Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33901) universiti


universiti
csendes tag

Helló ,sziasztok!

Tapasztalt vizeseket kérdezném arról,hogy mien lett szerintük a (kezdő, házi készítésű) vízhűtésem amit itt tudtok megnézni(nem a legszebb de megfelelő):
http://hazivizhutesem.hupont.hu/
Még azt szeretném megtudni,hogy az Everest-nek (5.30 ver) lehet e hinni vagy mennyire pontos, mert az oldalamon látod,hogy az IDLE hőmérsékleten jelentős eltérések vannak!
És még azt kérdezném (olyan valakitől aki már látta működés közben),hogy mienek a phobya szivattyúk mennyire hangosak stb.mert a youtube-on van 1 vidi és ott elég hangos.
A válaszokat előre is köszönöm!

WC:D5-öt és Mazda hátsó fűtés radi 2*120mm (full v.réz 10/9mm csövek alkotják),házi készítésű CPU blokk 2000Ft-ból + sok meló,A csend volt a lényeg nálam!!

(#33902) jones965 válasza universiti (#33901) üzenetére


jones965
Modder

Amennyiben Te meg vagy vele elégedve, és ráadásul a saját kezed munkáját látod benne, az ellen nem lehet felhozni semmilyen hiper-szuper gyári konfigot, ami teljesítményben jobb hőmérsékleteket produkál.

És ez a lényeg.

(#33903) universiti válasza jones965 (#33902) üzenetére


universiti
csendes tag

Köszi szépen hogy megnézted.thx

WC:D5-öt és Mazda hátsó fűtés radi 2*120mm (full v.réz 10/9mm csövek alkotják),házi készítésű CPU blokk 2000Ft-ból + sok meló,A csend volt a lényeg nálam!!

(#33904) Kvazár válasza universiti (#33903) üzenetére


Kvazár
őstag

Hali!

Én is csatlakozom az előttem szólóhoz.

Lenne 2 kérdésem CPU blokkal kapcsolatban:
- Mivel martad ki? Fúróval, vagy valami mással?
- Hol vettél olyan tömítő gyűrűt (, meg a réz blokkot)?

Eladó cuccaim: -

(#33905) universiti válasza Kvazár (#33904) üzenetére


universiti
csendes tag

Helló!
Az anyagot a bronzker-ben vettem 1500ft volt a sárgaréz darab ami 60*60*21-es méretre let levágva 5mm és további 5mm lecsiszolva,hogy 52*52mm legyen nagy szallagcsiszoló felső részén,majd amikor a durva csiszolás megvolt síkra derékszögbe a tömítőgyűrű átmérőjével kelet a blokkba bemarni egy árkot(nútot)amit fémesztergával odottam meg,négypofás tokmány segítségével,mdf lapkákal körben beszorítva majd külön kést kellett készíteni ehez.miután ezek megvoltak jöhetett a vízjárat kifúrása álványos fúrón többféle fúróval ,majd szintén az álványosfúrón fémmarókéssel kitisztítani(ami töbször megakadt így rendesen kaptak ütést a kezeim ,meg ahogy elkaptam lábamal a blokkot,hogy ne menjen teljesen tönkre),majd ilyen ceruzaszerű multifunkciósgéppel a csiszoló köveivel(amit kézi gravírozáshoz is haszn.)kireszeltem a maradékfeles anyag naggyát! Ezután már tesztek voltak meg finomcsiszolásokp500,800,1000,1500,2000,és kész lett egyszer csak :N
a naggyát esztergályosok is megcsinálták volna de 10.000Ft-ért (alumíniumból) azt sokaltam,így csináltam én 1500Ft-ból+30ó munka!
A tömítőgyűrűt egy víz gáz,fűtésboltban vettem Szentendrén a fő úton 48 mmkülő körivének az átmérője!de van több fajta is és szerintem sok helyen kapni(ezek tudtommal hő és vegyállóak!
U.i.:Köszi hogy menézted a lapom!

