Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) Nyugdíjas válasza dvdbackuper (#2949) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Annyiér ajándék :R

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2952) dvdbackuper válasza Nyugdíjas (#2951) üzenetére


dvdbackuper
őstag

kiirály...akkor megveszem...

(#2953) Játékos válasza dvdbackuper (#2952) üzenetére


Játékos
addikt

Esetleg 8800GTS-re nem tudsz valami hasonló jó vételt? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2954) szacsee válasza Játékos (#2953) üzenetére


szacsee
nagyúr

Apróban láttam Zalmant asszem 10k körül. ;)

(#2955) P00By válasza szacsee (#2954) üzenetére


P00By
nagyúr

Igen 10k-ért hirdeti az embör :)

(#2956) Játékos válasza szacsee (#2954) üzenetére


Játékos
addikt

Nemrossz-nemrossz... :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2957) szacsee válasza Játékos (#2956) üzenetére


szacsee
nagyúr

Sry nem az volt, de ami érdekel ment msn. :B

(#2958) 4tom4nti


4tom4nti
tag

Nah csókolom!
Van egy Raidmax Storm házam, mint említettem már és az a kérdés, hogy van valamilyen kultúrált módsze arra, hogy hogyan juttassam ki a hátulján a vízvezetékeket?
Két féle megoldásra gondoltam:
1. Bővítőhelyre elvileg lehet kapni kivezető lapot?!
2. Szépen megfúrni a hátulját és szép gumigyűrűkkel megoldani a csövezést, ahogy a Gigabyte tette gyárilag.
Egyik megoldás sem rossz ötlet szerintem kérdés, hogy mik a tapasztalatok... :F
:R

(#2959) WiZARD válasza 4tom4nti (#2958) üzenetére


WiZARD
addikt

én bővítőhelyen szoktam kivezetni, mindenféle extra nélkül, nem a legszebb, nem a legprofibb, de a leggyorsabb, legegyszerűbb, és legolcsóbb :)

persze mindig tervezek valami kultúráltabb megoldást, de sose volt erőm hozzávalók után rohangálni...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#2960) Játékos válasza szacsee (#2957) üzenetére


Játékos
addikt

Légyszi legyen inkább PÜ, mert az MSN le van itt lőve hála a kedves rendszergizdáknak...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2961) szacsee válasza Játékos (#2960) üzenetére


szacsee
nagyúr

Pü ment! :B

(#2962) rii válasza Játékos (#2960) üzenetére


rii
nagyúr

nálunk arányosak voltak ....
főnök mondta nekik, "leszed emesen"
de mincsináltak csak?
lekaparták a lályvot, de a beépített emesen maradt
ha asztakarták volna, hogy vége legyen, csak beírnak szerverbe egy sort, oszt szeva'emesen

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2963) Játékos válasza rii (#2962) üzenetére


Játékos
addikt

Nálunk a programot nem bántották, csak nem tudsz kapcsolódni. Mondok viccesebbet:
a profilomat nem tudom megnézni, mert a hivatkozásban benne van, hogy "Játék"... :C
Hülye f@szok... :K

Na nem offolom tovább a topikot... :B

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2964) rii válasza Játékos (#2963) üzenetére


rii
nagyúr

nálunk kolleganő mondta rednszergarázdának .. "kéne ályszíkjú" .... kicst be is hajolt a rendsz.gazd. előtt ..... .... nemtom mekkora mellbősége van a lánynak, de nehéz a szemébe nézni ... rendszergizmó kérdi: milyaza ISeekYou? Megmondjuk milyaz, mondja "chat progi nem mehet fel".... lány letör. Mondom én is: "köztünk maradna". erre feltette ...

no én is befejeztem off (:

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2965) rii


rii
nagyúr

hi!

ehez milyen blokkot ajánlotok?

Gigabyte_7300_GT

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2966) shteer válasza rii (#2965) üzenetére


shteer
titán

van valamim amit rápróbálhatunk ;)

..szerintem jónak tűnik

(#2967) rii válasza shteer (#2966) üzenetére


rii
nagyúr

az aláírásodban szereplő? :D

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2968) shteer válasza rii (#2967) üzenetére


shteer
titán

honnan találtad ki? :DDD amit linkeltél nem jön be, de ahogy nézegettem képeket jó rá

szerk: már bejön :) erre gondoltam...

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#2969) rii válasza shteer (#2968) üzenetére


rii
nagyúr

már régóta nézegettem az aláírásodban levőt pedig , de meg se mertem kérdezni, hogy jó lehet-e

no de akkor majd bótoljuk ha lehet .... (:

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2970) shteer válasza rii (#2969) üzenetére


shteer
titán

mindent lehet :)

jóéjt topik! :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#2971) Nyugdíjas válasza shteer (#2970) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

SLI is lehet :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2972) shteer válasza Nyugdíjas (#2971) üzenetére


shteer
titán

mondom ééén... miiindeeeeeent!!! :DDD

ecsém, érzem én, h termékeny 7végém lesz... viszem haza a GT-t kis dobozban és rajzolok :)) durva lesz

..szerintem jónak tűnik

(#2973) Nyugdíjas válasza shteer (#2972) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hozott ma neked valamit a Laingos bácsi :DDD
pü!

