Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38351) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Nemrég kaptam a hírt, hogy az ismerősöm 52 éves édesanyját 2 hét alatt elvitte ez a szar. Antivaxer volt, egy pékségben dolgozott. Nem volt hajlandó beoltatni magát hiába kérte a családban mindenki. Most a két lány, a férj és a dédi fogott padlót idegileg.

Tényleg önzőség antivaxernek lenni. :(

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#38352) PuMbA válasza Sir Pocok (#38351) üzenetére


PuMbA
titán

Az is probléma, hogy sokan azt gondolják, hogy meg lehet változtatni a másikat és ez jóval nagyobb érzelmi terhet ró rájuk. Nem lehet. Az ilyen esetekben a család szempontjából a fájdalmat enyhíteni tudja, ha tényleg képesek a helyén kezelni, hogy nem az ő hibájuk. Édesanyjuk választása ez volt, sajnos...remélem minél hamarabb feljönnek a padlóról.

[ Szerkesztve ]

(#38353) Lauda válasza PuMbA (#38352) üzenetére


Lauda
félisten

Így van. A saját hülyeségétől senkit sem lehet megmenteni.

(#38354) t72killer válasza PuMbA (#38352) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A koronavírus halálozási listába ha már ott a delikvens minden eü nyűgje, igazán írhatnámak egy oltottsági státuszt is ( mikor kapta a legutolsót).

Nem soknak, de talán 1-2nek felnyitná a szemét.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#38355) Sir Pocok válasza PuMbA (#38352) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Igazad van, de hiába magyaráztam a telefonban sajnos őket ez nem vigasztalja. Úgy érzik, hogy nem tettek meg mindent érte. :(

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#38356) Lauda válasza Csatravi (#38350) üzenetére


Lauda
félisten

Szokásos ner-es cirkusz a népnek. Itthon meg sehol nem kérik kb. Szerintem az oltási hajlandóságot is ezzel fingatták ki annó, hogy eltörölték azokat a korlátozásokat, amik előírták hol kötelező a megléte.

(#38357) PuMbA válasza Sir Pocok (#38355) üzenetére


PuMbA
titán

Ja, hát sajnos ezen se tudsz te segíteni, csak egy pszichológus :( Most a járvány során nagyon vissza fog ütni, hogy ebben sem vagyunk toppon. Aki érzelmi szempontból gyengébb azt nagyon el tudja vinni egy olyan dolog, amihez úgy gondolja, hogy van köze, miközben nincs semmi.

[ Szerkesztve ]

(#38358) Lauda válasza Sir Pocok (#38355) üzenetére


Lauda
félisten

Ez mindig így van egy családtag halála esetén. Majd elmúlik. Sajnos tapasztalat.

(#38359) koncsik válasza BlackV (#38344) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

"...4. hullám egyik oka a Sinopharm lesz..." ez úgy lehet igaz, hogy nem az alkalmazási előírásnak megfelelően használták és ez okozhat gondot.
(Bocs a félreérthető kiemelésért, az eredeti szövegben is cáfolva van ez a tétel)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#38360) t72killer válasza Sir Pocok (#38355) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Még sokkal covid előtt halt meg egy nagynéném: nem volt még 70, valami gyógyszerezhető vaja volt, de nem volt hajlandó beszedni a gyógyszert. Pár hónap és meghalt. Akaratuk ellenére nem lehet megmenteni az embereket.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#38361) Kékes525 válasza Parci (#38216) üzenetére


Kékes525
félisten

""nem tudom mi kell még h embereket meg kelljen győzni""

Egészen pontosan tudni. Normális kommunikáció, normális adatközlés és ami a legfontosabb beengedni az újságírókat az intenzívre, hadd lássa a nép a szemével mi van ott, mi lesz vele, ha odakerül.