WC:D5-öt és Mazda hátsó fűtés radi 2*120mm (full v.réz 10/9mm csövek alkotják),házi készítésű CPU blokk 2000Ft-ból + sok meló,A csend volt a lényeg nálam!!

(#33906) universiti válasza Kvazár (#33904) üzenetére


universiti
csendes tag

http://www.bronzker.hu/

WC:D5-öt és Mazda hátsó fűtés radi 2*120mm (full v.réz 10/9mm csövek alkotják),házi készítésű CPU blokk 2000Ft-ból + sok meló,A csend volt a lényeg nálam!!

(#33907) universiti válasza universiti (#33906) üzenetére


universiti
csendes tag

Még annyi hogy a tömítőgyűrű 3,5mm vastag így kilyön a belső átmérője is,és csak a vastagság fele van benne a réztömbe sűllyedve!

[ Szerkesztve ]

WC:D5-öt és Mazda hátsó fűtés radi 2*120mm (full v.réz 10/9mm csövek alkotják),házi készítésű CPU blokk 2000Ft-ból + sok meló,A csend volt a lényeg nálam!!

(#33908) Oxi válasza universiti (#33905) üzenetére


Oxi
aktív tag

Sárgaréz? Nem volt ott ahol vetted egy darab vörösréz? Ennyi erővel akár radiátor öntvényből is készíttethetted volna...
Ha már nekiállsz barkácsolni, miért nem nézel utána a vízhűtés alapjainak. Az ugyanis nem ott kezdődik hogy bemegyek a boltba, elhozok egy darab vasat aztán megfaragtatom blokkszerűre a haverral.
Ez egyszerűen felesleges fáradság.
Ja, és csak azért mert dolgoztak vele nem fogok bólogatni a hülyeségekre.

Mínusz egy ok a kötekedésre.

(#33909) universiti válasza Oxi (#33908) üzenetére


universiti
csendes tag

A vörösréz kb.2* annyiba kerül mint a sárgaréz,sokkal nehezebben lehet megmunkálni,én is azzal próbálkoztam elösször,de befürödtem vele a kenődése miatt,a sárgarezet sokkal könnyebben meglehet munkálni a hővezető képessége majdnem azonos a vörösrézzel!
(korróziállóbb is)Aműgy nem haverral csináltam az egész az én munkám amit azért átgondoltam ,hogy mi a legjobb és legegysszerűbben kivitelezhető kialakítás!Azt meg elmondanám,hogy mielött eldöntöttem 1 hónapig csak ugymond előképeztem magam a vízhűtés témában(vízhűtésről átalában mert ugye nem csak pc-t hűtenek vízzel meg nem ezzel kezdődött a vízhűtés)és ebből az jött le,hogy (máshol is írták)a lényeg az az ,hogy legyen valami hővezető anyag amiben közlekedik a víz és legyen benne + hőleadó felület,és továbbá sok blokkot láttam képen aminek csak 1fokkal jobb a belső kialakítása,sőt a belső vízáramlási ellenállása még talán nagyobb mint az enyém!
Meg nekem nem erős a gépem nekem csak a halkítás volt a célom!
Köszönöm azért a kritikát, de nekem így sikerült megoldani szinte fillérekből!

[ Szerkesztve ]

WC:D5-öt és Mazda hátsó fűtés radi 2*120mm (full v.réz 10/9mm csövek alkotják),házi készítésű CPU blokk 2000Ft-ból + sok meló,A csend volt a lényeg nálam!!

(#33910) Zunex válasza Muréna (#3) üzenetére


Zunex
tag

Gratulálok :D

(#33911) Silex válasza universiti (#33909) üzenetére


Silex
aktív tag

Grat a munkádhoz. Amikor elkezdtem foglalkozni vízhűtéssel én is saját gyártásban gondolkoztam, de nem csináltam végig. Persze ha a teljesítmény a lényeg és meg tudja fizetni az ember - akkor profi cuccok.
De a kreativitás, meg a befektetett munka előtt, amivel működőképes rendszert hoztál létre a az ár minimalizálást szem előtt tartva, meghajtom a fejem. :)

(#33912) #97544192 válasza Zunex (#33910) üzenetére


#97544192
törölt tag

érzékeled, hogy mikori hozzászólásra válaszoltál?

