Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34801) NaNorbert


NaNorbert
aktív tag

Sziasztok...
Megvettem a 2 uj radimat... Mert az egy lehet kevéske.

De mivel Chieftec BA-01B-B-B házikóm van, nem tudom hogyan helyezzem el hogy ne keljen darabokra vágni, és hdd befogatót kiszedni.
Ezért arra gondoltam, hogy mind 2 radiátort egymás mellé rakom állítva. Az egyiket a hdd-k alá, megtoldva 2x 12 centis ventivel mely a ház elejéből szívja a hűvöset.
A másikat pedig a HDD tartó és alaplap kőzé.
Képpel illusztrálva... Vélemény?

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#34803) balazs0102


balazs0102
senior tag

corsair H70 és Gigabyte 3d galaxy 2-ről vélemény? Ugyanaz kb mint a h50?:D

(#34804) D1Rect válasza balazs0102 (#34803) üzenetére


D1Rect
félisten

A h70 egy jópofa léghűtő. A másik egy vicc.

(#34805) Csavez™


Csavez™
veterán

Tegnap kész lett a gépem,hála OC-nek! :R



Csináltam pár tesztet is majd felrakom. :DD

(#34806) D1Rect válasza Csavez™ (#34805) üzenetére


D1Rect
félisten

Nagyon pofás lett, gratula! :R

Hőfokok hogy alakulnak?

(#34807) #56573440 válasza Csavez™ (#34805) üzenetére


#56573440
törölt tag

ebben hol van a radi? és ha az az ami a ház mellett van akkor az mi és hogyan? :Y életemben nem láttam még, de a gép az gyönyörű :R

(#34808) jones965 válasza Csavez™ (#34805) üzenetére


jones965
Modder

Nagyon komoly lett a cucc!

Gratulálok!

(#34809) Csavez™ válasza D1Rect (#34806) üzenetére


Csavez™
veterán

Köszönöm! :R
A hőmérsékletek elképesztően jók,nem is számítottam rá.
1138-as corevoltage mellett,(kombustor 10 percet ment) 60 C° körül van,játéknál 45-50 C°,
alapon 32 C°.
Nagyon jól tuningolhatók lettek a karik!
Gyári hűtássel kicsit piszkáltam az afterburnerben,már 100 C°-nél jártak a karik,vizzel meg a fele.
A legfontossabb,nem VÍSÍTanak a kártyák,nagyon halk lett a gép.

Csinálok a prociról is stabtestet.

(#34810) Csavez™ válasza #56573440 (#34807) üzenetére


Csavez™
veterán

(#34811) NaNorbert válasza #56573440 (#34807) üzenetére


NaNorbert
aktív tag

MO-RA3 Pro a 9 darab 1350-es Yate Loon

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#34812) jones965 válasza Csavez™ (#34809) üzenetére


jones965
Modder

Viszont játék alatt a falon lévő radiátort ki is kapcsolhatod, mert ez befűti neked a cockpit környékét. :K

(#34813) Erdei88 válasza Csavez™ (#34805) üzenetére


Erdei88
veterán

Milyen hűtőfolyadékot használsz?

(#34814) Csavez™ válasza jones965 (#34812) üzenetére


Csavez™
veterán

Nincs itthon inbusz,de holnap lekapom a falról még sosem ment.
Nem is fog. :D

(#34813) Erdei88: PrimoChill Pure Performance Coolant-UV Blue

(#34815) Erdei88 válasza Csavez™ (#34814) üzenetére


Erdei88
veterán

Nagyon szép lett a rendszered, de 4-5 hónap múlva csöveket dobhatod ki és lehet mindent kitakarítani.
Ráadásul az a Tygon cső sem volt olcsó.

