Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55851) burgatshow válasza galaxys80 (#55850) üzenetére


burgatshow
veterán

Ez engem is érdekelne.

(#55852) blakey válasza galaxys80 (#55850) üzenetére


blakey
titán

Ki kell próbálni, mást én sem tudok.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#55853) Napfénysüti válasza burgatshow (#55843) üzenetére

Szerencsétlen S-cross. Sikerült toyotásan rondára elcseszni.

Més que un club!

(#55854) hemaka válasza burgatshow (#55840) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez nekem így rondább, mint az eddigi képeken, jól állt neki a távolság. Vagy ez valami fapad verzió?

(#55855) zsolt19900 válasza galaxys80 (#55850) üzenetére


zsolt19900
őstag

mi kicseréltettük gariba azt a kettő felfogató klipszet ill. annak az ellendarabjait is és teljesen jó lett

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#55856) burgatshow válasza hemaka (#55854) üzenetére


burgatshow
veterán

Ez sztem legalabb GL+. Szepsegrol nem vitatkozunk, szubjektiv. ;)

(#55857) AMD Power válasza burgatshow (#55856) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem tetszik. Így első ránézésre. Majd más színben lesz érdekes....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#55858) blakey válasza Napfénysüti (#55853) üzenetére


blakey
titán

Az a helyzet, hogy látszik a spórolás és a "lustaság", legyen "Toyotás" de közben maradjon meg a régi S-Crossból is egy-két dolog, mert a gépeket nem szeretnék átállítani, ebből született ez a modell. 1-2 finomítás nem ártana, de gondolom, hogy a ráncfelvarrásra tartogatják. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#55859) racerx


racerx
őstag

Huh.. ez távolról jobban nézett ki. Oldala, ívek, kerék, tükör ugyanaz (beázás is sanszos :) ). Eleje izlés kérdése, de erre a 15 évvel ezelőtti Lexus hátsólámpa kombóra nincs mentség..Kiugró tabletbe meg gondolom belerakták a mostani fejegységet :)

(#55860) hemaka válasza racerx (#55859) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ja az a hátsó lámpa szinte könyörög a fekete fóliáért. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55861) zsolt19900 válasza racerx (#55859) üzenetére


zsolt19900
őstag

ez is mondjuk probléma az Scrossoknál, hogy elterjed, hogy "beázik" miközben nagyon sok autónál van úgy, hogy eleve bevezeti az ajtó belsejébe a vizet és utána a lenti lyukon pedig kifolyik.... persze értem én, hogy miért "ázik be" de kvázi nem beázik, hanem hanyag -gondolom én, mert a miénken nem fordult elő- az ajtó belső lemezének a ragasztása illesztése....
Volt Passátomon is pl. csak úgy lehetett az ablakemelő/zár mechanizmushoz hozzáférni, ha kompletten kivettem ezt a lemezt és utána bizony újra kellett szigetelni.... szóval az ajtó még ázott attól függetlenül, de az a szigetelés nem engedte be

Bocs, a hosszú kiragadott gondolatért, csak néha annyira lesek magam elé amikor mondják mondják, hogy beázikazajtó'

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#55862) zsolt19900 válasza blakey (#55858) üzenetére


zsolt19900
őstag

egy modellfrissítést, ráncfelvarrást amúgy sem szoktak annyira túlgondolni sehol sem, pl. házon belül nézzük csak meg a Vitarát pl. vagy akár a Swiftet, azok kb. még ennyire sem lettek átdolgozva.... kaptak új lámpákat ill. pár közlekedéstámogató alapból belekerült és kb. ennyi, de hát ez ilyen.... tudják szerintem, hogy aki ilyen kategóriában keres majd ár/érték azok úgy is megveszik.... pl ott a dácsia, ott sem vitték túlzásban a dászternél a modellfrissítést

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#55863) burgatshow válasza zsolt19900 (#55862) üzenetére


burgatshow
veterán

És a Duster például annyival nem olcsóbb, cserébe sokkal kevesebbet nyújt.

