Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34551) Csavez™ válasza Fel (#34548) üzenetére


Csavez™
veterán

Most nézem kompatibilis a házzal. :C

(#34552) jones965 válasza Csavez™ (#34545) üzenetére


jones965
Modder

Jó a cockpit kialakításod.
Ekkora teljesítményt léggel lehűteni már nem egyszerű dolog, főleg hogy gyakorlatilag egybeér minden.
Itt már tényleg csak a víz segíthet. Amit Fel összeállított, az kell is, mivel ennyi hőt eldisszipáltatni nem egyszerű dolog.
Más kérdés, hogy ilyen extrém hűtésnél én már 2 különálló kört építenék, természetesen 2 szivattyúval.

(#34553) LBandi válasza Erdei88 (#34541) üzenetére


LBandi
aktív tag

Ha nem látszott a vízen semmi, akkor miért engedted le? Voltak valamiféle jelei, netán romlott a hűtési teljesítmény?

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#34554) Erdei88 válasza LBandi (#34553) üzenetére


Erdei88
veterán

Nem volt semmi.
Szétszedtem, mert átalakítom és lecserélem a blokkot.

(#34555) Góliát válasza Csavez™ (#34551) üzenetére


Góliát
senior tag

A CORSAIR házikóit nem nézegetted? A bemutató! A 800D vízhűtésre ATOM, itt a topikja: :Y

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#34556) Csavez™ válasza Joshi (#34546) üzenetére


Csavez™
veterán

Hi!
Race07,Dirt2,NFS Shift. :DD

(#34557) Joshi válasza Csavez™ (#34556) üzenetére


Joshi
titán

Gyere és csatlakozz a GTR-Masters WTCC bajnokságába, menet közben is lehet csatlakozni igaz hogy 4k szerverdíjat kell fizetni de gondolom ez nem visszatartó tényező. :U

(#34558) szanyi20


szanyi20
tag

Szép jó estét mindenkinek.

Életem első vízhűtéses rendszerének kiépítésén töröm a fejem, és ebben szeretnék hasznos tanácsokat szerezni.

Először is a kérdésem az, hogy ha új rendszert szeretnék, összeválogatva érdemes vásárolni, vagy kezdésképpen valami szett is megteszi?

Amit hűteni kéne az első körben csak a processzor (Phenom II 965 BE, nem 5-6 GHz-n járatva, merthát ugyan vegyész vagyok, folyékony nitrogént meg héliumot még tudnék is szerezni, de nem olcsó mulatság... :D de nem is a gyári 3,4 GHz-n... :DDD) A rendszerben még egy Gigabyte GTX 460 SOC is helyet foglal, esetleg később ő is becsatlakozna a vizesek közé, de első körben csak a procit szeretném ezzel hűteni. A ház amibe menne a cucc, egy Cooler Master 690 II Advence, szóval van dupla radiátornak hely kialakítva a házban felül is meg alul is.

Hát lényegében ennyi lenne, a keret (csak hogy mondjak valami... :D ) olyan legyen 40-45k, de ez a tető!

Előre is kösz,
Üdv

(#34559) Joshi válasza szanyi20 (#34558) üzenetére


Joshi
titán

Ha az összeg módosulna 50-55k-ra akkor egyből beleférne a vga is, szerintem megfontolandó. :U
Az én tippem mindenképpen összeválogatott minőségi cucc, érdemes lehet az apróhirdetésből összevadászni mert így sokat spórolhatsz.
Az én tippem:
CPU blokk
Vízpumpa
Radi
Ez csak példa, szerintem nézz körül tüzetesebben az apróban biztosan találsz megfelelő cuccokat. ;)
Ha valami nem tiszta akkor kérdezz! :K

(#34560) szanyi20 válasza Joshi (#34559) üzenetére


szanyi20
tag

Megfontolandó a VGA...

Most még csak informálódok, mert egyelőre nem tartózkodom MO-n a konfigom viszont otthon várja, hogy jól felújítsam!! :D Sztem az 50k még éppen éppen bele fog férni, de most még inkább csak minél több infot szeretnék begyüjteni, illetve helyeket nézni/keresni, átnézni az aprót, hogy mi hogy van... stb stb....