(#34816) helkis válasza Erdei88 (#34815) üzenetére


helkis
addikt

szerintem itt az ár nem volt szempont.. nagyon egyben van a cucc.. :R
Cshavez - khmm.. mennyi is lett a vége? :B

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#34817) Csavez™ válasza helkis (#34816) üzenetére


Csavez™
veterán

A vége ? az fájt... :)

(#34818) Zsubi válasza Csavez™ (#34805) üzenetére


Zsubi
őstag

hmmm... ott van rendesen a vas :K grat hozzá :R

(#34819) D1Rect válasza Erdei88 (#34815) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha most leengedi még jó nem? :U

(#34820) helkis válasza Csavez™ (#34817) üzenetére


helkis
addikt

algopyrin-t tudom ajánlani :)) +hogyan tovább? ;]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#34821) universiti válasza Csavez™ (#34805) üzenetére


universiti
csendes tag

Helló!
Én is gratulálok,nem csak a vízhűtéshez hanem az égész géphez! (nagyon ott van,bár én nem vaok nagy game fan,de ez marhajó tényleg)
:C :R :Y

WC:D5-öt és Mazda hátsó fűtés radi 2*120mm (full v.réz 10/9mm csövek alkotják),házi készítésű CPU blokk 2000Ft-ból + sok meló,A csend volt a lényeg nálam!!

(#34822) HalasKYO


HalasKYO
aktív tag

Te atya úr isten ez egy szörny :D
A géphez és a hűtéshez is gratula télleg nagyon pofás kis darab, kicsit durva hogy az egész rendszert egy mora 3 elviszi :) igaz nem apróság, de mikor idejöttél mondtak többet is...

Az egészet egy DDC szivatyú viszi ? Melyik verzió a 10w os vagy a 18W os ?
A moráról kérhetünk majd még képet érdekelne miben változott a 2 höt képest, nagyon pofásnak tűnik. Az a burkolat meg a talp dolog... érdekes...
Vagy ez vmi egyedi megrenderlés ?

Használd egészségget..Milyen am a csövezés ? üdv

Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

(#34823) Erdei88 válasza D1Rect (#34819) üzenetére


Erdei88
veterán

Igen, de kinek van kedve szétszedni egy pár napja összerakott rendszert?

(#34824) OC válasza Erdei88 (#34823) üzenetére


OC
őstag

Sziasztok!

A helyzet az, hogy gyakorlatilag bármilyen folyadékra vagy adalékra keresel rá, akkor biztosan találsz negatív tapasztalatot.

Sokan itt is szidják a Valvoline Super Coolantot, én pedig a megjelenése óta (ez már évekkel ezelőtt volt) csak ezt használom.

A helyzet az, hogy sok anomália -szerintem- nem egyedül és kizárólag az adalék miatt, sokkal inkább több tényező együtállása miatt következik be (pl. adott cső, adott adalék, adott fémek).

Viszont ezt kitesztelni eléggé necces.

Cshavez esetében azt mondom, várjuk meg azt az x hónapot. Ha baj lenne, akkor gariban megoldjuk, nincs mitől tartani. :N

HalasKYO:
A Mo-Ra 3-ról lesz kisvidi is (talán már holnap).

A szivattyú 18W-os, a radihoz pedig a talp és a rácsok rendelhetó extra.

[ Szerkesztve ]

(#34825) HalasKYO


HalasKYO
aktív tag

Nekem is a 18 W os van :)
Várjuk a videót :D

Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

(#34826) Szabikaa20 válasza Csavez™ (#34805) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Hát ez odab*sz!!! :DDD Nem lehetett olcso mulatsag....Ez egy jobb kocsinak az ára.... :DDD De amugy marha jooo...Gratula!

Mondjuk az a radi a gep mogott be fog füteni... xD

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#34827) AssAssynn válasza D1Rect (#34772) üzenetére


AssAssynn
őstag

Szia!

Köszi a választ, igen a VGA valóban sokat dobna a latba, de az olyan drága, hogy nem akarom karácsonyra kérni, meg úgy sem fogok sokat gépezni nyárig, szóval ha akkor veszem meg, akkor meg spórolok rajta.
A vízhűtést amúgy azért akarom, mert alapból szeretem ha alacsony fokon vannak a dolgok, meg azért, hogy minél tovább bírja a konfiguráció.
Viszont itt a karácsony, s nem tudom mit kérjek, ezért gondolkodtam azon, hogy vízhűtés jó lenne.
Alapból a mostani konfigurációmhoz kéne víz, mert egy ideig úgy sem váltok, azt azonban nem tudom, hogy ha kb. 4 év múltán váltanék, akkor bármilyen átalakítóval is jó lenne-e bármilyen mostani víz... kitudja milyen átalakítások lesznek addig.
Esetleg tudnál még (vagy bárki más) tanácsot adni?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#34828) danati válasza AssAssynn (#34827) üzenetére


danati
senior tag

Egy normális vízhűtés ára ott van mint egy komolyabb VGA ára. Helyedben vennék/kérnék 40k körül valamilyen VGA-t.
Pl.: GTX460 vagy HD6850

(#34829) D1Rect válasza AssAssynn (#34827) üzenetére


D1Rect
félisten

Kérj karácsonyra egy VGA-t. ;)
Te nem télen szoktál inkább játszani?

