Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) Játékos válasza helkis (#2548) üzenetére


Játékos
addikt

Vagy pedig semennyiresem... :D :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2552) Nyugdíjas válasza vedini (#2550) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Raptorral nincs tapasztalatom,de más vinyókkal van,azok semennyire nem hallatszanak ki :)
Ajszem Zolinak ilyenbe van a Raptor,de lehet tévedek,próbálj meg azért utánajárni...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2553) banderasz77


banderasz77
addikt

Egy ravasz kérdés. Állítólag a téli szélvédőmosó folyadék nagyon jó a vízhűtéshez. Van benne alkohol + valami adalék, ami keni a vízpumpát. Mit szóltok ehhez?

(#2554) vedini válasza Nyugdíjas (#2552) üzenetére


vedini
őstag

március óta van már dual boxom, meg is vagyok vele elégedve, azért ha közel passzívra állítom a gépet (tápba még van venti, de nem sokáig :DDD ), akkor néha kihallom, majd akkor Zolit megkérdezem hogy muzsikál benne a raptor
köszi :R

[ Szerkesztve ]

workworkwork...

(#2555) helkis válasza banderasz77 (#2553) üzenetére


helkis
addikt

az a kérdés, hogy az "elegy" hatására beindul-e valamilyen oxidáció, ha igen akkor felejtős.. :B

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2556) banderasz77 válasza helkis (#2555) üzenetére


banderasz77
addikt

Hát ez az. Akkor még mindíg a desztvíz+alkohol a legjobb?

(#2557) shteer válasza banderasz77 (#2553) üzenetére


shteer
titán

inkább a fagyálló az ajánlott keverési aránnyal

valami adalék, ami keni a vízpumpát - ez furcsa, hiszen zsíroldó hatású

..szerintem jónak tűnik

(#2558) banderasz77 válasza shteer (#2557) üzenetére


banderasz77
addikt

Na igen, erre gondoltam én is. Meg ugye a gagyi multis 5L-es bagóért árult löttyök még a gumilapátot is tönkretették.
Na és hány fokra lőjem be a löttyöt?

(#2559) helkis válasza shteer (#2557) üzenetére


helkis
addikt

mi az ajánlott arány egyébként? ;)
nálam most előre bekevert fagyálló lötyi (-37fok-ig elvileg) + ioncseréltvíz kering 1:8-as aránnyal..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2560) shteer válasza banderasz77 (#2558) üzenetére


shteer
titán

no igen... gumitömítések pedig általában vannnak...

ha a szabadba akarod a radit, akkor mehet -20-ra is :D
amúgy az 1:8-1:9 arány megfelelő az idegenek ellen, kenést is biztosít

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#2561) Játékos


Játékos
addikt

Én egy ideig alkohol+ionmentes keveréket használtam. Szerettem, nem volt vele semmi bajom, kristálytiszta volt a rendszer vele!
Néhány hetenként felröppen ez a téma errefelé, aztán én is kipróbáltam a fagyállót, és azóta is az van benne kb. 1:8 arányban.
Tényleg nem túl barátságos anyag egyébként az alkohol, bár nekem semmit sem bántott, viszont a fagyálló mellett szól, hogy némi kenést ad a szivattyúknak.
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2562) vagamo válasza jones965 (#2516) üzenetére


vagamo
őstag

GPU-é nem a diódáké :DDD

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#2563) shteer válasza Játékos (#2547) üzenetére


shteer
titán

örülök h sikerült megoldani :DD még jó h stabilan ültem mikor olvastam :D

hasonló fantasztikus nyeremények a közeljövőben! ;)

..szerintem jónak tűnik

(#2564) Játékos válasza shteer (#2563) üzenetére


Játékos
addikt

Várom a feladatokat :DD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2565) jones965 válasza vagamo (#2562) üzenetére


jones965
Modder

kösz !
Sejtettem egyébként, mert akkor túl nagy lett volna az eltérés a két gép között.
Mármint a Tied és az enyém között. Nekem is hasonló értéken vannak.
Mégegyszer köszi a választ. :R

(#2566) FoBCRaistlin válasza helkis (#2559) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

És szép zöldes árnyalata van a löttynek :D
Nem nézted meg UV mellett mi?

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#2567) vedini válasza FoBCRaistlin (#2566) üzenetére


vedini
őstag

persze, aztán egy hétig foszforeszkálna neki :DDD

workworkwork...