Persze pontosan tudom, hogy ez csak részemről egy ábránd, egy vágyálom. Viszont ez újabb, legalább 6000 ezer ember életébe fog kerülni. Ráadásul az emberek többsége, még ezt sem fogja tudni. Ahol a magyarok 1/3-a azt mondja, hogy a dinoszauruszok velünk élnek, azoktól nem várható más. Lehet, hogy ilyen sötét emberek vannak nyugaton is, -nem hiszem, hogy ennyien-, de az engem nem vigasztal. Én itt élek.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38362) AMD Power válasza newguy9000 (#38349) üzenetére


AMD Power
titán

Dolgozok... napi 11 órában. Nem opció. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38363) #86564352 válasza Lauda (#38353) üzenetére


#86564352
törölt tag

Egy ilyen összefoglalót küldeni nekik esetleg hátha... de amúgy már ott tartok jobb a saját idegrendszerem védeni mások hülyeségétől, nem az én feladatom győzködni ismerősöket. Kormánytól kellene jobb tájékoztatás.

#38354
Ne csak a legutolsót, hanem mindet mikor melyiket. Hogy ne legyen félremagyarázás vakcinákról a "megfejtésben lévőknél".

(#38364) t72killer válasza #86564352 (#38363) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Esélytelen. Legalábbis a két antivax ismerősömről BÁRMILYEN valóságos elem lepereg. Be ha elkezdenék nekik egy új Géccsipszes mesét, azonnal csupa fül lenne mind2.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#38365) DrBubo77 válasza AMD Power (#38346) üzenetére


DrBubo77
addikt

Most Black Friday van ott, nem tudtad? :D

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#38366) #86564352 válasza t72killer (#38364) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ellenük a szigor lenne a megoldás, ha nem akarunk mindig több hónap lófaszkodást és újabb variánsokat. Tájékoztatásban gyengeség, oltásra ösztönzés nem hatékony, oltatlanok elleni szigorhoz gyávaság. Nem csoda hónapokkal ezelőtt gyakorlatilag leállt az oltási program. A nagy nehezen csigatempóban 6 millió felé csordogáló szám volt eredetileg a májusi (!) cél, még gyerekek nélkül. Itt a november, itt a delta, itt a lófaszkodás. :W

[ Szerkesztve ]

(#38367) kolopele válasza Vebber (#38325) üzenetére


kolopele
nagyúr

Mégis mit vársz? Itt nem szívesen látjuk azokat, akik alapból oltásellenesek, főleg ha semmiféle tudományos ismeretekkel nem rendelkeznek a témával kapcsolatosan. Nekik ott van a Face, a Youtube és egyéb konteós oldalak, ahol lehet beszélgetni arról, hogy kinek van már 3 feje az oltástól.

(#38368) AMD Power válasza DrBubo77 (#38365) üzenetére


AMD Power
titán

Nem mondod.... :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38369) Lauda válasza #86564352 (#38363) üzenetére


Lauda
félisten

Én már meg sem próbálom az embereket jobb belátásra bírni. De nem csak ebben nem, másban sem. Rájöttem, hogy teljesen felesleges, csak az én idegeim fogynak. Leszarom, csináljanak amit akarnak. Családban is van/volt oltásellenes. Olyan gondolkodású, hogy esélytelen vagy bármivel érvelni neki. Végül csak amiatt oltatott, hogy legyen kártyája, mert a munkához kellett neki.

[ Szerkesztve ]

(#38370) Mr K válasza Lauda (#38322) üzenetére


Mr K
senior tag

Innen indultunk:
"Ha 140 470-ből elhunyt 1264, az majdnem 1%-os halálozás a két oltást kapottak között." (#38291)

Ez így betű szerint nem igaz. Romániában a wikipédia szerint kb. 19,2 millióan élnek, közülük az ourworldindata szerint 33,7% kapott két oltást, azaz 6,47 millió kétszer oltott lehet, közülük 1264-en haltak meg, azaz a halálozás a kétszer oltottak körében 0,0195%.

"»140 470-en lettek koronavírus-fertőzöttek azok k­özül, akik mindkét oltást megkapták«,
Tehát ők igazoltan megfertőződtek két oltással a hátuk mögött.
»közülük 1264-en elhunytak«
Ebből következik, hogy az igazolt halálozási rátája ennek a csoportnak közel 1%." (Kiemelés tőlem.)