(#34830) AssAssynn


AssAssynn
őstag

danati: Valóban, de mint mondtam, alig fogom használni a gépet, s most hiába veszek meg egy 460-t ha játszok majd vele ötször, aztán úgy is érettségi, s emiatt majd csak nyáron lesz újra rendszeresítve a gép. Akkor viszont már olcsóbban is lehetne kapni 460-t. Tehát ezért a pár alkalomért nem akarok most (:
Ezért gondoltam inkább vízre, mert az nem lesz olcsóbb akkor sem.

D1Rect: De, alapesetben télen szoktam "bekockulni", de most közeledik az érettségi, s nem általános rendszergazda akarok lenni (:

De azért köszönöm a segítségeteket és, hogy válaszoltok, de maradjunk most a víznél (:

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#34831) Csavez™ válasza Szabikaa20 (#34826) üzenetére


Csavez™
veterán

Kösz!
A radi már le van szedve(sosem müködött), helyhiány miatt,rakok fel róla képet.
Amúgy,most dízájnossabb radim van! :D

(#34832) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Na, bocsi, hogy megint írok, de engem tényleg érdekelne ez a vizes dolog.
Szóval milyet ajánlanátok a konfigurációmhoz (vga-ra nem kell, mert gtx 460 lesz).
Még az a megválaszolatlan kérdésem volna, hogy mivel az én alaplapomon nincsen a CPU körüli tranzisztorokon és egyéb dolgokon hűtőborda, azok ugye légáramlat híján melegednének, erre mi lenne a megoldás? Vagy csak új lap segít?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#34833) Fel válasza AssAssynn (#34832) üzenetére


Fel
addikt

Ha mindenáron vizet szeretnél, akkor valami ilyesmit válassz: [link]

(#34834) #56573440 válasza AssAssynn (#34832) üzenetére


#56573440
törölt tag

a lap körüli melegedő alkatrészek (főleg fetek) tényleg igényelnének némi hűtést, ha a házadban proci magasságában oldallapon van ventinek hely, az bőven jó, valami leszabályozott ventivel még halk is lenne, ill megtűzdelheted pár ilyennel LinK. ezek öntapadós, hővezetős cuccok. kicsit gányolós, de mivel gyárilag nincsenek bordák, így sanszos hogy nem lesz felfogatási pont pl thermalright fethűtőknek...

(#34835) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Fel: Köszi a választ. Amúgy abba a szettbe a blokk az alumínium, az nem rosszabb mint a réz? Valaki egyszer óvva intett az alumínium dolgoktól vízhűtésben. Az árát is magaslom, ahhoz képest, hogy mit tartalmaz a csomag.

blackrulz: Köszi a segítséget. De a ház oldalát le szoktam venni, szóval oda nem akarok tenni ventilátort. Amúgy az ilyen kis apró bordák jók valamire? Mert így ránézésre nem ígér sokat, de hát tévedjek. S amúgy valóban, a lapomon nemigazán vannak lukacskák, tehát oda csavarozni nem tudok semmit sem.

------------------------------------

Egyébként tud valaki véleményt mondani erről a szettről, egy ilyennel kiegészítve? (18-ért adnák)

Illetve erről tudtok valamit mondani? (az ára oda van írva)

S ha nem gond, róla vannak tapasztalatok?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#34836) D1Rect válasza AssAssynn (#34835) üzenetére


D1Rect
félisten

Számomra a Thermaltake és minden "előrevíz" felejtős, k.mammut munkáival egyetemben.
(egyiket sem próbáltam, de szerintem jó nekem így)

Az a 35K-s rendszer tűnik a legjobbnak, de alig tudni mi van benne.