(#34561) DigitXT válasza Csavez™ (#34556) üzenetére


DigitXT
félisten

Szimulátorokat kérdezett.:DDD (Csak az első az.;] - :R)

Joshi: az(ok) a DDC(k) hogy a tökömbe ilyen olcsó(k)?:F

[ Szerkesztve ]

(#34562) Erdei88 válasza Fel (#34547) üzenetére


Erdei88
veterán

Bocs hogy beleszólok de a Full Nickel EK blokkhoz nem tudsz 2db 13/19es csatlakozót használni. Itt egy kép

(#34563) TaaT válasza DigitXT (#34561) üzenetére


TaaT
veterán

ez bennem is felmerült már :B
a DDC-1T-met is tőle vettem egy ezressel kevesebbért, a fedelébe az van bele nyomva hogy Delphi :)

Give them hell Ukraine!

(#34564) Fel válasza Erdei88 (#34562) üzenetére


Fel
addikt

Hopp.. az érdekes. Nem gondoltam volna, hogy kevesebb hely van a tetőn az elődhöz képest.
Egyébként milyen, miben más? Szebb, az tuti, de jobb is?

TaaT: Az nem baj, ha Delphi felirat van rajta. Laing-Delphi közös fejlesztés a DDC. Szóval ez az eredeti ddc-k egyik ismertetője :K. Egyébként a Delphi ismerős lehet többeknek az autózásból; többféle autóalkatrészt is gyártana (vízpumpa, fékrendszerek, stb...)

(#34565) Cartman002


Cartman002
aktív tag

Most kezdtem neki a vízhűtésem beépítésének, és meg szeretném kérdezni hogy a következő elgondolás működne-e:
A tartály a gép hátuljához lenne hozzácsavarozva, a radiátor pedig a gép tetején lenne kiemelve, távtartó csavarokkal.
A pumpa valamint a többi egység pedig a gépen belül lenne elhelyezve.
Felvetődött bennem, hogy a gép tetején a radiátoron lévő 3 darab ventilátor nem lesz-e túl hangos? Nem fog-e nagyon "süvíteni", hiszen a gépház meg a radiátor között lesz kb. 5-10 centi hely.

Rajzoltam egy ábrát paintben, [link], melyben a sorrendek is jól láthatóak.

A tartály lenne első helyen, onnan menne a víz a radiátorba, tovább a VGA blokkba, tovább a CPU blokkba, majd utána jönne a pumpa és pumpálná vissza a vizet a tartályba.
Mennyire lenne probléma, hogy a pumpán csak a felmelegedett víz menne át, illetve a tartályban is csak ez a víz lenne?
Vagy egy zárt rendszernél a sorrend mindegy?

(#34566) LBandi válasza Cartman002 (#34565) üzenetére


LBandi
aktív tag

" Nem fog-e nagyon "süvíteni"
Ez függ attól hogy milyen ventiket fogsz használni és mekkora fordulaton, mert pl ha leszabályzod ~800rpm-re akkor biztos hogy elég halkak lesznek míg magasabb fordulatnál ugye hangosabbak és ott elképzelhető a sűvítéses effektus (de ezmár inkább csak 1600< fordulat körül)

Vízhűtésnél az alkatrészek sorrendjénél egy jó tanács, de ez sincs kőbe vésve, a tartály után célszerű egyből a pumpát tenni, mivel így a rendszer feltőltése sokkal egyszerűbb, illetve a légtelenítési folyamat is gyorsabb mert a tartályból nem fog levegőt szipkázni így könnyebben ki tudja nyomni a buborékokat a rendszerből. A többinek a sorrendje az alkotóra van bízva a hűtésbe nem szól bele egyáltalán.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#34567) D1Rect válasza LBandi (#34566) üzenetére


D1Rect
félisten

Tudja a fene, de sztem 120-asból a 800-as venti is süvít.
~400-500 körül már viszont halk. :)

(#34568) Erdei88 válasza Fel (#34564) üzenetére


Erdei88
veterán

Nem tudom, nekem még nem érkezett meg. Valami oka csak volt, hogy kiadták, remélem nem csak az új design
Elvileg jövőhéten érkezik, ilyen lesz.
Majd teszek fel képeket róla.

