Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56066) simonjoe


simonjoe
senior tag

...semmi gond! Ti úgy, én így. :) A ponyva nem mászik fel valóban az autóra. A kisebb értékű kocsi a Suzuki nem is nagyon érdekel a Passat-ra van jobban figyelve, az garázsban, útjaink úgy vannak szervezve, h olyan szállodákba megyünk ahol nem szabad ég alatt van. Azért az meg Ti is aláírhatjátok, a jég nem jön csak úgy. Annak vannak jelei, és elég jól elő is jelzik. Egyébként meg volt már olyan, pont a Spanyoloknál, útközben kapott el, még időben fel tudtam tenni a takarót és szerencsénk is volt mert egy áruház parkolójában meg tudtam állni, mi annak fedett részében meg tudtuk várni az eső végét. Nem is kellett volna, bár volt benne jég, de elenyésző. 86 óta vezetek, azóta csak ez az egy eset fordult elő, pedig mi a nejemmel rengeteget autózunk. De, tényleg nincs ebben semmi ha Ti így gondolkodtok! :R Nekem az a biztosítás egy tank üzemanyag 1300-1400km. Számomra az bír nagyobb súllyal. Persze nem jelenti azt, h csalánba nem üt a ménykű, mérnök ember vagyok, a számok, statisztikák világában hiszek. Nem szeretem a "mi lenne ha" gondolkodást. Ez lehet fura számotokra, de korántsem vetem meg a más fajta hozzáállást, gondolkodást, és nem is akarok senkit "megtéríteni" Elfogadom. És akkor le is zártuk, mindenkinek kívánok gondtalan mosolygós autózást!! :)

Joe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.