(#34837) Fel válasza AssAssynn (#34835) üzenetére


Fel
addikt

A kérdéses blokknak csak a teteje alumínium, a hőátadás miatt lényeges talp vörösrézből van. Ha nyers alu és réz van egy vízhűtésben az okozhat korróziót, ha nem megfelelő folyadékot használ az ember. (Fagyállóval kiküszöböhető ez is)
De viszont itt nem erről van szó, mert a T56 blokkok alu teteje eloxált (ezüst, fekete, kék, vagy arany színűre). A pánikbetegek számára elérhető POM (kemény műanyag) tetős változatban is.

42ezer Ft nem kevés az biztos, de ennél olcsóbban nem igazán találsz újonnan, teljes, jó minőségű vízhűtéses rendszert. (Egyébként mi hiányzik Neked abból a csomagból?)

Az általad vázolt három megoldásból egyiket sem ajánlanám. Egyfelől osztom D1Rect véleményét, valamint a használthoz még hozzátenném, hogy szerintem nem gyengén túlárazott... :U

(#34838) AssAssynn


AssAssynn
őstag

D1Rect: Rendben van, akkor a Thermaltake-t elfelejtettem.
35 ezressel az a gondom, hogy pl. a mosfet blokk nekem nem is jó, úgy meg kidobott pénz. Most kértem az eladótól képeket, de megvallom őszintén elgondolkodtam egy egyedi rendszer kiválogatásán...

Fel: Az természetes, hogy a talp rézből van, de akkor annál a blokknál alumíniummal nem is érintkezik a víz? Csak mert olyat tényleg nem szeretnék. Amúgy a honlapjukon alu(ezüst) és pom változatot találtam. Pom amúgy mennyire jó? Csak mert pár esettel már találkoztam amikor a plexi fedelű blokkok betörtek. Tehát olyat sem akarok. Amúgy a T56 honlapján a többi szettel mi a helyzet? Gondolok itt a legolcsóbb 775 start csomagtól az általatok ajánlottig.
Azért mondtam, hogy ehhez képest drága, mert itt éppen a 35e-hez viszonyítottam ami olcsóbb és több minden van benne. Most itt nem erre az egy hirdetésre akarok hajazni, de azért látszik a különbség.
A "használt" és túlárazott alatt a 35-st érted?

----------------------

Arról egyébként mi a véleményetek, hogy ("kis" segítséggel) külön szettet állítsak össze magamnak? Vagy azért az ilyen szettek olcsóbbak?
Melyik márkától ódzkodjak és melyik ami jó?

(Bocsássatok meg, hogy sokat írok és sok a kérdés, de nem szeretem elkapkodni a dolgokat.)

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#34839) D1Rect válasza AssAssynn (#34838) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem is az lenne a legjobb, ha saját rendszert válogatnál össze.
Én kifejezetten örülök, ha kérdezel. Legalább van valami történés errefelé. :)

(#34840) Fel válasza AssAssynn (#34838) üzenetére


Fel
addikt

Nem a nyers alu felülttel érintkezik a víz, a tetővel természetesen igen. A POM egy kemény műanyag (nem plexi), hasonló az acetalhoz. Szerintem teljesen használható, biztonságos. Az eddigi blokkjaim szonte mind ilyen tetejűek voltak (EK Supreme, EK Supreme LT AMD, EK-FC88GT, EK-FC260GTX, EK VGA Supreme, Zern NB-WAK) és nem volt egyikkel sem gond.

"A "használt" és túlárazott alatt a 35-st érted?" - Pontosan. A Tody féle szettben minden új (a szivattyú esetén szerintem lényeges) és tényleg majdnem minden benne van (cső, csatlakozók, ventik a radira), míg a linkelt cucc esetében azt sem tudjuk milyen a radi és a tartály; cső, csati nuku. Lehet jó ajánlatokat találni az apróban, de ez konkrétan nem az..

[ Szerkesztve ]

(#34841) Fel válasza AssAssynn (#34838) üzenetére


Fel
addikt

Az előző hszem első mondatából kimaradt egy "nem"... :U Helyesen:
"Nem, a nyers alu felülttel nem érintkezik a víz, a tetővel természetesen igen."

Persze, hogy segítünk összeállítani egy megfelelő rendszert, de ne legyenek utópisztikus elvárásaid. Szóval olcsó nem lenne. Az általam promótált szett (nem, nem vagyok Tody bérenc :DDD ) nagyon jó ár/érték arányú. Kellő tartalék van benne későbbi bővítésre (azért plusz egy 300W-ot kajáló vga-ra kevés lenne) és akár platformváltást is megérhet, intel vonalon maradva.