(#55864) blakey válasza zsolt19900 (#55862) üzenetére


blakey
titán

Akkor majd nézd meg a jövőre megjelenő Vitarát. :)
Amúgy tudom, hogy miként működik a ráncfelvarrás és azt is, hogy hogyan gondolkodnak a multik, mert a pénz ott "számít".

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#55865) blakey válasza zsolt19900 (#55861) üzenetére


blakey
titán

Beázik, mert sajnos, ahogy írod, rossz szigetelési módszert alkalmaznak. Senki nem azért írja, hogy beázik, mert az ablaknál befolyik a víz, évtizedek óta így tervezik az autókat, csak nem mindegy, hogy a körülötte lévő dolgok is eláznak-e vagy sem, pl. hangszóró.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#55866) roti86 válasza burgatshow (#55840) üzenetére


roti86
őstag

Kövezzetek meg, de nekem tetszik, főleg az eleje, kíváncsi leszek a belsejére. Az ajtók alján körbe meghagyhatták volna a műanyag védelmet, azért sok karcolást fel tud fogni és nem a fényezés látja kárát. De nem cserélném le a mostani 2015-ös 1.6 szívómat 45 ezer km-el, ennyit nem érne a csere, mióta home office van megyek évi 3K km-t vele, plusz a panel előtt ezt is sajnálom (sok a hülye parkolni nem tudó), egy új autó jobbat érdemelne.

szerk.: ja és az enyém nem ázik be.

[ Szerkesztve ]

(#55867) SirKero válasza zsolt19900 (#55861) üzenetére


SirKero
őstag

Az autó beázik sajnos. Nem csak az ajtóban hanem az utastérben. A kárpit alól befelé folyik a víz. Saját tapasztalat.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#55868) racerx válasza zsolt19900 (#55861) üzenetére


racerx
őstag

Nem erről van szó amit írsz (mert az mindenhol így van), hanem amit a többiek is irnak. Nem kezdem 100x is leirni hogy mi van, visszakereshető, face csoportokban is ezerszer kivesézett téma.

(#55869) AMD Power válasza roti86 (#55866) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is tetszik. Ennek az egyik fő oka ,hogy én amúgy elég nagy Toyota/Lexus rajongó vagyok. Ha úgy lenne pénzem ahogy nincs én tuti Toyotát vennék.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#55870) Tom1939 válasza AMD Power (#55869) üzenetére


Tom1939
őstag

Nekem az eleje tetszik, a hátulja nem. Így kb döntetlen a mostanival. Toyota értékítéleted remélem beválik, első új toyotám jön (Iq-m már volt, de azt használtan vettem).

(#55871) zsolt19900 válasza blakey (#55865) üzenetére


zsolt19900
őstag

burgatshow: jaja, arról ne is beszéljünk, aztán csak-csak látom a csoportjába hogy veszik őket.... igaz ha nem lett volna jó ajánlat Swiftre én is Sanderós lettem volna

blakey: a Passátba nekem is kapta a hangszóró az ívet, hisz abban a térben van ahol folyik, megy le a víz

racerx és SirKero: a kárpit "alatt" jelenik meg valóban, de az attól még az ajtólemez hanyag szigetelése végett -vagy akár nem megléte végett van- ettől még maga az ajtó alapból is "ázik" hisz ez a funkciója.... én arra reagáltam, hogy sokan ezzel sem lenni tisztában és olvastam csopikban, hogy minek van rajta lyuk meg ilyesmi?!?!?!?! ill. még akkor is tud "ázni" akár még az én rendesen leszigetelt exautóm, ha napokig esik és pont úgy áll, hogy ne tudjon elégséges víz eltávozni a kis lyukakon + mosáskor, volt hogy kinyitottam és akkor csepegett, folyt ki a víz.... ez ilyenkor persze, hogy visszaköszön a kédereknél, aztán pedig az utastér legalacsonyabb pontján pl. aztán lehet szárítani extrém esetben az egész utastérszőnyeget

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#55872) Memmaao válasza Moleman (#55814) üzenetére