(#34569) jones965 válasza Cartman002 (#34565) üzenetére


jones965
Modder

-"A tartály lenne első helyen, onnan menne a víz a radiátorba, tovább a VGA blokkba, tovább a CPU blokkba, majd utána jönne a pumpa és pumpálná vissza a vizet a tartályba.
Mennyire lenne probléma, hogy a pumpán csak a felmelegedett víz menne át, illetve a tartályban is csak ez a víz lenne?
Vagy egy zárt rendszernél a sorrend mindegy?"

1. A tartályt gondolom a feltöltés végett raknád a rendszeredbe, ebből kifolyólag innen csak a szivattyúra célszerű a vizet vezetni, mivel magától nem fog a radiátorba kerülni, főleg hogy az magasabban is lesz.
2. A szivattyúbol a kimenő ág pedig tetszési inger küszöbre van bízva, hogy hová vezeted, max a felhasznált csőmennyiséget befolyásolja.
3. A rendszeredben nem lesz hideg és meleg víz, hanem hőterheléstől függően szobahő fölötti értékek, hol magasabb hol alacsonyabb értéken, attól függően, mekkora a beépített hőcserélő felülete, valamint a rajta átvezetett folyadék áramlási sebessége, és a hűtésre használt levegő mennyiség mekkora intenzitású.
{ gpm (térfogatáram) + cfm (légmennyiség) }

(#34570) NaNorbert


NaNorbert
aktív tag

Elnézést is kérek.....

Akkor mást kérdek...
Ha van egy cga blokkom, és egy GTS 250-em, ez egy Asus gts 250 DK változat, alap órajeleken, ...

A memóriákon nem volt memsüni vagy külön hűtés. Ha rárakom a vizecskét a memóriákra elég egy-egy memsüni, a hűtés képpen.

[ Szerkesztve ]

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#34573) D1Rect válasza NaNorbert (#34570) üzenetére


D1Rect
félisten

El is van nézve. ;)

Pontosan milyen blokk?

(#34574) NaNorbert


NaNorbert
aktív tag

Sziasztok, számotokra alap meg lehet bolond kérdéseket teszek fel de megkérdezem hogy tisztában legyek mindennel.

Nem rég vettem egy szettet, és szeretném a configomra rá szerkeszteni de sok dolog sötét még előttem.

Kérdéseim.
1: Próbára össze rakhatom desztillált víz nélkül a szerkezetet?
2: Pontosan milyen folyadék kell a szett össze rakásához?
3: Mivel lehet színezni a folyadék színét?
4: ha szeretném szétszedni az összerakott szettet akkor hogy szedjem szét hogy ne legyen minden vizes?
5: Ugye nem haragszotok hogy itt fárasztalak titeket?

A rendszerem képekben:

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#34575) Fel válasza NaNorbert (#34574) üzenetére


Fel
addikt

1. Csapvízzel? Ha csak kipróbálod, akkor abból nem lehet gond, de későbbi használatnál kerüld a csapvizet (algásodás, korrózió).
2. Ioncserélt (vagy deszt) víz és fagyálló keveréke a legegyszerűbb (1l vízhez 1 dl fagyálló)
3. Lásd kettes pont. Vehetsz kék vagy piros fagyállót.
4. Értelemszerűen a szétszedéshez előbb le kell engedni a vizet. Ha majd már összeállt a kép, hogy mit hová teszel, akkor a legalacsonyabban (vagy házon kívül) lévő helyet kinevezed leeresztő pontnak.

(#34576) jones965 válasza NaNorbert (#34574) üzenetére


jones965
Modder

A képen lévő szivattyúk közül a hálózati csatlakozásúakat felejtsd el, mivel van ddc-is.

1. Sima csapvízzel is tesztelheted.
2. desztillát víz+ fagyálló adalék, itt olyat választasz, amilyen színűt szeretnél.
3. a válasz 2. pontban
4. ezt mindíg a legkönyebben hozzáférhető csatlakozónál célszerű megejteni, alátenni egy kis edényt, amibe csorog a víz. Megoldható egy Y ág beiktatásával is, aminek a végére külön elzáró szelepet teszel, és azon keresztül lehet leengedni a vizet. Ezt célszerű a rendszer legmélyebb pontján elhelyezni.
5. Ha igen, akkor nem válaszoltam volna. :D

Fel: megelőztél, de látszik egyre jár az agyunk.

