Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1354) R.Zoli válasza juliabrilke (#1348) üzenetére


R.Zoli
őstag

Egyébként nem értem akkor sem, ha ilyen nagyon jó ez a vízhűtés dolog, akkor miért van az, hogy jó néhány blokk ugyan azt a hőfokot hozza, mint egy léghűtés? (Mint ahogyan azt pár topikozó jelezte is neked.) Mert elméletben ez volt a fő kérdésem, ami miatt írtam. Erre kellene nekem a válasz.

:D Ez azért megmosolyogtatott rendesen :) Passzívban hozta azt egy blokk mint a léghűtés 2500 RPM-es ventivel? :D Mert nálam ez van... DE egy normális vízhűtés nem csak blokkból áll... Mit jeleztek nekem? Nézd mások ilyen szintű hülyeségeivel nincs időm se kedvem foglalkozni ,hogy a vízhűtés ugyan azt hozza mint a léghűtés ha bárki ilyet is írt...Aki nem ért hozzá az ne használja és ne véleményezze... Ez ilyen egyszerű...

A 8 mag meg real-time megjelenítésnél semmit sem ér így a 2 utas konfigon ugyan olyan gyorsan tudsz dolgozni mint egy 2 utason...

Ez elírtam, azt akartam írni ,hogy real-time rendernél amikor a VGA dolgozik az detto ugyan olyan gyors egy 8 magos gépen mint egy 4 magoson...Sőt mint egy 1 magoson...Miután a real-time redenrek nem használnak 1 magnál többet a VGA megtámogatására...De ha használna is 8 magot sem lenne értelme mert 4 magnál is a VGA a szűk keresztmetszet...


Te tudod... Biztos használtál már ilyen gépet és biztosan otthon vagy az ilyen dolgokban.

Egyébként akartam kérdezni ,hogy egy 3,6-ra húzott Kentsfieldhez képest mit tud a konfigod 3D Maxben? Kíváncsi lennék...Csak mert írtad erre használod egyrészt és kiváncsi lennék mi a különbség ténylegesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.