Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) Muréna válasza Achill3uS (#3442) üzenetére


Muréna
őstag

szegény x2o-t hogy alaktítottad át highflowra?
nekem sehogyse sikerült..

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#3452) Achill3uS válasza Muréna (#3451) üzenetére


Achill3uS
veterán

van rá 1-2 ötletem, de most gyorsnak kellett lennem, fogtam kitágitottam a csövet, és ráhuztam a gyári csonk menetére (ami asszem 10/8), mert ugye annak nyulik le az alsó "szája" a szivattyuig, szóval ezután kötegeltem, és kész, a másik csati sima highflow, nem hinném h ez olyan sokat jelentene nálam, 3-4 blokkal persze már kapásból nem ezt a pumpát küldeném...

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3453) Muréna válasza Achill3uS (#3452) üzenetére


Muréna
őstag

hát én elaraktam kispadra az x2o-t..
miután 3x szedtem szét-raktam össze. azután elment a kedvem tőle..
szerencse h van itthon egy old school hydor :D

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#3454) Achill3uS válasza Muréna (#3453) üzenetére


Achill3uS
veterán

hehe, Nyugdijas engem felkészitett, h jo pumpa lesz az meg minden csak ne szedjem szét :D hydor még rémlik nekem a régi időkből, kerepelt eresztett (legalábbis az enyim) össze se hasonlitható az x2o-val szvsz, pedig aztán ez se egy nagy szám... igazából egy d5 lenne jo, ami anno volt nekem, a müanyagházas, csak t-line nagyon nem jött be, aztán ahhoz is még tartály, épp az egész kompaktságát vesztem el, ami nagyon bejön, h ideteszem odateszem :DDD

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3455) Muréna válasza Achill3uS (#3454) üzenetére


Muréna
őstag

ja, jó cucc, ha nem szeded szét :DDD

hát nálam most elég nagy tákolmány van... fogtam egy edényt, beleraktam a pumpát, edényt feltöltöttem vizzel, radiból kijövö csövet az edénybe vezettem :D

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#3456) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Shteer újabb szellemi terméke vált eladóvá:)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3457) rob210 válasza Achill3uS (#3454) üzenetére


rob210
nagyúr

Én is ezért vettem EHEIMET anno mert rátoltam a csonkjára a tartályt és designes is meg jó is kellő képp erős is.
Az erős szót nem kell firtatni:-)
Tudom, hogy a laing erősebb de én nem kertet akarok locsolni csak vízhűtést építeni szoktam:)
Szerintem is a kompakt dolgok a jók, de csak egységenként például egy teljesen gyári kompakt hűtést (nem nagyképűség!) a kezembe se veszek:)
:R

Renault power

(#3458) Achill3uS válasza Muréna (#3455) üzenetére


Achill3uS
veterán

hát igen :D

hehe, tákolás megy ezerrel akkor, képek? :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3459) Achill3uS válasza rob210 (#3457) üzenetére


Achill3uS
veterán

naja, de ugy voltam vele, mivel csak procin lesz, hütő teljesitménybe nem szol bele hogy milyet veszek (megerősitették nálam vizagyubbak is :DDD) szóval olcsoság és kompaktság miatt vettem ezt, de teljesen egyetértek azzal amit mondasz, az ilyen koolance meg asetek házra rakhato kis vizes boxoktól hányok :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3460) Szatesz válasza yakuza.tora (#3438) üzenetére


Szatesz
őstag

Szia és ez szerinted nemjo alapnak http://www.moddingcomputer.hu/vezerles/CikkAdatlapOldal?cikkID=6678 És akkor ehhez vennek vga blokkot ???

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#3461) Szatesz


Szatesz
őstag

NAh ha mondjuk elakarom adni a cuccokat amiket hutottem pl a videokarira visszatudom majd ugy tenni a gyari hutot hogy ne lehessen meglatni hogy buhera volt?

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#3462) szacsee válasza Szatesz (#3460) üzenetére


szacsee
nagyúr

Azt nem tudod bővíteni! (ha jól látom). :R
Veszel itt egy jó szivattyút. Itt blokkot (rev 2.0-hoz csati is jár. Tartályt most is nekiállhatsz csinálni valami flakonból.
Radit meg akár itt, vagy bontóban valami autóét, amit át tudsz szabni.
Drágább, de jobb és bővíthető.

(#3463) Szatesz válasza szacsee (#3462) üzenetére


Szatesz
őstag

Értem akkor mindenféleképpen aprankent kell osszeallitani az ilyen egybe cuccok azok nemjok akkor...Figy meg abba segits hogy kiirjam lentre milyen cuccok vannak a gépemben de nemtudom hogy lehet azt szerkeszteni és hol,? :B

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#3464) Szatesz válasza Szatesz (#3463) üzenetére


Szatesz
őstag

Jah meg még 1 mennyia megengedett hofok egy 8800 gtx nek jatek kozbe huzamosabb ideig és mennyi egy procie orthossal tesztelve?