(#33913) SzlobiG válasza #97544192 (#33912) üzenetére


SzlobiG
félisten

Most miért, csak 2007-es.:D

(#33914) universiti válasza Zunex (#33910) üzenetére


universiti
csendes tag

Köszi mindkettőtöknek.

WC:D5-öt és Mazda hátsó fűtés radi 2*120mm (full v.réz 10/9mm csövek alkotják),házi készítésű CPU blokk 2000Ft-ból + sok meló,A csend volt a lényeg nálam!!

(#33915) helkis válasza #97544192 (#33912) üzenetére


helkis
addikt

legalább valaki visszaolvas ;]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#33916) Ferdzsoo válasza helkis (#33915) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Leht hogy most kezdte el előröl és minden hasonló hsz-re reagálni fog... ;]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#33917) G@ß! válasza universiti (#33905) üzenetére


G@ß!
őstag

Szia!

Elég kemény munka lehetett, gratulálok hozzá! :R
Csiszolópapírt hol vetted és mennyiért?

Üdv.
Gabi :R

(#33918) universiti válasza G@ß! (#33917) üzenetére


universiti
csendes tag

Helló!
A vizes finom csiszoló papírokat szerintem bármeik festékboltban kapsz(én ott vettem,és 100Ft körül van db-ja)!Örülök hogy sokanak tetszik,és köszi ,hogy megnézted. :DD Tervezem a videó kártya full face blokkjának az elkészítését(mindenét hűtse GPU+RAMOK)ha már lessz nagyobb radim. :P

[ Szerkesztve ]

WC:D5-öt és Mazda hátsó fűtés radi 2*120mm (full v.réz 10/9mm csövek alkotják),házi készítésű CPU blokk 2000Ft-ból + sok meló,A csend volt a lényeg nálam!!

(#33919) danati válasza universiti (#33918) üzenetére


danati
senior tag

Full face bukósisak van de full face blokk nincs. Azt full cover blokknak hívják. :D

(#33920) universiti válasza danati (#33919) üzenetére


universiti
csendes tag

igazad van bocsi rosszul emlékeztem :))

WC:D5-öt és Mazda hátsó fűtés radi 2*120mm (full v.réz 10/9mm csövek alkotják),házi készítésű CPU blokk 2000Ft-ból + sok meló,A csend volt a lényeg nálam!!

(#33921) Razermazer


Razermazer
őstag

Sziasztok

Én is beléptem a vízezők táborába ime alakulok [link] [link] [link]. Holnap jön a hardver beépítés. De a kérdésem a szivattyúval kapcsolatos lenne. Ez egy laing ddc 1vc nem mai darab, de megy csak az én fülemnek hangos erős búgó motorhangja van(mondjuk lehet haldoklik bár gyönyörűen viszi a vizet) olvastam itt visszafelé, hogy lehet szabályozni a fordulatát de mivel ebben kérnék segítséget egy egyszerű potméter megteszi?. A szivattyú 12voltos és 10wattos. Abban gondolkodok, hogy 8volton már egész elviselhető lenne a hangja. Ezt építettem be, igaz van egy d5-is miután kipróbáltam már bánom, hogy nem őt raktam be, de egy ek-d5 tetőt várok hozzá gondoltam addig elleszek a kis laingal. A segítséget előre is köszönöm.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#33922) G@ß! válasza Razermazer (#33921) üzenetére


G@ß!
őstag

Szvsz egy 10w-os ddc-t nem nagyon tudsz még halkabbá tenni.
A fórumon a 18w -> 10w átalakításról beszéltek sokan.
De ha letudnád vinni 8 voltra (ami persze nem 100% biztos), akkor is az indulófeszültség sokkal nagyobbnak kell lennie, ergo minden bekapcsolásnál fel kellene tekerni a potot maxra...
Érdekes a ház színe. :) Látom Tody bácsit sokan szeretik... :P