[ Szerkesztve ]

(#34842) HalasKYO


HalasKYO
aktív tag

Így van :)
Egyébként nincs vkinek egy 955 be je ami még 125W os ?? csak mert nekem a lapom azt támogatja webshopok meg hajtanak el azzal hogy ott már csak 95W os van.. :S

Nem tudom hogy okozna e bárminemű problémát (szerény személyem szerint nem ) De megpróbálkozok itt sopronban egy korrekt üzlettel, tudnak próba cuccokat hozatni pl projektor vászont , így hozattam mert tutira akartam menni mikor egy pénzes ismerősnek raktam össze egy kisebb mozit :)

Ezt én is megkérdeztem Tody tól hogy mi is van ezzel az alu val és tényleg el van oxálva... Lényegében az alu alapjáraton szabad levegőn is oxidálódik de ez mélyeben oxidálja ezzel nagyobb biztonságot adva.

POM is jó anyag, volt már ilyen a birtokomban sajnos nem került felszerelésre egyéb okkokból , de tesóm egyszer lerántotta a szekrény tetejéről és azt simán kibírta mind 2 blokk ami kiesett.(elég nagyott kappantak mert a parkettámon nyomot hagytak :O ;] )

Egyébként nekem is van kérdésem.
Kész lötyikhez mit szóltok illetve fagyálóhoz ?

Én nem mindenféle giccsorgiát akarok, sima átláccó cuccra gondolok a készre kevert lötyinél, csak mert, ha végre összeáll, hogy milyen gépem lesz és rákerül a víz akkor azt munkára akarom használni és nem havonta a vizet leengedni, újrafeltölteni.

Még egy kérdés ki hogyan oldja meg a leengedést kulturáltan ? (nem 1/2 es meg 1/4 es mofém gömbcsapokra gondolok ) :U

Van nekem egy Tody féle 125 ös plexi feltöltő tartályom ezzel a feltötlés gyerekjáték és sétagalopp, de ha a HF csatikat összerakom majd és oldahtó bilincset kap (müanyag szintén todytól) akkor hol hogyan bontsam meg hogy utána pl a kész lötyi újrafelhasznáható legyen ?
lavor és hajrá ?
A radi egy 480 as [link]
A kérdés az hogy ezt illetve a feltöltőt a házon kívülre szertném tenni (stacker st01 jobb oldala)
A DDC szivatyú egy szivacsal bélelt müszerészdoboban fog lakni ZERN G1/4 es tetővel :)
Ha kell erről később teszek fel képet (Illetve ha szerelem akkor majd az egészröl is ha érdekel vkit :) )

Masterkleer fehér csövezést néztem ki 10/16 ost.
Ezekről a dolgokról szeretném kikérni a véleményetek.

Illetve mégvalami. Nekem a MOLEX csatis 18W os DDC van viszont ha szétszedem elvileg ott van a fordulatszámkijezés is, van értelme ráforrasztani és csak ezt a jelet alaplapra dugni ? Illetve ha igen akkor pontosan melyikre ?
Akinek a 3 pines verzió van meg tudná nézni?
Vagy ha szedte szét nem emélkszik ?

Hosszú lett.Maradhat ? :DDD

Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

(#34843) OC


OC
őstag

Sziasztok!

Mivel nem a shopba mutat, remélem nem lesz "reklám-spam"-nek minősítve. :B


Kattints a képre, vagy IDE!

(#34844) Delta-Laca válasza OC (#34843) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

Ez nagyon komoly:Y Megnéztem a videót, szerintem nagyon jó lett, bár arra számítottam, hogy szerelés is lesz;], ettől függetlenül big respect:R
Ha lenne elég cash, akkor én is egy "hasonló" külső megoldást választanék, de abszolút értékben sajnos horror az ára:O Egy D5 vajon érdemben ki tud szolgálni egy ilyen radival felvértezett rendszert?:B Mert mostanában mindenfele azt látom, hogy a DDC erősebb, mint a D5, ettől függetlenül amíg el nem romlik, addig meg nem válok a D5-től:)

Üdv.: Delta-Laca

(#34845) OC válasza Delta-Laca (#34844) üzenetére


OC
őstag

Sokan szerelős videót vártak, szóval a csapásirány az lesz.

