Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#4128) Amantius válasza Serpiko (#4126) üzenetére


Amantius
senior tag

Már nagyon régen játszottam a játékkal (amikor még a játékért kiadott pénz nem tartalmazott adótartalmat), de emlékeim szerint amolyan "árkád lövölde", a jobbik fajtából. Megyünk, megyünk, jönnek szemben a szomik, mi pedig lőjük őket halomra. Általában vannak társaink, de van, hogy magunkra vagyunk utalva. AI nem igen van, mindig ugyanonnan jön mindenki (vagyis a pályák betanulhatóak), a sok lúd, disznót győz elven folynak a küldetések (mi lennénk a disznók). A látvány korrekt, emlékszem, hogy volt egy pálya, ahol helikopterrel közelítettük meg a helyszínt, állat volt, ahogy a rotor fodrozza a vizet, meg a port, többször is végigjátszottam a küldetést ez miatt. Szerintem ma is látványosnak mondható (ha jól rémlik a Comanche 4 motorját használja, amit szintén szerettem). A kieget is megpróbáltam, de ott már arra ment a játék, hogy tanuld be a pályát, mert különben halomra lőnek. Na ez a stílus nekem már nagyon nem jött be, nem szeretem "muszájból" ismételgetni a pályákat, sőt számomra kifejezetten gagyi megvalósításnak számít ez a "stílus". Viszont ennyit nem adnék érte (elég régi játék már), igaz én már játszottam vele.

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.