(#33923) Razermazer válasza G@ß! (#33922) üzenetére


Razermazer
őstag

Ettől tartottam akkor ennek a pumpának ilyen a hangja és kész :((( Tulajdonképpen olyan a hangja mint a régi lada vízpumpának, :DDD ami a szélvédőfolyadékot permetezi a szélvédőre(kellemetlen). Hát akkor marad a d5 tető megvárása addig kibírom valahogy. De azért az ördög nem hagy aludni, hobbielektronikai boltot keresek ott szétnézek poti ügyben. Igen érdekes, és még a külső grafika nincs is kész, csak belül piros kívül fekete. Igen Tody-t nagyon szeretjük, jóember.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#33924) moongoose válasza universiti (#33909) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

ha már dolgozol valmivel legalább nézz utána!
hővezetés
4* jobban vezeti a hőt a vörösréz,mint a sárgaréz.

üdv
gúZ!

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#33925) universiti válasza moongoose (#33924) üzenetére


universiti
csendes tag

Hy!
Lehet hogy ez így van, én máshol azt olvastam hogy a réz300 a s.réz-nek +150 a hővezetési tényezője,ez az én esetemben ha a v.rézel végigcsinálom akkor a legjobb esetben is talán 10fokkal lenne alacsonyabb a hőmérséklete a procinak.Nekem így is megfelel,mert halkabb a gép mint voltés elfogadható a hőmérséklet is!

[ Szerkesztve ]

WC:D5-öt és Mazda hátsó fűtés radi 2*120mm (full v.réz 10/9mm csövek alkotják),házi készítésű CPU blokk 2000Ft-ból + sok meló,A csend volt a lényeg nálam!!

(#33926) moongoose válasza universiti (#33925) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

ha van kedved mazsolázz innen.
egy jó ismerősömmel készítettük a házi blokkokat.
ha 10 fok nem sok akkor valóban elégséges a sárgaréz is.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#33927) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

a link
lemaradt

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#33928) universiti válasza moongoose (#33927) üzenetére


universiti
csendes tag

Hy!
Már láttam a munkádat,és többek közt a te sikereid is bennevoltak abban,hogy magam is nekiáltam.
Viszont azt nem tudom hogy neked milyen hőmérsékletek lettek a kész konfiggal,ha leírnád megköszönném!

WC:D5-öt és Mazda hátsó fűtés radi 2*120mm (full v.réz 10/9mm csövek alkotják),házi készítésű CPU blokk 2000Ft-ból + sok meló,A csend volt a lényeg nálam!!

(#33929) moongoose válasza universiti (#33928) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Hőfokot valamikor talán linkeltem be.
Nem tudok most hőfokokat mondani, mert nem méregettem az utóbbi időben.
De ha gondolod üzem közben majd készítek.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#33930) moongoose válasza moongoose (#33929) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

itt volt a hsz-em!
[link]

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#33931) Oxi válasza universiti (#33909) üzenetére


Oxi
aktív tag

A sárgaréz "majdnem azonos hővezetőképessége" a vörösrézhez képest mindössze 1/4-hez. A gyengébbek kedvéért 4x gyengébb, még az aluminium hővezető képességének is csak a fele. Szóval amit írsz, finoman fogalmazva nem állja meg a helyét.

Bár, úgy látom sok birkában felkelthető az igény az effajta baromságokra is. :U :C

Mínusz egy ok a kötekedésre.

(#33932) Oxi válasza jones965 (#33902) üzenetére


Oxi
aktív tag

Szép hosszú nyelvű avatarod van. :DDD

Mínusz egy ok a kötekedésre.