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2974) 4tom4nti válasza shteer (#2972) üzenetére


4tom4nti
tag

Szevasztok!
Shteer, ha nem vagyok indiszkrét mennyiért tulajdoníthatod magadnak ezt a rangot? :-DDD
Én megvárom, amíg olyan 50k körüli áron tudom megvenni az "érettségit". :))

(#2975) Nyugdíjas válasza 4tom4nti (#2974) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Az benne a vicc, vagy számunkra inkább szomorú, hogy közel annyiért :( :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2976) 4tom4nti válasza Nyugdíjas (#2975) üzenetére


4tom4nti
tag

Néztem a 88GT-re való blokkokat (3 darab) EKtól, mi a különbség???
1.
2.
3.
Látom, hogy valószínű a fokokban is mérhető a kérdés. :DDD
Én csak aztat a fényeset venném, hamár:-DDD olyan szépen csillog, há meg olyan ezüstös a kinézése is, hátha a méhbe sokát ádnák érte :))

(#2977) Nyugdíjas válasza 4tom4nti (#2976) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Semmi. Ki kell hogy ábránditsalak. A tető plexiből, vagy műanyagból van (EK szlengben acetal top :D ). De ennek nem kéne befolyásoni a működést. A "fényes" viszont valószinü nikkelezett. Az már lehet kicsit beleszól. Bár nemtom, még soha nem volt ingerenciám ilyet venni. Én acetalét vennék, de az az én izlésem :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2978) Silex válasza shteer (#2972) üzenetére


Silex
aktív tag

Lehet az még termékenyebb is csak kacsincs a bukszádba! :D
pü ment :K

(#2979) 4tom4nti válasza Nyugdíjas (#2977) üzenetére


4tom4nti
tag

Meggyőztél az EK Asus kithez úgyis jobban illeszkedik a fekete abroncs. :DDD
Erősen mélázom azon, hogy beruházzak-é egy ilyenre. Ami nagyon odab*** benne, hogy alul van a táp... (ez egy kicsit OFF, de jelentős sztem a vízhűtésnél a ház is...)

(#2980) #72042496


#72042496
törölt tag

Sziasztok!

A vizesblokkomhoz nem járt backplate, én viszont szeretnék tenni alá, hogy jobb legyen a hőátadás.
Hol lehet kapni, vagy csináltatni ilyet? LGA775-re kellene. (Ha máshogyan nem, a léghűtőm backplate-je kerül a vizesblokk alá, csak enélkül nem hiszem, hogy el tudom adni azt a nagy dög bordát...)

(#2981) H_Zozo válasza #72042496 (#2980) üzenetére


H_Zozo
tag

Én ezt borzasztó egyszerűen fogom megoldani.
Az alaplap alatt lévő lemezhez fogom csavarozni, úgy, hogy lemez, távtartó, alaplap, aztán a blokk, így nem a lapot fogja meghajtani.

___________________________________________________________________________

(#2982) shteer válasza 4tom4nti (#2974) üzenetére


shteer
titán

57,5k és sajnos mostanában nem lehet várni 60k alatti kiskerárakat, inkább 65-70 lesz év végéig biztosan...

Nyugdíjas:
:DD dejóó, korán jött idén a mikulás :)

..szerintem jónak tűnik

(#2983) shteer válasza H_Zozo (#2981) üzenetére


shteer
titán

hacsak nem raksz a középpontba is távtartót, jó esély van rá, hogy görbül a lap...

egy ilyen backplate elkészítésével lehet engem vagy tomikát is zargatni, az árat ő fogja megmondani, mert az alapanyagot is intézi

ami nekem készült az 5mm vastag alu M3-as menetekkel a 4 sarkában, szép és íves oldalakkal - alá szigetelés kell, szivacs vagy gap-pad erősen ajánlott!
képet keresem de nem találom :) másik gépemen van eze szerint, este linkelem

..szerintem jónak tűnik

(#2984) #72042496 válasza shteer (#2983) üzenetére


#72042496
törölt tag

Tudnátok nekem gyártani egyet? :R

Küldök mindjárt egy privátot is.

[ Szerkesztve ]

(#2985) shteer


shteer
titán

megtaláltam, a melós gépen volt :)
S775 backplate

..szerintem jónak tűnik

(#2986) Achill3uS válasza shteer (#2985) üzenetére


Achill3uS
veterán

ez extrém hütéshez is jó, lehet zaklatlak majd ilyesmivel :D

btw, megint rámjött a vizes mánia (tél van), jövő héten remélem meglesz minden :)

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#2987) szacsee válasza shteer (#2985) üzenetére


szacsee
nagyúr

Mik azok a számok?
Rev number? :DDD
Lehet ha ráérős időm lesz nekiállok ilyesminek.
Gappad-ot hol lehet venni és mennyiért? :R

(#2988) Achill3uS válasza szacsee (#2987) üzenetére


Achill3uS
veterán

itt ph-n is árulnak valami bazárban, egyébként sima hőszigetelő szivacs is megteszi, puhának puha, hőt meg sztem vajmi keveset ér amit az alu hátlap átvesz...