Ez igaz. De itt a csoport nem a kétszer oltottak, hanem a kétszer oltottak azon része, akik nem úszták meg a fertőződést a vírussal való találkozáskor, azon belül is azok, akiknek feltehetően tüneteik is lettek, azokon belül pedig azok, akik elég betegek is lettek ahhoz, hogy felvállalják a teszteléssel járó macerát (vagy egyéb okból rákényszerültek.)

"A cikkben nem is tudom a 0,02% hogy jött ki nekik."

Talán ők is úgy számoltak, mint én fent.

Lábjegyzet:
A 0,02% érdektelen abban a tekintetben, hogy benne vannak azok is, akik elszigetelten élnek, és soha nem találkoztak a vírussal, azaz ez a szám nem mond semmit az oltás által nyújtott védettségről. Az 1% meg azért érdektelen, mert nincsenek benne azok, akik megfertőződtek ugyan, de nem tesztelték őket (bár lehet, hogy akár komolyan is megbetegedtek). Azaz egyik szám sem ad választ arra a sokkal érdekesebb kérdésre, hogy mik az esélyek, ha elkapjuk a vírust.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#38371) Ringman


Ringman
nagyúr

Mind a 18 óvónő megfertőződött, be kellett zárni egy óvodát Tatabányán

azért ez így nem vidám.

---
A két szakszervezeti vezető megemlítette, hogy bár Kásler miniszter azt ígérte, hogy a koronavírus miatt munkából kieső pedagógusok 100 százalékos bérnek megfelelő táppénzt fognak kapni, ezek a kifizetések alig kezdődtek még meg, csak most kezdik kifizetni a tavaly szeptember-októberben bejelentett táppénzigényeket.

:U

(#38372) Lauda válasza Mr K (#38370) üzenetére


Lauda
félisten

Az első részre nem tudok mit reagálni, a cikket olvasva írtam a kommentet, arra írtam a reakciót.

A második részre: A két oltást kapottak közül akik igazoltan fertőzöttek lettek, azoknak a halálozási rátája közel 1 %. Szerintem te próbálsz ebbe többet belesúlykolni. :)

De mindegy is. Te azt olvasod ki belőle, én meg amit írtam. :)

[ Szerkesztve ]

(#38373) Ezekiell válasza Ringman (#38371) üzenetére


Ezekiell
veterán

Engem a cikkben található szakszervezeti érvelés csapott meg kicsit:

Nemcsak a pedagógusok, de minden állami alkalmazott kötelező oltásának eltörlését kérik a pedagógus szakszervezetek a kormányzattal folytatott sztrájkbizottsági egyeztetésen.

“Szakszervezetként az a feladatunk, hogy a tagjaink érdekeit nézzük, azokét is, akik ortodox módon elutasítják az oltást.”

Pasztmek, egyrészt több az oltott mint az oltatlan a tagságotokban (remélem...), szóval a többség érdekeit kellene néznetek, másrészt mindegyikük érdeke, hogy.. izé, lélegezzen? Istenbarmai...

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#38374) bigdady


bigdady
nagyúr

MOL kútra bejön 2 mentős kérdezik tőlük:
-mennyi a beteg?
Egyik mentős:
-most igen, sok helyre megyunk sok a pozitív
Új kérdés:
-hogy van ez hogy még mindig van járvány meg eltűnik nyárra?
Másik mentős:
-politika az egész.
Wtf? :F Ezek miért mondanak ilyeneket? Nem lát rendes betegeket?

(#38375) Ringman válasza Ezekiell (#38373) üzenetére


Ringman
nagyúr

Az is súlyos.

(#38376) t72killer válasza Ezekiell (#38373) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Magas polcon lehet náluk pár oltásellenes. Totál telibeszivatják-lejáratják a pedagógusokat. Egy ilyen érdekvédelmi szituban prioritások vannak: 3 kérésből megadnak egyet-kettőt. Mit adnak majd meg?

Természetesen "a legfontosabbat" azt, h maradjon oltatlan az idiótája: így rá lehet majd kenni, hogy miatta nincs oktatás, hogy összefertőzte a gyerekeket, stb-stb. Fizetésemelés bukta, de egyenes az út a bűnbak-szerep irányába. Minden elismerésem, hogy ezt TANÁRKÉNT sikerült összelogikázniuk...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#38377) Lauda válasza bigdady (#38374) üzenetére


Lauda
félisten

A mentősök is emberek, ugyanúgy van köztük értelmes és agyhalott, viktoriánus és gyurcsányista. Sokat nem szabad várni tőlük sem.