(#33933) Fel válasza Oxi (#33932) üzenetére


Fel
addikt

Az nem a nyelve. Polipkarok: [link]

(#33934) FoBCRaistlin válasza helkis (#33888) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

az a pumesz járt már pár embernél, és bírta a strapát :)
nekem is bejön az xspc

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#33935) pottyantós válasza FoBCRaistlin (#33934) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Én is tulaja vagyok egy X2O 450, és nagyon jó! Olcsó, halk, kellően erős, hogy még egy VGA blokkot is beépítsek a rendszerbe! De ha a lap is vizet kap, azért oda már egy DDC elkél... :)

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#33936) FoBCRaistlin válasza pottyantós (#33935) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

igen, 1-2 blokkos rendszerhez tökéletes, de oda nagyon.

más: most gondolkodok még egy drágaságon. Anno... fene sem tudja már mennyi ideje, amikor összedobtam az első vizes gépem, vettem egy Alphacool Nexxos XP Bold blokkot. Namost az a blokk azóta is használatba van. Hűtött már egy E6600-at 3,8ghz-n :Y egy E8400-at 4,8ghz-n :Y egy Q9550-et ~4ghz-n (a lap nem tudott többet) :Y , most meg rátoltam szerencsétlent egy i7 920-ra egyenlőre 3,8ghz-n... :C
Nesze nektek univerzális hűtőblokk :DDD
méghogy minden procicsere alkalmával új blokk kell :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#33937) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Vasárnap összepakoltam a vízhűtést.
Volt pár apró buktató, így kipróbálni csak tegnap este tudtam.

Mondhatom, egyik szemem sír a másik meg "üveg".

A VGA hőfok irtózatosan jó lett, de a proci hőfok 5-6 fokkal magasabb lett, mint előtte a Noctua hőcsöves hűtővel. Még az IDLE hőfok is!

A winyó hőmérsékletek megfelelőek: Samu 29 és Seagate (rendszer) 35 fok

A proci blokknál még bepróbálkozom a blokk leszorításának változtatásán, hátha azzal tréfáltam meg magam. Sajnos rugós lefogató nem áll rendelkezésemre.

Esetleg valami használható tipp?

Ioncserélt vízzel töltöttem fel a rendszert + 3deci "rózsaszín" fagyálló. Összességében kb. 2.4l folyadék van a rendszerben.

Multiméterrel néztem egy tesztet az ioncserélt vízzel és bizony nem okoz zárlatot. Bár a műszeren lévő legkisebb 200 ohmos állásban néztem. Ez jó pont :K

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#33938) Kvazár válasza AtHoS (#33937) üzenetére


Kvazár
őstag

Igen, az nem vezeti az áramot viszont, ha porral keveredik, akkor már igen! ;)

Eladó cuccaim: -

(#33939) AtHoS válasza Kvazár (#33938) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Na por az meg van jócskán, szóval ennyit az ioncserélt víz elektromos semlegességéről :(

Picit variáltam a proci blokk lefogatásával. Valamelyest sikerült javítanom a felálláson, de még mindig nem vagyok elégedett.

Gép bekapcsolása után nyolc-kilenc fokkal sikerült alacsonyabb hőfokot mérni az első próbálkozáshoz képest (az is gép bekapcsolása után lett mérve közvetlenül).

Picit terhelgetve a rendszert, úgy 3/4 órával később (a vízhőfok ugye emelkedett) hasonló teszt után (Furmark+prime 3 magra) már csak 4 fokkal volt jobb a procihőfok, viszont a léghűtéshez képest még mindig rosszabb.

A prime magában 4 thread-del viszont hozza a léghűtés eredményét. Bár azért valamivel jobbra számítottam. Lehet tekergetnem kell még egy kicsit a prociblokk lefogató csavarjait

read-only mode on the forum

(#33940) SzlobiG válasza AtHoS (#33939) üzenetére


SzlobiG
félisten

"Picit variáltam a proci blokk lefogatásával. Valamelyest sikerült javítanom a felálláson, de még mindig nem vagyok elégedett."

Ezzel kinlódok én is, de már beletörődtem ami nálam segített az a hátlapi merevítő+AC MX2 paszta. Amúgy milyen blokk pontosan?