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#3465) szacsee válasza Szatesz (#3463) üzenetére


szacsee
nagyúr

Fent fekete mezőben adataim fülnél az aláírás a post alatt jelenik meg, a cuccok pedig a profilodnál.
Írd le milyen hőfokaid vannak, megmondom elmegy-e.

(#3466) Szatesz válasza szacsee (#3465) üzenetére


Szatesz
őstag

Hát játék kozben a videokarim felmegy 85 fokig is ha huzom....de nemtudom miert alapbol is felkuszik addig.(pedig NZXT nexus hazam van 4 ventivel.)A procim meg terheles alatt ma66 ot lattam eddig..Az is felvan huzva e6750 3.4 re...(mert csak eddig engedte alap voltal).

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#3467) szacsee válasza Szatesz (#3466) üzenetére


szacsee
nagyúr

Az szerintem jó, de a GTX-et kérdezd meg a G80 topikba is.

(#3468) yakuza.tora válasza Szatesz (#3460) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Felejtős! szacsee jól beszélt!!! Hallgass rá (is). Nem fogod megbánni. :K

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#3469) Szatesz válasza szacsee (#3467) üzenetére


Szatesz
őstag

Értem de azert elférne rajta biztosan egy jo vizhutes mert nekem most minden gyari hutesen van ......(még a procim is boxos :) )DE most beujjitok egy komoly vizhutesre mert azt nem kellessz amjd 3 honap mulva lecserelnem mint a procit pl.

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#3470) Szatesz


Szatesz
őstag

Nah meg nemtudom mit csinaljak a freemailomra jon allandoan naponta vagy 20 levél a prohardverrol hogy hozzaszolas azt hogy kapcsoljam ki hogy ne jojjon? mert megorit...(biztos valamit elnyomtam sorry)

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#3471) yakuza.tora válasza Szatesz (#3469) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Nevetséges összegért egy jó kis blokk...[link]
...csak azért, hogy nyugodtan nézz körbe az aprók között!!!

Alléz Olympique de Marseille!

(#3472) Játékos válasza yakuza.tora (#3471) üzenetére


Játékos
addikt

Ezt nem lehet átalakítani GTS-re? :F

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3473) Szatesz válasza yakuza.tora (#3471) üzenetére


Szatesz
őstag

Szia hogyan tudok berakni képeket ide? mert lenne par amit megakarok mosztani mindenkivel...

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#3474) yakuza.tora válasza Játékos (#3472) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Nem tudom, mert nekem sajnos/egyenlőre egyik sincs..csak egy szerény AGP-s 7600 GS . :W

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#3475) shteer válasza Szatesz (#3473) üzenetére


shteer
titán

feltötltöd vhova és linkeled [link]

Játékos: nem lehet :(

..szerintem jónak tűnik

(#3476) Szatesz válasza shteer (#3475) üzenetére


Szatesz
őstag

Pff nah hova toltsem:) akkor nincs kep:(

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#3477) Játékos válasza shteer (#3475) üzenetére


Játékos
addikt

:((
Akkor csinálok magamnak. :(((

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3478) Nyugdíjas válasza Szatesz (#3476) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Vázze:DDD
1
2
3
4
Mindenki barátja no. 1
Mindenki barátja no.2

Elég-e lesz?:)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3479) Szatesz válasza Nyugdíjas (#3478) üzenetére


Szatesz
őstag

Ja eleg koszike csak Prt Scr el mentettem képet és tul nagy lett nemtudom hogy kell kisebbre csinalni vagy mittom en es nem engedi feltolteni.

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#3480) Játékos válasza Nyugdíjas (#3478) üzenetére


Játékos
addikt

Elég-e lesz?-e :DDD

Szatesz
Sztem ha jpg-nek mented el, az nem lehet túl nagy. :U

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3481) Nyugdíjas válasza Szatesz (#3479) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jáááj:)
Gondolom,ha beilleszted paintbe,és nem bmp-ben,hanem jpg-ben mented akkor menni fog:)

Játékos: Nem-e van igazam?:DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3482) Szatesz válasza Nyugdíjas (#3481) üzenetére


Szatesz
őstag

nah itt a kep igy sikerult csak mar felidegesitett eza szar programok:D:D

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#3483) Szatesz válasza Szatesz (#3482) üzenetére


Szatesz
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#3484) Nyugdíjas válasza Szatesz (#3482) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hol?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3485) Szatesz válasza Nyugdíjas (#3484) üzenetére


Szatesz
őstag

Nemtudtam paintben nagyitani vele szentem még életemben enm hasznaltam paintot:D sorry

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#3486) R.Zoli válasza Achill3uS (#3442) üzenetére


R.Zoli
őstag

Backplate van a blokk alatt??