Memmaao
addikt

De mi értelme volt ott matatni? Egyáltalán mi értelme kikötni a csipogàst? Ha induláskor bekötöd magad, soha az életben nem fog zavarni, mert nem hallod. Ha még nem kötőd be magad, akkor egy idióta vagy! Álljon itt egy fotó a péntek estémből. Én a műszakvezető orvos voltam az SBO-n, négy főből hárman élték túl a baleset. Egyikük sem volt bekötve. A lép ruptúràs fiú mázlija az volt, hogy vele beszàguldott a mentő, és azonnal műtő asztalra került poly CT után és még az instabil gerinctörése ellenére is mozogtak a lábai az idegsebészeti műtét után. A másik két sérült diffúz axon karosodàst szenvedett a fejében, ergo, mivel nem voltak bekötve, olyan sebességgel csapódott a fejük az autó belső elemeinek, ami hiába nagyrészt légzsak volt, többet nem fognak magukhoz térni.

My name is Bond, James... Dean.

(#55873) zsolt19900 válasza Memmaao (#55872) üzenetére


zsolt19900
őstag

szomorú dolgok szoktak történni a Mecsekben sajnos, igaz itt ahogy néztem a nyomokat rá következő napra ill. a fotókat, azért láttam hogy a karikáson nyárigumi volt és gondolom én a 60as tábla nem 60as tempót jelentett.... szépen kiegyenesíthette és hát egy majd' fele akkora súlyú autót talált telibe.... én azon csodálkozom, hogy nem lökte le a "szakadékba"

Persze ez nem mentesíti az elhunytakat ill. a túlélőt, nem azért mondtam, csak tényleg sokszor meglep, hogy miket tudnak olyanok is művelni, akik még úgymond ide valósiak és azért tudják, hogy mi merre hány méter :( persze nem tudom, nem ismertem fel a karikás autót, hogy helybéli volt-e avagy sem és persze ez sem érdekes a baleset végett, sajnos nagyon be lett nézve valami, hiába mondják általánosságban, hogy "inkább felfelé nyomjuk" mint lefelé, itt sajnos kiegyenesítette a kanyart (gondolom) a karikás avant

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#55874) Moleman válasza Memmaao (#55872) üzenetére


Moleman
addikt

Ha sose hallottam volna, talán nem kötöm ki, viszont parkolás közben feleslegesen csipog. Amíg beállok az utcáról a garázsba alapjáraton, nyilvánvalóan nem fogom bekötni magam.

(#55875) blakey válasza Moleman (#55874) üzenetére


blakey
titán

Én úgy vagyok ezzel, hogy csipogjon, kibírom azt a 100m-et amíg bemegyek az udvarba, az a dolga, egyébként, ha 10km/h-val mész akkor nem csipog, sőt, szerintem a 15km/h is belefér, majd megnézem.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#55876) zsolt19900 válasza zsolt19900 (#55873) üzenetére


zsolt19900
őstag

és mire leírtam a hsz-t, újabb csattanás történt ugyan ott abban a kanyarban :) dejó :( :(

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#55877) AMD Power válasza Memmaao (#55872) üzenetére


AMD Power
titán

Be kell kapcsolni azt a *urva ővet, ilyen egyszerű.... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#55878) beef válasza blakey (#55875) üzenetére


beef
őstag

15km/h-tól csipog.

(#55879) Brogyi válasza Moleman (#55874) üzenetére


Brogyi
senior tag

Nekem ha csak 1cm-t is akarok mozdulni akkor is be kell kötni magam. Az ok rém egyzserű, hijack-nak veszi, és ordít a riasztó. Ez a vezető ülés. A másik ok, nem egyszerű leállítani. Első alkalomal legalább 5 percig ordított. Probálj meg nyugodtan gondolkozni abban a hangzavarban, és a többiek néznek, hogy "nézd azt a köcsög autóst". :D

(#55880) Moleman válasza Brogyi (#55879) üzenetére


Moleman
addikt

:C
Igen, ez elég jó érv. :D

#55878 beef
Akkor a Mazda valószínű már hamarabb is csipogott, olyan gyorsan nem szoktam manőverezni. :D A Suzukit már nem is néztem, csak lehúztam egyből.