(#2568) FoBCRaistlin válasza vedini (#2567) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

jó az, moddig rulz. hamár ilyen brutál lett a rendszer, akkor már szép legyen este is.
:C

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#2569) helkis válasza FoBCRaistlin (#2568) üzenetére


helkis
addikt

kéne bele egy kis urán, akkor elhagyhatom az UV-t.. :DDD
tiédet mikor építjük? ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2570) turho válasza fuzik (#2533) üzenetére


turho
őstag

Gondolom más célú, kiba veszteséges motorú motyó lehet.....Olyan ez mint a léghűtés, de globál nézve. Példa: Van olyan 230 Voltos szinkronmotoros ventillátor ugye, ami hasonló légszállítású mint 12 Voltos pc-s társa, de elvéből kifolyólag 14 Wattos és ebből a 14 Wattból sajna kb. 9 Watt hőt termel :) azaz hűti magát, és kicsit szinte fűti a környezetét :)

(#2571) FoBCRaistlin válasza helkis (#2569) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

még megrendelem az ukránoktól a hasadóanyagot, aztán mehet a building :D
ha minden igaz akkor 2 héten belül. a héten megredelem már sztem, csak még nem döntöttem el, hogy milyen pumpa legyen. :B

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#2572) vedini válasza FoBCRaistlin (#2571) üzenetére


vedini
őstag

mind a két szivattyú mellett vannak érvek, ellen érvek, ha úgy is külön tartályt akarsz sokkal jobban jársz a ddc-vel, mert sokkal olcsóbb a d5-nél
csak a teljesitmeny miatt felesleges a d5, ha mondjuk 2 mora, meg 3-4 blokk lenne rendszeredben akkor megérteném
mindamellet hétvégén láttam egy d5-öset és nagyon mély nyomott hagyott bennem :K

workworkwork...

(#2573) FoBCRaistlin válasza vedini (#2572) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

együtt láttuk vazze :D :C

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#2574) helkis válasza vedini (#2572) üzenetére


helkis
addikt

természetesen nem fogom elpazarolni 1blokkra a D5-öt, VGA-a +fetjei, esetleg ramjai HDD-k tervbe vannak véve vízhűtés tekintetében.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2575) FoBCRaistlin válasza helkis (#2574) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

izgalommal várjuk, megyünk építünk :)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#2576) Nyugdíjas válasza helkis (#2574) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hasonló izgalommal várom :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2577) vedini


vedini
őstag

hát hétvégén segíthettek, meg akarom csinálni hogy a HTF3-ra alulra is fel lehessen tenni a ventiket :DD
helkis: még megsértődik a D5-öd mert csak 1 blokkot kapott ;)

workworkwork...

(#2578) shteer válasza vedini (#2577) üzenetére


shteer
titán

én viszek fúrót ;]

..szerintem jónak tűnik

(#2579) shteer


shteer
titán

az új szerzeményem: phantom

a passzív borda helyére természetesen egy blokk kerül :DD

..szerintem jónak tűnik

(#2580) vedini válasza shteer (#2579) üzenetére


vedini
őstag

Zoli foglalkozott a phantom átépítésével, talán még képeket is linkelt

workworkwork...

(#2581) shteer válasza vedini (#2580) üzenetére


shteer
titán

úgy tudom a blokk még nem készült el, de az alapanyagot láttam, az brutális volt - remélem van raktáron ekkora alutömb a mestereknél :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#2582) banderasz77


banderasz77
addikt

Látott már valaki közöttetek Enzotech blokkot élőben? Miért ilyen karcos annak az alja??? Egy 1500 Ft-os sima ventisnek is állat polírozott a talpa. Hát gyerekek, ez hót gagyi!!! :U

(#2583) shteer válasza banderasz77 (#2582) üzenetére


shteer
titán

csere? adok érte egy tükörpolír asetek blokkot ;] :DDD

hát ennyi pénzért már igazán lehetne polír... apró karcok vannak benne vagy a megmunkálás nyomai?

a heatkiller vga-blokkja is nagyon gány volt, abban a marófej nyomai látszottak - fél óra alatt amúgy orvosolható a probléma

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#2584) banderasz77 válasza shteer (#2583) üzenetére


banderasz77
addikt

Van benne egy pár mélyebb össze-vissza karc, de az egész olyan körkörösen meg van eresztve de nem szabályosan, nem lehet megmunkálási hiba. Mintha valaki durvább ruhával takarítgatta volna, mondjuk egy pasztázás után. A tesztképeken ilyet nem láttam rajtuk. :U

