live tile, elo csempe (de en csakazertis a lapka elnevezest hasznalom).

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10365) fatallerror válasza Воланд (#10364) üzenetére


fatallerror
addikt

én se tudom h honnan jött ez a csempézés, nekem ezek csak téglalapok : D

ja tényleg tile nem title csak a kolléga elírta én meg nem eszméltem és fordítottam amit írt :D de mind1 a leírás jó volt

don't tell me what i can't do!

(#10366) Glenda válasza Drughi (#10353) üzenetére


Glenda
addikt

Jobb lenne, ha nem warezolnál.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#10367) Воланд válasza fatallerror (#10365) üzenetére


Воланд
titán

onnan jon, hogy a tile, az csempet jelent.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10368) fatallerror válasza Воланд (#10367) üzenetére


fatallerror
addikt

köszi tudok angolul : D úgy értem h az ms-nek honnan jött h ez úgy néz ki mint 1 csempe

don't tell me what i can't do!

(#10369) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Használja valaki a geforce 302.80-as driver-t optimusos laptopon? Stabil, vagy értemes másikat levadászni? (laptopvideo2go-n van már 304.92-es is)

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#10370) exact6


exact6
tag

Ha már a nyelveknél tartunk, kiszivárgott a x64-es nyelvi csomag (van benne magyar is). Nem tudom, hogy wareznek számít-e, de MyDigitalLife fórumon lehet kutakodni a torrent link után, akit érdekel. :)

(#10371) Victoryus94 válasza exact6 (#10370) üzenetére


Victoryus94
őstag

Szerinted lesz x86-hoz is kiszivárgott nyelvi csomag? (esetleg működik vele?)
Egyébként eddig csak egy (kínai) helyet találtam ahol jó a link.

(#10372) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv!

Én a Gmail-es profilomat kapcsoltam össze a Microsoftal, tehát W8 alatt ezt használom.
A kérdésem az lenne, hogyha a Kapcsolatok app-ban létrehozok egy új névjegyet, akkor az szinkronizálódik a Gmail fiókommal és így az Androidos telefonomon is láthatóak lesznek ezek a névjegyek ?

This is the way

(#10373) exact6 válasza Victoryus94 (#10371) üzenetére


exact6
tag

Biztos lesz, csak nem tudom még mikor. Én 2-3 napra tippelek és szerintem az is itt lesz. :)
Egyébként sajnos nem jó x86-hoz az x64-es nyelvi csomag.

(#10374) Tibi86 válasza exact6 (#10370) üzenetére


Tibi86
aktív tag

Köszi! Már ballag is! ;)

(#10375) front3r


front3r
őstag

Essentials 2012(magyar)

Nézzétek már meg pls! Elvileg a magyar 2012-es verzió. Láttok nagy különbséget az előző csomaghoz képest?
Itt van cikk róla!

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#10376) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Valóban kint van a hivatalos magyar nyelv, meg is csináltam.

Alister from Hell

(#10377) SaitoX


SaitoX
tag

Sziasztok,
egy 1,7 ghz-es laptopra amiben 512 mb ram van fel lehet tenni ezt?

(#10378) Sub-ZeRo válasza SaitoX (#10377) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha tudja a processzor az adott utasításkészleteket (lásd visszább) akkor fel tudod rakni, de nem lesz egy nagyon gyors gép.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10379) bon válasza Sub-ZeRo (#10378) üzenetére


bon
őstag

Konkrétan lassú lesz.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#10380) Alastair' válasza SaitoX (#10377) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Arra XP való.

Alister from Hell

(#10381) bon válasza Alastair' (#10380) üzenetére


bon
őstag

Még XP esetén is elbírna egy legalább 512mb-os memória bővítést.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#10382) fatal` válasza front3r (#10375) üzenetére


fatal`
titán

Annyi különbség biztosan lesz, hogy nem kell kompatibilis módban futtatni, hogy normálisan működjön (WLM). :D

(#10383) ricsi99


ricsi99
addikt

Udv
2 kerdes.
A side-bart nem lehet visszavarzsolni valahogy? Nagyon megszoktam a Gadget-eket.
Cd emulalasra az alcohol 120% progit hasznaltam Rp/ben ment ,pro ban nem ,tudtok valamit ajanlani helyette addig valamit amig nem jon ki belole ujjabb verzio?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#10384) Alastair' válasza ricsi99 (#10383) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nem kell hozzá külön program, a win alapból tudja.

Alister from Hell

(#10385) fatal` válasza ricsi99 (#10383) üzenetére


fatal`
titán

Daemon Tools.