De mindezek ellenére sem látom semmi gyakorlati hasznát ennek a csipogásnak, aki bekötetlenül akar utazni, úgyis megoldja (tele van az ebay övcsatokkal, vagy paraszt mód beköti az övet maga mögött/ülés mögött), aztán meghal vagy fizeti a büntit. Legalább másra nézve nem veszélyesek.
Legfeljebb annak segít, aki feledékeny, de már az is régen rossz, ha nem reflex az öv induláskor. Ezzel én is tökéletesen egyetértek, a sarki boltig is kell az öv, ahogy motorra is kell a bukósisak (meg ideális esetben minden más is). Baleset esetén senki nem fogja megkérdezni, hogy milyen messzire indultál.

[ Szerkesztve ]

(#55881) AMD Power


AMD Power
titán

Szabadidő-autó is készül az új Suzuki Swiftből?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#55882) SyMbioTe válasza AMD Power (#55881) üzenetére

Jön egy Suzuki Yaris Cross is?:F:D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#55883) AMD Power válasza SyMbioTe (#55882) üzenetére


AMD Power
titán

Igény az szerintem lenne rá.... :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#55884) Kolondrum

[link] Az új Scross.

(#55885) AMD Power válasza Kolondrum (#55884) üzenetére


AMD Power
titán

:R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#55886) AMD Power válasza Kolondrum (#55884) üzenetére


AMD Power
titán

Mondjuk belűl nagy dolgok nem tőrténtek közel 8 év alatt..

2014 SX4 S-Cross....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#55887) Kolondrum válasza AMD Power (#55885) üzenetére

Nekem jó lesz. Na de majd. Még lesz 1.4T.

(#55888) SirKero válasza AMD Power (#55885) üzenetére


SirKero
őstag

Így elsőre engem nem tud meggyőzni arról , hogy 2M forinttal többet ér mint az én 2019-es GL+ szekerem :(
Arról meg ne is beszéljünk , hogy a Suzuki valamiért nem tudja elengedi ezt a pálcikás megoldást a műszerfalon navigáláshoz. 7 millió forintért ez már szerintem gáz.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#55889) KubanitoS válasza SirKero (#55888) üzenetére


KubanitoS
veterán

Na meg ami elsőre szembetűnő az amúgy tetszetős új középső "tableten", hogy mekkora már a pereme, kávája annak a kijelzőnek te jó isten. Ha nem futotta nagyobb méretű kijelzőre, legalább valahogy máshogy oldották volna meg. Nagyon gáz...

Azt sem értem miért kellett belerakni a Vitara ezeréves, elavult kilóméteróráját, nyugodtan lehetett volna ez is digitális, mint a mostani modern autókban. Sebváltó, szellőzők, meg az említett ultragagyi, Lada korszakot idéző nyomkodós pálcikák is mind ismerősök a mostani modellből.

Részemről nem felhőtlen az öröm, ez egy erősebb faceliftnek tűnik, de semmi másnak.

Amúgy félreértés ne essék, nekem tetszik az autó új kinézete, de azt hiszem a fentebbi dolgok mellett nem lehet elmenni szó nélkül.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#55890) 2ozzmexy válasza SirKero (#55888) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Az a +2 guriga akkor lenne jó, ha sikerülne egy legalább 170 lovas motort belenyomni, nem ezt a elfojtott mild hybrid valamit...
Ha a Toyota 2 literes hybrid erőforrasa lenne benne, akkor elgondolkodtató lenne már számomra is becserelni rá a mostanit, de ahogy elnézem a számokat a vezetési élményt lecseréltük a saját alfelunk szagolgatasara (South Park). Takarékos lesz majd ez a batar? Azzal az erőforrassal maximum forgalmi akadály stílusban közlekedve, ha autózni is szeretnél vele be fogja harapni a 8litert százon szerintem. :(

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#55891) tatararpad válasza KubanitoS (#55889) üzenetére


tatararpad
őstag

Káva nem lenne gond, ha megpakolták volna fizikai gombokkal, USB-vel, stb. Idén vettem S-Cross-t, de meglepő módon nem fogott el a "bakker várhattam volna még egy kicsit" érzés.