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#2989) H_Zozo válasza shteer (#2985) üzenetére


H_Zozo
tag

Meglátjuk majd, csak nem értem, hogy mi köze a jó felfekvésnek a lap görbüléshez, hiszen a proci, amire felfekszik, az nem görbül. Max nem lehet olyan bátorsággal meghúzni.

___________________________________________________________________________

(#2990) szacsee válasza H_Zozo (#2989) üzenetére


szacsee
nagyúr

A proci nem, de a lap igen, méghozzá úgy, hogy a proci közepénél mintha a lap hátulja puposodna (eccerübben nem tom leírni), ha a tartólemezre teszel backplate-t akkor a lapot ugyanúgy el tudod vele görbíteni, mivel a lapot a lemez felé huzatod.
Viszont ha a lapra teszel egy backplate-t akkor nem mivel nem engedi, hogy görbüljön. :R

(#2991) shteer válasza Achill3uS (#2986) üzenetére


shteer
titán

ok, megtalálsz :DDD
a többi (cpu, nb) megoldásunkat is láttad már? fentebb vannak linkelve...

szacsee: azok a vastagságot mutatják, gap-padot djyuri-tól ;) egyébként jól mondod :)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#2992) shteer válasza Achill3uS (#2986) üzenetére


shteer
titán

tél van - normális ember nyárra vesz vizet ;] :P

..szerintem jónak tűnik

(#2993) H_Zozo válasza szacsee (#2990) üzenetére


H_Zozo
tag

Ismerem a jelenséget, csak én úgy akartam, hogy ha alulról nézem akkor a köv a sorrend: csavar, lemez, távtartó, lap, anya, aztán tovább a csavar szára, majd blokk, és végül egy szárnyas anya.
Tehát a lap fixálva van a hátsó lemezhez, és jóval kevésbé tud görbülni, mint ha csak magára a lapra fogatnék.
De egybként nem kizárt hogy teszek én is backplatet, mert nem rossz megoldás, csak plusz költség, bár ha aluból van akkor nem számottevő.

___________________________________________________________________________

(#2994) Samanbacsii válasza H_Zozo (#2989) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Nálam attól hajlott meg (koolance-lemez-szig.gumi kb.3mm vastag), hogy a mosfetek lába kb. 1mm kilógott a nyákból a proci északi és keleti oldalán. Délen, nyugaton semmi, és ezt 3db alátét tudta csak korrigálni. Pedig rugós csavarokkal rögzül a blokk...

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#2995) shteer válasza H_Zozo (#2993) üzenetére


shteer
titán

jóval kevésbé az igaz, de mégsem olyan hatásos, mint egy bp... de ha megcsinálod mind2 verziót, le tudjuk vonni a következtetést :))

..szerintem jónak tűnik

(#2996) H_Zozo válasza shteer (#2995) üzenetére


H_Zozo
tag

Így van, egyébként ha a blokk tetők meglesznek, akkor már csak uazt az alakot kell legyártatni 3mm-es aluból, a furatok helyett menetek, és már kész is. Még jó hogy csak a vga-ra a cpu-ra a nb-re meg a fetekre kell.

___________________________________________________________________________

(#2997) banderasz77


banderasz77
addikt

Újra jelentkezem. Mivel a radit még nem tudtam a legmegfelelőbb helyre tenni, inkább még zordabb körülményeket adtam neki, teljesen elzártam ide az íróasztal alá. Szóval a hőfok idle 10. óra működés után 24 fok, Orthos alatt 5 óra után 48 fok. Kicsit durva nem? Passzívban? Bezárva? :C

(#2998) Samanbacsii válasza banderasz77 (#2997) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Na, jóóó..... ;)
De, milyen zorál az a radi? :D
Egyébkén egy védőrácssal + tuning, és kiváló talpmelegitő válik belőle... :))

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#2999) banderasz77 válasza Samanbacsii (#2998) üzenetére


banderasz77
addikt

Na jó, de ki.aszottul oda.aszós a ketyere. Nagyon örülök neki. Amúgy lesz még 2 ilyen radi úgy néz ki, nagyon baráti áron, ha valakit érdekel majd.

(#3000) H_Zozo válasza shteer (#2995) üzenetére


H_Zozo
tag

Ezzel a backplate-es dologgal csak az az egy bajom van, ha szerelni kell, akkor ki kell venni hozzá a lapot. :( Na majd erre is kitalálok valamit.

___________________________________________________________________________

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.