[ Szerkesztve ]

(#34577) ThodEE válasza Fel (#34575) üzenetére


ThodEE
őstag

Nem szeretnék pofátlankodni és nem is értek a vízhűtéshez, de szeretnék szólni H a Desztillált víz (nem=) Ioncserélt-el :R

[ Szerkesztve ]

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#34578) LBandi válasza D1Rect (#34567) üzenetére


LBandi
aktív tag

Hát nálam az S-flexek 800-on eléggé csendben vannak. :))

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#34579) Góliát válasza LBandi (#34578) üzenetére


Góliát
senior tag

Pontosan milyen a RAM hűtőd, ha szabad kérdeznem! :R :R

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#34580) Fel válasza ThodEE (#34577) üzenetére


Fel
addikt

Nem is írtam, hogy a kettő ugyanaz lenne. Arról volt szó, hogy mit használhat. Vagy ioncseréltet, vagy desztilláltat. Véleményem szerint az ioncserélt alkalmasabb a vízhűtéshez, ezért van a desztillált zárójelben (Szubjektív). De vannak itt többen, akik a gyógyszertári desztvízre esküsznek, úgyhogy ezért említettem meg azt is (Objektív). Így remélem érthetőbb.

(#34581) ThodEE válasza Góliát (#34579) üzenetére


ThodEE
őstag

Leírása szerint:
Mips Ram Freezer 6

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#34582) ThodEE válasza Fel (#34580) üzenetére


ThodEE
őstag

Akkor ne haragudj, félreértettem. :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#34583) NaNorbert


NaNorbert
aktív tag

Sziasztok készen lennék, sajnos mint valaki már írta nekem priviben csöveket kell vennem, mivel túl merev ez a fajta. Esetleg ha valakinek van fekete csöve vagy piros szívesen felvenném vele a kapcsolatot.

Egyenlőre így néz ki a szerkezetem... (csak halkan ócsárolni..)

Sajnos a házikóm színe elcsúnyult a vaku miatt, de nem ilyen ronda....
Véleményetek?

A CFG alatta: Phenom 8450@2600mhz X3, és egy Asus GTS 250 512 DDR3.

Ezek per pillanat CPU:34 fok magonként 21fok, VGA dioda: 38fok. Eddig megvagyok elégedve vele, bár a szivattyú picit hangos. (laing DDC-1T)

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#34584) jones965 válasza NaNorbert (#34583) üzenetére


jones965
Modder

Első nekifutásra nem rossz.
A hőmérséklet értékek ne tévesszenek meg, mivel a maghőmérséklet nem lehet alacsonyabb a kupaknál.

(#34585) NaNorbert válasza jones965 (#34584) üzenetére


NaNorbert
aktív tag

A csöveket szeretném még kicserélni feketére, vagy lehet áttetsző kell, még nem tudom melyik lenne a jobb.
Este csövek keresése közben ha minden igaz megtaláltam a rendszer gyártójának nevét k.mamut, már írtam is neki hogy szeretnék nagyobb tartályt és sajna a VGA memóriákra nem elég a szimpla kis borda.... Vennem kell hűtést hozzá, este NFSHP 40 perc játék után kifagyott.
Vissza vettem az órajeleket, (cpu), de ezután is megfázott 40 perc után...

Sajna kénytelen vagyok berakni egy ventit.

Egy kérdésem lenne, ha a képről felismernétek a csatlakozók nevét áruljátok már el nekem, és azt is hogy milyen cső kell bele.

A cső-ről készítettem egy vonalzós képet, ha ennek is megtudnátok mondani a méretét hálás lennék érte.

