Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#879) R.Zoli válasza shteer (#878) üzenetére


R.Zoli
őstag

nos, lehet h nem kellett vna felhoznom, h én mennyiért vettem a szivattyúm,

Ez a lényeg...A többibe nem is kötöttem bele...

ez a te magánvéleményed, nem való szakmai topikba!!!

Magánvélemény mért ne lenne való egy topikba? Szerintem mindenki a másik magánvéleményére kiváncsi mielőtt vesz valamit és összegzi több magánvélemény alapján ,hogy mit szeretne majd venni...

szereltem már D5-öt, 3-szer körbe kellett teflonozni, h ne eresszen. halk és erős - átlagfelhasználónak felesleges is

És még én fikázok....Hozzá kellett tenned ,hogy eresztett... Azért ez vicces tudod... Mellesleg én sosem írtam ilyen erős és inkorrekt kritikát az eheim egyik szivattyújáról sem (mert csak 2-3 darab volt a kezembe) mint most Te a D5-ről...

ki a nyavaja beszélte rá rosszabbra??? írtam h van, de a kompakt szivattyúk miatt nem olyan népszerűek. talán ha elolvasnád amit írtam, nem reagálnál ilyen baromságot. lövésem sincs honnan vetted, h rá akartam beszélni

Ez egy nyílvános topic...Amit itt leírsz az alapján emberek akik tanácsot kérnek ,döntenek ,hogy mit vegyenek... Ha Te irreálisan írsz valamiről akkor azzal a másik termék megvásárlására buzdítasz valakit...

ne lepődj meg ha néhányan személyes sértésednek veszik. a stílusos nem kevés kivetnivalót hagy maga után. leszállhatnál a magas lóról... tudom h van nála jobb, sokan tudják. az igazságot más formában kéretik megjeleníteni!

Az igazságot itt semmilyen formában nem lehet megjeleníteni... Elég régóta itt vagy a fórumon...Te is tudod menyire megy itt sokszor a hülyeség... Majd ha ahhoz a sok baromsághoz mindig próbálsz építő jelleggel hozzászólni akkor fikázd a stílusom és ha egyszer is megvédtél egy vitában amikor hozzá nem értők írogatnak.Mert olyankor mindenki jussol nehogy konfrontációba kerüljön bárkivel is... Nevetséges... Magas ló? Ha ott érezném magam nem is írnék ide...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.