(#2585) shteer válasza banderasz77 (#2584) üzenetére


shteer
titán

nem biztos, h jellemző - csomagolásnál, szállításnál is sérülhet. lehet, h csak rossz darabot fogtál ki - amúgy a durvább ruha nem húz karcot a rézbe, ahhoz vmi szemcsés anyag kell

..szerintem jónak tűnik

(#2586) banderasz77 válasza shteer (#2585) üzenetére


banderasz77
addikt

Na mind1, hűteni azért csak fog nem??? :O

(#2587) FoBCRaistlin válasza vedini (#2577) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

akkor lehet, hogy átugrok, még nálad van egy winyóm is :D

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#2588) helkis válasza banderasz77 (#2582) üzenetére


helkis
addikt

valahogy így kell kinéznie:

ha nem ilyen a gyári csomagból, ott valami gáz lesz.. :(
a Fuzion-omnak még ilyen fólia is volt az alján, nehogy sérüljön.. :B

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2589) helkis válasza vedini (#2577) üzenetére


helkis
addikt

szivesen segítenék, de egy másik projecten dolgozom.. előszobafalat kell építenem. :D
viszont képeket majd csináljatok! ;)

banderasz77 - talán ezene a képen jobban látszik milyennek kellene lennie a kis Enzotech-nek: gyártói oldalas foto

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2590) fuzik válasza helkis (#2588) üzenetére


fuzik
aktív tag

Sajnos ezen nincsen védőfólia.

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#2591) vedini válasza fuzik (#2590) üzenetére


vedini
őstag

hol vetted, a józsefvárosi piacon???
elég gyanús se fólia, se frankó polír, főleg egy ilyen blokknál

FoBCRaistlin: gyere hamár helkis cserbenhagy :DDD , az lenne a frankó ha addigra meg lenne a vidkari :K

[ Szerkesztve ]

workworkwork...

(#2592) fuzik válasza vedini (#2591) üzenetére


fuzik
aktív tag

Tuti hozzám intézted a kérdést?

Ennek a blokknak a talpán nincsen védőfólia, mert úgy van becsomagolva, hogy ne érjen hozzá semmihez.

Az enyém karc nélküli volt egészen az első ujjlenyomat letörlésig. Utána már nem volt az.

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#2593) vedini válasza fuzik (#2592) üzenetére


vedini
őstag

ja bocs, banderasz77-nek ment ne haragudj

workworkwork...

(#2594) helkis válasza vedini (#2591) üzenetére


helkis
addikt

azzal azért átfutok, remélem úgy alakul! ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2595) shteer


shteer
titán

GeF Ti4400 cooler lyuktávolságaira lennék kiváncsi, a 2 nagyobbik

ha vmki talál róla vmit pls pü vagy ide! :R

..szerintem jónak tűnik

(#2596) banderasz77 válasza vedini (#2593) üzenetére


banderasz77
addikt

Csináltam egy fotót, asszem mindenkinek koppannia fog az álla! Nemsokára lesz kábelem is a fényképezőhöz, és felteszem ide.

Mérges vagyok, és az nem jó senkinek...!!!

(#2597) shteer válasza banderasz77 (#2596) üzenetére


shteer
titán

Mérges vagyok, és az nem jó senkinek...!!! - mi jól mulatunk :)

nemám, együttérzünk Veled ;)

..szerintem jónak tűnik

(#2598) banderasz77 válasza shteer (#2597) üzenetére


banderasz77
addikt

A kis genyó!!! ;) Na várjál csak!!!

(#2599) helkis válasza banderasz77 (#2596) üzenetére


helkis
addikt

a furatokon volt védőfólia? [link]

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2600) banderasz77 válasza vedini (#2591) üzenetére


banderasz77
addikt

R.Zoli mond neked valamit?

Állítólag a gyári csomag le van fóliázva teljesen és egy hologramos matrica is van rajta. Na ezen nem volt ilyen.
Másodszor egy ilyen gyártónál, csúcskategóriás terméknél nem lehet ilyen polír és sérülés nyomok rajta. Még az 1600 Ft-os Spire hűtőn is tükörben nézegettem magam, nem hogy ennél kellene.
Szóval gáz van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.