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#34586) Joshi válasza NaNorbert (#34585) üzenetére


Joshi
titán

A cső 12/8-as értelem szerűen(külső/belső átmérő) ;) , a fekete cső egy márkás fajta nevezetesen Tygon R-3400 és az egyik legjobb minőség viszont nagyon drága(~2500Ft/m).
Az ilyen csövek viszont nem valók gyors csatlakozóba ugyanis a hajlékonyságuk végett nem tömítenek megfelelően.
A proci hőfokokról annyit hogy sajnos az AMD érzékelői rosszul mérnek, ez esetben a víz hőfokból lehetne következtetni a megfelelő értékekre. Általában a szobahőmérsékletnél 8-10 C°-al melegebb a víz hőmérséklete, terhelve lehet kicsit több is az még belefér. Ha terhelésnél a víz hőfok aránylag gyorsan emelkedik akkor biztosan kevés a hőleadó, ekkor nincs más hátra mint bővíteni a rendszert még1 radival vagy egy nagyobbra cserélni a meglévőt.

ui.: nekem is hasonló házam van(lsd. adatlapomon) és a ház tetejébe simán elfér egy tripla radi 3*120-as ventivel. Talán a DDC is halkabb lenne ha nagyobb ellenállást kapna, persze arra jobb lenne egy EK Supreme proci blokk. :)

[ Szerkesztve ]

(#34587) NaNorbert válasza Joshi (#34586) üzenetére


NaNorbert
aktív tag

Hát az van hogy ha elindítok egy játékot, akkor (core temp), alap winben 21 fokos, de ha megy a játék akkor felmegy hirtelen 24 re, de tovább nem megy... aminek örülök.

Ez már jelent valamit?

Akkor ajánlásod szerint ne vegyek fekete csövet? Esetleg keményebb, vagy merevebb van ebből a fajtából?

Szerk: magonként értem a 21 fokot, és 24-25 fokot. A cpu verest szerint 35.

[ Szerkesztve ]

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#34588) ThodEE válasza NaNorbert (#34585) üzenetére


ThodEE
őstag

12/8as cső, 12mm a külső, 8mm a belső átmérője.
Szerk: Joshi(gyorsabb volt)'OFF

[ Szerkesztve ]

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#34589) Joshi válasza NaNorbert (#34587) üzenetére


Joshi
titán

Annak kiderítésére hogy mi melegszik túl én az Orthos vagy Prime95 progikat ajánlanám, ha 10-15 percig futnak gond nélkül akkor biztos lehetsz benne hogy játék alatt nem a procival van baj. Ez után megpróbálnám a GPU Caps Viewer progival terhelni a videókártyát is(szőrös fánk teszt), de az lenne a legjobb ha egyszerre terhelnéd a CPU-t és VGA-t mert ugye a víz mindkettőtől melegszik.

ui.: nem tudom milyen blokkjaid vannak de nekem kétségeim vannak azok hatékonyságáról.

[ Szerkesztve ]

(#34590) NaNorbert válasza Joshi (#34589) üzenetére


NaNorbert
aktív tag

A prime 95 öt teszteltem az ment 10 percig simán.... a víz hőmérséklet amit írtam csak 4 -5 fokot változott.

A VGA dióda 40 foknál megáll, és nem is megy már 41-42-re se.
Most a vga alá raktam egy ventit amivel próbálom keringetni a levegőt és 1,5 óra NFS után meg sem akadt, fagyott a játék.

Félek hogy a memóriáknak kevés a pici bordácska.

Be kell szereznem memória hűtést....

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#34591) Joshi válasza NaNorbert (#34590) üzenetére


Joshi
titán

Akkor ez így egyértelműnek látszik, most mondanám hogy vga-ra a legmegfelelőbb a fullcover blokk de hát nem kifizetődő sajnos. Ami még komplikáltá teszi a dolgodat az az hogy a geforce 250-hez tudtommal nincs is fullcover blokk. :(

(#34592) NaNorbert válasza Joshi (#34591) üzenetére


NaNorbert
aktív tag

Igen erre jutottam én is tegnap hajnali 1 kor hogy semilyen boltban nem találok ilyet.
Lehet hogy a rendszer gyártóját kérdem meg hogy nem-e tud alkotni egy memória hűtést vagy ha tud majd nekem valaki egy nagy bordát csinálni az is elég lesz szerintem.

A véleményetek mit mond arról hogy a szivattyút átrakhatom a tápra? Szeretném hogy látszódjon, (most a floppi helyén van betuszkolva).
A másik kérdésem pedig szeretnék radit cserélni, vagy 2 darab singli (12cm) -t berakni a hátsó ventilátor helyekre.
Hogy épüljön fel a rendszer akkor?

