Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3026) Reset Elek válasza R.Zoli (#3012) üzenetére


Reset Elek
aktív tag

"designos"

Igen, ezt el is felejtettem. Ezekszerint még mindig megvan az ezüstszínű lakkfilccel, kézzel feliratozott "WATERCOOL"-os előlapod :DD

[link]
Viccet félretéve, mi lett azzal a két kiegészítő radival, amihez Németországból rendeltél anyagot? Elkészültek végre?

A blokkról csak annyit, hogy már komplett rendszerben gondolkozok, de szeretném alaposan átgondolni, átszámolni és lemodellezni az egészet, mielőtt a gyártásra kerülne sor. Nincs több százezer forintom, hogy blokkcserékbe meg kiegészítő radikba, második szivattyúba, meg ilyesmikbe feccöljem. Pedig úgy milyen könnyű lenne...

:DD

Meg még sokáig fikázhatjuk egymást, de a végén úgyis az jön ki, hogy ha ezt a 300-400 eFt-ot, amit a gépedre költöttél odaadod egy ********* *******nak, épít belőle egy ugyanilyen gépet. Vagy még jobbat.
Szóval meglátszik rajta a beleölt pénz, de semmi több.Nem látom benne azt sok kis apró műszaki különlegességet, amit mondjuk boltban nem kapsz meg. Amik egyedivé tennék a géped.
Ezért nem értem sosem, mikor az egekig magasztalod magad meg a gépedet.

Ja, és hogy Magyarországon a tiéd a legjobb, ami 7/24-ben folyamatosan működik?
Gratulálok hozzá!
Ennyi a minimum, amit elvárhatsz tőle.

Na bocs, ha megint túl kritikus voltam veled szemben.

S még két kérdés, ami szerintem másokat is érdekel.
Említetted, hogy a te géped hordozható.
Hány kiló cakk-pakk, vízzel feltöltve, menetkészen?
Milyen messzire tudod egyedül elvinni maradandó károsodás nélkül?

[ Szerkesztve ]

Az elmélet és a gyakorlat viszonyának elméletét már jól ismerjük a gyakorlatból. Indoklás nélkül a hozzászólásod csak a ''vélemény'' szintjét éri el...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.