Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34106) Razermazer


Razermazer
őstag

Sziasztok

Tanácsotokat kérném egy htpc vizezéséhez az alap amiből kiindulok az ez lenne[link]. Annyi változtatással hogy a cpu blokkom egy Tody féle extrem univerzális. Az ek-ra egy kicsit rámenne a gatyám, így is a többi alkotóelem sem lesz éppen olcsó. Szóval HF rendszert építsek, vagy elég lenne a normál csövezés is?. Tartály nem lesz, mivel a helyhiány miatt egy xspc x2ö 450-es pumpa/tartály fogja szolgáltatni a rendszer lelkét. A radiátor szintén kívül lesz a ház oldalán, vagy a tetején kuplungos megoldással(egy dual radiátor Alphacool nexxxos rev2). Hogyha kell valamit csinálni a házban, neagyisten akkor gyorsan lecsatolhassam. Árakat nézegetvén jóval olcsóbban kijönnék a normál csövezéssel, csatlakozókkal mint a HF-el. A HF kuplung maga 5000-forint :Y egy darab apa anya. Amit hűteni fog, a képek alapján ti is látjátok, csak nem 5850-es kártya lesz, hanem egy 5770-es. Egy cpu, egy déli híd, egy vga kész passz. Fehér csövezés, az egész ház belseje le lesz színterezve feketére. De nem tudom, hogy az aquatuningnál lehet e mint magánszemély rendelni kis mennyiséget?, mert ide elég lenne nekem durván 3 méter. A 10/8-as csövezésnél eddig azért maradtam, mert mindent megtaláltam hozzá kuplungot is. De nekem szimpatikus a 13/10-e csövezés is bár az már drágább egy kicsit, de nem vészes. Szóval várom a tanácsokat mindenképp, mert úgy vásárolok szépen apránként.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.