Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39332) Memmaao válasza Bog (#39314) üzenetére


Memmaao
addikt

Ahogy írod, Bog! Ennek nem lesz vége, a koronavírus marad velünk. Idővel majd szépen legyengül, néha jön egy egy mutáns változat, ami felüti a fejét, szedi az áldozatait, akkor majd aktuálisan tesztelnek, meg kész karantén, egyebekben meg majd megy az élet, persze többet már nem úgy, mint 2019 előtt. Idővel mindenki hozzászokik majd, hogy van még egy pathogén ami a miénk, és ami majd hullámokban jön- megy. A macska koronavírus egy évben 2x fertőzi át nagyjából a teljes magyar macska populációt ( az enteritises tüneteket okoz, amikor évente 2x pár napot fosik a macska, na az az). Majd mi is időnként átesünk rajta, jobb esetben gyér tünetekkel. Én sajnos ráhúztam 4-5 hónap "long COVID" tünettel. Volt (van, hullámzóan) egy állandó myofascicularis eredetű fájdalmam a vállövben és derékban. Néha elmúlik, néha visszajön. Most épp velem van. A parosmia és a phantosmia gyengült, de még jelen van. Hagymás ételt fél éve nem nagyon tudok enni. Az uborka rohadó föld ízű... Az egész pozitív hozadéka nálam, hogy többet mozgok, fogytam 5 kilót, és 3 hónapja nem iszom alkoholt (nem mintha számolnàm, hiszen az alkoholistàk számolják 😅🙈). De vicces kívül post COVID nekem az alkohol sem esett jól. Szociális ivó vagyok (orvos 🤦), de amióta covidos voltam, 2-3 pohár rozé vagy 1-2 sör után is másnapos tüneteim voltak. Augusztus 7-én egy családi rendezvényen szalonspicc után hajnalban 120/perc pulzusra és pánik rosszullétre keltem, jelentős halál félelemmel. Azóta nem ittam.

My name is Bond, James... Dean.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.