(#3487) yakuza.tora válasza Szatesz (#3483) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Ezt még gyakorold! :DDD :DDD :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#3488) Achill3uS válasza R.Zoli (#3486) üzenetére


Achill3uS
veterán

ha ilyesmire gondolsz [link], nincs, jugeen-től vettem a blokkot, szóval ha vki nem adott akkor az te voltál :DDD

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3489) Szatesz


Szatesz
őstag

[link] Nah igy jobban lathatok....

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#3490) R.Zoli válasza Reset Elek (#3347) üzenetére


R.Zoli
őstag

Erre csak röviden annyit ,hogy a hülye beszólásaiddal nincs kedvem vitatkozni,de azért az kissé dúrva ,hogy folyamatosan Te vagy az aki elméletben számolgat dolgokat és tized annyit blokkot nem próbáltál mint én és mégis én vagyok az aki ránéz valamire és megmondja a frankót minden tapasztalat nélkül... Tudod én ezen blokkok nagyrészét áramlásmérővel teszteltem már és ez alapján mondok nagyrészt véleményt... Némi rálátásom is van ezáltal melyik milyen, de tudom Te még a teszteknél is jobban látsz dolgokat... Iszonyatosan untat a hozzáállásod ,hogy mindig másba kötsz bele aki csinál is valamit és nem csak elméleteket kreál... Ha megkérhetlek hagyjál ki a kis magánháborúdból és inkább a blokk és rendszertervezésbe öld a feleslges energiát, akkor végre látunk is valamit nem csak a szöveget...

(#3491) shteer válasza Szatesz (#3476) üzenetére


shteer
titán

hova töltsd fel? ott a link imageshack-hez, meg Nyugdíjas helpdesk munkatárs is adott pár 5letet ha jól látom :DDD

szerk: látom összejött :)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#3492) R.Zoli válasza Achill3uS (#3488) üzenetére


R.Zoli
őstag

A Fuzion-höz nincs backplate alapból ,szal ne kóstolgass :P
Azért gondoltam ,hogy használtál backplate-et mert a TR 120-hoz viszont van backplate... Ergo backplate mellett nekem olyan 10-12 fokkal jobb hőmérsékletek jöttek ki minden blokknál a Q6600 B3 3500 Mhz alatt... Ha tudsz akkor szerezz egy backplate-et és úgy próbáld meg...

[ Szerkesztve ]

(#3493) shteer válasza Achill3uS (#3488) üzenetére


shteer
titán

kell backplate? ;)

mindenkinek: tomika gyárt pár plusz db-ot S775-höz, 700-at sztem megér a profi munka

szerk: nem is off

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#3494) #72042496 válasza shteer (#3493) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem kellene egy példány! Ha van felületkezelt, akkor olyan. Ha nincs rajta elox, az sem nagy gond, a vizes rendszerhez úgyis a Noctua gyáriját használom ez meg megy eladásra a léghűtővel. :)

(#3495) Achill3uS válasza shteer (#3493) üzenetére


Achill3uS
veterán

kell kell, 2db is.
sőt, más munkával kapcsolatban is igénybe fogom venni a szolgálataitokat :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3496) Achill3uS válasza R.Zoli (#3492) üzenetére


Achill3uS
veterán

ehh, nem gondoltam h ennyit számit, thx a tippet...
nem kostolgatlak :P

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3497) yakuza.tora válasza shteer (#3493) üzenetére


yakuza.tora
addikt

2 db backplatre én is befizetek!!! Kinek és mikor???
Korrekt hozzáállás, de ez Shteer kollega esetében (sem) egyáltalán nem lep meg! :R :R :R

Ja, és persze gyorsan megdícsérem Tomikát is, mert erre nagyon kényes! :DDD

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#3498) shteer válasza #72042496 (#3494) üzenetére


shteer
titán

felületkezelés + x pénz - de lap hátuljára minek?? :) oda még én sem eloxáltatom, pedig vagyok elég hülye hozzá :DDD

pls ezügyben dobjatok privit, hogy meglegyen a lista és legyen elég és mindenkinek jusson a megfelelő sorrendben

most 3 db van, azokból 2 vihető. 1 kell a prototype teszthez

Achi: ok, ütköz7ünk 7végén is

..szerintem jónak tűnik

(#3499) Nyugdíjas válasza shteer (#3498) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Héé csávó,mondtam mútkó, hogy nekem is kell,kinehaggyá:DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3500) shteer válasza Nyugdíjas (#3499) üzenetére


shteer
titán

dobj róla privit ;] persze, te vagy a lista élén :)

tegnap rendeltem 5 db-ot, de úgy néz ki kevés lesz :))

nyitom a listát:
Nyugdíjas: 1 db
Achill3uS: 2 db
Balika911: 1 db
yakuza.tora: 2db

inkább nálam legyetek listások mint az apeh-nél ;]

szerk: fuzik: hogy vágtad szét az off-ot?? ;]
szerk2: szerencséje...

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.