Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#878) shteer válasza R.Zoli (#855) üzenetére


shteer
titán

nos, lehet h nem kellett vna felhoznom, h én mennyiért vettem a szivattyúm, DE

attól h vkinek nem ~250k-ból megépített vízhűtése van, attól számára lehet megfelelő. az h te leszarod magasról az senkit sem érdekel!!!

mivel az egész vita abból a kérdésből indult ki, h ''hol vannak mostanában az eheimek?'' - erre én megadtam a választ, h lehet kapni még mindig de jelenleg a kereslet eltolódott a kompakt megoldások irányába mert ktghatékonyabbak és nem sokkal drágábbak

erre te jöttél azzal, h nem érted miért sírnak utánuk az emberek, mert nálad lehet kapni jobbat 1500 felárét - ez szintén nem a szakmai topikba való! írd meg nekipriviben!!!

Szal én utálom az Eheimeket úgy ahogy vannak... El is felejtettem ,hogy a 1046 ilyen kis gyengus... Rohadt drága - erre gondoltam. ez a te magánvéleményed, nem való szakmai topikba!!!

szereltem már D5-öt, 3-szer körbe kellett teflonozni, h ne eresszen. halk és erős - átlagfelhasználónak felesleges is

DDC-m is van. a fiókban.

ki a nyavaja beszélte rá rosszabbra??? írtam h van, de a kompakt szivattyúk miatt nem olyan népszerűek. talán ha elolvasnád amit írtam, nem reagálnál ilyen baromságot. lövésem sincs honnan vetted, h rá akartam beszélni... idézd pls!

ne lepődj meg ha néhányan személyes sértésednek veszik. a stílusos nem kevés kivetnivalót hagy maga után. leszállhatnál a magas lóról... tudom h van nála jobb, sokan tudják. az igazságot más formában kéretik megjeleníteni!

[Szerkesztve]

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.