[ Szerkesztve ]

(#55892) zsolt19900


zsolt19900
őstag

azért azt valljuk be, hogy nagyon-nagyon sok plusz biztonságtechnikai és kényelmi extrát kapott.... 360as kamera, holttérfigyi, kitakarós LED fényszóró, sávTARTÓ ill. kiparkolást is segítő keresztirányú forgalom figyelő.
Az persze megint kérdés, hogy a GL-be miért jutott "csak" menjuell klíma (ha jól rémlik, az az "elő" szériában is digit volt)
Illetve nekem örvendetes a "vitara" műszeregysége, hisz színes stb. stb.
Meg a mekafullba azért a főnagykijelző' is egész szép normális grafikát kapott
Persze 6,3ért hoztuk télivel év elején ki az X-est, ahhoz képest azért +1 Misi, de szerintem teljesen reál a forintnyögés ill. a plusz eléggé szuper extrák végett az ára

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#55893) SyMbioTe válasza zsolt19900 (#55892) üzenetére

Én egy kicsit a belteret hiányolom, hogy nem dobták fel, akár a műszeregységet egy esetleges digitálissal, vagy a kormányt kicsit modernizálni, ilyesmi. Full ugyanaz a beltér, csak a tablet rész másmilyen kicsit. Az extralista az szerintem sem annyira rossz, de a GL-be azért manuális klíma, meg nincs ülésfűtés, behajtható tükör, stb... kicsit fillérszexuálós, 6M-ért elférnének ezek. :D
De viszont már abban is van full led meg mindenféle vezetéstámogató, szóval az sem annyira rossz választás.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#55894) simonjoe válasza AMD Power (#55886) üzenetére


simonjoe
senior tag

A kormányt tervező mérnöknek sem volt sok kedve dolgozni. :D

Joe

(#55895) SyMbioTe

Najó, ezt így azért elfogadnám. :DDD
[XTomi Scross]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#55896) Kolondrum válasza zsolt19900 (#55892) üzenetére

Inkább az aggaszt, hol lett spórolva azért, hogy tudja ezeket. Amúgy ha a kamerák tudnának rögzíteni is, akkor a Vituban maradhatna az első hátsó kamcsi felárért benne hagyom :D

A mankó kérek is maradna, téli guma. Hmmm az ember tervezget.

Egyébként több ismim ráugtott, magára a márkára. Valami hihetetlen sok pozitív véleményt írtak. A márka iránt meg van az ellenszenv, de a Forma felülbírálta sokaknál.

(#55897) zsolt19900 válasza Kolondrum (#55896) üzenetére


zsolt19900
őstag

hát szerintem megmarad az az alap "ez egy Suzuki" érzet és kész, ezzel kell együtt élni
A kamerák szerintem nem tudnak rögzíteni, ismi BMW X-ében van ilyen funkció, mint beépített fedélzeti kamera, ez szerintem ebbe még majd egyszer valamikor :D

Jaja, hát felniket meg gumikat nem kell cserélgetni akkor simán :)

Hozzávetőlegesen azért sok olyan generációt is megtudnak "érinteni" fogni ezekkel a frissebb dizájnokkal, akiket eleddig nem tudtak, azért egy Ignis (okés kinek mi, nekem bejön) a Swift és milyen kis frankó, főleg a Sport, Vitarából is biztosan fog érkezni egy olyan ráncfelvarrás amit azért odatesznek

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#55898) SyMbioTe válasza Kolondrum (#55896) üzenetére

Nem hinném hogy rosszabb lenne a mostani Vitara / Scross, a facelift környékén 2018-ban ezek is sokkal jobb felszereltséget adtak, mint bármi akkoriban, jóval olcsóbban.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#55899) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Jól látom, hogy a fényre sötétedő belső visszapillantó tükör eltűnt a felszereltségből? A képeken is csak hagyományos tükrök látszódnak a prospektusban és ott manuális állítású tükörként említik. Lol

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#55900) AMD Power válasza simonjoe (#55894) üzenetére


AMD Power
titán

Kb. Azért ez belsőleg tényleg minden, de nem egy új model. Egy erős facelift inkább.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.