(#38378) tisn válasza #86564352 (#38347) üzenetére


tisn
addikt

astras hogy kopott volna el? 12 hetre kapta az ember a masodikat, onnan meg sok a 6 honap. en AZ-t kaptam, alig egy hete mentem volna 3. oltasra, akkor jart le a 4. honap a 2. AZ utan (meg akkor volt az elso szabad idopont.)

(#38379) tisn válasza PuMbA (#38352) üzenetére


tisn
addikt

nem hiszem, hogy ez igazan vigasztalja oket, a veszteseg az mindenkepp veszteseg.

(#38380) tisn válasza Kékes525 (#38361) üzenetére


tisn
addikt

Egészen pontosan tudni. Normális kommunikáció, normális adatközlés és ami a legfontosabb beengedni az újságírókat az intenzívre, hadd lássa a nép a szemével mi van ott, mi lesz vele, ha odakerül.

hat a regioban ez megvolt (ugye ott nem ojbanbasi van) megis a mienk a legjobb az atoltottsag a kelet-kozep ejropai exszovjet ovezetben. valoszinuleg kotelezo oltas nelkul ekorul jar a max errefele. (ami meglepett, hogy ausztira alig 2%, nemetoszag alig 6%-al jobb atoltottsagu nalunk)

Viszont ez újabb, legalább 6000 ezer ember életébe fog kerülni.

ez jo hir, en 10k-t szamoltam.
80%-uk antivaxer idiota, szoval valoszinuleg csak 1000 ember koruli a veszteseg, akiert valoban kar.

(#38381) BlackV válasza tisn (#38378) üzenetére


BlackV
senior tag

Szerinted életszerű hogy egy 4 hónapos astra, egy 60+evesnel még neutralizalo szinten van deltara? De az idősebb előbb kapta mint te, neki már az is 5-6 hónapos.

[ Szerkesztve ]

(#38382) NavySeal válasza tisn (#38378) üzenetére


NavySeal
senior tag

Az elején 1 hónapra adták az AZ 2-ik adagját.
Én pedig 9 hétre kaptam, szerintem akkor volt épp a dokinőnek és behívtak.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#38383) tisn válasza BlackV (#38381) üzenetére


tisn
addikt

idosek kaptak AZ-t?

meg hat eleg nagy hibam, hogy nem vagyok antitestfetisiszta. :) tudom deltanal ez hiba... AZ-rol is vannak adatok, hogy a 2AZ mennyivel rosszabb, mint a 2 AZ + barmi mas? marmint halalozas, gepre kerules, nem antitestes baszakodas.

ha meg korabban kaptak remelhetoleg mar bokettek magukat 3x. en is ugye bokott lennek ma'n, ha nem jon ez a franya natha. (szomszedok szerintem mar temetnek, ugy kohogtem 3 napig folyamatosan, hogy majd kikoptem a tudom.)

(#38384) tisn válasza NavySeal (#38382) üzenetére


tisn
addikt

szerintem az nem pont az elejen volt, hanem egy atmeneti idoszakban kicsit kesobb. vegul is lenyegtelen, akinek regi a barmilyen oltasa, az kerjen 3-at.

(#38385) #86564352 válasza Lauda (#38369) üzenetére


#86564352
törölt tag

Szerencsére nálunk rokonságban mindenki tájékozódott, ment magától. EU papír miatt kellett csak szólni egy-kettőnek, hogy milyet. Online idegennél könnyű leszarni, életben ismerősnél nehezebb. Mert tudom nem chemtrailes sorosozó holdraszállás tagadó konteós, "csak" a covid, vakcina téma szippantotta be.

"Végül csak amiatt oltatott, hogy legyen kártyája, mert a munkához kellett neki."
Ez a kormány felelőssége, ahol a tájékoztatással és szabályokkal jobban terelik oltás felé a népet, több ilyen billegő elmenne beadatni.

