Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4904) Z.É.T. válasza Micsurin (#4902) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Teljesen értem a nézőpontodat, sok ismerősöm aktívan részt vállalt az SZFE mellett...
De azért legyünk őszinték, bármilyen fontos is a kultúra és az oktatás, az élet és egészség mindennél fontosabb.
Ez olyan ügy, ami mellé akkor is érdemes beállni, ha borítékolhatóan bukott ügy.
Senkit nem akarok győzködni, de a véleményem sem fog változni ebben. (pedig rugalmas személyiség vagyok)
Arról is meg vagyok győződve, hogy ha minimálisan is, de nagyobb hatása lenne közösségként megtagadni a diákok és tanárok és szüleik leamortizálását, mint fű alatt, minden reggelre hőemelkedést "mérni" és emiatt nem engedni a gyereket veszélyes közegbe.
Itt most véleményem szerint tökösségre van szükség, mert utólag már csak sajnálkozni lehet, ha lesz egy krónikus beteg gyerekünk, vagy ha elveszíti valamelyik szülőjét.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.