Igen, nem olcsó megoldás, bár ez a radi az a "big rad", amire egészen idáig vártunk, de komolyan.

Nagy, megfelelően ritka lamellázatú (kis szélzaj, könnyen átszellőztethető), normálisan párhuzamosított (kis ellenállás, vagy ha jobban tetszik kis nyomásesés) és hűt, mint a barom. :D

Rendszertől függ, de hogy elviszi, az szinte biztos.

Gyorsan összeollóztam radikat áramlás szempontból:

(#34846) AssAssynn


AssAssynn
őstag

D1Rect: Köszönöm a kedvességedet (:

Fel: Köszönöm a felvilágosítást! S köszi a segítséget neked is.
Igen arra már rájöttem, hogy a jó cuccok drágák is...

--------------------

S lenne egy olyan kérdésem is, hogy ezzel: Corsair H70 érdemes-e foglalkozni?
Igen látom, hogy ez csak CPU-ra jó, de elképzelhető, hogy másra nem is kellene akkor. Igen és amit eddig lehet kifelejtettem az az, hogy nekem nem a hang számít, hanem a teljesítmény, tehát, hogy minél hűvösebb legyen a cucc, s lehetőleg ne kússzon 60 fok fölé a CPU még durva tuningnál sem (jó lenne 50 foknál maximalizálni). Persze ha ezt a teljesítményt egy ventilátoros is tudná akkor akár abba is belemennék, de nem hiszem, hogy azok ennyire letudnák hűteni.

Azt még elfelejtettem mondani, hogy a mostani hűtésemmel teljesen alap állapotban (alap órajel, idle) 32 fokosak a magok átlagban. Terhelve pedig 52.

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#34847) jones965 válasza HalasKYO (#34842) üzenetére


jones965
Modder

"Illetve mégvalami. Nekem a MOLEX csatis 18W os DDC van viszont ha szétszedem elvileg ott van a fordulatszámkijezés is, van értelme ráforrasztani és csak ezt a jelet alaplapra dugni ? Illetve ha igen akkor pontosan melyikre "

Amennyiben monitorozni szeretnéd a szivattyú fordulatszámát, akkor az alaplapon bármelyik szabad ventilátor csatlakozóra rákötheted.
Illusztráció a szivattyú bekötéséről.

(#34848) D1Rect válasza AssAssynn (#34846) üzenetére


D1Rect
félisten

Az én véleményem szerint a H70 egy jópofa léghűtő.

Ötlet:
Szedd össze jó minőségű használt dolgokból a javát, ami nincs megfelelő azt vegyél újat. ;)

Most láttam OC-nál előreösszeállított EK szetteket. ;)
Mondjuk amit láttam abban plexi tetős blokk volt, de lehet van ellenállóbb is.

(#34849) HalasKYO


HalasKYO
aktív tag

Szétszedtem a pumpát megnézzem hogy hova s mit kéne forrasztani , de úgy néz ki nekem vmi régebbi verzió van ,mert ott csak 4 nyákra kivezetett érintező van és a jobb oldali 2 n kapja a tápot a legszélső (jobb) a 0(föld) mellette eggyel ballra a direkt 12V bekötés, mellette 2 kivezetés ami nincs bekötve és még errébb egymástól kicsit távolabb még 2...
Ha kell teszek fel képet.
Esetleg ötlet ?

Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

(#34850) AssAssynn válasza D1Rect (#34848) üzenetére


AssAssynn
őstag

S ez rosszat jelent? (:

Néhány külföldi oldalon szép eredményeket mutatott fel, ha jól olvastam a hozzászólásokat. Persze ezen linkem csak egy példa, van még jó pár.
Mondjuk egy nagyobb radiátorral jobb lenne, de tetszik, hogy így egyben van.
Na de, hogy ne csak erről beszéljek.

Van olyan ,hogy a tartály és a pumpa egyben van ugye? S azok mennyire jók? Mert a mellé csak egy jó CPU blokk és radiátor kellene, eltekintve a csövektől és a csatlakozóktól, ugye? Ja, meg persze a ventilátorok...

"Most láttam OC-nál előreösszeállított EK szetteket." Ezt hol? Bocsi, de nekem az OC és az EK nem árul el mindent (:

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.