#38378 tisn
Akiket először oltottak Astrával még nem 12 hétre kapta, vannak tanulmányok is nyugaton melyik mennyire csökkent az antitest, de egyébként csak azért említettem egy nyugatit is írhattam volna janssent is, hogy ne azon hisztizzen valaki miért csak a márciusi kínai kérdéses, ha kérdéses.
Ha szerinted annyira vigyázni kell a 20 éves focista 2 Pfizer + Moderna kombinációjára, akkor talán nézzük meg a 70 éves sinos, astrás volt-e immunválasz, mennyire kopott el, biztos elég egy dózis booster?

Viszont ismétlem ez részletkérdés, a fő baj a sok oltatlan 50-60 év feletti.

[ Szerkesztve ]

(#38386) PuMbA válasza tisn (#38379) üzenetére


PuMbA
titán

Persze, csak a veszteség feldolgozása közben nem lesznek olyan lassító dolgok, hogy önhibáztatás. Talán Orbán kijelentése, hogy aki nincs beoltva, életveszélyben van, valamit jelenteni fog az emberek egy részének. Ebből kéne több.

[ Szerkesztve ]

(#38387) bigdady válasza tisn (#38378) üzenetére


bigdady
nagyúr

Két astra után 5 hónappal itthon kettőnknek 35 és 59 bau/ml ugyanazt 2 pfizer után 1500 bau/ml. Elkopott

(#38388) bigdady


bigdady
nagyúr

Ma Szolnokon délben azt mondják eü-sök mind modernàt kértek egy nem jött el ezért megkaptuk. Reggel óta oltanak legalább 25-en voltak első oltasért mind Janssen

[ Szerkesztve ]

(#38389) Kékes525 válasza tisn (#38380) üzenetére


Kékes525
félisten

"hat a regioban ez megvolt (ugye ott nem ojbanbasi van) megis a mienk a legjobb az atoltottsag a kelet-kozep ejropai exszovjet ovezetben."

Olyan vakcinákkal, amiről nem volt semmilyen információ és ma már pontosan tudjuk a Sinopharmról, hogy akiknek a zömében adták, azoknál alig vagy egyáltalán nem hatott. Az idősek, a legveszélyezettebb csoport kapta.

"80%-uk antivaxer idiota, szoval valoszinuleg csak 1000 ember koruli a veszteseg, akiert valoban kar."

Igen, az összes Sinopharmos, akik az oltott betegek zömét adják, az antivaxer idióta. Szép és kedves hozzászólás.

Nem beszélve arról, hogy az anitvaxer idióták, ahogy te nevezed őket, többségük megtévesztett a kormány helytelen, ellentmondó járványintézkedései, hazug, álságos és eltitkoló információi miatt.

"A veszprémi Csolnoky Ferenc Kórházból szivárgó információk szerint az intézményben kezelt covidosok mindössze 75 százaléka oltatlan, negyedük azonban mindkét oltást felvette.

A kórházi ellátásra szoruló oltottak zöme hetvenévesnél idősebb és Sinopharmmal oltott.

Azaz – ha információink helytállók – a kórházi tapasztalatok alátámasztják a kínai oltással kapcsolatos korábbi aggodalmakat és egybevágnak a gyártó tájékoztatásával is, miszerint időseknél nem feltétlen váltja ki a vakcina a kívánt hatást."

[Covid: megint az aggódóknak lett igazuk]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38390) #86564352 válasza tisn (#38380) üzenetére


#86564352
törölt tag

A vezír nem Romániához, Ukrajnához képest hirdette ki tavasszal az oltási verseny győzelmet, hanem a hanyatló nyugathoz képest. Akkor most is ahhoz nézzük, ők 80%-nál vagy felett tartanak. A labor Ausztria még nem, viszont életkor szerint 60 felett messze jobban állnak, nincs Sino kérdés, tévúton vagy ha a hasonló össz. oltottságból indulsz ki, nálunk 60 év felett még több százezer oltatlan van. Mégis osztrákoknál szigorúbb intézkedések hamarabb és újabbakat terveznek most. Németek már azt tervezik PCR teszt se lesz elég, többet tesznek az oltásra terelésért.

Olvasd el.