(#33941) AtHoS válasza SzlobiG (#33940) üzenetére


AtHoS
nagyúr

k.mamut féle blokk, mint a többi is a rendszerben.

Sajna a lefogatórendszer miatt a Noctua hátoldali merevítőt nem tudtam beilleszteni a rendszerbe, tehát jelenleg nincs ilyen merevítő használatban.
Paszta meg sima fehér, elektronikai boltban kapható szilikonos trutyi.

IDLE hőfokok jelenleg:
procc 2652MHz, 33fok (magok:37, 36, 34, 35) (léggel 31; 34, 36, 31, 31)
gpu 160/250MHz 30fok (léggel 34)

szobahőfok hasonlóan 20...21fok volt

read-only mode on the forum

(#33942) SzlobiG válasza AtHoS (#33941) üzenetére


SzlobiG
félisten

Azt nem ismerem.:B

Nálam az MX2 paszta procin kb 5-7 fokot hozott a vga-n meg 10-et amit két napja pasztáztam át a gyári fehér után. Szal szerintem próbáld ki te is, biztos hogy jobb lesz a fehér trutyi után sőt mx3 még jobb...amúgy egy nagyon jó lég után szvsz csak egy nagyon drága cucc tud jobban teljesíteni. A vga nálam rendbe van az sokkal hűvösebb mint léggel volt.

(#33943) FoBCRaistlin válasza SzlobiG (#33942) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Nálam anno az MX2 csak 1-2 fokot hozott normál használat mellett. Ettől függetlenül én is arra esküszök. MX3 ilyen jó lenne? Eddig azt olvastam nem nagyon lett különbség... :U

Ha 5-6 fokot hozott, akkor ott valami nagyon nem stimmelt a pasztázás előtt... nagyon sok az...

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#33944) danati válasza AtHoS (#33941) üzenetére


danati
senior tag

Azért azt vedd figyelembe hogy a k.mamut blokktól egy komoly gyári blokk akár 10C°-al is jobb lehet.

Nálam a T56 V1 blokk load alatt 5C°-al veri a k.mamut blokkot. A V2 blokk a V1-nél Tody elmondása szerint kb 3C°-al jobb. Az Extreme blokk pedig még ennél is erősebb.

(#33945) jones965 válasza AtHoS (#33941) üzenetére


jones965
Modder

Nem akarom más blokkját leminősíteni, de szvsz az a blokk nem tud annyi hőt átadni a hűtő közegnek, mint pl az előtte használt léghűtőd. Ebből eredhet a különbség, valamint a minimális térfogatáramnak. Bár kutakodtam a neten, de sehol nem találtam az általa készített blokkok belsejéről képet, így csak a külső alapján és a csatlakozó méretéből következtettem le ezeket, alátámasztván a hőmérséklet értékeiddel.
Azért mert vízhűtés van egy számítógépben, az nem jelenti közvetlenül azt, hogy az adott esetben jobb választás egy jó léghűtésnél.

(#33946) danati válasza jones965 (#33945) üzenetére


danati
senior tag

Hétvégén teszek fel képet a blokk belsejéről.

(#33947) SzlobiG válasza FoBCRaistlin (#33943) üzenetére


SzlobiG
félisten

Biztosan közbe szólt a felfogatás is, de már sokan jelezték, hogy az MX2 paszta sokat hozott nekik.:) Igen az MX3 jobb 2-3 fokkal.

(#33948) FoBCRaistlin válasza SzlobiG (#33947) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

:) Lehet, hogy nálam az eredeti paszta is valahogy jól sikerült, és azért nem jött ki több különbség :))
Hmm... lehet adok én is egy esélyt a 3-as tesónak. nemsokára elfogy a 2-es készletem.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#33949) moho-jojo


moho-jojo
tag

Mx-2 [link] :U

[ Szerkesztve ]

(#33950) shteer válasza moho-jojo (#33949) üzenetére


shteer
titán

és mihez viszonyítsuk? :)

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.