(#10386) vlevi válasza SaitoX (#10377) üzenetére


vlevi
nagyúr

Szerintem az még fél Giga hiányzik onnan :(

És egy kicsit más.
Az RTM-ben lehet változtatni az ablakkeret betű színét?
Egyfelől nem tetszik a fekete, másfelől viszont, ha tetszene, akkor ilyen lenne :

(#10387) ricsi99 válasza Alastair' (#10384) üzenetére


ricsi99
addikt

Tenyleg... szabvany iso megy... kovetezo ujrainditasnal eltunik? Ujra kell mountolni?
Sidebar ra nincs megoldas?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#10388) Sub-ZeRo válasza front3r (#10375) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Kipróbáltam. Verziószám változáson és a live mash skydrive-ra cserélésen kívül semmi nem változott.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10389) bon válasza ricsi99 (#10387) üzenetére


bon
őstag

Sidebar már Vista óta nincs, Desktop gadget nem jó? RP-ben benne van, RTM-ben nem tudom.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#10390) front3r válasza Sub-ZeRo (#10388) üzenetére


front3r
őstag

Most én is megnéztem. Tényleg csak ennyi van, de viszont kompatibilis végre a Windows 8-al az egész, illetve a Movie Maker kihasználja a Windows 8 hardveres gyorsítását.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#10391) Sub-ZeRo válasza front3r (#10390) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azt nem tudom, mert windows 7 alatt vagyok. Sajnos a skydrive-al nem vagyok kibékülve.
8 alatt ott a skydrive app és ide is berakják a masht meg kiveszik. Pedig nekem a mash sokkal jobban tetszik, mint skydrive.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10392) fatal` válasza Sub-ZeRo (#10388) üzenetére


fatal`
titán

Én is felraktam és pl. a wlm leküldhető tálcára kompatibilitási mód nélkül, valamint a tálcaképen látszanak a betűk is, ennyi változott. No meg, hogy nincs se a-patch se plus még :D

(#10393) Sub-ZeRo válasza fatal` (#10392) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát, már a komp. mód nélüli működésért érdemes felrakni. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10394) Victoryus94 válasza fatal` (#10392) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nekem eddig is leküldhető volt+látszódtak a betűk O.o

(#10395) ricsi99 válasza bon (#10389) üzenetére


ricsi99
addikt

Desktop gadget-ra gondoltam rtm et probalok de abban nem latom

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#10396) fatallerror


fatallerror
addikt

Sub-Zero
képzeld "hibásan" javította ki nekem azt a rendszerpartíciós dolgot amiben segítettél :]

megcsinálta csak úgy h bevillan a még ezer éves xp-s boot screen is 1 pillanatra, óriásit röhögtem rajta :D bevillan az majd utána a win 8-é, óriási :DDD

don't tell me what i can't do!

(#10397) Sub-ZeRo válasza fatallerror (#10396) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát az az igazság, hogy neked nagyon sok partíció elsődleges, aktív és a windows 7/8 oda rakja magát csak. És mivel ebben már vannak 100-300 mb-os partíciók a bootnak, néha oda rakja őket. Ne kérdezd miért, de oda is, inkább így a jó.
Szóval, ha következőnek windowst telepítesz, mindent le kellene húznod, csak az a vinyó maradjon bent, amire telepíteni akarsz és akkor nem lesz máshol a boot fájlok.
Amúgy király. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10398) fatal` válasza Victoryus94 (#10394) üzenetére


fatal`
titán

Ha x-szel küldted le kompatibilitás nélkül, akkor eltűnt az ablak és bejelentkezve maradtál (process beragadt). Kompatibilitással pedig nem látszódtak a betűk a tálcán lévő kis képnél :D

[ Szerkesztve ]

(#10399) fatallerror válasza Sub-ZeRo (#10397) üzenetére


fatallerror
addikt

igen ez lehet az ok h már 3 vinyómon is volt win és ott ragadtak dolgok :D
köv gépbe már ssd megy de lehet nem klónozom ezt a partíciót úgyis a legtöbb beállításom megmarad az ms acc-ban ill google accban és felteszem nyersbe és akkor kihúzom a többit és megint javíttatom és hátha előkerül még a win7es boot screen is és akkor látni fogom 1 évtized majdnem összesét, xp, 7, 8 :DDD
de lehet h azokat a partíciókat lehet törölni :U

don't tell me what i can't do!

(#10400) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Sziasztok a Fifa2012-őt probálta valaki? Mert nekem bejőn az első képernyő és kilép?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.