[ Szerkesztve ]

(#38391) Parci válasza Sir Pocok (#38351) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az a baj, hogy hiába ő volt makacs, ilyenkor nem úszod meg, hogy ne arra gondolj, hogy nem kellett volna ráhagyni, hogy talán lehetett volna több energiát tenni bele, hogy meggyőzd, hogy igenis ez a te felelősséged, mert kényelmes ráhagyni, de az ember felelős a családért, barátokért, pont azzal, hogy a kényelmetlen szart is felvállalja értük.

basszák meg az antiwaxxik! :(((

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#38392) kolopele válasza PuMbA (#38386) üzenetére


kolopele
nagyúr

Semmit nem fog nekik jelenteni. Ez a réteg olyan biztos abban, hogy 3 fejük lesz, meg megváltozik a nemük is az oltásoktól, hogy még a börtönbüntetést vállalnák oltás helyett. A kötelező oltás az egyetlen megoldás.

(#38393) Parci válasza BlackV (#38344) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

alapvetően igazad van, körültekintőbben kellene ajánlgatni a modernát (is). viszont azért aki túl van 2 fájszperen és nem csapdosta meg semennyire, ott szerintem akadémikus ez a moderna miatti kockázati növekmény.

de ja, mindig elfelejtem, hogy mennyire nincs képben egy csomó ember semmivel kapcsolatban járványilag (így a szívizomgyulladás lehetséges előfordulásával, tüneteivel, ezzel kapcsolatos teendőkkel sem).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#38394) NavySeal válasza kolopele (#38392) üzenetére


NavySeal
senior tag

Tegnap beszéltem egy ismerőssel. Nem oltatja be magát, mert már átesett a fertőzésen tavasszal.
Szóval Ő azt mondta, hogy az immunrendszer egy kényes egyensúly, amit nem akar mesterséges beavatkozásokkal - oltással - megbontani...
Nyeltem egyet és mondtam, hogy sok szerencsét.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#38395) #86564352 válasza NavySeal (#38394) üzenetére


#86564352
törölt tag

Baj esetén remélhetőleg tartja magát az elveihez és a kórházat se terheli. Hiszen mesterséges ojjektum, mindenféle -vir gyógyszer és palackbú veszik ki a zokszigént!

(#38396) NavySeal válasza #86564352 (#38395) üzenetére


NavySeal
senior tag

:D
No, és ugye most már mindenki immunológus, biológus és egyéb *us lett. Szóval, ha ő mondja, tutti úgy is van... :DDD

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#38397) Parci válasza NavySeal (#38394) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az emberi agy egy kényes egyensúly, amit nem akar mesterséges beavatkozásokkal - tananyagok tanulása - megbontani. az oltás ugyanis semmi más, csak oktatás az immunrendszernek, mindent az immunrendszer csinál, miután megkapta az oltással a "képet" a kórokozóról. megtanulja felismerni. a gyógyszer, amiket akkor szed majd be, amikor bekapja a vírust, az más tészta...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#38398) NavySeal válasza Parci (#38397) üzenetére


NavySeal
senior tag

Igen, és ahogy számos általatok említett példa is mutatta/mutatja: "zuhanó gépen nincsenek ateisták" -> mindent be fog böketni magába, mindent kérdezés nélkül le fog nyelni, ha az lesz a másik oldalon, hogy lélegeztetőgép...

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#38399) #86564352 válasza Parci (#38397) üzenetére


#86564352
törölt tag

Árulni kellene nekik távkuruzsló varázsigét jó tarifával, hogy kivarázsoljuk belőlük a tizenvalahány oltásukat, amit megkaptak kis szaros korukban.

(#38400) tisn válasza #86564352 (#38390) üzenetére


tisn
addikt

A vezír nem Romániához, Ukrajnához képest hirdette ki tavasszal az oltási verseny győzelmet, hanem a hanyatló nyugathoz képest.

leszarom mit mond a vezer, a realitas a regio, gazdasagilag, politikailag es euileg/oltasilag is.

Akkor most is ahhoz nézzük, ők 80%-nál vagy felett tartana

mint irtam austria 62%, csodanemetorszag 66-67%, eu atlag 65%

nem estem hanyatt annyira a nagy nyugati teljesitmenytol sem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.