Most= Tartály -> Szivattyú -> CPU -> VGA -> Radiátor ->Tartály ~~

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#34593) iwu válasza NaNorbert (#34592) üzenetére


iwu
addikt

a radi csere szerintem felesleges. ha elforgatod a radit úgy hogy felfelé áramoljon belőle a levegő, sokat dob a hatásfokán, én betenném a táp fölé a tetőre.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#34594) D1Rect válasza NaNorbert (#34592) üzenetére


D1Rect
félisten

Örülök, hogy csak sikerült bátorságot gyűjteni, és lám senki nem nevet ki. ;)

Ahogy olvastam korábbi tapasztalatokat azokkal a blokkokkal szerintem nem a legjobb ötlet fizetni egy plusz blokkért. Sztem sünivel kibírja, és "filléres" tétel.

Ha radit cserélsz gondold meg mekkora is legyen/hova. ;)

(#34595) NaNorbert válasza iwu (#34593) üzenetére


NaNorbert
aktív tag

De ahhoz ki kellene vágni a tetejét a házikómnak.
Sajna flexel, vagy dekopirral nem hiszem hogy szépen meglehetne oldani... Esetleg valaki aki tud olyan embert aki vállal ilyet?

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#34596) iwu válasza NaNorbert (#34595) üzenetére


iwu
addikt

ez igaz. én is most akarom "rendesen" vágatni a tetejét. kb 10éve van meg a dragonom, azóta a 4. radi megy bele, és össze-vissza van vágva:)
Jaja1981 (ha jól rémlik - keresd a gépkülsős topicban) vág házat.

nincs valakinek eladó 1/4" könyökidomja 8/10 csőhöz?

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#34597) helkis válasza NaNorbert (#34583) üzenetére


helkis
addikt

nem rossz, de pár tapasztalatot hozzátennék, amivel szebb, hatékonyabb lehet a konfig:
a hdd-ket megfordítanám tehát hogy a ház másik oldala felé legyen a csati, így nem ágaskodna a sok kábel..
+beforgatnám a a radit (ha elfér), két könyökkel lenne bekötve a két cső, a radi mögé egy a vga felé fújó venti menne, tehát szívóra állítva, illetve lerakva a hdd-ket a radi elé a ház orrába egy befújó ventit raknék, ami táplálná a radit, illetve hűvösen tartaná a hdd-ket is..

másfelől én szeretek nyugodtan aludni a gép mellett is akár, ezért nem alkalmaznék pneumatikában használatos csatikat vizes rendszerhez..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#34598) NaNorbert válasza helkis (#34597) üzenetére


NaNorbert
aktív tag

Ez már másabb, nem kell darabolni a házikót...

Bár ebbe már nagyon bele éltem magam és lehet hogy holnap megpróbálom magam is kiszedni azt a kis kockát ami nem oda illik.

Viszont ha ezek a csatik nem vizesítéshez valóak, akkor milyet vegyek vagy keressek amik rá mennek a blokkokra és a radira is?

Szeretnék úgyis a radira 1-1 könyök csatit rakni mivel ha felűl lesz akkor lefele kellene állnia...

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#34599) NaNorbert válasza helkis (#34597) üzenetére


NaNorbert
aktív tag

Véleményed?
Sajna a bordát nem tudom se a gép tetejébe se elfordítva berakni mivel nagy... vagyis széles.

2 darab 8 centis ventit raktam a belső felére szívóra, ne ocsmánykodjon itt kívül a 12-es TT venti. A 8 centiseket össze kötöttem 1 ágra és így mennek darabonként 500 at
A HDD-k beforgatva, tényleg fajinabb vele. A táp vezetékeit próbáltam eldugni.

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#34600) Locutus


Locutus
veterán

Üdv!

Ha esetleg valakit érdekel, vállalom egyedi hűtőblokkok elkészítését, és akár sorozatgyártását is, költséghatékonyan. Megálmodod mit szeretnél, és én le tudom gyártani, kelljen ahhoz *bármilyen* megmunkálási eljárás. Bármilyen anyag, gép rendelkezésre áll.
3D-s fájlt küldesz, vagy legalább rajzot, hogy mit szeretnél, a többiben megegyezünk.

PÜ.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.